کانال کیوبیس در تلگرام را دنبال کنید
آهنگسازی
آهنگسازی
صفر تا صد آموزش فارسی کیوبیس پک 1
صفر تا صد آموزش فارسی کیوبیس پک 2
آموزش فارسی صفر تا صد مسترینگ با پلاگینهای wavesدانلود کیوبیس 8 cubase با لینک مستقیم رایگان و آموزش نصب فارسی

دانلود رایگان وی اس تی استرینگ شرقی Fayez Saidawi Oriental Strings با لینک مستقیم تک پارت از سرور سایتآموزش آهنگسازی فارسی

+ پاسخ به موضوع
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: آشتی کنان «حجت.الله ایوبی» و «ابراهیم حاتمی کیا» با یک شاخه گل!

 1. Ramin95 آواتار ها
  Ramin95
  شماره کاربری
  4941
  Contributor
  شهریور /۱۳۹۰
  4,009
  مثبت های دریافتی
  + های دریافتی575
  0
  سپاس از شما 815 بار در 687 پست
  Follows
  0
  Following
  0

  پیش فرض آشتی کنان «حجت.الله ایوبی» و «ابراهیم حاتمی کیا» با یک شاخه گل!

  موسیقی ایرانیان – خانه هنر (سینما و تلویزیون)/ ایسنا نوشت:

  ایوبی در میان سخنان مهمی مانند احتمال دوسالانه شدن جشنواره.ی فیلم کودک، در شرایطی که به نظر می.رسید قصد دلجویی از ابراهیم حاتمی.کیا را دارد، فیلم «چ» را ارزشمند و خوب توصیف کرد و از مردم خواست که این فیلم را در سینماها ببینند تا خاطرات سال.های اول انقلاب برایشان زنده شود.
  رییس سازمان سینمایی وزارت ارشاد ضمن ابراز امیدواری نسبت به بهبود وضعیت سال آینده. سینمای ایران گفت: بسیار خوشحالم که در سال 92 بزرگان سینمای کشور آثار فاخر و برجسته. حاصل یک عمر تجربه خود را به مردم تقدیم کردند و در سال آینده سینمای ایران می.تواند همه خانواده.ها را با سری برفراشته به سینما دعوت کند.
  وی که شامگاه 19 اسفند ماه در آیین افتتاحیه اکران نوروزی در سینما «آزادی» سخن می.گفت، ادامه داد: این روزها خبرهای خوبی از استقبال مردم از فیلم.های روی پرده می.شنویم، پس از سال.ها،. در شهرستان.ها،. مردم از سینما استقبال کردند و خوشبختانه می.بینیم که فروش شهرستان.ها دوباره بیش از تهران شده است.
  رئیس سازمان سینمایی در ادامه سخنانش با نام بردن از فیلم «چ» به کارگردانی ابراهیم حاتمی.کیا بیان کرد: نوروز بخشی از هویت مردم ایران است و بیش از 10 کشور آن را جشن می.گیرند. در نوروز یکی از آیین.های قدیمی کنار هم بودن است و مطمئنم که سینما می.تواند خانواده.ها را کنار هم جمع کند. به ویژه برای فیلم بسیار خوب برادر ارزشمند و خوبم آقای ابراهیم حاتمی.کیا که بخشی از خاطرات خوب مردم کشور را زنده می.کند و امیدوارم که مردم در نوروز اثر خوب ایشان را روی پرده ببینند.

  مهمان سینماگران هستم / تاکید بر لزوم بازنگری در جشنواره فجر
  ایوبی در بخش دیگری از سخنانش با ابراز امیدواری از اینکه بتواند مهمانی کم دردسر برای سینمای ایران باشد.، گفت: سینماگران میزبان هستند و من میهمان و امیدوارم مهمانی کم دردسر باشم و بتوانم به اکسیژن سینمای ایران اضافه کنم تا بزرگان سینمای کشور در خانواده بزرگ سینما احساس آرامش کنند.
  معاون وزیر ارشاد در ادامه سخنانش با تاکید بر لزوم بازنگری در سیاست.های جشنواره فجر اظهار کرد: ما باید در بسیاری از مسائل بازنگری کنیم و طبیعی است سینمایی که چند دهه را پشت سر گذاشته اکنون نیاز به بازنگری برخی از سیاست.ها و اصلاح برخی از مشکلات و کاستی.ها دارد. در این میان حتما لازم است که به جشنواره بزرگ فیلم فجر نیز ورود کرده و نقاط قوت و ضعف آن را در کنار هم مرور کنیم که قطعا یکی از برنامه.های ما است.
  رییس سازمان سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تصریح کرد: از آنجا که معتقد بودم سیاست.های جشنواره فجر و برخی از کاستی.های آن به اصلاح نیاز دارد،. بلافاصله پس از جشنواره سی و دوم دبیر جشنواره سی و سوم انتخاب شد و دوست داشتم شورای سیاست.گذاری فجر آینده هم تا پایان سال 92 و نهایتا ابتدای سال آینده مشخص شود که ان شاء الله این کار انجام خواهد شد.
  ایوبی تاکید کرد: ما تمام تلاش.هایمان بر این است که به جشنواره.ای در خور ایران بزرگ و انقلاب اسلامی برسیم. حتما خواهید دید که در دوره.های آینده شاهد جشنواره.ای هستیم که رقابت و رفاقت در اوج خواهد بود.

  باز هم گروه مخاطب خاص در سینمای ایران.
  این مدیر سینمایی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به فعالیت.هایی که در شش ما گذشته انجام داده است.، گفت: ابتدا باید از تمام عزیزانی که در کارگروه.ها.، کمیته.ها و شوراهای مختلف جلسات متعددی برگزار کرده.اند. و به تصمیماتی که امروز می.گیریم رسیدند، تشکر کنم.
  وی با اشاره به نتایج این جلسات اظهار کرد: امیدوار بودم شیوه حمایت از تولید و فیلم.ها را بتوانیم تا آخر سال اعلام کنیم که اگر این اتفاق نیفتاد، قطعا در ابتدای سال آینده این شیوه اعلام خواهد شد. همچنین حاصل جلسات مختلف درباره شورای صنفی نمایش هم روشن شد و می.بینید که آیین.نامه جدید نوشته شده است اما در هر صورت ما معتقدیم که این آیین نامه می.تواند کامل.تر باشد و باید به مرور اصلاحاتی در آن صورت بگیرد.
  معاون وزیر ارشاد در ادامه از نمایش فیلم.های مخاطب خاص در سینماهای با عنوان «هنر و تجربه» در سال آینده خبر داد و عنوان کرد: کارگروهی برای وضعیت فیلم.های مخاطب خاص و هنری داشتیم که در نهایت تصمیم گرفته شد، سینماهای هنر و تجربه با چند سالن راه اندازی شود تا این فیلم.ها مخاطبان خودشان را داشته باشند و در عین حال نیز باری روی دوش گیشه سینماها نباشد، البته تاکید دارم که در این میان تمام تجربیات گذشته را مدنظر قرار داده.ایم.

  خبر ایوبی از تشکیل مدرسه عالی سینما
  . رئیس سازمان سینمایی در ادامه سخنانش در افتتاحیه اکران نوروزی در سینما «آزادی» از تلاش برای راه.اندازی مدرسه عالی سینما خبر داد و گفت: معتقدم یکی از خلا.ءهای سینمای ما،. وجود مدرسه عالی سینما است. مدرسه عالی به عنوان کارگاهی که بزرگان سینمای کشور بتوانند تجربیاتشان را بدون واسطه به دانشجویان و علاقه.مندان منتقل کنند. تنها 9 یا 10 کشور در دنیا این مدرسه سینما را دارند و امیدواریم ما نیز با برنامه ریزی.هایی که داریم، بتوانیم به سمت تاسیس یک مدرسه عالی سینما به عنوان کارگاه آموزشی حرکت کنیم که طبیعتا باید به روز.، کارآمد و دارای بهترین تجهیزات باشد.

  جشنواره.ی کودک دوسالانه می.شود
  معاون وزیر ارشاد با تاکید بر اینکه برای سال آینده نگرانی.هایی دارد.، اظهار کرد: برای سال آینده نگرانی.هایی داریم و باید با توجه به سیاست.های اقتصاد مقاومتی برنامه.ریزی درستی انجام دهیم. البته در همین راستا نیز تا کنون فکر.هایی انجام داده.ایم که به زودی نتایج آن را اعلام می.کنیم.
  وی به عنوان مثال به برگزاری جشنواره.های متعدد سینمایی در طول یک سال اشاره کرد و گفت: جشنواره.ها خیلی خوب هستند اما ما جشنواره.زدگی را نمی.پسندیم. در این راستا و به عنوان مثال یکی از پیشنهادات ما این است که جشنواره کودک که جشنواره بسیار مهم است را به صورت دوسالانه برگزار کرده و هزینه یک سال برگزاری جشنواره،. خرج تولید فیلم.های کودک شود.

  انتظارات از سینما معقول باشد
  حجت.الله ایوبی در بخش پایانی صحبت.هایش به انتظارات از سینما اشاره و عنوان کرد: باید به این سمت برویم که انتظارات همه را نسبت به سینما معقول کنیم، سینماگران خیلی زحمت می.کشند.، اما طبیعتا مانند هر حرفه دیگری. در حد توان خودشان می.توانند باری را به دوش بگیرند.
  وی تاکید کرد: انتظارات از سینما را باید معقول کنیم و امیدوارم که همه چیز به حالت عادی بازگردد. در هر صورت جشنواره سی و دوم فجر نشان داد که سینماگران ما آماده.اند که رسالت خود را به درستی انجام دهند و ان شاء الله انجام می.دهند.
  رئیس سازمان سینمایی در پایان سخنانش با ابراز امیدواری که سال 93 سالی بدون حاشیه و توام با رونق گیشه سینماها باشد.، اظهار کرد: ان.شاء الله سال خوبی را در سینما شاهد باشیم، شاید یکی از دلایل رونق گیشه در شهرستان.ها.، دیجیتال شدن 180 سینمای کشور باشد که باعث شده فیلم.ها همزمان با تهران اکران شوند و کیفیت نمایش هم افزایش پیدا کند، امیدوارم بتوانیم این روند را ادامه دهیم.
  پس از حضور عوامل پنج فیلم نوروزی روی سن و در کنار یکدیگر،. حجت.الله ایوبی به همه آنها شاخ گلی اهدا کرد که در این میان، صحنه روبرویی حجت.الله ایوبی و ابراهیم حاتمی کیا با توجه به حواشی روزهای پس از جشنواره.ی فیلم فجر جالب توجه بود.
  ایوبی شاخه گلی به کارگردان فیلم «چ» اهدا کرد و حاتمی.کیا تنها کسی بود که ایوبی روی سن با او روبوسی کرد. ابراهیم حاتمی.کیا یکی از غایبان مراسم اختتامیه.ی جشنواره.ی فیلم فجر بود و پس از آن، سخنان تندی را در انتقاد از جشنواره.ی فجر مطرح کرد و بالاخره ایوبی و حاتمی.کیا در مراسم اکران نوروزی شامگاه 19 اسفند ماه در سینما «آزادی» با هم روبرو شدند.

  منبع: ایسنا


  #1 ارسال شده در تاريخ ۱۳۹۲/۱۲/۲۱ در ساعت 09:40

 2. # ADS
  مجری تبلیغات
  تاریخ عضویت
  -
  نوشته ها
  -
  فروشگاه آنلاین کیوبیس با سیستم پرداخت آنلاین و ارسال به سراسر نقاط ایران ، شهرستانها و روستاها در کمترین زمان ممکن ، فروش vst وی اس تی ارزان و با کیفیت ، فروش سمپل و پلاگین های جدید آهنگسازی

  بی نظیرترین آموزش فارسی نرم افزار کیوبیس ( سطح مقدماتی )
  آموزش فارسی کار با نرم افزار کیوبیس (سطح پیشرفته)
  آموزش فارسی CUBASE 5 & NUENDO4
  آموزش فارسی تکمیلی NUENDO5.5, CUBASE 6.5
  آموزش فارسی Ableton Live 9
  آموزش فارسی سونار Sonar X2,X3
  آموزش فارسی Cubase Elements 7

  آموزش فارسی protools 10
  آموزش فارسی Logic Pro X2 لاجیک
  آموزش فارسی Studio one استودیو وان
  آموزش فارسی BAND IN A BOX 2015
  آموزش فارسی Guitar Pro 6
  آموزش فارسی ضبط افکت میکس و مستر صدا ADOBE AUDITION CS5.5
  آموزش فارسی یک پروژه تنظیم آهنگ از ابتدا تا انتها

  آموزش فارسی اف ال استودیو FL Studio 12
  آموزش فارسی سمپلر کانتکت Native instrument Kontakt 5
  آموزش فارسی تصویری امنیسفر OMNISPHERE
  آموزش فارسی تخصصی تنظیم حرفه ای موسیقی
  آموزش فارسی موسیقی الکترونیک Steinberg Sequel
  آموزش فارسی تکنیکهای حرفه ای وکال همراه با آموزش Melodyne
  آموزش فارسی تکنیکهای رکورد صدا در استودیو موسیقی
  آموزش فارسی 101 ترفند حرفه ای میکس + مستر آهنگ با ایزوتوپ اوزون 7 izotope ozone
  آموزش فارسی جامع مسترینگ آهنگ Izotop Ozone 6 + tracks
  آموزش فارسی Fab Filter+Waves +Slate Digital

  آموزش کامل مراحل ساخت آهنگ از ابتدا تا انتها
  آموزش فارسی آهنگسازی در یک هفته
  آموزش فارسی تنظیم حرفه ای موسیقی
  آموزش فارسی مولتی مدیا تصویری مبانی موسیقی
  آموزش فارسی تنظیم و ارکستراسیون آهنگ
  آموزش فارسی فالش گیری و فاصله سازی صدای خواننده
  آموزش خوانندگی پاپ به زبان فارسی
  آموزش آهنگسازی در سبکهای پاپ، هیپ هاپ رپ،ترنس،هاوس،بلوز،جاز،راک

  آموزش فارسی میکس حرفه ای آهنگ
  آموزش فارسی میکس و مسترینگ حرفه ای
  آموزش فارسی یک پروژه میکس و مستر آهنگ از ابتدا تا انتها
  آموزش فارسی ریتم سازی در موسیقی
  آموزش فارسی ساخت بیت در موسیقی
  آموزش فارسی صداسازی با سینتی سایزرها
  آموزش فارسی فالش گیری و فاصله سازی صدای خواننده
  آموزش فارسی ساخت استودیوی موسیقی خانگی

  خرید وی اس تی پیانو spitfire audio hans zimmer piano
   

+ پاسخ به موضوع

موضوعات مشابه

 1. .::طراحی بنر های تبلیغاتی کیوبیس::.
  توسط oaj در انجمن گرافیک سایت کیوبیس
  پاسخ ها: 5
  آخرين نوشته: ۱۳۹۲/۰۶/۰۵, 08:28
 2. غیر فعال بودن ی اس تی ها در کیوبیس
  توسط arian_bakhtak در انجمن آرشیو
  پاسخ ها: 1
  آخرين نوشته: ۱۳۹۰/۱۲/۱۷, 01:28
 3. پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: ۱۳۹۰/۱۱/۲۴, 16:00

جستجو شده ها

Nobody landed on this page from a search engine, yet!

تا این لحظه 0 کاربر از این تاپیک دیدن کرده اند

فقط اعضا گروه ویژه vip و مدیران قادر به دیدن اسامی بازدیدکنندگان تاپیک هستند

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید

کپی از مطالب سایت مجاز نمیباشد و پیگرد قانونی دارد

cubase.ir

BACK TO TOP
وی اس تی
آرتیست