کانال کیوبیس در تلگرام را دنبال کنید
آهنگسازی
آهنگسازی
صفر تا صد آموزش فارسی کیوبیس پک 1
صفر تا صد آموزش فارسی کیوبیس پک 2
آموزش فارسی صفر تا صد مسترینگ با پلاگینهای wavesدانلود کیوبیس 8 cubase با لینک مستقیم رایگان و آموزش نصب فارسی

دانلود رایگان وی اس تی استرینگ شرقی Fayez Saidawi Oriental Strings با لینک مستقیم تک پارت از سرور سایتآموزش آهنگسازی فارسی

+ پاسخ به موضوع
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: چند ماه پس از انتشار آلبوم «من و بارون» ، انتشار تك قطعه «بي تو مي ميرم» باعث شد سراغي از «بابك جهانبخش» بگيريم و با او

 1. Ramin95 آواتار ها
  Ramin95
  شماره کاربری
  4941
  Contributor
  شهریور /۱۳۹۰
  4,009
  مثبت های دریافتی
  + های دریافتی575
  0
  سپاس از شما 815 بار در 687 پست
  Follows
  0
  Following
  0

  پیش فرض چند ماه پس از انتشار آلبوم «من و بارون» ، انتشار تك قطعه «بي تو مي ميرم» باعث شد سراغي از «بابك جهانبخش» بگيريم و با او

  چند ماه پس از انتشار آلبوم «من و بارون» ، انتشار تك قطعه «بي تو مي ميرم» باعث شد سراغي از «بابك جهانبخش» بگيريم و با او گپي مفصل بزنيم
  «دوست دارم» هنوز محبوب ترين كار من در همه اين سالهاست

  موسيقي ما – بهمن بابازاده : بابك جهانبخش ديگر يكي از خوب هاي بازار پاپ اين روزهاي موسيقي كشور است و گواه اين ادعا هم استقبال قابل توجه مخاطبان موسيقي از آلبوم ها و كنسرت هاي اين خواننده است. خواننده اي كه پس از انتشار آلبوم هايي چون «چي شده» ، «بي اسم» و «احساس» دو سال پيش با تك ترا ك «دوست دارم» تولدي دوباره را در بازار موسيقي تجربه كرد و بلافاصله با انتشار دو آلبوم قوي ( «من و بارون» و «زندگي من») ديگر جايگاهي تثبيت شده را در بين هنرمندان اين عرصه به خود اختصاص داده است. چند روز پيش اين خواننده باز هم با انتشار تك قطعه «بي تو مي ميرم» در راس اخبار موسيقي قرار گرفت تا سراغش برويم و با او درباره آلبوم «من و بارون» و فعاليت هاي اخيرش گپ بزنيم.
  • قبل از اينكه آلبوم جديدت را وارد بازار موسيقي كني، خودت اعتقاد داشتي كه دو قطعه «اي دل» و «من و بارون» مورد توجه قرار مي گيرد. آلبوم منتشر شد و دقيقا همين اتفاق هم افتاد. سوال من از تو اين است تويي كه به خوبي سليقه مخاطب ات را مي داني، چرا در يك آلبوم بيشتر از يكي دو كار اين چنيني قرار نمي دهي؟
  اول اينكه حس مي.كنم وقتي يك آلبوم پاپ قرار است منتشر شود، بايد سليقه.هاي متعددي را در بر بگيرد. اصلا به اين فكر نمي.كنم كه يك قطعه را شايد ده هزار نفر دوست داشته باشند و يك قطعه را هم ده نفر. براي من همه محترم.اند. شايد در مورد حرف تو بهترين جواب اين باشد كه همين كم بودن اين قبيل آثار كه به قول خودت بيشتر از همه «بابك جهانبخش.».اي.اند، باعث بيشتر شنيده شدن و ديده شدن آنها مي شود. قطعا اگر هر 10 قطعه يك آلبوم در يك فضا باشند، هيچكدام نمي.توانند خودشان را نشان دهند و از لحاظ حسي هم شكل يكنواخت به خود مي گيرند. من قبل از انتشار تك قطعه «بي تو مي.ميرم» ، قطعه.اي داشتم كه مي.دانستم اگر منتشر شود، قطعا به اندازه «اي دل» و «من و بارون» مورد توجه قرار مي.گيرد. ولي دوست دارم مخاطبان.ام براي آن قبيل آثار دلشان تنگ شود و اين دلتنگي باعث مي شود در كارهاي بعدي با ولع بيشتري سراغ كارهاي من بيايند.
  • پس اين اتفاق ها كاملا تعمدي است؟
  واقعا كار خوب ساختن، آنقدرها هم راحت نيست و من هم كارخانه نيستم! مثلا قطعه «اي دل» آخرين كاري بود كه وارد آلبوم من شد. روزهاي آخر بود كه تصميم گرفتم يك كار ديگر وارد پكيج كنم و به خاطر همين با تمركز روي آن نشستم و كار كردم. همين تمركز باعث شد فضا هماني شود كه مي خواستم و ديديم كه نتيجه اش را هم گرفت.
  • بيا چهار ماه به عقب برگرديم. هنوز آلبومت منتشر نشده و تو در آخرين مراحل انتشار كارت هستي. چه كم كاري هايي را فكر مي كني در مورد اين.البوم انجام داده اي كه اگر به عقب برگردي، آنها را تكرار نمي كني؟
  واقعا هيچ كم كاري نبوده. من خيلي از اين اثر راضي ام. فقط شايد در حد اينكه در يكي دو قطعه ، تنظيم ها را عوض مي كردم. ولي كليت آلبومم هميني بود كه شنیده اید. خدا را شكر قطعاتي كه پيش بيني مي كرديم مورد توجه قرار بگيرد، همين طور شد. «اي دل» طرفدار پيدا كرد. «من و بارون» بيش از آن چيزي كه فكرش را مي كرديم گل كرد.
  • و با انتشار اين آلبوم محبوبيت «هيت تراك» تو يعني «دوست دارم»، زير سوال رفته و قطعات جديدت بيشتر از آن كار مورد توجه قرار گرفته اند.
  نمي شود اين طور گفت. به نظرم حال و هواي مردم با آثار جديد من نزديك تر است و همين باعث اين اتفاقات مي شود. حتي من اعتقاد دارم تغيير فصل هم در شنيده شدن برخي قطعات موسيقي اثر دارد. به اين هم فكر كن كه «دوست دارم » خيلي بيشتر از اثار جديد من شنيده شده و به هر حال اين كارها تازگي دارند. همين باعث مي شود بيشتر مورد توجه قرار بگيرند. قطعا اگر من در آلبوم بعدي ام كار بهتري داشته باشم، مردم آنرا بيشتردوست خواهند داشت. چون ذات آدمها جوري ست كه هميشه محبوبيت آثار جديد از کارهای قبلی بيشتر و جدي تر به نظر مي آيد. به هر حال معتقدم «دوست دارم» هنوز هم محبوب ترين و قوي ترين كار من در همه اين سالها بوده.
  • روي اين كار حسابي تعصب داري . نه؟
  حتما. چون هم قطعه اي است كه قشر بيشتري را در زمان انتشارش به خود درگير كرد و بخاطر مثبت بودن محتوايي اش، توانست بين مردم طرفداران و دوستداران زيادي را جذب كند. از طرف ديگر هم اين كار يك شروع و تولد دوباره براي زندگي هنري من بود.
  • به پيدايش پديده.اي به نام قطعات «آلبوم پر كن» و «پرت» در آثار اين روزهاي بازار اعتقاد داري؟ آثاري كه فقط براي بيشتر شدن مدت زمان آلبوم در يك مجموعه قرار مي.گيرند و خيلي هم اين روزها مد شده؟
  اين اتفاق بخواهيم يا نخواهيم هست ولي بسيار غلط و نادرست است. چون معدل كاري يك آرتيست را به طرز ترسناكي پائين مي.آورد. آنهايي كه اين كار را مي كنند يا براي مخاطبان شان احترام قائل نيستند يا برايشان اين چيزها مهم نيست. ولي من بابك جهانبخش، هميشه سعي كرده ام آلبوم ام بيشتر از ده قطعه نشود ولي كيفيت اثر در حد قابل دفاع و آبرومندانه اي باشد.
  • تو با آلبوم قبلي ات به قول خودت تولدي دوباره را در بازار موسيقي داشتي و و با «من و بارون» توانستي باز هم در اوج قرار بگيري. ولي من اعتقادم اين است كه ديگر زمان پوست انداختن تو شده. بايد با فضاهايي كه در آن جلو آمدي، فاصله بگيري. با حرفم موافقي؟
  در قطعه جديدم اين اتفاق به نظرم افتاده ولي شايد مخاطب عام متوجه آن نشود. در «بي تو مي ميرم» من در ريتمي خوانده ام كه تا به آن روز آنرا تجربه نكرده بودم و مي توانست مخالفان زيادي را هم داشته باشد. ولي اين طور نبود و توانست مورد توجه قرار بگيرد. ولي حرفت را قبول دارم.
  • براي اين تفاق چه فكرهايي كردي؟
  قطعا از لحاظ سبك كاري ، بابك جهانبخش خواهم ماند. چون احساس مي كنم كسي كه توانسته با كارهاي من ارتباط بگيرد، سليقه اش همين بوده و نبايد از كليت اين فضا فاصله بگيرم. مطمئنا در دو سه قطعه امتحان ها و تست زني هايي را انجام خواهم داد ولي تنها قولي كه مي توانم بدهم اين است كه در آثار بعدي هم خودم و هم كساني كه قرار است در آثار بعدي حضور داشته باشند، نسبت به اثار قبلي، پيشرفت ملموسي را خواهيم داشت.
  • آدم هايي كه تو در آثارت از حضورشان اتفاده مي كني كمي تكراري نشده اند؟ اين باعث يكنواخت شدن رنگ آميزي حسي آثار جديد تو كمك نمي شود؟
  از يك طرف با حرفت موافقم ولي به هر حال من بابك جهانبخش هستم و حسي كه از آثار من است، زائيده ذهن ملودي ساز من بوده و هست. من اكثر ملودي هايم را خودم مي سازم و هر كسي كه به من ترانه بدهد، آن اثر با حس ملودي من منتشر خواهد شد.
  • يعني هيچ درصدي از حس كار را به ترانه آن مربوط نمي داني؟
  چرا . اتفاقا حضور محسن شيرالي و بقيه دوستان در برخي مواقع خيلي به من كمك كرده و باعث بهتر شدن آثار شده است. ولي در كل من اگر مهر و امضاي خودم را در آثارم حفظ نكنم، آنهايي كه به خاطر همين هويت من را دوست داشتند، ديگر سراغم نمي آيند. آنها فرصت اين را دارند كه سالي يك بار آلبوم جديدي از من را بشنوند. به هر حال در برخي مواقع دل آدمها براي برخي فضاهاي تكراري هم تنگ مي شود.
  • فكر نمي كني لازم است بعضي جاها هم تو مخاطب ات را با خودت بالا بكشي و علايق اش را با خلاقيت هاي خودت بالا ببري؟
  اين اتفاق در حال صورت گرفتن است. در آلبوم جديدم اتفاقا به خوبي اين مسئله را مورد توجه قرار داده.ايم. اصلا به نظر من اين يكي از رسالت.هاي هنرمند است كه سواد مخاطب.اش را بالا ببرد. در كنار تلقين حس خوب، بايد سطح دانش مخاطب را هم افزايش داد.
  • كمي هم در مورد آلبوم هاي جديد بازار موسيقي صحبت كنيم. آثار جديد بازار را چطور ديدي؟
  آلبوم محسن يگانه كامل شنيدم ولي آلبوم احسان را در لپ تاپ گوش كردم كه كيفيت صداي خوبي نداشت و نمي توانم در موردش صحبت كنم. واكنش هاي متفاوتي هم درباره.اثار آنها شد و خيلي ها هم آنها را به من منتقل مي كردند. خيلي ها فكر مي كنند وقتي در مورد خواننده هاي ديگر به من بد بگويند من خوشحال نمي شوم. ولي واقعا همه دوستان هنرمند اين عرصه از دوستان من اند و من هم به شدت روي آنها تعصب دارم. من در جايگاهي نيستم كه بخواهم در مورد آنها نظر بدهم ولي قطعا آنها تمام تلاششان را كرده اند. هيچ هنرمندي هيچوقت دوست ندارد كار ضعيف وارد بازار كند.

  ادامه در منبع : تنها کاربران عضو قادر به مشاهده لینکها هستند ، برای مشاهده و دانلود لینکها از اینجا ثبت نام کنید


  #1 ارسال شده در تاريخ ۱۳۹۱/۰۹/۰۱ در ساعت 12:40

 2. # ADS
  مجری تبلیغات
  تاریخ عضویت
  -
  نوشته ها
  -
  فروشگاه آنلاین کیوبیس با سیستم پرداخت آنلاین و ارسال به سراسر نقاط ایران ، شهرستانها و روستاها در کمترین زمان ممکن ، فروش vst وی اس تی ارزان و با کیفیت ، فروش سمپل و پلاگین های جدید آهنگسازی

  بی نظیرترین آموزش فارسی نرم افزار کیوبیس ( سطح مقدماتی )
  آموزش فارسی کار با نرم افزار کیوبیس (سطح پیشرفته)
  آموزش فارسی CUBASE 5 & NUENDO4
  آموزش فارسی تکمیلی NUENDO5.5, CUBASE 6.5
  آموزش فارسی Ableton Live 9
  آموزش فارسی سونار Sonar X2,X3
  آموزش فارسی Cubase Elements 7

  آموزش فارسی protools 10
  آموزش فارسی Logic Pro X2 لاجیک
  آموزش فارسی Studio one استودیو وان
  آموزش فارسی BAND IN A BOX 2015
  آموزش فارسی Guitar Pro 6
  آموزش فارسی ضبط افکت میکس و مستر صدا ADOBE AUDITION CS5.5
  آموزش فارسی یک پروژه تنظیم آهنگ از ابتدا تا انتها

  آموزش فارسی اف ال استودیو FL Studio 12
  آموزش فارسی سمپلر کانتکت Native instrument Kontakt 5
  آموزش فارسی تصویری امنیسفر OMNISPHERE
  آموزش فارسی تخصصی تنظیم حرفه ای موسیقی
  آموزش فارسی موسیقی الکترونیک Steinberg Sequel
  آموزش فارسی تکنیکهای حرفه ای وکال همراه با آموزش Melodyne
  آموزش فارسی تکنیکهای رکورد صدا در استودیو موسیقی
  آموزش فارسی 101 ترفند حرفه ای میکس + مستر آهنگ با ایزوتوپ اوزون 7 izotope ozone
  آموزش فارسی جامع مسترینگ آهنگ Izotop Ozone 6 + tracks
  آموزش فارسی Fab Filter+Waves +Slate Digital

  آموزش کامل مراحل ساخت آهنگ از ابتدا تا انتها
  آموزش فارسی آهنگسازی در یک هفته
  آموزش فارسی تنظیم حرفه ای موسیقی
  آموزش فارسی مولتی مدیا تصویری مبانی موسیقی
  آموزش فارسی تنظیم و ارکستراسیون آهنگ
  آموزش فارسی فالش گیری و فاصله سازی صدای خواننده
  آموزش خوانندگی پاپ به زبان فارسی
  آموزش آهنگسازی در سبکهای پاپ، هیپ هاپ رپ،ترنس،هاوس،بلوز،جاز،راک

  آموزش فارسی میکس حرفه ای آهنگ
  آموزش فارسی میکس و مسترینگ حرفه ای
  آموزش فارسی یک پروژه میکس و مستر آهنگ از ابتدا تا انتها
  آموزش فارسی ریتم سازی در موسیقی
  آموزش فارسی ساخت بیت در موسیقی
  آموزش فارسی صداسازی با سینتی سایزرها
  آموزش فارسی فالش گیری و فاصله سازی صدای خواننده
  آموزش فارسی ساخت استودیوی موسیقی خانگی

  خرید وی اس تی پیانو spitfire audio hans zimmer piano
   

موضوعات مشابه

 1. پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: ۱۳۹۱/۰۸/۲۳, 18:00
 2. پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: ۱۳۹۱/۰۶/۱۶, 18:50
 3. ترانه ای تو سبک علی تکتا توسط بیگانه(حالا که تو نیستی)
  توسط biganeh در انجمن ترانه های سروده شده ی کاربران
  پاسخ ها: 6
  آخرين نوشته: ۱۳۹۱/۰۶/۱۲, 00:21
 4. پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: ۱۳۹۱/۰۱/۲۶, 04:22
 5. پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: ۱۳۹۰/۱۰/۱۷, 13:41

جستجو شده ها

Nobody landed on this page from a search engine, yet!

تا این لحظه 2 کاربر از این تاپیک دیدن کرده اند

فقط اعضا گروه ویژه vip و مدیران قادر به دیدن اسامی بازدیدکنندگان تاپیک هستند

کلمات کلیدی این موضوع

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید

کپی از مطالب سایت مجاز نمیباشد و پیگرد قانونی دارد

cubase.ir

BACK TO TOP
وی اس تی
آرتیست