کانال کیوبیس در تلگرام را دنبال کنید
آهنگسازی
آهنگسازی
صفر تا صد آموزش فارسی کیوبیس پک 1
صفر تا صد آموزش فارسی کیوبیس پک 2
آموزش فارسی صفر تا صد مسترینگ با پلاگینهای wavesدانلود کیوبیس 8 cubase با لینک مستقیم رایگان و آموزش نصب فارسی

دانلود رایگان وی اس تی استرینگ شرقی Fayez Saidawi Oriental Strings با لینک مستقیم تک پارت از سرور سایتآموزش آهنگسازی فارسی

+ پاسخ به موضوع
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: کنسرت بیوک.آقا شکوری. مراغه.ای برگزار می.شود

 1. Ramin95 آواتار ها
  Ramin95
  شماره کاربری
  4941
  Contributor
  شهریور /۱۳۹۰
  4,009
  مثبت های دریافتی
  + های دریافتی575
  0
  سپاس از شما 815 بار در 687 پست
  Follows
  0
  Following
  0

  پیش فرض کنسرت بیوک.آقا شکوری. مراغه.ای برگزار می.شود

  در حمایت از این هنرمند بزرگ ایران تنها کاربران عضو قادر به مشاهده لینکها هستند ، برای مشاهده و دانلود لینکها از اینجا ثبت نام کنید موسیقی ایرانیان – ابراهیم مولائی: کنسرت بیوک.آقا شکوری. نوازنده گمنام موسیقی ایران به همراه احمد آذرپیرا در شهر مراغه برگزار می.شود.

  به گزارش خبرنگار موسیقی ایرانیان، این اجرا که برای حمایت از بیوک.آقا، ۱۶ و ۱۷ تیرماه سال جاری در تالار عبدالقادر اداره ارشاد شهر مراغه تدارک دیده شده است، وی به نوازندگی تار می.پردازد و احمد آذرپیرا نیز ساز دایره خواهد نواخت.

  برای آشنایی بیشتر با بیوک آقا مراغه.ای از شما موسیقی دوستان دعوت می.کنیم، گزارشی که درباره این هنرمند، سال ۱۳۸۹ در روزنامه شرق به چاپ رسید را مطالعه کنید.

  «روزنامه شرق، ویژه نامه موسیقی – عماد برقعی:

  افسانه چنگی پیر شهر:

  شنیده بودیم تار می.زند با حس و حال قدیمی.ها. می.گفتند سازش بعد از سال.ها روح کوه.های آذربایجان را دارد. می.گفتند خوب تار می.زند با آنکه هیچ نمی.داند، نه از سواد و کتاب و نه حتی از گذشته خودش. همین.ها کافی بود تا ما را بکشاند از تهران تا مراغه تا پیرمردی را ببینیم که می.گفتند روزگاری مجنون کوه.های مراغه بوده .است و حالا هم خنیاگر پیرشهر.

  همه چیز درباره بیوک.آقا شکوری مراغه.ای به افسانه می.ماند. محلی.ها «دلی بویا» (بیوک.آقای دیوانه) می.خوانندش و گویا از قدیم هم به همین نام معروف بوده .است. روایت.های متعدد و متناقضی از زندگی او وجود داشت. اما مسافران اتوبوسی که از تهران به سمت مراغه می.رفتند روایت خاصی را شنیده بودند. مجید درخشانی، پیمان سلطانی و جواد بطحایی به همراه جمعی از نوازندگان برتر جوان موسیقی سنتی همراه با یک گروه مستندساز در حالی که یادداشت و هدیه.ای از محمدرضا شجریان را برای بیوک.آقاهمراه داشتند برای دیدار این مرد و شاید کشف افسانه او به راه افتادند.

  بعد از حدود 9 ساعت حرکت حدود ساعت 2بعدازظهر به مراغه رسیدیم. اولین تصویر از بیوک.آقا پیرمردی بود تکیده و لاغراندام با سری پر از موهای سفید که سر میزی در یک رستوران نشسته بود و بی.توجه به همه جا مشغول خوردن غذا بود. با کسی حرف نمی.زد. بعضی از میزبانان مراغه.ای گاهی چیزهایی به زبان آذری با او می.گفتند و او هم با سر یا با جمله.ای با صدای آرام تایید و رد می.کرد. پیش از همه هم از آنجا رفت.

  بعد از ناهار به منزل یکی از اهالی مراغه رفتیم تا ساز زدن بیوک.آقا را بشنویم. آنجا در گوشه.ای از اتاق روی مبلی ساز در دست نشسته بود. بدون کوچک.ترین مقدمه.ای و حتی بدون یک کلام سخن گفتن شروع به نواختن کرد. در اصفهان و ماهور و یتیم.سه.گاه1 تار زد و در چند قطعه هم با همان صدای ضعیف به ترکی آواز خواند. بین قطعات لحظه.ای هم درنگ نمی.کرد. بی.آنکه اجازه دهد کسی سخنی بگوید یا حتی حضار تشویقش کنند نواختن قطعه بعدی را آغاز می.کرد.

  در طول این مدت نوازندگان جوانی همچون ساناز ستار.زاده، شاهو عندلیبی و یکی دو نوازنده مراغه.ای با نواختن تار و تنبک و دایره او را همراهی کردند. پوریا اخواص نیز با همراهی تار بیوک.آقاآوازی خواند. غزل آواز شعری بود از شهریار با این مطلع:
  باز کن نغمه جان.سوز از آن ساز امشب / تا کنی عقده اشک از غم من باز امشب

  آشکارا بی.حوصله بود. توان نشستن در جمع را نداشت. بعضی از اهالی هم می.گفتند از میکروفن و دوربین دل خوشی ندارد و حضورشان معذبش می.کند. اما حتی حضور و تشویق.های بزرگان و جوانان موسیقی هم نتوانست بیش از یک ساعت در جمع شلوغ بنشاندش. ناگهان بی.مقدمه برخاست و خارج شد. یکی از هنردوستان مراغه به دنبالش رفت تا متقاعدش کند به بازگشت. گویا همان موقع کمی با ماشین در شهر چرخانده بودش و توانسته بود قانعش کند که برای گرفتن چند عکس یادگاری و تحویل گرفتن نامه و هدیه استاد شجریان و حاضرین بازگردد. بازگشت و چند دقیقه.ای تار زد. بعد از آن مجید درخشانی متن نامه استاد به بیوک.آقا را خواند و هدایا را به دست کسی سپرد تا به او بدهد. بعد از آن باز هم بیوک.آقا بدون خداحافظی و حتی نگاهی به پشت سرش رفت. اما با رفتن او همه دوباره به یاد افسانه بیوک.آقا افتادند و اینکه در طول سال.های زندگی.اش بر او چه رفته و از کجا می.آید و ساز زدن را چگونه یاد گرفته است.

  تنها اطلاعات ما پیش از سفر از او این بود که او در کودکی پدرش را از دست می.دهد و مادرش با مردی ازدواج می.کند که تار می.نواخته است و او نواختن را از آنجا می.داند. در جوانی نیز همسر و فرزندش را از دست داده است. چند سال پیش بعد از آنکه مستندی از او ساخته می.شود چند نفر از اهالی مراغه به سراغش رفته.اند و کمکش می.کنند. الان هم در هتلی در مراغه ساکن است. مابقی چیزها هم بیشتر شبیه افسانه بود تا واقعیت. اینکه او هیچ چیز از گذشته.اش به جز داستانیادگرفتن تار را به یاد نمی.آورد حتی تاریخ تولدش را. اینکه سال.ها در کوه.ها سرگردان بوده .است و کسی از احوالش خبری نداشته و داستان.های دیگری که شنیده. بودیم. پس از رفتن بیوک.آقااز آن خانه هم پرس و جوها در مورد او از محلی.ها شروع شد. باز هم کسی چیز زیادی نمی.دانست و همین افسانه.ها بازگو شدند. اما در نهایت پاسخ.های یک زن و شوهر مراغه.ای ما را به داستان زندگی او نزدیک.تر کرد. این مرد و زن گفتند که بیوک.آقا.شناسنامه دارد و در آن سال 1312 به عنوان سال تولدش آمده .است. در. شناسنامه او نام زن و فرزندش هم دیده می.شود که البته هر دو فوت کرده.اند. گویا او خواهری هم دارد که در تهران زندگی می.کند. سال.ها پیش نوازندگی تار را از ناپدری.اش آموخته .است. روزی به تهران می.آید تا برای ناپدری.اش ساز بخرد. در آنجا اتفاقی با زنده.یاد لطف.الله مجد آشنا می.شود. چند هفته.ای را در منزل او مهمان بوده و چیزهایی در مورد تارنوازی از او آموخته است. سال.ها در مراغه زندگی می.کرده. و در مجالس شادی مردم تار می.نواخته است. گویا از این راه درآمد خوبی هم داشته .است.

  اخلاق شخصی بیوک.آقا در بذل و بخشش اموالش باعث شده چیزی از آن پول.ها برایش باقی نماند. در اوایل میانسالی بیوک.آقا برای مدتی چند روزی دیگر در شهر دیده نمی.شود. بعد از چند روز او را می.بینند که با لباسی مشکی بر تن به شهر بازمی.گردد. کسی هرگز ماجرای آن روز را نمی.فهمد و گویا خود او هم هرگز سخنی درباره آن ماجرا نگفته است. بعد از این بیوک.آقا چند سالی دیگر ساز نمی.زند و گویا آواره خیابان.ها بوده. است. در دخمه.ای زندگی می.کرده و تنها دوستش یک سازنده تار در مراغه بوده .است. از او یکی دو نوحه نیز نقل قول شده .است که مداحان محلی می.خوانند.

  در سال 1372 علیرضا انصاریان مستندی از بیوک.آقا می.سازد با نام زخمه بر زخم. این مستند اولین بار نام بیوک.آقا را در خارج از شهر مراغه مطرح می.کند. در این مستند بخش.هایی از زندگی بیوک.آقا یا همان «دلی بویا» را نشان می.دهد که او در دخمه.اش زندگی می.کند و از همه دنیا بریده .است. پخش دوباره این فیلم در شبکه آرته فرانسه یک بار دیگر توجه.ها را به بیوک.آقا جلب کرد.

  در مهرماه امسال مجید درخشانی به همراه همایون شجریان به مراغه و دیدن او می.روند. همین مقدمه سفر بعدی را هم فراهم می.کند که این بار جمع بزرگ.تری به دیدار این نوازنده گمنام مراغه.ای بروند. آنچه پیداست، این است که بیوک.آقا اهل توجه به مسائل مالی نیست، در حال خودش است و زیاد به بیرون توجهی ندارد، با دمپایی و پیژامه

  همه جا می.رود و حتی حضور اساتید موسیقی کشور هم باعث نمی.شود لباس دیگری بر تن کند. در مراغه هم شنیدیم حتی در هتل محل سکونتش هم دوست ندارد روی تخت بخوابد و رختخوابش را کف اتاق و روی زمین می.اندازند. می.گویند هزینه کل زندگی.اش ماهی 80 هزار تومان است. اما برای تامین همین 80 هزار تومان هم مشکلات فراوانی دارد. در 77سالگی هنوز از خودش خانه.ای ندارد و هیچ تامین مالی.ای نیز برایش نیست.

  شاید اگر کمک.های هنرمندان مراغه.ای نبود و صاحب هتلی حاضر نمی.شد به او برای زندگی اتاقی بدهد بیوک.آقا در یکی از شب.های سرد آذربایجان در سکوت و تنهایی از سرما رفته بود. انگیزه بازدید بزرگان و جوانان موسیقی در کنار او شاید بیش از آنکه لذت شنیدن سازش باشد دغدغه.ای صنفی برای حمایت از یک هنرمند گمنام است؛ هنرمندی که شاید اگر در مجاری رسمی افتاده بود امروز وضع دیگری داشت. هنرمندی که در گوشه.ای و بدون هی چ حمایت رسمی سال.ها زندگی کرده بود. اما بیوک.آقاتنها یکی از این.گونه نوازندگان است. شاید او خوش.اقبال بود که روزی مستندی از او ساخته شد و کمک.های اندکی به او می.شود. اما بی.شک بسیاری همچون او در گوشه و کنار این کشور هستند که هیچ.گاه چنین فرصتی را نیافته.اند؛ کسانی که به جز نواختن کار دیگری ندارند. اینها که امروز دیگر توانی و مجالی برای نواختن و ارتزاق از راه آن ندارند، چگونه روزگار می.گذرانند. آن هم در جایی که نه خبری از نهادهای حامی هنرمندان هست و هنرمندان موسیقی.اش از مشهور و گمنام، از تهرانی و شهرستانی حتی از داشتن بیمه هم محرومند. کسی نه حالی ازشان می.پرسد و نه عشق.شان و هنرشان مورد توجه کسی است. اینها راویان احساسی.ترین نغمات موسیقی ایرانی.اند؛ نواهایی که بی.دغدغه نت و هارمونی از اعماق جان می.آید و سینه به سینه منتقل شده .است. با از دست رفتن بیوک.آقاهای شهرهای کوچک و بزرگ این کشور این سرمایه.ها نیز از دست خواهند رفت و این نغمه.ها خاموش خواهند شد.

  + متن نامه محمدرضا شجریان به بیوک.آقا شکوری:

  هنرمند دلسوخته و عزیز، جناب بیوک.آقا شکوری.مراغه.ای

  فرهادوار در شهر و بیابان به دنبال معشوقت که انسانیت بود گشتی و کمتر یافتی. اما در گوشه تنهایی بود که به گنجینه وجود خودت رسیدی که بی.همتاست. بدان هستند هنردوستانی که گنج هنر را در ویرانسرای دل.های هنرمندانی چون تو می.جویند و پیدا می.کنند. بی.نیازی، پاکی، ساده.دلی و هنر عمر به .پایش سوخته تو ستودنی است و تقدیر می.شود، سلامت و سرافراز باشی.
  احترام صمیمانه مرا بپذیر.

  18 شهریور 1389
  محمدرضا شجریان»

  منبع: موسیقی ایرانیان Musiceiranian.ir

  انتشار این مطلب در بعد از ظهر روز دوشنبه، 5 تیر 1391، ساعت 14:38

  مطالب مرتبط:

  • مطالب مرتبط با این مطلب یافت نشد.


  #1 ارسال شده در تاريخ ۱۳۹۱/۰۴/۰۵ در ساعت 17:20

 2. # ADS
  مجری تبلیغات
  تاریخ عضویت
  -
  نوشته ها
  -
  فروشگاه آنلاین کیوبیس با سیستم پرداخت آنلاین و ارسال به سراسر نقاط ایران ، شهرستانها و روستاها در کمترین زمان ممکن ، فروش vst وی اس تی ارزان و با کیفیت ، فروش سمپل و پلاگین های جدید آهنگسازی

  بی نظیرترین آموزش فارسی نرم افزار کیوبیس ( سطح مقدماتی )
  آموزش فارسی کار با نرم افزار کیوبیس (سطح پیشرفته)
  آموزش فارسی CUBASE 5 & NUENDO4
  آموزش فارسی تکمیلی NUENDO5.5, CUBASE 6.5
  آموزش فارسی Ableton Live 9
  آموزش فارسی سونار Sonar X2,X3
  آموزش فارسی Cubase Elements 7

  آموزش فارسی protools 10
  آموزش فارسی Logic Pro X2 لاجیک
  آموزش فارسی Studio one استودیو وان
  آموزش فارسی BAND IN A BOX 2015
  آموزش فارسی Guitar Pro 6
  آموزش فارسی ضبط افکت میکس و مستر صدا ADOBE AUDITION CS5.5
  آموزش فارسی یک پروژه تنظیم آهنگ از ابتدا تا انتها

  آموزش فارسی اف ال استودیو FL Studio 12
  آموزش فارسی سمپلر کانتکت Native instrument Kontakt 5
  آموزش فارسی تصویری امنیسفر OMNISPHERE
  آموزش فارسی تخصصی تنظیم حرفه ای موسیقی
  آموزش فارسی موسیقی الکترونیک Steinberg Sequel
  آموزش فارسی تکنیکهای حرفه ای وکال همراه با آموزش Melodyne
  آموزش فارسی تکنیکهای رکورد صدا در استودیو موسیقی
  آموزش فارسی 101 ترفند حرفه ای میکس + مستر آهنگ با ایزوتوپ اوزون 7 izotope ozone
  آموزش فارسی جامع مسترینگ آهنگ Izotop Ozone 6 + tracks
  آموزش فارسی Fab Filter+Waves +Slate Digital

  آموزش کامل مراحل ساخت آهنگ از ابتدا تا انتها
  آموزش فارسی آهنگسازی در یک هفته
  آموزش فارسی تنظیم حرفه ای موسیقی
  آموزش فارسی مولتی مدیا تصویری مبانی موسیقی
  آموزش فارسی تنظیم و ارکستراسیون آهنگ
  آموزش فارسی فالش گیری و فاصله سازی صدای خواننده
  آموزش خوانندگی پاپ به زبان فارسی
  آموزش آهنگسازی در سبکهای پاپ، هیپ هاپ رپ،ترنس،هاوس،بلوز،جاز،راک

  آموزش فارسی میکس حرفه ای آهنگ
  آموزش فارسی میکس و مسترینگ حرفه ای
  آموزش فارسی یک پروژه میکس و مستر آهنگ از ابتدا تا انتها
  آموزش فارسی ریتم سازی در موسیقی
  آموزش فارسی ساخت بیت در موسیقی
  آموزش فارسی صداسازی با سینتی سایزرها
  آموزش فارسی فالش گیری و فاصله سازی صدای خواننده
  آموزش فارسی ساخت استودیوی موسیقی خانگی

  خرید وی اس تی پیانو spitfire audio hans zimmer piano
   

موضوعات مشابه

 1. پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: ۱۳۹۱/۰۳/۲۰, 17:00
 2. پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: ۱۳۹۱/۰۲/۱۱, 11:30
 3. پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: ۱۳۹۰/۱۲/۰۹, 10:14
 4. تور آمریکایی همایون شجریان و همایون نصیری
  توسط Ramin95 در انجمن اخبار روز موسیقی
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: ۱۳۹۰/۱۰/۳۰, 04:56
 5. پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: ۱۳۹۰/۰۹/۲۳, 01:11

جستجو شده ها

دانلود مستند زخمه بر زخم

دانلود آهنگ بیوک آقا مراغه ای

دانلود کنسرت بیوک آقا

دانلود فیلم بیوک آقا

دانلود مستند بیوک آقا

دانلود فیلم مستند زخمه بر زخم

زخمه بر زخم دانلود

دانلود کنسرت بیوک آقای مراغه ای

نقاشی هایی از تصویر بیوک شکور زاده مراغه ای

دلی بیوک آقادانلود تار بیوک مراغه دانلود فیلم بیوک آقا مراغه ایدانلود آهنگ بویوک آقابیوک تار دانلودتار بیوک دانلود تار بیوک شکوری زادهدانلود فیلم زخمه بر زخمدلی بویوک آقادانلود بیوک آقادانلود کنسرت بیوک آقا در مراغهدانلود تار بیوک آقا مراغه ایدانلودتار اقابیوکدانلود آهنگهاینوازنده تارمراغه ایدلی بیوک اقادانلودکنسرت بیوک اقادانلود رایگان آهنگ سه تاربیوک آقاتار زدن بیوک شکورزاده مراغه ایصدای تار آقابیوکدانلودترانه مراغهنامه شجریان به بیوک آقاتار نوازی و آواز خوانی بیوک آقا مراغه ایدانلود مستند بیوک آقا مراغه ای زخمه بر زخمدانلود مستند بیوک آقای مراغهدانلود فیلم دلی بیوک اقا دانلود ویدئوی دلی بیوکبیوک اقا مراغه ای.فیلم دانلوددانلود آهنگ از بیوک آقا مراغه ایدانلود تار بیوک مراغه ایبیوک آقا تار دانلودبیوک شکوری زادهدانلود مستند بیوک اقادانلود ترانه های بیوک آقای شکوری مراغه ایفيلم بيوك آقادانلود آهنگهای بیوکفیلم بیوک آقا شکوریدانلود بیوک آقا مراغه ایبیوک شکوریاجرای تاربیوک اقا دانلود تار زنی بویوک آقا مراغه ایدانلود نوازندگی تار بیوکدانلود شعربیوک آقادانلود آهنگهاي بيوك شكوريفیلم مستند زخمه بر زخم بیوک آقا مراغه ایدانلود کنسرت بیوک اقای مراغهدانلود تار بیوکدانلود ويدئو استاد بيوك مراغه ايزخمه بر زخم در مراغه مستنددانلود فیلم کنسرت بیوک آقا شکوری مراغه ایدانلود آهنگ بیوک شکور زادهترانه بیوک شکوری دانلود تار نوازی بیوک آقااجرای بیوک آقا شجریان دانلودفیلمدانلود کلیپ تار نواختن بیوک اقااستادبیوک شکوری زادهدانلود تار زدن بیوک اقا مراغهنوازنده گمنام تار بیوک آقادانلود کلیپ تار نوازی بیوک آقای مراغه ایتار ساز مراغةدانلود کنسرت بیوک اقا مراغه ای در حضور شجریاندانلود کلیپ های از بیوک اقا مراغه ای بیوک آقای مراغه ای بیوک شکوریدانلود فيلم بيوك آقا شكوريآواز بیوک آقا مراغه ایhttp:cubase.irthread10485کنسرت-بیوک-آقا-شکوری-مراغه-ای-برگزار-می-شود.htmlدانلودکنسرتهای بیوک اقای مراغه ای دانلود آهنگ زخمه بر زخم بیوک آقا شکوری زادهدانلود آهنگهای بیوک آقا مراغه ایدانلود نوازنده تار(بیوک آقا)دانلود اهنگهای بیوک اقادانلود مستند بیوک اقا مراغهدانلوداهنگهای بیوک اقا مراغهکنسرت شجریان بیوک آقا تار زن دیوانه مراغه ایتار بیوک آقادلی بویوگ اقا مراغه ایفیلم استاد بیوک آقا شکوریدانلود اهنگ از بویوککلیپ نواختن تار بیوک آقا شکوری زادهاجراي تار بيوك آقا مراغهویدیو از بیوک شکوری مراغه ایبیوک شکوری مراغهبیوك شكوری دانلود مستندزخمه برزخم بیوک آقادانلود مستند زخمه ای بر زخمبیوک شکور زادهبیوک آقا شکوری نامه استاد شجریاندانلودبیوک شکور زادهدانلود تار نوازی بیوک شکورزاده مرغه ایدانلود تارنوازی بیوک اقای مراغهدانلود ترانه های بیوک شکوریدانلود خواندن وتارزدن بیوک آقابيوك شكوري زخمه برزخمدانلودمستند زخمه برزخم بیوک اقای مراغه ایفیلم تشییع بیوک مراغه ای فیلم کنسرت استاد بیوک آقا در مراغهبيوک شکور زادهكيفيت موسيقي بيوك شكوري دانلود فیلم های بیوک شکورزادهدانوود فيلم زخمه بر زخمدانلودفیلم زخمه برزخم دانلودفیلم زخمه برزخم دانلود آهنگ هاي بيوك آقا مراغه ايدانلود فیلم بیوک شکوریزخمه بر زخم کنسرت در مراغهدانلود رایگان آهنگهای بیوک آقا شکوری زاده مراغه ایدانلوداهنگ های مراغهدانلود مستند زخمه بر زخم بیوک آقادانلود کلیپ کنسرت بیوک اقای مراغه ایآهنگ بیوک آقاآهنگهای بیوک آقای مراغه ایدانلود مستند بیوک آغادانلود اهنگ بيوك اقادانلود ترانه های بیوک آقاتار زن مراغه ایدانلودآهنگ دلی بیوک مراغه ایدانلودکنسرت همایون شجریان وبیوک اقادانلودبیوک آقا شکوریدانلود فیلم بیوکفیلم زخمه بر زخمتار زدن استاد بیک آقای مراغه ایاستاد بيوك شكوريزادهدانلودترانه هاي بيوك آقامراغهدانلود اهنگهاي بيوك اقاي مراغه ايفیلم تار زدن بیوک آقا مراغه ایدلی بیوک اقا فیلمهادانلود تار بيوك آقا مراغه ايدانلود صوتی از بیوک آقا شکوری مراغه ای تار بيوك آقا مراغه ايترانه های بیوک آقای مراغیدانلود کليپ هاى بيوک آقا تار زن دلی بویوک مراغهکلیپ بیک اقا شکوریدانلود آهنگ های بیوک آقا مراغه اینوازنده مراغهمستندزخمه برزخمهادانلودمستندزخمه برزخممستند بیوک اقا شکورزاده مراغه ایزخمه بر زخمنوازنده تار فیلم آقابیوک دانلوددانلود ساز زنی بویک اقاعکس هایی از بیوک مراغه ایفیلم هایی از نوازندگی بیوک مراغه ایدانلود کلیپ تصویری کنسرت بیوک آقای مراغهدانلود آهنگ از استاد بیوک آقاتار زدن بیوک اقامستند زخمه بر زخم با لینگ مستقیمدانلوداهنگ های بیوک اقاشکورزادهدانلود صوتی بیوک اقا شکوریمستند بیوک اقا شکوریدانلود کنسرت بیوک آقا با حضور شجریان

تا این لحظه 5 کاربر از این تاپیک دیدن کرده اند

فقط اعضا گروه ویژه vip و مدیران قادر به دیدن اسامی بازدیدکنندگان تاپیک هستند

کلمات کلیدی این موضوع

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید

کپی از مطالب سایت مجاز نمیباشد و پیگرد قانونی دارد

cubase.ir

BACK TO TOP
وی اس تی
آرتیست