کانال کیوبیس در تلگرام را دنبال کنید
آهنگسازی
آهنگسازی
صفر تا صد آموزش فارسی کیوبیس پک 1
صفر تا صد آموزش فارسی کیوبیس پک 2
آموزش فارسی صفر تا صد مسترینگ با پلاگینهای wavesدانلود کیوبیس 8 cubase با لینک مستقیم رایگان و آموزش نصب فارسی

دانلود رایگان وی اس تی استرینگ شرقی Fayez Saidawi Oriental Strings با لینک مستقیم تک پارت از سرور سایتآموزش آهنگسازی فارسی

+ پاسخ به موضوع
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: نامه.یِ سرگشاده.یِ شروین پاشایی به علیرضا مشایخی

 1. Ramin95 آواتار ها
  Ramin95
  شماره کاربری
  4941
  Contributor
  شهریور /۱۳۹۰
  4,009
  مثبت های دریافتی
  + های دریافتی575
  0
  سپاس از شما 815 بار در 687 پست
  Follows
  0
  Following
  0

  پیش فرض نامه.یِ سرگشاده.یِ شروین پاشایی به علیرضا مشایخی

  تنها کاربران عضو قادر به مشاهده لینکها هستند ، برای مشاهده و دانلود لینکها از اینجا ثبت نام کنید .کنسرت “مرور آثار علیرضا مشایخی” که سال گذشته 18 تا 21 شهریورماه جاری با سه گروه از جمله ارکستر مؤسسه موسیقی پارس، ارکستر معاصر و ارکستر پارسیان به اجرای برنامه پرداخت که یک اجرا در این سه شب بهانه ای شد تا شروین پاشایی مدیر برنامه این کنسرت بعد از 15 ماه نامه ای را به علیرضا مشایخی بنویسد که در این نامه حقایق بسیاری را در این زمینه بازگو کرده است که در ادامه این نامه را می.خوانید.

  آقایِ علیرضا مشایخیِ بسیار بسیار عزیز و محترم

  سلام، وقت بخیر

  نامه که نه، حرف.هایی از سرِ دل است اما بی.اجازه خواستم که فقط گوینده باشم از سرِ آن احتمال که شما در مقامِ ریش.سفیدی قدمی بردارید و از آن.جا که مقصودم چنین نبود، نوشتم و این.گونه رو به دیده..گانِ شما می.نشینم.
  آقایِ مشایخیِ همیشه گرامی، بی.اجازه از شما، بنده و برادرِ من، خواستیم و توانستیم که در عمل، خود را در خاطراتِ شما سهیم کنیم، این هم.خاطره.گی احترام..اش همیشه برایِ.مان واجب است و گران.قدر؛ و چونان عزیز که تلاش شد در جبرانِ حضورِ بی.اجازه در خاطره.هایِ شما، بایسته و شایسته. باشیم.

  خواست و اراده.یِ شما

  می.نویسم تا این.بار هم بی.اجازه در خاطره.هایِ شما از منظرِ خود سهیم شوم، فکر می.کنم که این سخن و کلام راندنِ پس.از پانزده.ماه، از گذشتِ آن سه.شبِ خاطره.انگیز – که سرشار از ادایِ دینِ همه. حاضران بود نسبت به شما، از مردمِ مشتاق و حامیِ موسیقیِ دُرُست گرفته، تا ناظران و تماشاچیانِ هنرمند و هنرجو و هنربند، تا نوازنده.گان و دیگر موزیسین.هایی که در مقابلِ دیده.گانِ شما، تلاش کردند صداها و نشانه.ها را نزدیک به خواست و اراده.یِ شما به گوش.ها برسانند – به.جا باشد گفتن.ام و نزدِ شما حرمتی داشته باشد از آن.گونه که اگر عمل.ام.

  می.دانم که از زیاده.گوییِ من خسته می.شوید، توضیحی شاید مختصر می.نویسم، این نامه را نوشتم چرا که در این شوره.زار در حدِ دایره.یِ شناخت.ام جُز حضورِ شما، صبور و امین و لایق. نیافتم که از جزئی بگویم که حکایت می.کند ازِ نشانِ کل، این.ها دردِ دل است نه گلایه.ای از شما.

  بی.حوصله.گی

  از آن.جا که می.دانم شاید حوصله.تان نَکِشد بخوانید “قصه.یِ تکراریِ پوشیدنِ لباسِ نخ.نمایِ مندرسِی که حتا دیگر کسی زحمتِ نگاه کردن به آن.را هم نمی.کشد”، حرفِ آخرِ این نامه را این.جا می.گذارم که بعد اگر حوصله.تان شد قصه را بخوانید.
  آنان هم که همیشه از هر کاه، کوهی می.سازند این.بار زحمتِ کوه ساختن.اش را ما کشیدیم، بیایند و ببینیم کوه.اش را جابه.جا می.کنند؟!

  اندک.اند آن چشم.هایی. که در این لحظه .می.خوانند، هرچند تلخ با لب.خندی نه.چنان که به.چشم بیاید احترامِ حضورِشان را یادآور می.شوند.

  حرفِ آخر

  (( آقایِ مشایخیِ عزیز، شما دوره.ای را وام.دار هستید از وفورِ حرمتِ انسانی که ما شنیدیم اما شما سود جسته.اید! گویا در آن دوره ناملایمتی.هایی. هم بوده ولی مجالِ حضورشان هم به همان.مقدار اندک، به واسطه.یِ ذهن.هایِ زیبا، سلامتی در اجتماع و تلاشی بیشتر میانِ مردان و زنانِ سرزمین.ها برایِ شکوهِ انسانی و حرمتی از آن.دست که می.دانید. این.روزها اما ناملایمتی نیست، نااهلانی هستند به مثابه.یِ مخزنی کوبیده از ناملایمتی.ها! نااهلانی که هرچه باشد می.خورند، شما در این دایره.ی بی.دریغ.ِتان که پهن کرده.اید – برایِ آنان.که مدعی هستند زنده.گیِ شما را در دست دارند – کمی هم از آن میوه.یِ معرفتِ.تان بگذارید تا شاید تعلیم ببینند و ما هم دور از نگاهِ دیگران و نظرِ شما، پنهان و بی.اجازه به.قدرِ لیاقت برداشت کنیم. می.دانید که در فرهنگِ ما، سخنِ راست از مَردُمِ دیوانه نمی.شنوند، کلامِ ریش.سفیدِ مجلس محترم است و هدایت.کننده، حقِ اُستادی تمام کنید هم برایِ تمامیِ آن نااهلان و هم ما، دیوانه.گانی از این هیبت که خَطرچِهر نشسته شدیم در باورِ تَنگِ آن نااهلان.چَشم.

  به.طنز اگر بنگریم! این.که عکسی یافتم؛ نشانی دارد ظاهری، از این.که پشتِ سرِ شما اگر حرفی هم از جانبِ من بوده چنین نشان دارد که جُز پَرَنگ بر خَدَنگ.هایِ آن دیگران که می.دانید نشدم! این عکس را به.همین نامه با چسبِ مَجازی چسبانده.ام تا چاپ شود، لمس شود. یاد شود.

  شما به تن کردید و ما هم از همان.گونه در تلاش.ایم! قصه.یِ تکراریِ پوشیدنِ لباسِ نخ.نمایِ مندرسِی که حتا دیگر کسی زحمتِ نگاه کردن به آن.را هم نمی.کشد.

  پانزده ماه از گذشتِ سه.شبِ بی.تکرار و هر شبِ متفاوتِ اجرایِ آثارِ شما گذشت، زنگ زدم به کسی که در دو یا سه اجرا از اجراهایی که آن.زمان پروژه.یِ جعبه.یِ موسیقی به.پیش می.بُرد و برپا می.کرد، خواستند که بیایند و آمدند که با ما هم.کاری داشته باشند، دستِ.برقضا یکی از پیشنهادها که مقبول افتاد این بود وُ شد که شما را به.واسطه.یِ همین سه.شب، دو سه مرتبه.ای ببینم، بماند، زنگ زدم به این شخص برایِ چه؟ پیگیریِ مطالباتیِ که از برنامه.ای دیگر از ایشان داشتیم به میزانِ همین پانزده ماهِ صبوری! خلاصه.یِ اتفاق؛ نتیجه.یِ گفت.و گو با مدیربرنامه.یِ شما، دو نقطه.ای داشت که پایِ شما را به میان آورد و مرا به نوشتن وادار؛ ناخواسته است و جسارت نیست، حرفِ کلی.ست، داستانِ این نااهلانِ شاید گُلِ سرسبدِ مجلسِ قافله.یِ چِرک ا.ست، قافله.ای جدا از حضورِ شما، البته که قصه..یِ قافله.یِ خشکیده و پلاسیده و غیرِ قابلِ بازیافت و تکراری.ست به وسعتِ تاریخ! عظمتی این.گونه چه ریشه.ای می.خواهد! می.خواهد؟ اگر رودِ روانِ -دشتِ سرزمینِ پدران و مادرانِ- من جاری شود چه؟ می.مانند؟ چنین ریشه.ای؟

  نخست

  این شخص اعلام کردند تمامیِ موزیسین.هایی که در این اجرا هم.راهِ ما و ایشان بودند، ادعایی چنین دارند که ما برایِ ترتیبِ مجلسی چنین، پول.ها خورده.ایم و البته که تاکید کرده.اند سهمِ.شان را هم! این.ها را مدیربرنامه.یِ شما به.نقل از موزیسین.ها و نوازنده.گانی گفتند که در آن سه.شب به اجرا پرداختند! شاید که شخصِ نقلِ قول کننده که خورده.اند، من نمی.دانم! نااهلان شاید به.عنوانِ چیزی در حدِ سماقی یا نمکی، سهمِ نوازنده.گان و موزیسین.ها را خورده باشند اما بنده نه! دوستان شوخی دارند! آقایِ مشایخی برایِ ترتیبِ این مجلس می.دانید که حدِ نهایتِ امکانات و جسارتِ در توان .بود که درخور و شایسته.یِ شما و این مسیر شد – برایِ ادایِ احترام به حضورِ شما و ذهنِ.تان که آرزو و امید به جاویدانی.اش را داریم -؛ شما شاهد بودید که دقیقاً بیش.از نیمی از بلیت.ها برایِ هدیه (آن.طور که به من گفته شد) به تک.تکِ موزیسین.ها و نوازنده.گان اختصاص داده شده بود، که بنده آن.ها را در حضورِ شما آوردم و میانِ سرگروه.ها گویا که تقسیم شد! کمتر از نیمِ دیگر بلیت.ها هم همان.طور که بی.خبری در شهر نیست که نداند، می.رود پایِ هزینه.هایِ زورِ دلال.خانه.ای که مخزنِ سالن و عوارضِ شهرداری و… را پُرتَر کُنَد!

  آقایِ مشایخی از شما می.پرسم تا دیگران عقل بگردانند، هزینه.ی چاپِ دو اعلانِ گونه.گون و آفیشی از آن.دست که می.دانید و می.دانند و برجای.اش نشسته است، هزینه.هایِ معرفیِ اجتماعی و… از کجا و چگونه تامین شد؟ این.ها را چه کسی پرداخت کرد؟ منفعتی ندارد برایِ نااهلان که بدانند! خاک را هزاران.بار شکر که از جیبِ آنان نرفته که اگر رفته بود زمین به آسمان سقوط می.کرد.

  آقایِ مشایخیِ همیشه عزیزم، آن.روز محلِ تامین.اش را به شما گفتم شاید باور نکردید، اما امروز باور خواهید داشت.
  نهایتِ چه!

  برای دریافتِ مطالباتِ اندکِ.مان پس.از پانزده.ماه، از برنامه.ای دیگر، چنین پیشنهاد شنُفتم ( شروین جان! فقط یک راهِ حلِ عملی هست که تو به حقِ.ت برسی! گوش کن، برایِ اجرایِ مشایخی ...تور…!) فکر می.کنم تا همین.جا کفایت کند! ...تور برای چه از شما می.پرسم؟!!!

  این.ها را مدیربرنامه.یِ شما گفت؛ آقایِ مشایخی این.جا می.شد که دردِ دل در این مقطعِ تهوع با شما نگویم؟

  در این سرزمین، آقایان! چیزهایی دیگر از آن.چه، شما پول.اش می.نامید ارزش دارند، اگر توانِ بودن در مسیری زیبا، به نامِ فرهنگ و هنر را ندارید یا لیاقتِ خدمت به آن.را، به کسبِ درآمد از راهِ دیگری بیاندیشید! اعتبارِ هنرمندی کهن سال؛ و خدمتِ صادقانه و بی.وقفه.یِ عاشقانِ فرهنگ و هنر را با نااهلیِ خود، چرک و آلوده نکنید و به کافه.هایِ خود برگردید.! متشکرم.

  به چشمِ.تَفریق اگر در آن هم.خاطره.گیِ بی.اجازه، به تمامی عاشقی نکردیم بگذارید به.حسابِ ناآگاهی قربان نه بی.شعوری؛ بگذارید بپندارند به تقدیرِ فریب.کار گردن نهاده.ایم! باشد. کار که به.پایان نرسیده است!

  پاینده و شادکام و همیشه سلامت باشید.

  با احترام و مهر

  منبع: هنرآنلاین


  #1 ارسال شده در تاريخ ۱۳۹۲/۱۰/۱۷ در ساعت 02:10

 2. # ADS
  مجری تبلیغات
  تاریخ عضویت
  -
  نوشته ها
  -
  فروشگاه آنلاین کیوبیس با سیستم پرداخت آنلاین و ارسال به سراسر نقاط ایران ، شهرستانها و روستاها در کمترین زمان ممکن ، فروش vst وی اس تی ارزان و با کیفیت ، فروش سمپل و پلاگین های جدید آهنگسازی

  بی نظیرترین آموزش فارسی نرم افزار کیوبیس ( سطح مقدماتی )
  آموزش فارسی کار با نرم افزار کیوبیس (سطح پیشرفته)
  آموزش فارسی CUBASE 5 & NUENDO4
  آموزش فارسی تکمیلی NUENDO5.5, CUBASE 6.5
  آموزش فارسی Ableton Live 9
  آموزش فارسی سونار Sonar X2,X3
  آموزش فارسی Cubase Elements 7

  آموزش فارسی protools 10
  آموزش فارسی Logic Pro X2 لاجیک
  آموزش فارسی Studio one استودیو وان
  آموزش فارسی BAND IN A BOX 2015
  آموزش فارسی Guitar Pro 6
  آموزش فارسی ضبط افکت میکس و مستر صدا ADOBE AUDITION CS5.5
  آموزش فارسی یک پروژه تنظیم آهنگ از ابتدا تا انتها

  آموزش فارسی اف ال استودیو FL Studio 12
  آموزش فارسی سمپلر کانتکت Native instrument Kontakt 5
  آموزش فارسی تصویری امنیسفر OMNISPHERE
  آموزش فارسی تخصصی تنظیم حرفه ای موسیقی
  آموزش فارسی موسیقی الکترونیک Steinberg Sequel
  آموزش فارسی تکنیکهای حرفه ای وکال همراه با آموزش Melodyne
  آموزش فارسی تکنیکهای رکورد صدا در استودیو موسیقی
  آموزش فارسی 101 ترفند حرفه ای میکس + مستر آهنگ با ایزوتوپ اوزون 7 izotope ozone
  آموزش فارسی جامع مسترینگ آهنگ Izotop Ozone 6 + tracks
  آموزش فارسی Fab Filter+Waves +Slate Digital

  آموزش کامل مراحل ساخت آهنگ از ابتدا تا انتها
  آموزش فارسی آهنگسازی در یک هفته
  آموزش فارسی تنظیم حرفه ای موسیقی
  آموزش فارسی مولتی مدیا تصویری مبانی موسیقی
  آموزش فارسی تنظیم و ارکستراسیون آهنگ
  آموزش فارسی فالش گیری و فاصله سازی صدای خواننده
  آموزش خوانندگی پاپ به زبان فارسی
  آموزش آهنگسازی در سبکهای پاپ، هیپ هاپ رپ،ترنس،هاوس،بلوز،جاز،راک

  آموزش فارسی میکس حرفه ای آهنگ
  آموزش فارسی میکس و مسترینگ حرفه ای
  آموزش فارسی یک پروژه میکس و مستر آهنگ از ابتدا تا انتها
  آموزش فارسی ریتم سازی در موسیقی
  آموزش فارسی ساخت بیت در موسیقی
  آموزش فارسی صداسازی با سینتی سایزرها
  آموزش فارسی فالش گیری و فاصله سازی صدای خواننده
  آموزش فارسی ساخت استودیوی موسیقی خانگی

  خرید وی اس تی پیانو spitfire audio hans zimmer piano
   

موضوعات مشابه

 1. ترانہ تقویم تنھایی سرودہ ahmadbf
  توسط ahmadbf در انجمن ترانه های سروده شده ی کاربران
  پاسخ ها: 3
  آخرين نوشته: ۱۳۹۲/۰۲/۱۱, 08:12
 2. شناسایی نشدن کابل میدی در ویندوز 7
  توسط aliradan در انجمن نرم افزار Cubase
  پاسخ ها: 6
  آخرين نوشته: ۱۳۹۱/۰۳/۱۲, 01:28
 3. پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: ۱۳۹۱/۰۲/۲۱, 01:00
 4. پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: ۱۳۹۱/۰۱/۱۴, 18:00
 5. اسامی نهایی آثار ویژه بخش موسیقی
  توسط Ramin95 در انجمن اخبار روز موسیقی
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: ۱۳۹۰/۱۱/۱۰, 12:51

جستجو شده ها

Nobody landed on this page from a search engine, yet!

تا این لحظه 1 کاربر از این تاپیک دیدن کرده اند

فقط اعضا گروه ویژه vip و مدیران قادر به دیدن اسامی بازدیدکنندگان تاپیک هستند

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید

کپی از مطالب سایت مجاز نمیباشد و پیگرد قانونی دارد

cubase.ir

BACK TO TOP
وی اس تی
آرتیست