کانال کیوبیس در تلگرام را دنبال کنید
آهنگسازی
آهنگسازی
استودیو موسیقی

صفر تا صد آموزش فارسی کیوبیس پک 1
صفر تا صد آموزش فارسی کیوبیس پک 2
آموزش فارسی صفر تا صد مسترینگ با پلاگینهای wavesدانلود کیوبیس 8 cubase با لینک مستقیم رایگان و آموزش نصب فارسی

دانلود رایگان وی اس تی استرینگ شرقی Fayez Saidawi Oriental Strings با لینک مستقیم تک پارت از سرور سایتآموزش آهنگسازی فارسی

+ پاسخ به موضوع
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: پیچاندن مردم مشکل جدی صداوسیماست!

 1. Ramin95 آواتار ها
  Ramin95
  شماره کاربری
  4941
  Contributor
  شهریور /۱۳۹۰
  4,009
  مثبت های دریافتی
  + های دریافتی575
  0
  سپاس از شما 815 بار در 687 پست
  Follows
  0
  Following
  0

  پیش فرض پیچاندن مردم مشکل جدی صداوسیماست!

  موسیقی ایرانیان – خانه هنر (سینما و تلویزیون) / ایسنا نوشت:

  مراسم رونمایی از کتاب «پایان تک.صدایی» که با حضور محمد هاشمی و حسام.الدین آشنا همراه بود.، به طرح مطالبی در زمینه وضعیت فعلی صدا.و.سیما، اختیارات شورای نظارت بر سازمان صدا.و.سیما.، تک.صدایی در رسانه ملی.، مشکلات میان دولت و صداوسیما بر سر بودجه. و مباحثی از این دست انجامید.

  به گزارش خبرنگار سرویس تلویزیون و رادیو خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، مراسم رونمایی از کتاب «پایان تک.صدایی» عصر یکشنبه (چهارم اسفند ماه) با حضور حسام.الدین آشنا (مشاور رییس جمهور. و عضو شورای نظارت بر سازمان صداوسیما)، محمد هاشمی (رییس اسبق سازمان صداوسیما)، عماد افروغ و فؤاد صادقی (مولفان کتاب) در فرهنگسرای ارسباران برگزار شد.

  پیچاندن مردم مشکل جدی صداوسیماست

  در این مراسم ابتدا حسام.الدین آشنا طی سخنانی درباره.ی وضعیت فعلی سازمان صدا.و.سیما خاطرنشان کرد: مشکلی که اکنون به وجود آمده، بسیار ساده بود و آن هم این بود که جاده پیچیده بود ولی ما نمی.خواستیم بپچییم و پیچ را ببینیم و نمی.خواستیم دیگران هم پیچیدن جاده و نپیچیدن ما را ببینند، در نتیجه همه چیز را پیچاندیم و مشکلات پیچاندن مردم یک مساله جدی در حوزه رسانه ملی است.

  وی با اشاره به مصوبه.ی قانون اساسی در زمینه.ی اختیارات صدا.و.سیما گفت: قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران در اصل 44 وضعیتی را برای حوزه.های کلان اقتصادی مشخص کرد و از باب حوزه.های کلان اقتصادی.، صداوسیما را در انحصار دولت قرار داد. در جریان بازنگری.ها و همچنین تجدیدنظرهایی که در زمینه.ی وضعیت اقتصادی کشور انجام شد، تصمیمات کلانی گرفته شد که در نتیجه.ی آن تصمیمات.، عمده مواردی که مشمول اصل 44 قانون اساسی بودند به گونه.ای و با تدبیرهایی از انحصار دولت خارج شدند؛ اگرچه که سیاست.گذاری در زمینه. آنها همچنین بر عهده دولت باقی ماند؛ یعنی تفکیک حوزه تصدی.گری و سیاست.گذاری در آنها تضمین شود.، از طرفی دیگر هم در جریان بازنگری قانون اساسی اصل مربوط به سازمان صداوسیمای ایران بازنگری شد؛ به این صورت که شورای سرپرستی که تا پیش از آن مسئولیت تعیین رییس سازمان صداوسیما و همچنین نظارت بر صدا و سیما را به عهده داشت، یکی از وظایفش، یعنی به نوعی وظیفه عزل و نصب رئیس سازمان صدا و سیما را دیگر برعهده نداشت و عنوان شورای سرپرستی به شورای نظارت تغییر کرد.

  او همچنین به سخنانش افزود: در نتیجه.ی تغییر این اصل، لازم آمد که قانون اساسنامه صدا و سیما جمهوری اسلامی ایران که در آن نحوه اداره و نظارت بر این سازمان را مشخص می.کرد، تغییر کند که تا الان که در اسفند سال 92 هستیم، صدا.وسیمای ایران قانون جدیدی ندارد و همچنین قانون قبلی هم قابل اجرا نیست.

  بر این اساس مشکل نظارت بر این سازمان یک مشکل جدی بود که در نتیجه مجمع تشخیص مصلحت نظام اصلاحیه.ای را بر اساسنامه سازمان تصویب کرد که چگونگی اعمال نظارت بر آن سازمان را مشخص کند و همچنین برای شورای نظارت اختیاراتی را در نظر گرفت که در میان این اختیارات که نتیجه مباحثات و چانه.زنی.های سیاسی در سهم مجمع تشخیص مصلحت نظام بود، در عین حال به روشنی مشخص شده که شورای نظارت بر سازمان صدا و سیما نظارت فراگیر، استصوابی و کاملا عمیقی را بر این سازمان اعمال کند. در نهایت روز 23 خرداد سال 88 مجمع تشخیص مصلحت نظام اصلاحیه دیگری را به قانون سازمان صدا و سیما وارد کرد و آن هم این بود که حق شکایت از صدا و سیما و چگونگی رسیدگی به شکایت از سازمان صدا و سیما در شورای نظارت و قوه قضاییه را مشخص کرد و تا امروز هم مشکل همچنان باقی است؛ یعنی نه یک مورد وجود دارد که سازمان صدا و سیما بر اساس شکایت مستند به مصوبه مجمع تشخیص مصلحت نظام در سال 88 اصلاحیه.ای را در برنامه.هایش انجام داده باشد و نه یک مورد شکایت رسیدگی و داوری شده و به نتیجه رسیده باشد که در قوه قضاییه علیه صدا و سیما ضبط، ثبت و ابلاغ شده است. نتیجه.ی این ضعف نظارت و انحصار در صدا و سیما به گونه.ای که می.بینید احساس عمیقی. است در میان برخی از مسئولان سازمان صدا و سیما؛ اینکه آنها تحت نظارت نمایندگان سه قوه، نیستند.

  هیچکس توان. و جرأت. نظارت بر صداوسیما را ندارد!

  مشاور رییس جمهور خاطرنشان کرد: آنها (صداوسیمایی.ها) می.توانند به همه قوا.، اشخاص.، فعالیت.ها و کنشگران سیاسی، اجتماعی.، فرهنگی و اقتصادی نظارت و نقد داشته باشند اما هیچکس توان.، جرأت.، جسارت و امکانات لازم را برای نظارت بر سازمان صدا و سیما ندارد!

  شورای نظارت بر سازمان صداوسیمای فعلی، هیچ نیست

  آشنا تصریح کرد: بنده هم به عنوان یک شاگرد قدیمی رشته ارتباطات به این نکته برخوردم اما این مشکل را وقتی تا مغز استخوان احساس کردم که از طرف ریاست جمهور به عنوان عضو ناظر در شورای نظارت برگزیده شدم. لازم است بگویم شورای نظارت بر صداوسیمای فعلی هیچ نیست، جز جلسه.ای دو هفته یک بار که شش نفر دور هم می.نشینند و گعده می.کنند و هیچ قدرت اجرایی، نظارتی و همچنین تضمین لازم برای اجرای این مصوبات در سازمان صداوسیما وجود ندارد؛ بر این اساس سازمان صدا و سیما در طول این مدت فقط دو بار با شورای نظارت کار داشته است؛ یک بار وقتی بود که اعلام کرد مقدار بودجه مصوب امسالش کسری دارد و باید در طول دو ماه این کسری را تامین کنید و این اقدام نه به عنوان تقاضا بلکه به عنوان مطالبه به رییس جمهور مطرح شد. ایشان هم چنین تقاضای بزرگی را که کل بودجه را در عرض دو ماه آخر سال می.خواستند، به شورای نظارت ارجاع داد که بررسی کنید و ببینید صداوسیما چه می.گوید.

  انگار شورای نظارت بر ریاست جمهوری است!

  آشنا به بحث دوم درخواست سازمان صدا و سیما از شورای نظارت اشاره کرد و یادآور شد: بحث دوم وقتی مطرح شد که یک ساعت و نیم گفت.وگوی رییس جمهور با مردم به دستور شخص رییس سازمان صدا و سیما و با نظارت شخصی ایشان معطل ماند و ایشان شبانه به شورای نظارت نامه نوشت که بیایید و رسیدگی کنید به اینکه از سازمان صدا و سیما مطالبات غیرحرفه.ای شده است؛ یعنی گویا این شورا، شورای نظارت بر سازمان صداوسیما نیست بلکه شورای نظارت بر ریاست جمهوری است!

  وی سپس تصریح کرد: این مطالبی که بیان کردم، کل رابطه روشن صداوسیما با شورای نظارت در این مدت بود.

  توضیح آشنا درباره نامه.اش به ضرغامی

  آشنا همچنین ادامه داد: سوال من در اینجا این است که چرا باید پژوهشگری مثل آقای فواد صادقی اسم کتابش را «پایان تک.صدایی» بگذارد؟! ای کاش صداوسیمای ما تک.صدا باشد اما صدای آن صدای ملت ایران باشد ولی اکنون صدای کیست؟ یک سایت مامور و معذور پس از سفر موفقیت.آمیز رییس جمهور بلاروس و باز کردن فضای اقتصادی برای تعامل اقتصادی سازنده با جهان تصمیم می.گیرد از این سفر یک خرده.ای بگیرد، بنابراین می.گردد و تصاویری را منتشر می.کند از یکی از برجسته.ترین استادان روابط بین.الملل ایران؛ از استاد شناخته شده.ای که بسیاری از استادان امروز علوم سیاسی و روابط بین.الملل کشور افتخار شاگردی او را داشتند. از کسی که بیش از 10 سال است به عنوان مدعو خود داووس در آنجا شرکت می.کند و همواره در دولت.های مختلف دفاع از مواضع ملی ایران به زبان بین المللی با لحن جهان پسند انجام داده و در این دوره هم به دعوت داووس شرکت کرده و جزو همراهان رییس جمهور نبوده.، در اقامتگاه رییس جمهور نبوده و با هزینه دولت ایران سفر نکرده و به عنوان یک استاد دانشگاه مستقل در این مراسم شرکت کرده است. او را تبدیل می.کند به مشاور رییس جمهور و پوشش او را مورد تمسخر قرار می.دهد و در آخر تذکر می.دهد به دولت و رییس جمهور که شما باید مراقبت بیشتری داشته باشید. بر این اساس باید بگویم از یک سایت مامور و معذور جز این توقعی نمی.رود؛ وظیفه.ای است که باید انجام شود. صداوسیمای ما عین همین مطلب و تصاویر آن سایت را نه به نقل از آن سایت و نه به عنوان وب.گردی و بلکه به عنوان یک مطلب تولیدی در جمعه دو هفته پیش ارائه می.کند و نماینده رییس جمهور در شورای نظارت در روز شنبه به رییس صداوسیما رسما و کتبا دو نکته را یادآوری می.کند.

  او همچنین ادامه داد: نکته اول که توسط نماینده رییس جمهور به رییس سازمان صدا و سیما یادآوری شد، این بود که شما مطابق دستور.العمل ارسالی و ابلاغی نمی.توانید جز از سایت دفتر رییس.جمهور، منصوبان رییس جمهور را نقل قول کنید؛ چراکه این مساله یک پروتکل قطعی است. در اینجا لازم است بگویم همه سایت.ها می.توانند همه چیز بگویند و دولت فعلا برای خودش از هیچکس حق شکایت قائل نیست. سایت.ها می.توانند اشتباه بگویند.

  دومین نکته.ای که به رییس سازمان صدا و سیما یادآوری شد، این بود که گفته می.شود، نسبت به اصلاح مصداق و همچنین اصلاح رویه اقدام کنید. یک هفته از این ماجرا گذشت تا اینکه جمعه.ی هفته گذشته، مجری همان برنامه گفت که هفته پیش ما برنامه.ای را پخش کردیم که موجب اعتراض فلان فرد شد و به ما گفتند که چرا این کار را کرده.اید. سپس اعلام شد اول یک دور برنامه ما را ببینید که ما چه گفته.ایم و بلافاصله کل برنامه.ی هفته قبل برای بینندگان مجددا پخش شد. سپس از سوی مجری گفته شد که جواب این آقا که معترض بود، این است. سپس تصویری روی صفحه تلویزیون می.آید که اینفوگراف همان سایت مأمور و معذور است. در پاسخ به من دوباره این را به جای مطلب تولیدی خودش پخش می.کند و می.گوید سایت خودتان هم فلان ماه این حرف. را زده که این شخص مشاور رییس.جمهور است؛ بنابراین بروید و خودتان را درست کنید.

  انصاف رسانه.ای در رسانه. تک.صدا بسیار دشوار است

  آشنا همچنین با اشاره مجدد بر تک.صدایی رسانه ملی یادآور شد: تک صدایی اگر صدای یک ملت باشد، بحثی در آن نیست. خطر آنجاست که وقتی شما انحصار دارید و امکانات دارید و دسترسی.تان را قطع کردید، اینجاست که آن صدا ممکن است تک صدای یک گروه، جناح و سایت باشد. بر این اساس امروز بسیار متاسفم که عرض می.کنم کسانی در سیمای ما دوشغله هستند؛ یعنی صبح در سایت هستند و عصرها در واحد. اینکه ما بتوانیم صدای یک ملت را به گوش همان ملت و همچنین ملت.های دیگر برسانیم، کاری بسیار دشوار است. اجرایی. کردن انصاف رسانه.ای در رسانه. تک.صدایی بسیار دشوار است، لذا کسانی مثل مصاحبه.شوندگان دکتر فواد صادقی با دیدن همه این فراز و نشیب.ها به این نتیجه می.رسند که ساده.ترین راه بهترین راه نیست. جا دارد بگویم مصاحبه.شوندگان آقای صادقی همه دلسوز ملت ایران و همچنین دلسوز سازمان صدا و سیما و نظام بودند و همه کسانی بودند که در این زمینه یا فعال و یا پژوهشگر بودند، در نهایت جمع.بندی این است که اگر بخواهیم همین سازمان هم رشد کند، نیاز داریم که صداهای دیگر هم شنیده شود.

  چه کسی گفته اگر یک مدیر تلویزیون شبکه داشته باشد، خائن است؟!

  این عضو شورای نظارت بر صداوسیما در ادامه سخنانش تاکید کرد: سازمان صداوسیمای ایران به رقابت نیاز دارد تا رشد کند. ما می.توانیم دو مدل را در این راستا پیش ببریم که یکی از این راه.ها، تبدیل صدا و سیما به یک موسسه رگولاتوری و استانداردسازی و یک موسسه نظارتی حاکمیتی است؛ برای اینکه اجازه بدهد شبکه.ای تاسیس شود و سپس روی آن نظارت داشته باشد و اعمال مجازات، تنبیه و تشویق را انجام بدهند و این سازمان حرفه.ای یک سازمان بسیار چابک.، کوچک و تخصصی خواهد شد. جا دارد بگویم چه کسی گفته که اگر جناب آقای فرجی که امروز مدیریت شبکه یک تلویزیون را بر عهده دارد قرار باشد شبکه دیگری را اداره کند، خائن، جاسوس و مزدور می.شود؟ ده.ها مدیر در طول این سی و چند سال در صدا و سیمای ایران تربیت شده.اند که تراز این نظام هستند و می.توانند کانال.هایی را اداره کنند؛ بر این اساس جا دارد بگویم یک وقتی ما سازمانی داریم که استانداردهای بالایی دارد و رعایت می.کند اما یک وقت هم هست که ما به جایی می.رسیم که «استودیو آوازه» داریم.

  دیده.اید؟! ما «استودیو آوازه» داریم!

  این استاد علوم ارتباطات در مراسم فرهنگسرای ارسباران، همچنین خطاب به افرادی که در مراسم حاضر بودند، گفت: آیا شما دیده.اید یا اینکه اصلا تلویزیون نگاه نمی.کنید؟! ما «استودیو آوازه» داریم! یک شرکت بسته.بندی که هر شب برای شما برنامه دارد.، قرعه.کشی می.کند، جایزه می.دهد تا بلکه دو زار گیر تلویزیون بیاید. این سطح نازل مدیریت در سازمان صداوسیماست که انقدر ادعا دارد. همچنین یک مسیر دیگر این است که ما بگوییم سازمان صداوسیما آنچه که دارید، دارید.، اجازه بده دیگران هم حضور داشته باشند. اگر یک کانال بخش خصوصی و یا عمومی وجود داشته باشد که بتواند برنامه.سازی کند و مردم به آن علاقه.مند شود چه اشکالی دارد؟ چرا اجازه ندهیم؟ یک بسته تلویزیون آماده کردیم برای اینکه بتواند به مردم عرضه کند اما ما در مقابل بایستیم و بگوییم تک تک برنامه.ها را باید بدهید به من، خودم تصمیم می.گیرم که چه کار کنم؛ چرا باید این اتفاق بیفتد؟ این دو مثالی که زدم از دو نهاد عمومی هستند؛ یکی نهاد نظامی است و دیگری نهاد فرهنگی.

  مشاور رئیس جمهور در بخش دیگری از سخنانش در این مراسم خاطرنشان کرد: در حال حاضر صداوسیما، سازمانی با بیش از 1500 میلیارد تومان درآمد در سال، از جیب این ملت است. همچنین نفوذ بیش از به روایتی 50 درصدی تلویزیون.های ماهواره.ای در کشور وجود دارد. این کارنامه واقعی و پیش چشم ماست.، این همه هزینه و فرصت اما در نهایت نتیجه. این می.شود!

  اجازه دهیم صداهای مختلف شنیده شود

  وی سپس تاکید کرد: بیاییم به مردمانمان به نهادهای عمومی.، بخش.های خصوصی و بازنشستگان یا کنارگذاشتگان صداوسیما اعتماد کنیم، اجازه دهیم در کشور صداهای مختلف اما متوازن شنیده شود. اجازه دهیم نیازهای مختلف اقشار مختلف توسط تأمین.کنندگان تخصصی آن نیازها برآورده شود. اجازه بدهیم سفره رسانه.ای این ملت از نان بومی خالی نشود.

  آشنا در ادامه ضمن تشکر از مولف کتاب «پایان تک.صدایی» گفت: من از کتاب ایشان کم سخن گفتم ولی تمام عرایضم معطوف به ایده.ی بلندی بود که ایشان در راستای پایان تک.صدایی داشتند.

  ***

  ناگزیر هستیم تک.صدایی را در حوزه رسانه. ملی بشکنیم

  به گزارش ایسنا.، در ادامه این مراسم فواد صادقی، مولف کتاب «پایان تک.صدایی»، توضیحاتی را درخصوص مطالبی که در کتابش عنوان شده بود، ارائه داد.

  وی در توضیحات خود گفت: این کتاب مجموعه.ای از نظرات مصاحبه.شوندگان است که در سال 1390 در دانشگاه مدیریت دانشگاه تهران صورت گرفت و در نهایت به این نتیجه رسیدیم که ما ناگزیر هستیم که انحصار و تک.صدایی را در حوزه رسانه.ی ملی بشکنیم؛ البته اگر بخواهیم آن را مدیریت کنیم که اگر این اتفاق بیفتد، اتفاقی است که در حوزه.ی ویدئو در اوایل دهه 70 افتاد و در حوزه اینترنت در اوایل دهه 80 و هم اکنون در حوزه ماهواره طی چند سال اخیر شاهد آن بودیم. بر این اساس تمام این اتفاقات باعث خواهد شد که رسانه ملی به یک صدایی تبدیل شود که کمتر شنیده خواهد شد و تلویزیون جمهوری اسلامی ایران تبدیل شود به رسانه.ای که کمتر دیده خواهد شد.

  او افزود: در نتیجه باید فضا را به گونه.ای فراهم کنیم که این اتفاق بیفتد؛ اگرچه امروز دیر است و اگرچه فرایند گشوده شدن ماهواره دیگر فرایندی نیست که قابل برگشت باشد و در این میان خانواده.هایی بودند که صحنه.های غیراخلاقی را دیده.اند و مسلما ضربه.ای به بنیان خانواده وارد شده است که دیگر قابل جبران نیست. قطعا این هزینه.ها مسئولیتش با کسانی است که مدیریت بسته.ای انجام داده.اند و نگذاشتند از ظرفیت.های فرهنگی داخل کشور استفاده شود. به همین خاطر بهتر است خود دولت به عنوان یک پژوهشگر کوچک پیش قدم شود و ترکیبی از گزینه.ها را برای عبور از این شکست پیش روی سازمان صدا و سیما قرار دهد. امیدواریم روزی را ببینیم که مردم به صداهایی گوش دهند که از داخل کشور تولید می.شود و در داخل کشور هم شنیده می شود.

  ***

  به گزارش ایسنا، مراسم رونمایی از کتاب «پایان تک.صدایی» با حضور حسام.الدین آشنا (مشاور فرهنگی رییس جمهور) و همچنین محمد جعفر صافی (مدیر فعلی فرهنگسرای ارسباران که زمانی مدیر شبکه سه بود)،. برگزار شد.

  هیچ جای دنیا برنامه.های کودک را تبدیل به رپورتاژ آگهی نمی.کنند

  مولف کتاب «پایان تک.صدایی» طی سخنانی دیگر با اشاره به آگهی.هایی که تلویزیون این روزها پخش می.کند، خاطرنشان کرد: بعضا در آگهی.های تلویزیونی شاهد این هستیم که بعضی از برنامه.هایی که مابین آگهی پخش می.شوند، خودشان به نوعی آگهی است، مثل برنامه.هایی که برای کودکان پخش می.شود که همه برنامه.ها تقریبا به یک رپورتاژ تلویزیون تبدیل شده است که هیچ جای دنیا چنین اجازه.ای نمی.دهند. حتی در ایالت متحده به هیچ وجه حریم برنامه.هایی که مختص کودکان است با همان فرهنگ سرمایه.داری و لیبرالی خودشان اجازه ورود و استفاده بازرگانی را نمی.دهند. اما حالا شاهدیم که بیشترین بخشی که در صدا و سیما در حال حاضر در تصرف سودجویی و آگهی.های تلویزیون قرار گرفته، برنامه.های مختص به کودکان است.

  ***

  خاطرات محمد هاشمی از راهنمایی.های امام(ره) به صداوسیما

  به گزارش ایسنا،. محمد هاشمی، رییس اسبق سازمان صداوسیما که در لحظات پایانی مراسم حاضر شد، طی سخنانی گفت: زمانی که به من اطلاع دادند در مراسم حاضر شوم و صحبت. کنم، گفتم که من بلد نیستم صحبت کنم و صحبت نخواهم کرد.

  وی در پی سخنانش به نقش صداوسیما و نظراتی که امام خمینی(ره) درباره صداوسیما داشتند، اشاره کرد و گفت: حضرت امام خمینی(ره) طی آن سال.هایی که بنده ریاست صداوسیما را برعهده داشتم، خیلی نسبت به این سازمان دقیق بودند و در مورد اظهاراتشان در صداوسیما فوق.العاده دقت نظر داشتند. جا دارد بگویم سال 66 خیلی فشار زیادی روی صداوسیما وارد شد و اظهار نظراتی می.شد، تا جایی که مساله به اوج خودش رسید.

  وی در بخش دیگری از سخنانش به خاطرات دوران ریاستش بر سازمان صداوسیما و راهنمایی.های حضرت امام خمینی(ره) اشاراتی داشت..

  تپش آنتن بسیاری را به سکته کشاند

  وی همچنین تاکید کرد: وضعیت رادیو و تلویزیون اکنون متاسفانه از چهارچوب و محورهایی که امام خمینی(ره) تعیین کرده بودند در برخی برنامه.ها فاصله گرفته است. همچنین تعداد برنامه.ها و شبکه.های رادیو و تلویزیون متنوع و متکثر شده.اند و حقیقتا عوامل خیلی زحمت می.کشند. یک اصطلاحی در آن زمان داشتیم و آن هم بحث تپش آنتن بود که خیلی از همکارانمان را به مرحله سکته کشاند.

  اظهار نظر رییس سابق صداوسیما درباره اتفاقات اخیر «سرزمین کهن»

  هاشمی همچنین با اشاره به توقف سریال «سرزمین کهن» کمال تبریزی یادآور شد: ظاهرا شنیده می.شود که این سریال به قوم بختیاری توهین کرده و جا دارد در اینجا بگویم وقتی در کاری همه چیز خوب پیش برود قدردانی نمی.شود اما همین که چنین اتفاقی می.افتد همه صداها بلند می.شود و گاهی اوقات یک اشتباه کوچک ممکن است تمام زحمات افراد را از بین ببرد.

  وی در پایان سخنانش خاطرنشان کرد: بعید می.دانم در چنین شرایطی در این زمانه – به خاطر رعایت خط قرمزها و حساسیت.هایی که وجود دارد – رسانه و تلویزیون خصوصی از موفقیت برخوردار شوند.

  ***

  حاشیه.ها

  به گزارش ایسنا، رونمایی از کتاب «پایان تک.صدایی» با نیم ساعت تأخیر در سالنی انجام شد که مخصوص تئاتر بود. در دکور این سالن کوچک یک تلویزیون کوچک قدیمی سیاه و سفید نمایان بود.

  محمد هاشمی – رییس سابق صداوسیما – در لحظات پایانی مراسم حاضر شد و ابتدا اعلام شد که ایشان گفته.اند هیچ صحبتی ندارند؛ با این حال وقتی هاشمی به روی سن آمد، به بیان خاطره.های دوران مدیریتش بر سازمان پرداخت که حدود 40 دقیقه به طول انجامید.

  منبع: ایسنا


  #1 ارسال شده در تاريخ ۱۳۹۲/۱۲/۰۶ در ساعت 08:50

 2. # ADS
  مجری تبلیغات
  تاریخ عضویت
  -
  نوشته ها
  -
  فروشگاه آنلاین کیوبیس با سیستم پرداخت آنلاین و ارسال به سراسر نقاط ایران ، شهرستانها و روستاها در کمترین زمان ممکن ، فروش vst وی اس تی ارزان و با کیفیت ، فروش سمپل و پلاگین های جدید آهنگسازی

  بی نظیرترین آموزش فارسی نرم افزار کیوبیس ( سطح مقدماتی )
  آموزش فارسی کار با نرم افزار کیوبیس (سطح پیشرفته)
  آموزش فارسی CUBASE 5 & NUENDO4
  آموزش فارسی تکمیلی NUENDO5.5, CUBASE 6.5
  آموزش فارسی Ableton Live 9
  آموزش فارسی سونار Sonar X2,X3
  آموزش فارسی Cubase Elements 7

  آموزش فارسی protools 10
  آموزش فارسی Logic Pro X2 لاجیک
  آموزش فارسی Studio one استودیو وان
  آموزش فارسی BAND IN A BOX 2015
  آموزش فارسی Guitar Pro 6
  آموزش فارسی ضبط افکت میکس و مستر صدا ADOBE AUDITION CS5.5
  آموزش فارسی یک پروژه تنظیم آهنگ از ابتدا تا انتها

  آموزش فارسی اف ال استودیو FL Studio 12
  آموزش فارسی سمپلر کانتکت Native instrument Kontakt 5
  آموزش فارسی تصویری امنیسفر OMNISPHERE
  آموزش فارسی تخصصی تنظیم حرفه ای موسیقی
  آموزش فارسی موسیقی الکترونیک Steinberg Sequel
  آموزش فارسی تکنیکهای حرفه ای وکال همراه با آموزش Melodyne
  آموزش فارسی تکنیکهای رکورد صدا در استودیو موسیقی
  آموزش فارسی 101 ترفند حرفه ای میکس + مستر آهنگ با ایزوتوپ اوزون 7 izotope ozone
  آموزش فارسی جامع مسترینگ آهنگ Izotop Ozone 6 + tracks
  آموزش فارسی Fab Filter+Waves +Slate Digital

  آموزش کامل مراحل ساخت آهنگ از ابتدا تا انتها
  آموزش فارسی آهنگسازی در یک هفته
  آموزش فارسی تنظیم حرفه ای موسیقی
  آموزش فارسی مولتی مدیا تصویری مبانی موسیقی
  آموزش فارسی تنظیم و ارکستراسیون آهنگ
  آموزش فارسی فالش گیری و فاصله سازی صدای خواننده
  آموزش خوانندگی پاپ به زبان فارسی
  آموزش آهنگسازی در سبکهای پاپ، هیپ هاپ رپ،ترنس،هاوس،بلوز،جاز،راک

  آموزش فارسی میکس حرفه ای آهنگ
  آموزش فارسی میکس و مسترینگ حرفه ای
  آموزش فارسی یک پروژه میکس و مستر آهنگ از ابتدا تا انتها
  آموزش فارسی ریتم سازی در موسیقی
  آموزش فارسی ساخت بیت در موسیقی
  آموزش فارسی صداسازی با سینتی سایزرها
  آموزش فارسی فالش گیری و فاصله سازی صدای خواننده
  آموزش فارسی ساخت استودیوی موسیقی خانگی

  خرید وی اس تی پیانو spitfire audio hans zimmer piano
   

+ پاسخ به موضوع

موضوعات مشابه

 1. پاسخ ها: 2
  آخرين نوشته: ۱۳۹۳/۰۵/۱۵, 01:38
 2. پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: ۱۳۹۱/۰۹/۲۱, 15:00
 3. پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: ۱۳۹۱/۰۹/۲۱, 11:30
 4. نوای موسیقی عاشیقی در کرمانشاه پیچید
  توسط Ramin95 در انجمن اخبار روز موسیقی
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: ۱۳۹۱/۰۶/۲۹, 12:30
 5. داوود گنجه ای: نسل امروز بسیار پیگیر موسیقی است
  توسط Ramin95 در انجمن اخبار روز موسیقی
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: ۱۳۹۰/۱۰/۲۵, 16:00

جستجو شده ها

Nobody landed on this page from a search engine, yet!

تا این لحظه 0 کاربر از این تاپیک دیدن کرده اند

فقط اعضا گروه ویژه vip و مدیران قادر به دیدن اسامی بازدیدکنندگان تاپیک هستند

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید

کپی از مطالب سایت مجاز نمیباشد و پیگرد قانونی دارد

cubase.ir

BACK TO TOP
وی اس تی
آرتیست