کانال کیوبیس در تلگرام را دنبال کنید
آهنگسازی
آهنگسازی
استودیو موسیقی

صفر تا صد آموزش فارسی کیوبیس پک 1
صفر تا صد آموزش فارسی کیوبیس پک 2
آموزش فارسی صفر تا صد مسترینگ با پلاگینهای wavesدانلود کیوبیس 8 cubase با لینک مستقیم رایگان و آموزش نصب فارسی

دانلود رایگان وی اس تی استرینگ شرقی Fayez Saidawi Oriental Strings با لینک مستقیم تک پارت از سرور سایتآموزش آهنگسازی فارسی

+ پاسخ به موضوع
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: ابوالحسن داودی جواب ضرغامی را داد

 1. Ramin95 آواتار ها
  Ramin95
  شماره کاربری
  4941
  Contributor
  شهریور /۱۳۹۰
  4,009
  مثبت های دریافتی
  + های دریافتی575
  0
  سپاس از شما 815 بار در 687 پست
  Follows
  0
  Following
  0

  پیش فرض ابوالحسن داودی جواب ضرغامی را داد

  ابوالحسن داودی کارگردان سینما در گفت.وگویی با ایسنا مطالبی را درباره صحبت.های رئیس جمهور در دیدار با هنرمندان مطرح و نسبت به برخی گفته.های حجت الاسلام حسن روحانی اظهاراتی را بیان کرد که این مطالب با واکنش عزت.الله ضرغامی (رئیس سازمان صدا و سیما) در مراسم اختتامیه سومین جشنواره تلویزیونی جام جم، روبرو شد.

  در پی واکنش و اظهارات مطرح شده از سوی ضرغامی، ابوالحسن داودی در گفت.وگوی دیگری با ایسنا بیان کرد: از اینکه آقای ضرغامی به این وجه صحبت من توجه کردند و انتقادشان را هم با حرمت.گذاری و ادبیات محترمانه بیان کردند، بسیار ممنون هستم. همچنین از فرصتی که برای پاسخگویی به من پیشنهاد دادند تشکر می.کنم. این رفتار حسنه. احترام به جوابگویی که باعث مهربان شدن آدم.ها نسبت به یکدیگر و احترام متقابل می.شود، اگر در همه موقعیت.های دیگر هم می.بود، آن.وقت طبیعتا سوء تفاهم.هایی بزرگ.تری در گذشته و حال بوجود نمی.آمد و شاید خیلی از مشکلات بزرگ.تر جامعه هم، قبل از بروز حل می.شد.

  اوادامه داد: کاش آقای ضرغامی همان طور که از آزاد اندیشی رئیس جمهور حمایت کردند که شایسته احترام و وظیفه هر شهروندی است،. از کلام تابوشکن ایشان هم که «هنرمند،. هنرمند است و ارزشی و غیر ارزشی ندارد» پشتیبانی می.کردند و نیز همان.طور که «لا اله» مصاحبه مرا گفتند، «الا الله» آن را هم مطرح می.کردند. البته امیدوارم این لحن محترمانه ایشان را بعضی از رسانه.ها و مطبوعات منتقد رئیس جمهور هم می.شنیدند و رعایت می.کردند.

  این کارگردان سینما با اشاره به مصاحبه خود با. ایسنا تصریح کرد: منظور من در آن مصاحبه اصلا لحن دستوری رئیس جمهور نبود، هر .. که جمله پس و پیش این بخش را خوانده باشد متوجه این امر می.شود، اما با این حال شخصا از رئیس جمهور و هر کسی که احیانا چنین برداشتی از صحبت.های من داشته است، عذرخواهی می.کنم.

  داودی اضافه کرد: من از رویکرد اخیر آقای ضرغامی و فرصت بهتری که می.خواهند در رسانه ملی در اختیار اهل هنر بگذارند، شدیدا استقبال می.کنم و مطمئن هستم ایشان با درایت و درک تجربه. ای که دارند، می.دانند جامعه هنری ما در طول ده.ها سال مارگزیده شده است و از ریسمان سیاه و سفید هم می.ترسد. در بسیاری از دوره.ها با مسئولانی در رده.های پایین.تر طرف بوده که فراتر از نص صریح قانون و آئین.نامه.ها رفتار کرده.اند. به طوری که هر جا از آنها کلاه خواسته شده به جای کلاه سر آورده.اند. حرف من در آن مصاحبه این بود که امید سفارشی، مخصوصا زمانی که برای اجرا به مدیران رده میانه و پایین می.رسد، در بسیاری از مواقع جواب نمی.دهد و در مواردی به امید دستوری بدل می.شود که تأثیر معکوس دارد و به بی.اعتمادی بین رسانه و هنرمند و جامعه دامن می.زند.

  وی با اشاره به شناختی که از گذشته نسبت به رئیس جمهور دارد، اظهار کرد: من نه تنها به هیچ وجه منکر آزاد اندیشی آقای روحانی نیستم بلکه این خصلت ایشان در جلسه.ای که سه سال قبل برای نمایش فیلم.ام با ایشان داشتم به من ثابت شد. آن زمان که دوستان در دولت گذشته، فیلم «زادبوم» مرا توقیف کردند آقای روحانی در یک نمایش خصوصی که در مرکز تحقیقات استراتژیک برگزار شد، این فیلم را دیدند و حیرت کردند که چطور چنین اثری توقیف شده و آثار دیگری با رانت.های آنچنانی اکران می.شوند.

  داودی همچنین گفت: من در مصاحبه.ام فقط این نکته را مطرح کردم که بگذارید اهل هنر، امید به زندگی را از زندگی خود مردم بیاورد. کجای این حرف من اشکال داشت؟ یا کجای این حرف من دعوت به فضای ناامیدی را مطرح می.کرد؟ من سوال می.کنم که آیا الان اخلاق و مسئولیت.های روزهای انقلاب و جنگ به همان اندازه که در گذشته بود، پابرجاست؟ آیا تلاشی که در این.باره و در طول سالیان برای اخلاق.گرایی و امیدپراکنی انجام شده به اندازه کافی جوابگو بوده است؟ اگر نبوده کجای کار اشکال داشته است؟ آیا سطح اخلاقی که امروز در جامعه ما وجود دارد با روزهای جنگ و دوران پیروزی انقلاب برابر است؟ اگر هست پس این همه خلاف در سطوح بالای مدیریت به خصوص در این چند سال گذشته، چگونه رخ داده است؟ آیا نباید اول اعتماد را با سطوحی از جامعه که به هر دلیلی ممکن است بی.اعتماد شده. باشند، بازسازی کرد؟ کاری که به نظرم شروع شده است اما بیشتر از این.ها باید حمایت شود.

  این فیلمساز بیان کرد: آیا الان واقعا حق نداریم از خودمان بپرسیم نسبت به سه دهه قبل کجا هستیم؟ در چه جاهایی عقب رفتیم و در کجاها رو به جلو حرکت کردیم؟ بنابراین به نظرم معنای این حرف که بگذاریم هنرمند خودش از سطح جامعه امید را دریافت کند، این نیست که ما مبلغ فیلم.های یاس.آور هستیم. حداقل شناسنامه کاری من نشان داده که از همان ابتدای کار سینمایی.ام از «سفر عشق» که اتفاقا در دهه 60 در همین سینمای جمهوری اسلامی ساخته شد، تا آخرین آن.ها یعنی «زادبوم» جز درباره امید به دنبال مطرح کردن چیز دیگری نبوده.ام.

  او با اشاره به فیلم «زادبوم» گفت: متاسفانه آخرین کارم که قصه امید به بازگشت مخازن و گنجینه.های فکری این مملکت (و نه طیف کوچک وطن.فروش)به وطن را که مهاجرت کرده.اند، روایت می.کرد، پنج سال است که در محاق توقیف به سر می.برد، چون ذهن.هایی از این تبلیغ امید.، مفهوم دیگری برداشت کردند و این همان اندیشه امیدوارانه.ای است که هم.اکنون فکر خیلی از دولت.مردان را پر کرده که چطور گنجینه.های مغزی کشورمان را در همه عرصه.های علم و اقتصاد به دامن میهن برگردانیم. مشکل من هم دقیقا در همین.جا و در همین تناقض.هاست و بحثم این نیست که تبلیغ امید یا سفارش به امید نباید در یک فیلم باشد.

  داودی همچنین در بخش پایانی این گفت.وگو درباره. حواشی که برای نمایش فیلم «آشغال.های دوست.داشتنی» بوجود آمده است، افزود: فیلم محسن امیریوسفی یک از آخرین فیلم.هایی است که در نمایش خصوصی دیده.ام و به نظرم این فیلم مشخصا در دایره ملتهبی قدم گذاشته، اما فیلم با یکی از امیدبخش.ترین پایان.های سینمایی تمام شده است.

  او گفت: من نگران هستم که این فیلم در برخورد و تضاد در سلایق سیاسی که معمولا در جشنواره فجر بروز می.کند همانند «زادبوم» دچار بگیر و ببند و برداشت.های سلیقه.ای شود. این مساله را به آقای امیریوسفی هم گفتم که شخصا معذوریت مدیران جشنواره و مشکل آن.ها برای نمایش این فیلم را درک می.کنم و تصور می.کنم برخی از این تصمیم.ها برای صیانت از موجودیت فیلم است تا بلایی که بر سر «زادبوم» آمد تکرار نشود، چرا که «زادبوم» هم، در جشنواره چندین سیمرغ گرفت و تشویق شد اما سال.ها است در محاق توقیف قرار گرفته است.

  ابوالحسن داودی تاکید کرد: به نظرم «آشغال.های دوست داشتنی» فیلمی است که مشکلاتش با تدبیر بهتر حل می.شود تا با جنجال.های مطبوعاتی.


  #1 ارسال شده در تاريخ ۱۳۹۲/۱۰/۲۸ در ساعت 14:30

 2. # ADS
  مجری تبلیغات
  تاریخ عضویت
  -
  نوشته ها
  -
  فروشگاه آنلاین کیوبیس با سیستم پرداخت آنلاین و ارسال به سراسر نقاط ایران ، شهرستانها و روستاها در کمترین زمان ممکن ، فروش vst وی اس تی ارزان و با کیفیت ، فروش سمپل و پلاگین های جدید آهنگسازی

  بی نظیرترین آموزش فارسی نرم افزار کیوبیس ( سطح مقدماتی )
  آموزش فارسی کار با نرم افزار کیوبیس (سطح پیشرفته)
  آموزش فارسی CUBASE 5 & NUENDO4
  آموزش فارسی تکمیلی NUENDO5.5, CUBASE 6.5
  آموزش فارسی Ableton Live 9
  آموزش فارسی سونار Sonar X2,X3
  آموزش فارسی Cubase Elements 7

  آموزش فارسی protools 10
  آموزش فارسی Logic Pro X2 لاجیک
  آموزش فارسی Studio one استودیو وان
  آموزش فارسی BAND IN A BOX 2015
  آموزش فارسی Guitar Pro 6
  آموزش فارسی ضبط افکت میکس و مستر صدا ADOBE AUDITION CS5.5
  آموزش فارسی یک پروژه تنظیم آهنگ از ابتدا تا انتها

  آموزش فارسی اف ال استودیو FL Studio 12
  آموزش فارسی سمپلر کانتکت Native instrument Kontakt 5
  آموزش فارسی تصویری امنیسفر OMNISPHERE
  آموزش فارسی تخصصی تنظیم حرفه ای موسیقی
  آموزش فارسی موسیقی الکترونیک Steinberg Sequel
  آموزش فارسی تکنیکهای حرفه ای وکال همراه با آموزش Melodyne
  آموزش فارسی تکنیکهای رکورد صدا در استودیو موسیقی
  آموزش فارسی 101 ترفند حرفه ای میکس + مستر آهنگ با ایزوتوپ اوزون 7 izotope ozone
  آموزش فارسی جامع مسترینگ آهنگ Izotop Ozone 6 + tracks
  آموزش فارسی Fab Filter+Waves +Slate Digital

  آموزش کامل مراحل ساخت آهنگ از ابتدا تا انتها
  آموزش فارسی آهنگسازی در یک هفته
  آموزش فارسی تنظیم حرفه ای موسیقی
  آموزش فارسی مولتی مدیا تصویری مبانی موسیقی
  آموزش فارسی تنظیم و ارکستراسیون آهنگ
  آموزش فارسی فالش گیری و فاصله سازی صدای خواننده
  آموزش خوانندگی پاپ به زبان فارسی
  آموزش آهنگسازی در سبکهای پاپ، هیپ هاپ رپ،ترنس،هاوس،بلوز،جاز،راک

  آموزش فارسی میکس حرفه ای آهنگ
  آموزش فارسی میکس و مسترینگ حرفه ای
  آموزش فارسی یک پروژه میکس و مستر آهنگ از ابتدا تا انتها
  آموزش فارسی ریتم سازی در موسیقی
  آموزش فارسی ساخت بیت در موسیقی
  آموزش فارسی صداسازی با سینتی سایزرها
  آموزش فارسی فالش گیری و فاصله سازی صدای خواننده
  آموزش فارسی ساخت استودیوی موسیقی خانگی

  خرید وی اس تی پیانو spitfire audio hans zimmer piano
   

+ پاسخ به موضوع

جستجو شده ها

Nobody landed on this page from a search engine, yet!

تا این لحظه 1 کاربر از این تاپیک دیدن کرده اند

فقط اعضا گروه ویژه vip و مدیران قادر به دیدن اسامی بازدیدکنندگان تاپیک هستند

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید

کپی از مطالب سایت مجاز نمیباشد و پیگرد قانونی دارد

cubase.ir

BACK TO TOP
وی اس تی
آرتیست