کانال کیوبیس در تلگرام را دنبال کنید
آهنگسازی
آهنگسازی
صفر تا صد آموزش فارسی کیوبیس پک 1
صفر تا صد آموزش فارسی کیوبیس پک 2
آموزش فارسی صفر تا صد مسترینگ با پلاگینهای wavesدانلود کیوبیس 8 cubase با لینک مستقیم رایگان و آموزش نصب فارسی

دانلود رایگان وی اس تی استرینگ شرقی Fayez Saidawi Oriental Strings با لینک مستقیم تک پارت از سرور سایتآموزش آهنگسازی فارسی

+ پاسخ به موضوع
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: قطار رد شد و رفت ...

 1. Ramin95 آواتار ها
  Ramin95
  شماره کاربری
  4941
  Contributor
  شهریور /۱۳۹۰
  4,009
  مثبت های دریافتی
  + های دریافتی575
  0
  سپاس از شما 815 بار در 687 پست
  Follows
  0
  Following
  0

  پیش فرض قطار رد شد و رفت ...

  یادداشتی به بهانه انتشار تک آهنگ «مترو» از محسن چاوشی تنها کاربران عضو قادر به مشاهده لینکها هستند ، برای مشاهده و دانلود لینکها از اینجا ثبت نام کنید موسیقی ایرانیان – مصطفی امامی: این روز.ها و در شرایطی که گوش.هایمان به شنیدن ترانه.هایی یک شکل و ملودی.هایی یکنواخت در حوزه موسیقی پاپ عادت کرده است و هر روز خوانندگان مختلف با استفاده از ایده.های مختلف آلبوم.های تکراری خود را روانه بازار موسیقی می.کنند، بیش از گذشته نیاز به تحول در ساختار ترانه.ها و ملودی.های موسیقی پاپ احساس می.شود.

  اصولاً در همه جای دنیا این هنرمندان هستند که به سلیقه مخاطبین سمت و سوی دلخواه خود را تزریق می.کنند و سعی دارند آن.ها را با سلیقه خود همراه سازند. اما این ماجرا در کشور ما به نوعی برعکس است و اتفاق دیگر رخ می.دهد و به محض مورد توجه قرار گرفتن یک سبک خاص از ترانه و موسیقی از سوی مردم، خواننده آلبوم.های بعدی خود را در.. همان سبک و سیاق قبلی منتشر می.کند و به قول معروف دست به ترکیب تیم برنده نمی.زند و در ادامه هیچ تلاشی هم برای خلق آثاری که رنگ و بوی خلاقیت در آن حس شود و بتواند اندکی ذائقه مخاطب را تغییر دهد انجام نمی.دهد. شاید همین موضوع باعث شده تا خیلی از خوانندگانی که روزی به عنوان سوپر استار در حوزه موسیقی پاپ مطرح بودند امروز و بعد از انتشار چند آلبوم، جایگاه قبلی خود را بین مخاطبین موسیقی مجاز ایرانی ندارند و با تکرار خود باعث دلزده شدن مخاطب شده.اند. در این میان اما به نظر می.رسد محسن چاوشی، متوجه این ماجرا شده است و می.خواهد ذائقه مخاطبینش را تغییر دهد.

  کسی که با انتشار «یه شاخه نیلوفر» نشان داد همچنان به سبک موسیقی که در قالب موسیقی زیر زمینی دنبال می.کرد وفادار است، کم کم به سمت تجربه.های جدید موسیقی رفت. محسن در اولین گام برای تجربه فضاهای جدید، در «ژاکت» به سراغ آهنگی محلی که در زمره آهنگ.های بندری بود رفت و توانست تجربه خوبی در این زمینه کسب کند، او در ادامه در «حریص» هم این روند را پیگیری کرد و موسیقی پاپ را در حوزه.های مختلف تجربه نمود.

  چاوشی در طول فعالیت خود نشان داده که به شدت اهل ریسک است و برای رسیدن به اه... خلاقانه خود هیچ ترسی به خود راه نمی.دهد.

  او که همیشه مخاطبین خود را به ترانه.های حسین صفا و امیر ارجینی عادت داده بود در چند مورد سنت شکنی کرد و به سراغ ترانه سراهای دیگر هم رفت تا نشان دهد روی شخص و یا سبک خاصی تعصب ندارد و به دنبال کار خوب است. اوج ریسک محسن را می.توان آخرین آلبوم وی، یعنی «پرچم سفید» دانست. جایی که او تغییر در سلیقه موسیقی.اش را به وضوح نشان داد و فضاهای جدید و البته عجیبی مثل موسیقی به سبک آمریکای جنوبی را هم تجربه نمود. او در این آلبوم نشان داد که در پی تغییر ذائقه و سلیقه مخاطبین خود است و البته استقبال خوبی که از این آلبوم به عمل آمد نشان داد که هواداران محسن هم با این تغییر سبک در موسیقی موافقند و پا به پای خواننده محبوبشان جلو خواهند آمدند.

  آقای خاص موسیقی ایران حالا و بعد از انتشار «پرچم سفید» که در آن خود را با ترانه.ای چون «قطار» آزمود، این بار در آستانه سالگرد تولد خود با انتشار تک آهنگ «مترو» نشان داد که روی تغییر سلیقه مخاطب خود مصمم است و می.خواهد طعم جدید از موسیقی خود را به مردم بچشاند. این یک اصل است، همیشه کسانی که به عنوان اولین نفر برای تغییر پا جلو می.گذراند، به موفقیت خوبی در کارشان دست پیدا می.کنند. چاوشی هم انگار کم کم دارد خودش را در تجربه.ها نویی که انجام داده پیدا می.کند و بدون ترس قدم.هایش را در این مسیر یکی پس از دیگری بر می.دارد.

  نکته جالب توجه در تراک «مترو» این بود که چاوشی این بار خودش دست به قلم شده و بر خلاف دفعات قبل از که از ترانه.های ارجینی یا صفا استفاده می.کرد، از ترانه.ای که خودش سروده استفاده کرده، این هم شاید یکی از.. همان تغییر ذائقه.هایی است محسن چاوشی به دنبال آن است.

  این روزها و در شرایطی که گوش هایمان به شنیدن ترانه هایی یک شکل و ملودی هایی یکنواخت در حوزه موسیقی پاپ عادت کرده است و هر روز خوانندگان مختلف با استفاده از ایده های مختلف آلبوم های تکراری خود را روانه بازار موسیقی می کنند، بیش از گذشته نیاز به تحول در ساختار ترانه ها و ملودی های موسیقی پاپ احساس می شود. اصولاً در همه جای دنیا این هنرمندان هستند که به سلیقه مخاطبین سمت و سوی دلخواه خود را تزریق می کنند و سعی دارند آن ها را با سلیقه خود همراه سازند. اما این ماجرا در کشور ما به نوعی برعکس است و اتفاق دیگر رخ می دهد و به محض مورد توجه قرار گرفتن یک سبک خاص از ترانه و موسیقی از سوی مردم، خواننده آلبوم های بعدی خود را در همان سبک و سیاق قبلی منتشر می کند و به قول معروف دست به ترکیب تیم برنده نمی زند و در ادامه هیچ تلاشی هم برای خلق آثاری که رنگ و بوی خلاقیت در آن حس شود و بتواند اندکی ذائقه مخاطب را تغییر دهد انجام نمی دهد. شاید همین موضوع باعث شده تا خیلی از خوانندگانی که روزی به عنوان سوپر استار در حوزه موسیقی پاپ مطرح بودند امروز و بعد از انتشار چند آلبوم، جایگاه قبلی خود را بین مخاطبین موسیقی مجاز ایرانی ندارند و با تکرار خود باعث دلزده شدن مخاطب شده اند. در این میان اما به نظر می رسد محسن چاوشی، متوجه این ماجرا شده است و می خواهد ذائقه مخاطبینش را تغییر دهد.کسی که با انتشار« یه شاخه نیلوفر» نشان داد همچنان به سبک موسیقی که در قالب موسیقی زیر زمینی دنبال می کرد وفادار است، کم کم به سمت تجربه های جدید موسیقی رفت. محسن در اولین گام برای تجربه فضاهای جدید، در «ژاکت» به سراغ آهنگی محلی که در زمره آهنگ های بندری بود رفت و توانست تجربه خوبی در این زمینه کسب کند، او در ادامه در «حریص» هم این روند را پیگیری کرد و موسیقی پاپ را در حوزه های مختلف تجربه نمود.
  چاوشی در طول فعالیت خود نشان داده که به شدت اهل ریسک است و برای رسیدن به اه... خلاقانه خود هیچ ترسی به خود راه نمی دهد. او که همیشه مخاطبین خود را به ترانه های حسین صفا و امیر ارجینی عادت داده بود در چند مورد سنت شکنی کرد و به سراغ ترانه سراهای دیگر هم رفت تا نشان دهد روی شخص و یا سبک خاصی تعصب ندارد و به دنبال کار خوب است. اوج ریسک محسن را می توان آخرین آلبوم وی، یعنی «پرچم سفید» دانست. جایی که او تغییر در سلیقه موسیقی اش را به وضوح نشان داد و فضاهای جدید و البته عجیبی مثل موسیقی به سبک آمریکای جنوبی را هم تجربه نمود. او در این آلبوم نشان داد که در پی تغییر ذائقه و سلیقه مخاطبین خود است و البته استقبال خوبی که از این آلبوم به عمل آمد نشان داد که هواداران محسن هم با این تغییر سبک در موسیقی موافقند و پا به پای خواننده محبوبشان جلو خواهند آمدند.
  آقای خاص موسیقی ایران حالا و بعد از انتشار «پرچم سفید» که در آن خود را با ترانه ای چون « قطار» آزمود، این بار در آستانه سالگرد تولد خود با انتشار تک آهنگ « مترو» نشان داد که روی تغییر سلیقه مخاطب خود مصمم است و می خواهد طعم جدید از موسیقی خود را به مردم بچشاند. این یک اصل است، همیشه کسانی که به عنوان اولین نفر برای تغییر پا جلو می گذراند، به موفقیت خوبی در کارشان دست پیدا می کنند. چاوشی هم انگار کم کم. دارد خودش را در تجربه ها نویی که انجام داده پیدا می کند و بدون ترس قدم هایش را در این مسیر یکی پس از دیگری بر می دارد. نکته جالب توجه در تراک «مترو» این بود که محسن این بار خودش دست به قلم شده و بر خلاف دفعات قبل از که از ترانه های ارجینی یا صفا استفاده می کرد، از ترانه ای که خودش سروده استفاده کرده… این هم شاید یکی از همان تغییر ذائقه هایی است چاوشی به دنبال آن است…

  منبع: موسیقی ایرانیان Musiceiranian.ir

  انتشار این مطلب در قبل از ظهر روز چهارشنبه، 11 مرداد 1391، ساعت 7:43

  مطالب مرتبط:


  #1 ارسال شده در تاريخ ۱۳۹۱/۰۵/۱۱ در ساعت 09:41

 2. کاربران زیر از شما Ramin95 عزیز جهت این پست سپاسگزاری کرده اند


 3. # ADS
  مجری تبلیغات
  تاریخ عضویت
  -
  نوشته ها
  -
  فروشگاه آنلاین کیوبیس با سیستم پرداخت آنلاین و ارسال به سراسر نقاط ایران ، شهرستانها و روستاها در کمترین زمان ممکن ، فروش vst وی اس تی ارزان و با کیفیت ، فروش سمپل و پلاگین های جدید آهنگسازی

  بی نظیرترین آموزش فارسی نرم افزار کیوبیس ( سطح مقدماتی )
  آموزش فارسی کار با نرم افزار کیوبیس (سطح پیشرفته)
  آموزش فارسی CUBASE 5 & NUENDO4
  آموزش فارسی تکمیلی NUENDO5.5, CUBASE 6.5
  آموزش فارسی Ableton Live 9
  آموزش فارسی سونار Sonar X2,X3
  آموزش فارسی Cubase Elements 7

  آموزش فارسی protools 10
  آموزش فارسی Logic Pro X2 لاجیک
  آموزش فارسی Studio one استودیو وان
  آموزش فارسی BAND IN A BOX 2015
  آموزش فارسی Guitar Pro 6
  آموزش فارسی ضبط افکت میکس و مستر صدا ADOBE AUDITION CS5.5
  آموزش فارسی یک پروژه تنظیم آهنگ از ابتدا تا انتها

  آموزش فارسی اف ال استودیو FL Studio 12
  آموزش فارسی سمپلر کانتکت Native instrument Kontakt 5
  آموزش فارسی تصویری امنیسفر OMNISPHERE
  آموزش فارسی تخصصی تنظیم حرفه ای موسیقی
  آموزش فارسی موسیقی الکترونیک Steinberg Sequel
  آموزش فارسی تکنیکهای حرفه ای وکال همراه با آموزش Melodyne
  آموزش فارسی تکنیکهای رکورد صدا در استودیو موسیقی
  آموزش فارسی 101 ترفند حرفه ای میکس + مستر آهنگ با ایزوتوپ اوزون 7 izotope ozone
  آموزش فارسی جامع مسترینگ آهنگ Izotop Ozone 6 + tracks
  آموزش فارسی Fab Filter+Waves +Slate Digital

  آموزش کامل مراحل ساخت آهنگ از ابتدا تا انتها
  آموزش فارسی آهنگسازی در یک هفته
  آموزش فارسی تنظیم حرفه ای موسیقی
  آموزش فارسی مولتی مدیا تصویری مبانی موسیقی
  آموزش فارسی تنظیم و ارکستراسیون آهنگ
  آموزش فارسی فالش گیری و فاصله سازی صدای خواننده
  آموزش خوانندگی پاپ به زبان فارسی
  آموزش آهنگسازی در سبکهای پاپ، هیپ هاپ رپ،ترنس،هاوس،بلوز،جاز،راک

  آموزش فارسی میکس حرفه ای آهنگ
  آموزش فارسی میکس و مسترینگ حرفه ای
  آموزش فارسی یک پروژه میکس و مستر آهنگ از ابتدا تا انتها
  آموزش فارسی ریتم سازی در موسیقی
  آموزش فارسی ساخت بیت در موسیقی
  آموزش فارسی صداسازی با سینتی سایزرها
  آموزش فارسی فالش گیری و فاصله سازی صدای خواننده
  آموزش فارسی ساخت استودیوی موسیقی خانگی

  خرید وی اس تی پیانو spitfire audio hans zimmer piano
   

 4. farhad3az آواتار ها
  farhad3az
  شماره کاربری
  15469
  کاربر تازه وارد
  خرداد /۱۳۹۱
  مشهد
  16
  مثبت های دریافتی
  + های دریافتی0
  52
  سپاس از شما 5 بار در 4 پست
  Follows
  0
  Following
  0

  پیش فرض

  این خبر رو دوبار پشت سر هم آوردی عزیزم .دوباره از (این روزها.. تکرار کردی


  #2 ارسال شده در تاريخ ۱۳۹۱/۰۵/۱۳ در ساعت 03:23

جستجو شده ها

Nobody landed on this page from a search engine, yet!

تا این لحظه 1 کاربر از این تاپیک دیدن کرده اند

فقط اعضا گروه ویژه vip و مدیران قادر به دیدن اسامی بازدیدکنندگان تاپیک هستند

کلمات کلیدی این موضوع

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید

کپی از مطالب سایت مجاز نمیباشد و پیگرد قانونی دارد

cubase.ir

BACK TO TOP
وی اس تی
آرتیست