کانال کیوبیس در تلگرام را دنبال کنید
آهنگسازی
آهنگسازی
صفر تا صد آموزش فارسی کیوبیس پک 1
صفر تا صد آموزش فارسی کیوبیس پک 2
آموزش فارسی صفر تا صد مسترینگ با پلاگینهای wavesدانلود کیوبیس 8 cubase با لینک مستقیم رایگان و آموزش نصب فارسی

دانلود رایگان وی اس تی استرینگ شرقی Fayez Saidawi Oriental Strings با لینک مستقیم تک پارت از سرور سایتآموزش آهنگسازی فارسی

+ پاسخ به موضوع
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: من از عشق چیزی نمی.خوام به جز تو ولی از تو هیچ انتظاری ندارم!

 1. Ramin95 آواتار ها
  Ramin95
  شماره کاربری
  4941
  Contributor
  شهریور /۱۳۹۰
  4,009
  مثبت های دریافتی
  + های دریافتی575
  0
  سپاس از شما 815 بار در 687 پست
  Follows
  0
  Following
  0

  پیش فرض من از عشق چیزی نمی.خوام به جز تو ولی از تو هیچ انتظاری ندارم!

  موسیقی ایرانیان: در زیر نوشته.ی یکی از دوستداران محسن چاوشی را در مورد حاشیه این روزهای وی می.توانید بخوانید، بدیهی است که نظرات نویسنده به عنوان یک هوادار بر اساس تفکرات و سلایق خود بوده و سایت موسیقی ایرانیان صرفا به بازتاب نظرات نویسنده می.پردازد.

  تنها کاربران عضو قادر به مشاهده لینکها هستند ، برای مشاهده و دانلود لینکها از اینجا ثبت نام کنید مرسده مقیمی: سال.ها از هواداری.ام برای محسن چاوشی می.گذرد، مدتی را در دنیای مجازی نبودم، زمانی بودم اما نه با نام خودم، مدتی هم با نام خودم فعالیت کردم و حالا چند وقتی می.شود که لذت شنیدن صدایش را با دنیای مجازی هواداری.اش خراب نمی.کنم! راستش دعوا بر سر این.که «محسنم» صدایش کنند یا «سلطان»، بیانیه نوشتن برای مخالفانش که هر روز حرف تازه.ای می.زنند و … وقت آدم را برای شنیدن صدایش می.گیرد.

  زمانی خودم هم از این قماش بودم و وقت می.گذاشتم برای جواب دادن به این و آن، وقت می.گذاشتم برای اثبات هواداری! بعد که زمان گذشت با خودم فکر کردم که چه؟ هِی بنشینم و بنویسم بعد هم خیلی.ها دست بگیرند که هواداران چاوشی همه.ی فکر و ذکرشان این است که کدام بیشتر قربان.صدقه.ی محسن بروند! (این دقیقا جمله.ی یکی از دوستان نزدیک به چاوشی است) خلاصه که دیدم شنیدن آن صدا که التیام.بخش تمامی ناملایمت است برایم، را محدود کرده.ام تا برسم به بیانیه نوشتن، اثبات هواداری کردن، من قدیمی.ترم در هواداری تو جدیدتر، من بیشتر دوستش دارم تو کمتر و … محیط هواداران چاوشی محیطی به شدت اعصاب خردکن است که فقط تمرکزم را برای بلعیدن صدایش می.گرفت و انصافا هیچ ثمری جز بهم ریختگی نداشت.

  با خودم گفتم چاوشی مرا بشناسد یا نه چه تفاوتی دارد؟ و تصمیم گرفتم به اقتضای شغلم فقط پس از هر آلبوم یا تک آهنگ دست به قلم شوم، برای حریص نوشتم و دیدم نخیر هواداران چاوشی مطلب را خوانده نخوانده جواب.های.شان را آماده کرده.اند و طبق معمول چاوشی کاری به کار ما ندارد، ما توی سر خودمان می.زنیم و او در استدیوی شخصی.اش از دردهای مشترک.مان می.خواند از آن پس بود که مصمم شدم دیگر ننویسم و ننوشتم او خواند و من گوش سپردم، او خواند و من عاشقی کردم، او خواند و من اشک شدم؛ دور شدن از فضای هواداران چاوشی، جواب ندادن به حسادت.های فلان خواننده که روزی کنار محسن می.ایستاد و صدایش فقط بک.وکال اثر بود! و حالا از ضعف چاوشی می.گفت، آرامش.بخش بود. دیگر به جای بیانیه نوشتن علیه آن خواننده پوزخندی می.زدم و صدای اسپیکرم را می.بردم بالا… البته در این میان مشغله.های حرفه.ام هم مزید بر علت بود تا از این دنیای متلاطمی که هواداران چاوشی برایش ساختند فاصله بگیرم اما نقل محافل امروز (نه تنها چاوشایی که محافل موسیقی) حکایت دیگری است، ظاهرا هواداری در اعتراض به همکاری محسن چاوشی با صدا و سیما حرفی زده که اگر کسی به یک متکدی سر چهارراه می.گفت حتما آن طرف هرچه بلد بود بارش می.کرد! از چاوشی شماره حساب خواسته تا برایش پول بریزد تا چاوشی مجبور نباشد به خاطر پول برای صدا و سیما بخواند! تصور چهره.ی محسن چاوشی پس از خواندن این حرف کار سختی نیست، آن.ها که جنوبی.ها را می.شناسند از دل نازک.شان خبر دارند. به دوستی بسیار عزیز قول داده بودم و پیش خودم هم قسم خورده بودم که دیگر برای دنیای مغشوش و مشوش هواداران چاوشی دست به قلم نشوم و نشدم اما نمی.شود که کسی به علت مخالفت با تصمیمی از سوی چاوشی شخصیت او را نشانه برود و هوادارانش سکوت کنند و من جزء این هوادارنم، هوادارانی که با هر گردنی که چاوشی برای مجوز در ارشاد کج کرده زیر لب نذری کردند! هوادارانی که حتی وقتی چاوشی از دادن جوابی چند خطی به آن.ها خودداری می.کرد به جای این.که از بی.حرمتی.ای که در حق.شان شده ناراحت باشند جویای احوالش بودند تا مبادا حال صدا زخمی خوب نیست که جوابشان را نمی.دهد بعد که خیال.شان آسوده می.شد که او خوب است داد و هوار مجازی راه می.انداختند اما در خفا برایش جان می.دادند!

  این که چاوشیِ ما حالا اینجا ایستاده قبول که با یاری هوادارانش بوده اما این.که برخی تصور می.کنند چاوشی برای ماشین زیر پایش هم باید ممنون هوادارانش باشد چون آن.ها آلبوم.هایش را خریده.اند! بی.رودربایستی تصوری عمیقا بلاهت.بار است. آن صدایی که شما را سحر می.کند و آن آهنگسازی.ای که کیش و ماتتان می.کنند، بخشی استعداد خدادادی و بخشی حاصل تلاش خود اوست؛ یقیقا حمایت هواداران پشتوانه.ایست سترگ که اگر نبود استعداد چاوشی می.توانست خلاصه شود در گپ و گعده.های خانوادگی، اما بیایید کمی فخر نفروشید به کسی که حنجره.ی زخمی.اش التیام زخم.های شماست شما در ازای حمایتتان آرامش گرفتید و با تحریرهایش عشق را نفس کشیدید باور کنید همان.قدر که وقتی چاوشی می.گوید فقط برای ما کار می.کند لبخند بر لب ما می.نشیند و از خود می.پرسیم که یعنی رفاه خودش برایش مهم نیست؟ فقط برای ما؟ همان.قدر خنده.دار است که شما بگویید هواداری.تان فقط برای شهرت بیشتر چاوشی.ست! مهر می.گیرید، مهر می.دهید، ارتباطات است و طبعا دوسویه، منت گذاشتن و توقع داشتن در هر ارتباطی آن ارتباط را به اضمحلال می.کشاند. نه چاوشی بی ما تاب می.آورد نه ما بی او حالا اگر یک عده دوست دارند خرابش کنند بهترین راه را برگزیده.اند! چاوشی مثل هر انسانی قابل نقد است من هم با خواندن او در صدا و سیما مخالفم (اما می.شود حدس زد پشت این همکاری با صدا و سیما آن هم برای چنین برنامه.ای دلیلی وجود دارد که بهتر است ندانسته قضاوتش نکنیم)، من هم دوست دارم زنده باشم و ببینم روزی را که چاوشی رفیق.بازی.هایش را تعطیل کرده و به سبب رفاقت با “آرش ظلی.پور” روی تیتراژ برنامه.ای ابتدایی نمی.خواند! (البته دلیل این یکی فکر نمی.کنم به رفیق.بازی.های متداول چاوشی برگردد) من هم به برخی تصمیمات چاوشی نقد دارم اما کثیف.ترین راه است تحقیر کسی که ادعای هواداری.اش را داریم! شماره.حساب؟؟!! آن موقع که تا لوکیشن سنتوری پیاده می.رفت پول بلیت اتوبوس هم نداشت شما کجا بودی؟! چرا شماره.ی حساب نخواستی؟! آن موقع که به استناد نامه.ی آخر خودش بالا و پایین می.رفت، دولا و راست می.شد، سر خم می.کرد و ما هوادارانش برای مجوزدار شدنش نذر می.کردیم و خودمان را به آب و آتش می.زدیم، شما دقیقا کجا بودی؟ شاید حسابت را پر می.کردی که حالا شماره.حساب بخواهی!

  تحقیر کردن و دل.شکستن به حد کافی کثیف هست حتی اگر طرف مقابلت دشمن باشد وای از وقتی که ادعای دوستی کنی و این.قدر ساده بشکنی… لابد برای غرور و دل شکسته شده هم پول در حسابت داری که شماره.حساب بگیری و درستش کنی!

  گمانم اتفاق بدی نیفتد اگر هنگام عصبانیت از چیزی که خوشایندتان نیست کمی سکوت کنید تا راه بیان درستش را بیابید بعد حرفتان را بزنید. هوادار محترم! یک لحظه از تصمیم چاوشی عصبانی شدی حرفت را زدی لابد برای خودت هورا هم کشیدی که عجب حرفی زدم! همیشه همین است آدم در عصبانیت تصمیم می.گیرد بعد باید بگردد دنبال راهی برای جبران، اگر راهی باشد! در صورتی که چند دقیقه صبر کردن آن عصبیت را از بین می.برد و فاجعه به بار نمی.آورد.

  در ادامه روی صحبتم با توست محسن چاوشی

  شنیده.ام به تو چه گفته.اند و حق می.دهم که ناراحت باشی، حسی که از خواندن آن حرف بی.رحمانه داشته.ای را به عنوان کسی که از نفرین کنارت بوده.ام می.فهم اما رفیق خوب همان.قدر که در نامه.ی آخرت نوشتی که ما از تو هیچ نمی.دانیم (!) به جایش تو از ما می.دانی، از گریه.ها، از شب بیداری.ها، از پای به پای تو درد کشیدن.ها و … یک نفر حرفی زده گذاشتی به حساب همه؟!

  وب.مسترت را می.شناسم و خوب می.دانم بسیار دوستت دارد و شناخت نه چندان کمم از او به من می.گوید که این قهر کردن از هواداران پیشنهاد اوست، یادم می.آید، آن موقع.ها هم که کسی توهینی می.کرد و او با علاقه.ای که به تو داشت و می.دانم که همچنان دارد هیچ.گاه برنمی.تابید از سایت هواداران یا از وبلاگ شخصی.اش قهر می.کرد، بعد یک عده.ای جمع می.شدیم برمی.گرداندیمش! آن.ها که بهادر شمس را می.شناسند با قهر کردن.هایش آشنا هستند، قهرهایی که اکثرا علتش محسن چاوشی بود و بس! قهر کردن همیشه تصمیم اول و آخرش بود و به دوستان نزدیکش هم همیشه همین توصیه را داشت و حالا احساس می.کنم این توصیه را به تو کرده اما چاوشی عزیز حالا که تو سی و سومین سال از عمرت را هم تمام کرده.ای و داری سال.های جوانی را به سرعت سپری می.کنی و روز به روز با تجربه.تر می.شوی، وب.مستر عاشق.پیشه.ات چند سالی.ست که در شور و حال جوانی است، او مثل خیلی از هوادارانت تو را دیوانه.وار دوست می.دارد و شاید من این را بهتر از هرکسی بدانم! و این عشق دیوانه.وارش تصمیماتش را همیشه احساسی کرده و می.کند. او هوادار است و با هر سمتی هوادار می.ماند و خاصیت هواداری تعصب است شاید برای همین است که نباید در هرچیزی گوش به حرفش باشی؛ تو خوب می.دانی که متعلق به یک نفر نیستی و قرار هم نیست با اهانت یک نفر با کسانی که خوب می.دانی “زنده.ان با نفس خیال چشمات” قهر کنی! ما یک خانواده.ایم، چیزی نمانده این خانواده ده ساله شود، مگر رئیس خانواده به خاطر اهانت کسی که اصلا معلوم نیست عضو این خانواده باشد یا نه قید همه.ی خانواده را می.زند؟! اصلا فرضا که این اهانت از سوی یکی از اعضای همین خانواده شده باشد مگر می.شود در یک خانواده.ی چند میلیونی همه جوانب ادب رعایت کنند؟! نمی.شود این میان یکی سرکش باشد و احترام نگه ندارد؟! تازه می.شود آن یک نفر هم به سبب تعصب بیش از حدش روی تو و شأن موسیقایی.ات از کوره در رفته باشد که البته می.دانم باز هم توجیه مناسبی نیست اما قابل گذشت است.

  خرمشهری نازنین کسی حق ندارد شخصیت کسی را زیر سوال ببرد اما این که تو برای دلخوری.ات از فردی تصمیم بگیری خانواده.ات را تنها بگذرای و مجال بدهی به خبرنگاران عاشق جنجال و حاشیه که از بهم ریختن خانواده.ی منسجم و متحد چاوشی با دم.شان گردو بشکانند و تیتر یک.شان را اختصاص دهند به خیال.پردازی.هایی که نزدیک به یک دهه است در ذهن.شان چرخ می.خورد! تلخ است… (البته خوشحالم که با وجود توصیه به قهر جواب آن.ها را دادی و نگذاشتی به خیال.پردازی.هایشان ادامه بدهند!)

  چاوشی عزیز هواداران پیش.بینی می.کردند که صدا و سیما شأنت را نشناسد این بود دلیل عصبانیت و ناراحتی.شان، قطعا تصور حال ما وقتی تیتراژ نصفه و نیمه پخش شد برایت سخت نیست!

  بچه.ی خرمشهر می.دانی که هر لحظه با تو بوده.ایم، من نه برای این کنارت بودن منتی بر سرت می.گذارم نه به خاطرش توقعی دارم من از تو هیچ انتظاری ندارم انتظار من از عشق است، از عشقی که تو خوب می.دانی در این خانواده همیشه بوده و همیشه هم می.ماند، امیدوارم باز شدن مجدد سایت هواداران ثمره.ی همان عشقی باشد که همه.مان بدان آگاهیم و به سبب همین عشق ناراحت.کننده است جمله.ای که وب.مسترت با چاشنی لجبازی (البته شاید هم لجبازی.ای در کار نباشد و تنها ادامه.ی دلخوری.ات باشد از همان یک نفر) روی صفحه.ی فیس.بوکش قرار داده: “قطعه تیتراژ خوانده شده توسط محسن چاوشی با کیفیت اصلی پخش نخواهد شد.”

  رفیق خوب دست.نوشته.هایت در شبکه.های اجتماعی برای اعضای خانواده.ات دلگرم.کننده است نباید بگذاری جای خالی.اش طولانی شود، نباید بگذاری سرسنگینی.ات روی دل اهالی خانه.ات آوار شود رفیق… گرچه گفتم من از تو هیچ انتظاری ندارم، اما تا دلت بخواهد از عشق متوقعم…

  پی.نوشت: طبعا منظور نگارنده فضای کلی جامعه.ی هواداران چاوشی است نه تمامی هوادارانش.

  منبع: موسیقی ایرانیان Musiceiranian.ir


  #1 ارسال شده در تاريخ ۱۳۹۱/۰۷/۰۹ در ساعت 10:23

 2. # ADS
  مجری تبلیغات
  تاریخ عضویت
  -
  نوشته ها
  -
  فروشگاه آنلاین کیوبیس با سیستم پرداخت آنلاین و ارسال به سراسر نقاط ایران ، شهرستانها و روستاها در کمترین زمان ممکن ، فروش vst وی اس تی ارزان و با کیفیت ، فروش سمپل و پلاگین های جدید آهنگسازی

  بی نظیرترین آموزش فارسی نرم افزار کیوبیس ( سطح مقدماتی )
  آموزش فارسی کار با نرم افزار کیوبیس (سطح پیشرفته)
  آموزش فارسی CUBASE 5 & NUENDO4
  آموزش فارسی تکمیلی NUENDO5.5, CUBASE 6.5
  آموزش فارسی Ableton Live 9
  آموزش فارسی سونار Sonar X2,X3
  آموزش فارسی Cubase Elements 7

  آموزش فارسی protools 10
  آموزش فارسی Logic Pro X2 لاجیک
  آموزش فارسی Studio one استودیو وان
  آموزش فارسی BAND IN A BOX 2015
  آموزش فارسی Guitar Pro 6
  آموزش فارسی ضبط افکت میکس و مستر صدا ADOBE AUDITION CS5.5
  آموزش فارسی یک پروژه تنظیم آهنگ از ابتدا تا انتها

  آموزش فارسی اف ال استودیو FL Studio 12
  آموزش فارسی سمپلر کانتکت Native instrument Kontakt 5
  آموزش فارسی تصویری امنیسفر OMNISPHERE
  آموزش فارسی تخصصی تنظیم حرفه ای موسیقی
  آموزش فارسی موسیقی الکترونیک Steinberg Sequel
  آموزش فارسی تکنیکهای حرفه ای وکال همراه با آموزش Melodyne
  آموزش فارسی تکنیکهای رکورد صدا در استودیو موسیقی
  آموزش فارسی 101 ترفند حرفه ای میکس + مستر آهنگ با ایزوتوپ اوزون 7 izotope ozone
  آموزش فارسی جامع مسترینگ آهنگ Izotop Ozone 6 + tracks
  آموزش فارسی Fab Filter+Waves +Slate Digital

  آموزش کامل مراحل ساخت آهنگ از ابتدا تا انتها
  آموزش فارسی آهنگسازی در یک هفته
  آموزش فارسی تنظیم حرفه ای موسیقی
  آموزش فارسی مولتی مدیا تصویری مبانی موسیقی
  آموزش فارسی تنظیم و ارکستراسیون آهنگ
  آموزش فارسی فالش گیری و فاصله سازی صدای خواننده
  آموزش خوانندگی پاپ به زبان فارسی
  آموزش آهنگسازی در سبکهای پاپ، هیپ هاپ رپ،ترنس،هاوس،بلوز،جاز،راک

  آموزش فارسی میکس حرفه ای آهنگ
  آموزش فارسی میکس و مسترینگ حرفه ای
  آموزش فارسی یک پروژه میکس و مستر آهنگ از ابتدا تا انتها
  آموزش فارسی ریتم سازی در موسیقی
  آموزش فارسی ساخت بیت در موسیقی
  آموزش فارسی صداسازی با سینتی سایزرها
  آموزش فارسی فالش گیری و فاصله سازی صدای خواننده
  آموزش فارسی ساخت استودیوی موسیقی خانگی

  خرید وی اس تی پیانو spitfire audio hans zimmer piano
   

موضوعات مشابه

 1. ترانه ای تو سبک علی تکتا توسط بیگانه(حالا که تو نیستی)
  توسط biganeh در انجمن ترانه های سروده شده ی کاربران
  پاسخ ها: 6
  آخرين نوشته: ۱۳۹۱/۰۶/۱۲, 00:21
 2. پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: ۱۳۹۱/۰۴/۳۱, 13:21
 3. ترانه سرایان بیان تو
  توسط soheilzamany در انجمن آرشیو
  پاسخ ها: 1
  آخرين نوشته: ۱۳۹۰/۱۰/۰۶, 18:57
 4. پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: ۱۳۹۰/۰۸/۰۷, 15:00
 5. پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: ۱۳۹۰/۰۷/۲۵, 19:41

جستجو شده ها

من از عشق چیزی نمیخوام به جز تو

دانلود آهنگ تو را نمی شناسند جز من

دانلود من از عشق چیزی نمیخوام بجز تو

دانلود اهنگ تورا کسی نمیشناسد جزمن

دانلود آهنگ من از عشق چیزی نمیخوام بجز تو

دانلود آهنگ من از عشق چیزی نمیخوام به جز تو

دانلودآهنگ محسن چاوشی من ازعشق چيزي نمي دونم

دانلود آهنگ تو را نمی شناسد اینجا کسی بجز دل من

تو را نمی شناسد اینجا کسی بجز دل من

دانلود ترانه تورا نمی شناسد اینجا کسی بجز دل من

دانلود آهنگ قدیمی تورانمیشناسد

دانلودآهنگ تورانمیشناسدکسی به جزدل من

دانلود اهنگ محسن چاوشی من ازعشق چیزی نمیخوام

دانلود آهنگ من ازعشق جیزی نمیخوام به جزتو

کدمن ازعشق چیزی نمیخوام بجزتو

محسن چاوشی من از عشق چیزی نمیخوام

دانلود آهنگ محسن چاوشی من از عشق چیزی نمیخوام به جز تو

آهنگ محسن چاوشی من ازعشق چيزي نمي دونم

دانلود اهنگ قدیمی تو را نمی شناسد کسی بجز دل من

دانلودتورانمی شناسدکسی جزمن

دانلود اهنگ قدیمی تو را نمی شناسد اینجا کسی بجز دل من

دانلود آهنگ ترا نمیشناسد اینجا کسی به جز دل من

آهنگ اینجا کسی به جز دل من تو را نمی شناسد قدیمی

دانلود آهنگ تو را نمیشناسد اینجا کسی بجز دل من

دانلود آهنگ قدیمی تو را نمی شناسد اینجا کسی بجز دل من

آهنگ من ار عشق چيزي نمي خوام بجز تو

دانلود اهنگ من از عشق چیزی نمیخوام از محسن چاوشی

تو را نمی شناسد کسی به جز دل من

دانلود آهنگ تورا نميشناسد كسي بجز دل من

تورا نمی شناسد کسی به جز دل من

دانلود آهنگ من از عشق چیزی نمیخوام بجز تومحسن چاوشی

من از عشق چیزی نمیخوام بجز تو

آهنگ تورا کسی نمی شناسد اینجا بجزدل من

اهنگ کسی نمیشناسد تو رااینجا

فقط اهنگ من از عشق نمیخوام به جز تو محسن چاوشیدانلود موزیک محسن چاوشی من از عشق چیزی نمیخوام به جز توآهنگ من از تو چیزی نمیخوامچیزی نمیخوام جزمن از عشق به جز توآهنگ من از عشق جز تو نمیخوامدانلود آهنگ من از تو چىزى نمیخوام از محسن چاوشیدانلود آهنگ تو دنیا بجز عشق چیزی نمیمحسن چاووشی رمن از عشق چیزی نمیخوام به جز تو ولی از تو هیچ انتظاری ندارمدانلودآهنگ من ازعشق چیزی نمیخوام بجزتوازچاووشیدانلوداهنگ چاوشی به نام من از عشق چیزی نمیخوام به جزتودانلوداهنگ چاوشی به نام من ازعشق چیزی نمیخوام به جزتودانلود اهنگ از عشق چیزی نمیخامدانلود اهنگ من از عشق چيزي از محسن چاووشيدانلود اهنگ من ار عشق هیچ انتظاری ندارم چاووشیاهنگ من از عشق چیزی نمی خوام محسن چاوشیاهنگ محسن چاوشی من ازعشق چیزی نمیخوامدانلود آهنگ دلم از خودم چیز جزتو نمی خواد چاوشیولی از تو هیچ انتظاری ندارمدانلود آهنگ من از عشق چیزی نمیخام از چاووشیدانلود ترانه ی « تو را کسی نمی شناسد بجز دل من »دانلود آهنگ چيزي ندارم جزاز تو هیچ انتظاری ندارمدانلود اهنگ قديمي نمي شناسد كسي تورا اينجا به جز دل مناهنگ کسی نمی شناسد تورا به جز دل من دانلوددانلوداهنگ کسی نمی شناسد تورا به جز دل من دانلوداهنگ کسی نمی شناسد تورا به جز دل مناهنگ تو را کسی اینجا نمی شناسد به جز دل مندانلود تو را نمی شناسد اینجا کسی به جز منتو را نمیشناسد اینجا بجز دانلوداهنگ کسی تو را نمی شناسد بجز دل مندانلود اهنگ کسی تو را نمیشناسد اینجا به جز دل منکسی نمیشناسد تو را بجز دل مندانلوددانلود اهنگ تو را نمی شناسد کسی به جز دل مندانلود ترانه تو را نمی شناسد اینجا کسی بجز دل من دانلود آهنگ قدیمی تو را نمیشناسد این جا کسی بجز دل من دانلود تو را نمى شناسد اينجا بجز دل مندانلود آهنگ قدیمی کسی تورا نمی شناسد بجز دل مننمیشناسد کسی تورا اینجا به جز دل مندانلود ترانه ی تورا نمیشناسد کسی به جز دل مندانلود اهنگ تو را نمی شناسد اینجادانلود اهنگ تو را نمی شناسد اینجا مهردانلود آهنگ تو را نمی شناسد اینجا کسی بجز مندانلود آهنگ کسی تورو نمی شناسد اینجا بجز من دانلود اهنگ قدیمی تو را کسی نمی شناسد اینجا جز من دانلوداهنگ تو را نمیشناسد اینجا کسی به جز دل منآهنگ قدیمی تو را نمی شناسد کسی بجز دل منکسی نمی شناسد اینجا تو را بجز دل مندانلود ترانه تو را نمی شناسد اینجا کسی به جز دل منتو را نمي شناسد اينجا كسي بجز دل من دانلودتو را نمیشناسد اینجا کسی به جز دل من انلودآهنگ تورا نمیشناسد اینجا کسی به جز دل مندانلود آهنگ تو را نمی شناسد مهردانلود آهنگ قدیمی تو را نمی شناسد اینجا کسی به جز دل منمن ازعشق چیزی نمیخوام بجز توآهنگ تو را نمی شناسد اینجا کسی بجز دی منآهنگ تو را نمی شناسد کسی بجز دل من ای جاندانلود اهنگ قدیمی تورا نمیشناسد کسی بجز دل منتورا نمي شناسد اينجا كسي بجز دل مندانلود اهنگ قدیمی تو رو نمیشناسد اینجا کسی به جز دل مندانلود اهنگ تورا نمي شناسد اينجا كسي بجز دل مندانلود ترانه ي قديمي تو را نميشناسد اينجا كسي به جز دل مندانلود آهنگ تورا نمی شناسد اینجا به جز دل مندانلود آهنگ کسی نمیشناسد تو را به جز دل مندانلود آهنگ قدیمی کسی تورا نمی شناسددانلود اهنگ تو را نمی شناسد اینجا کسی بجز دل مندانلود آهنگ نمیشناسد اینجا تورا کسی به جز دل مندانلود آهنگ چاوشی من از عشق چیزی نمیخوام به جز تودانلود آهنگ قدیمی تورا نمی شناسد اینجا کسی جز این دل مندانلود آهنگ تو را نمي شناسد اينجا كسي به جز دل منتصنیف تو را نمی شناسد اینجا کسی بجز دل مندانلود اهنگ تو را نمي شناسد اينجا كسي بجز دل مندانلوداهنگ قدیمی تورانمیشناسداینجاکسی به جزدل منتو را نمی شناسد اینجا کسی بجز دل من دانلوددانلود آهنگ قدیمی تو را نمی شناسد کسی به جز دل مندانلود آهنگ کسی نمی شناسد تو را بجز دل منتورا نمیشناسد کسی به جز دل منکسی نمی شناسد توراتو را نمي شناسد كسي بجز دل مندانلود تو را نمی شناسد اینجا کسی بجز دل مندانلودآهنگ تورانمیشناسددانلود آهنگ قدیمی تو را نمیشناسد اینجا کسی بجز دل مندانلود آهنگ من از عشق چیزی نمی خوام بجز تو، از محسن چاوشیدانلود آهنگ کسی تو را نمی شناسد اینجا بجز دل مناهنگ تو را نمی شناسم کسی بجز دل مناهنگ تورانمیشناسداینجا کسی به جزدل مندانلود آهنگ تو را نمی شناسد...اینجا کسی به جز دل من ترا نمیشناسد کسی اینجا به جز دل من دانلود اهنگ من از عشق چیزی نمیخام از چاووشیدانلود آهنگ قدیمی :تو را نمی شناسد ای جان کسی بجز دل مندانلود ترانه ی قدیمی تو را نمی شناسد کسی بجز دل منکسی نمیشناسد اینجا تو را به جز دل منآهنگ من از عشق چیزی نمیخوام بجز تودانلود آهنگ من از عشق چیزی نمیخوام بجز تو اما از تو هیچ انتظاری ندارمدانلود اهنگ من از عشق چیزی نمیخوام بجز تو ولی از تو هیچ انتظاری ندارم از محسن چاوشیدانلود اهنگ محسن چاوشی من از عشق چیزی نمیخوامدانلود نمي خوام چيزي جز تو مناينجا كسي مرا نميشناسددانلود اهنگ من از عشق چیزی نمیخوام به جز تو....دانلود اهنگ من از عشق چیزی نمیخوام به جزتودانلود آهنگ محسن چاوشی ازتو هیچ انتظاری ندارمدانلود اهنگ قديمي تو را نميشناسد اينجا كسي به جز دل مندانلودآهنگ قدیمی کسی بجزدل من تورانمیشناسدhttp:cubase.irthread13534من-از-عشق-چیزی-نمی-خوام-به-جز-تو-ولی-از-تو-هیچ-انتظاری-ندارم.htmlhttp:cubase.irthread13534دانلود آهنگ قدیمی کسی تو رو نمی شناسد بجز دل مندانلود آهنگ کسی نمیشناسد اینجا تو را به جز دل منتورا نمیشناسد اینجا کسی به جز دل مندانلود آهنگ کسی نمیشناسد اینجا تورا به جز دل مندانلود تو را نمی شناسد اینجاکسی به جزدل مندانلود ترانه قدیمی تو رو نمیشناسد اینجا کسی به جز دل مندانلود اهنگ تورا نمي شناسد اينجا كسي بجز دل من از مهر پويادانلود اهنگ من از عشق چیزی نمیخوام بجز تودانلود آهنگ من از عشق چيزي نميخوام بجز تومن از عشق چیزی نمیخوام محسن چاوشیدانلود اهنگ من آب عشق چیزی نمیخوام بجز تومن از عشق چیزی نمیخوام به جز تو چاوشی دانلوددانلود آهنگ من از عشق چیزی نمیخام به جز تو محسن چاوشیاهنگ نمی شناسند تورا کسی به جز دل منآهنگ تو را نمی شناسد کسی به جز دل مندانلود آهنگ نمی خوام جز تو چیزی من دانلودآهنگ من ازتو چیزی جز عشق نمیخوامدانلود آهنگ چاوشی من از غشق چیزی نمیخوامدانلودآهنگ تورا نمی شناسد اینجا کسی بجز دل مندانلود اهنگ تو را نميشناسد اينجااهنگ تورا نمیشناسد اینجا کسی بجز دل مندانلود تو را نمیشناسد اینجا کسی به جز دل مندانلود اهنگ من ازعشق چیزی نمیخوام بجزتومن از عشق چیزی نمی خوام به جز توبجزتو هیچ دنیایی ندارم دانلودموزیکدانلود اهگ کسی تورو جز دل من نمیشناسددانلود آهنگ کسی تو رو جز دل من نمی شناسدفقط دانلود قطعه ی دوم از اهنگ چاووشی من از عشق چیزی نمیخام بجزتودانلود اهنگ من از عشق چیزی نمیخوام بجز تو ولی از تو هیچ انتظاری ندارمآهنگ من از عشق چیزی نمیخوام به جز تودانلودآهنگ جزدلمدانلود من از عشق چیزی به جز تو نمیخوام دانلود آهنگ کسی نمی شناسد اینجا تو رابه جز دل منشعر من چیزی نمیخامدانلود اهنگ جز تو چیزی نمیخوام اپارات چاووشی من از عشق چیزی نمیخام ب جز تودانلود ترانه من ازعشق چیزی نمیخوام بجز توyhs-1دانلود آهنگ من از عشق چیزی نمیخوام جز توآهنگ من که ازتوچیزی نمیخوامدانلوداهنگ من از عشق چیزی نمیخوام بجز تودانلوداهنگ حامی ازتوچیزی نمیخوامدانلوداهنگ ازتوچیزی نمیخوام ازحامیدانلود اهنگ من از عشق چیزی نمیخوام ب جز تو دانلودآهنگ من ازعشق جیزی نمیخوام ا. نلود اهنگقدیمی تورا نمیشناسد این جا کسی بوجز دل تنهادانلود اهنگ .تورونميشناسد کسي اينجا بجزدل مندانلودآهنگ قدیمی کسی بجزدل مندانلود اهنگ تورا نمی شناسد کسی به جز دل منکسی نمی شناسم اینجا به جزدلدانلود اهنگ تورا نمیشناسد اینجا جزمنتورا کسی نمیشناسد اینجا کسی به جز دل منترانه تورانمیشناسد اینجا کسی بجزدل مندانلود آهنگ تو را نمیشناسد ای جان کسی بجز دل مندانلود اهنگ قدیمی تو را نمیشناسد اینجا کسی غیر از مناهنگ تورا کسی نمیشناسد اینجا بجزمنتورا کسی نمیشناسد جز دل مندانلود اهنگ قدیمیتورانمیشناسد کسی جزنمى خواد چىزى به جز فقطدانلد اهنگ قدیمی کسی تورا نمیشناسد اینجاﺧﺎﻧﻮﺍﺩﻩ بوجزدانلوداهنگ ازتوهیچ توقعی ندارمآهنگ من ازعشق چیزی نمیخوام به جزتوازمحسن چاووشیاهنگکسی جز من نمیخواددانلود اهنگ من از عشق دیگر چیز نمخوام به جز توودانلود اهنگ من از عشق چیزی نمیخوام به جزتو ولی ازتومن عشق نمیخوام هیچ چیزی به جز تو من چیزی از شما نمی خوام از چاووشی

تا این لحظه 4 کاربر از این تاپیک دیدن کرده اند

فقط اعضا گروه ویژه vip و مدیران قادر به دیدن اسامی بازدیدکنندگان تاپیک هستند

کلمات کلیدی این موضوع

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید

کپی از مطالب سایت مجاز نمیباشد و پیگرد قانونی دارد

cubase.ir

BACK TO TOP
وی اس تی
آرتیست