کانال کیوبیس در تلگرام را دنبال کنید
آهنگسازی
آهنگسازی
استودیو موسیقی

صفر تا صد آموزش فارسی کیوبیس پک 1
صفر تا صد آموزش فارسی کیوبیس پک 2
آموزش فارسی صفر تا صد مسترینگ با پلاگینهای wavesدانلود کیوبیس 8 cubase با لینک مستقیم رایگان و آموزش نصب فارسی

دانلود رایگان وی اس تی استرینگ شرقی Fayez Saidawi Oriental Strings با لینک مستقیم تک پارت از سرور سایتآموزش آهنگسازی فارسی

+ پاسخ به موضوع
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: کویر «دیسکو» نیست! / عکس

 1. Ramin95 آواتار ها
  Ramin95
  شماره کاربری
  4941
  Contributor
  شهریور /۱۳۹۰
  4,009
  مثبت های دریافتی
  + های دریافتی575
  0
  سپاس از شما 815 بار در 687 پست
  Follows
  0
  Following
  0

  پیش فرض کویر «دیسکو» نیست! / عکس

  تنها کاربران عضو قادر به مشاهده لینکها هستند ، برای مشاهده و دانلود لینکها از اینجا ثبت نام کنید برای بزرگنمایی تصویر کلیک کنید


  موسیقی ایرانیان – خانه هنر (صنابع دستی ایران)/ ایسنا نوشت:.

  «700 کیلومتر از خانه دور شدیم تا کتاب ترجمه کنیم؛ اما حالا دو سال از آن روزها که سریع تصمیم گرفتیم تهران را ترک کنیم می.گذرد و ما همچنان در کویر مصر مانده.ایم.

  این سکانسی کوتاه از زندگی.«هاشم سیماب»«نگار ناموریکتا».است که این روزها بیشتر از ترجمه کردن کتاب، صنایع دستی درست می.کنند و به مسافران کویر می.فروشند.، برنامه.ی ستاره.شناسی برای گردشگران می.گذارند و کافه.ای را در یک اقامتگاه بوم.گردی در روستای فرحزاد استان اصفهان اداره می.کنند. و همه.ی این.ها فقط برای آن است که زندگی را متفاوت زندگی کرده باشند.

  اما نگاه محلی.ها به غیربومی.ها و گردشگران باعث شده، این زوج تصمیم بگیرند کویر مصر را با همه.ی زیبایی مدهوش.کننده.اش ترک کنند. مقصد بعدی آن.ها شاید کمی آن طرف.تر از خانه.ی روستایی امروزشان، یعنی روستای «جندق» یا شاید هم خیلی دورتر از این حرف.ها و جایی در دل کردستان باشد.

  هاشم سیماب به خبرنگار ایسنا گفت: نمی.خواهم محلی.ها فکر کنند ما می.خواهیم چیزی از زندگی آن.ها بکنیم. شاید رابطه.ی ما با روستایی.ها خوب نبوده که آن.ها چنین نگاهی به غیربومی.ها دارند. شاید این فکر درست باشد که روستایی.ها به آموزش نیاز دارند، ولی ما هم به آموزش نیاز داریم.

  او ادامه داد:.شاید ما ال...ای بدی برای روستایی.ها بوده.ایم،. بیشتر روستایی.ها مذهبی هستند و لازم است وقتی به حریم آن.ها وارد می.شویم، باورها و اعتقادهای.شان را هم محترم بشماریم. ما از گردشگر انتظار نداریم وقتی به محیط روستایی وارد می.شود حتما چادر سر کند یا کت.وشلوار بپوشد.؛ ولی این انتظار را داریم که مسافر نیمه.های شب در روستا نعره نزند یا اتوبوس.های گردشگران نیمه.شب، بوق.شان را به صدا درنیاورند.

  سیماب اظهار کرد:.در کویر، همه.ی اتفاقاتی که در جایی مانند تهران نمی.افتد، دیده می.شود. دوست داریم گردشگران متوجه.ی زیبایی کویر شوند.، نمی.گوییم 24 ساعت، کویر را تجربه کنند.، دست. کم نیم ساعت آن را تجربه کنند؛. ولی متأسفانه برای خیلی.ها.، کویر مثل دیسکو است!

  او که در اقامتگاه بوم.گردی روستای فرحزاد در استان اصفهان کافه.ای روستایی دارد،. گفت:.بیشتر رفتارهای ناهنجار گردشگران در اصفهان و در این منطقه.ی کویری، متوجه صاحبان اقامتگاه.های محلی و بوم.گردی است. در حالی که رفتار نامناسب مسافر ربطی به اقامتگاه.داران ندارد؛ ولی آن.ها مدام باید به نیروی انتظامی پاسخ بدهند. در همین منطقه، شخصی در صفحه.ی فیسبوکش تبلیغ «desert night club» می.کند و عکسی از استخر مختلط می.گذارد که شاید رفتار این فرد مشخص، یکی از عوامل انزجار محلی.ها از گردشگران و غیربومی.ها و حتی مهاجرت عده.ای از مردم روستا باشد.

  تنها کاربران عضو قادر به مشاهده لینکها هستند ، برای مشاهده و دانلود لینکها از اینجا ثبت نام کنید برای بزرگنمایی تصویر کلیک کنید


  وی بیان کرد:.ما بارها این مورد را به نیروی انتظامی گزارش کرده.ایم؛ ولی هنوز هیچ اتفاقی نیفتاده و این شخصی همچنان فعال است. در حالی. که مشخصات او، مکانش و تبلیغاتش، همگی مشخص است؛ ولی ظاهرا اقدامی نمی.شود. این در حالی است که سال پیش وقتی یک گروه موسیقی (عرفه کرمان) می.خواست در کویر مصر کنسرت اجرا کند،. نیروی انتظامی مانع شد.، آن هم برای گروهی که مشکل مجوز نداشت و موسیقی. نواحی کار می.کند.

  سیماب افزود: بسیاری از صاحبان اقامتگاه.های محلی و بوم.گردی می.خواهند کار خود را توسعه دهند،. از انرژی خورشیدی استفاده کنند و کارهای بهینه.ی دیگری انجام دهند؛ ولی به.خاطر همین برخوردها. اطمینان ندارند.، فردایی در انتظارشان باشد.

  نگار ناموریکتا و هاشم سیماب.، با همه.ی این حرف و حدیث.ها و برخوردها.، تجربه.ای را که برای زندگی کردن با امکانات کمتر در خانه.ی کاهگلی روستایی در دل کویر داشتند و گاه مجبور شدند از عقرب.ها به.عنوان حیوان خانگی نگهداری کنند و حتی روزهایی را بدون هیچ پولی سپری کنند، خوب و دوست.داشتنی می.دانند و از تصمیمی که برای زندگی خود گرفته.اند، تا به حال پشیمان نشده.اند.

  هاشم سیماب همچنین گفت: یکی از ایده.های ما برای زندگی کردن در این منطقه، این بود که آیا می.توانیم بدون حقوق زندگی کنیم، حالا بعد از گذراندن آن تجربه.ها.، مطمئنیم و این اعتماد به نفس را داریم که اگر برنامه.ی رصد ستاره.ها برای گردشگران و ساخت صنایع دستی هم نباشد،. می.توانیم زنده بمانیم و حتما راهی را پیدا می.کنیم که گلیم خود را از آب بیرون بکشیم.

  او اظهار کرد: وقتی از تهران به اصفهان و کویر مصر آمدیم.، نمی.دانستیم چه کار می.خواهیم انجام دهیم، آن موقع سخت بود، چون بلد نبودیم؛ ولی به کمک برخی مردم روستا و «مازیار آل داوود» و «سیدهاشم طباطبایی» صاحبان اقامتگاه.های بوم.گردی در روستاهای گرمه و فرحزاد، یاد گرفتیم که چگونه زندگی خود را اداره کنیم. ما نان مورد نیازمان را خودمان می.پزیم و شاید چندبار در ماه نان بخریم، حتی یک.بار که به تهران سفر کرده بودیم، فیوز برق خانه پرید و همه.ی غذاها خراب شد، همان موقع بود که یاد گرفتیم چطور به شیوه.ی سنتی روستایی.ها و مردم محلی کویر، غذا آماده کنیم. شیوه.ای که در همین روستاها در حال منسوخ شدن است.

  سیماب بیان کرد: ما زمانی تصمیم گرفتیم به کویر مصر بیاییم که با وجود قسط.ها و قرض.ها، زندگی.مان روی خط نرمال افتاده بود و می.توانستیم بگوییم که پرداخت قسط.ها دیگر اذیت.مان نمی.کند؛. اما یک.باره تصمیم گرفتیم به کویر مصر سفر کنیم.. آن زمان برنامه.، ترجمه.ی سه کتاب بود و تا زمان تحویل دادن اولین کتاب، تقریبا هیچ پول یا درآمدی نداشتیم،. اولین ترجمه بعد از دو سه ماه آماده شد و با پول آن، زنده ماندیم و زندگی را ادامه دادیم. بعد هم آقای آل. داوود پیشنهاد کرد که برای گردشگران برنامه.ی رصد ستاره بگذارم. تصمیم گرفتن برای این.که از ستاره.شناسی پول درآورم.، سخت بود؛ اما در نهایت، این کار را انجام دادم و این تجربه.ی خوبی بود و کمی پول درآوردیم.

  او داستانش را این.طور ادامه داد: ترجمه.ی کتاب دوم مردادماه تمام شد.؛ اما ناگهان کاغذ گران شد و ناشر گفت. که نمی.تواند کتاب را چاپ و منتشر کند و ما دوباره باید برای زندگی.مان فکری می.کردیم.. همسرم پیشنهاد کرد صنایع دستی بسازیم.، آن.وقت از 70 هزار تومان که همه.ی پول.مان بود، .60 هزار تومان وسایل صنایع دستی خریدیم.. در همان زمان، تعدادی از دوستان.مان به دیدن.مان آمدند و سفارش اولین کارها را دادند و «نگار» هم یک کیف چرمی ساخت،. کیف اصلا خوب و جالب نبود.؛ اما دوستان.مان همان را حدود 70 هزار تومان خریدند و این انگیزه.ی زیادی برای ما ایجاد کرد و از همان موقع برای.مان، رصد ستاره.ها و تولید صنایع دستی، جدی.تر شد و ترجمه.ی کتاب کمتر. بعد هم سیدهاشم طباطبایی، صاحب اقامتگاه بوم.گردی فرحزاد، با ما همراه شد و فضایی از اقامتگاه.اش را در اختیارمان قرار داد تا آنجا را به کافه.ای بومی تبدیل کنیم.

  نگار ناموریکتا.همسر هاشم سیماب که اتاقی از خانه.ی کوچک روستایی.شان را کارگاه صنایع دستی کرده و البته بیشتر زیورآلات و وسایل تزیینی درست می.کند که شباهتی هم به صنایع دستی آن منطقه کویری ندارد، گفت: آن روزهای بی.پولی که حتی کرایه.ی اتوبوس تا تهران را نداشتیم، دوری از خانه و خانواده و تجربه.ی سخت زندگی در کویر و در کنار مردم روستایی که شاید زندگی شما برای.شان نامتعارف باشد، اصلا باعث نشد از این راه پشیمان شویم. شاید دیگر در کویر مصر نمانیم و کمی آن طرف.تر به جندق برویم، شاید هم به کردستان، ولی به تهران هرگز.

  منبع: ایسنا


  #1 ارسال شده در تاريخ ۱۳۹۲/۱۲/۲۴ در ساعت 09:00

 2. # ADS
  مجری تبلیغات
  تاریخ عضویت
  -
  نوشته ها
  -
  فروشگاه آنلاین کیوبیس با سیستم پرداخت آنلاین و ارسال به سراسر نقاط ایران ، شهرستانها و روستاها در کمترین زمان ممکن ، فروش vst وی اس تی ارزان و با کیفیت ، فروش سمپل و پلاگین های جدید آهنگسازی

  بی نظیرترین آموزش فارسی نرم افزار کیوبیس ( سطح مقدماتی )
  آموزش فارسی کار با نرم افزار کیوبیس (سطح پیشرفته)
  آموزش فارسی CUBASE 5 & NUENDO4
  آموزش فارسی تکمیلی NUENDO5.5, CUBASE 6.5
  آموزش فارسی Ableton Live 9
  آموزش فارسی سونار Sonar X2,X3
  آموزش فارسی Cubase Elements 7

  آموزش فارسی protools 10
  آموزش فارسی Logic Pro X2 لاجیک
  آموزش فارسی Studio one استودیو وان
  آموزش فارسی BAND IN A BOX 2015
  آموزش فارسی Guitar Pro 6
  آموزش فارسی ضبط افکت میکس و مستر صدا ADOBE AUDITION CS5.5
  آموزش فارسی یک پروژه تنظیم آهنگ از ابتدا تا انتها

  آموزش فارسی اف ال استودیو FL Studio 12
  آموزش فارسی سمپلر کانتکت Native instrument Kontakt 5
  آموزش فارسی تصویری امنیسفر OMNISPHERE
  آموزش فارسی تخصصی تنظیم حرفه ای موسیقی
  آموزش فارسی موسیقی الکترونیک Steinberg Sequel
  آموزش فارسی تکنیکهای حرفه ای وکال همراه با آموزش Melodyne
  آموزش فارسی تکنیکهای رکورد صدا در استودیو موسیقی
  آموزش فارسی 101 ترفند حرفه ای میکس + مستر آهنگ با ایزوتوپ اوزون 7 izotope ozone
  آموزش فارسی جامع مسترینگ آهنگ Izotop Ozone 6 + tracks
  آموزش فارسی Fab Filter+Waves +Slate Digital

  آموزش کامل مراحل ساخت آهنگ از ابتدا تا انتها
  آموزش فارسی آهنگسازی در یک هفته
  آموزش فارسی تنظیم حرفه ای موسیقی
  آموزش فارسی مولتی مدیا تصویری مبانی موسیقی
  آموزش فارسی تنظیم و ارکستراسیون آهنگ
  آموزش فارسی فالش گیری و فاصله سازی صدای خواننده
  آموزش خوانندگی پاپ به زبان فارسی
  آموزش آهنگسازی در سبکهای پاپ، هیپ هاپ رپ،ترنس،هاوس،بلوز،جاز،راک

  آموزش فارسی میکس حرفه ای آهنگ
  آموزش فارسی میکس و مسترینگ حرفه ای
  آموزش فارسی یک پروژه میکس و مستر آهنگ از ابتدا تا انتها
  آموزش فارسی ریتم سازی در موسیقی
  آموزش فارسی ساخت بیت در موسیقی
  آموزش فارسی صداسازی با سینتی سایزرها
  آموزش فارسی فالش گیری و فاصله سازی صدای خواننده
  آموزش فارسی ساخت استودیوی موسیقی خانگی

  خرید وی اس تی پیانو spitfire audio hans zimmer piano
   

موضوعات مشابه

 1. پاسخ ها: 5
  آخرين نوشته: ۱۳۹۲/۱۰/۱۴, 06:00
 2. پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: ۱۳۹۱/۰۸/۱۶, 12:20
 3. پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: ۱۳۹۰/۱۱/۲۸, 19:51
 4. پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: ۱۳۹۰/۱۱/۱۹, 13:00
 5. پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: ۱۳۹۰/۰۹/۲۳, 17:14

جستجو شده ها

Nobody landed on this page from a search engine, yet!

تا این لحظه 0 کاربر از این تاپیک دیدن کرده اند

فقط اعضا گروه ویژه vip و مدیران قادر به دیدن اسامی بازدیدکنندگان تاپیک هستند

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید

کپی از مطالب سایت مجاز نمیباشد و پیگرد قانونی دارد

cubase.ir

BACK TO TOP
وی اس تی
آرتیست