کانال کیوبیس در تلگرام را دنبال کنید
آهنگسازی
آهنگسازی
صفر تا صد آموزش فارسی کیوبیس پک 1
صفر تا صد آموزش فارسی کیوبیس پک 2
آموزش فارسی صفر تا صد مسترینگ با پلاگینهای wavesدانلود کیوبیس 8 cubase با لینک مستقیم رایگان و آموزش نصب فارسی

دانلود رایگان وی اس تی استرینگ شرقی Fayez Saidawi Oriental Strings با لینک مستقیم تک پارت از سرور سایتآموزش آهنگسازی فارسی

+ پاسخ به موضوع
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: چون کسی به ارسطو زن ایرانی نمی.داد زن چینی آوردیم!

 1. Ramin95 آواتار ها
  Ramin95
  شماره کاربری
  4941
  Contributor
  شهریور /۱۳۹۰
  4,009
  مثبت های دریافتی
  + های دریافتی575
  0
  سپاس از شما 815 بار در 687 پست
  Follows
  0
  Following
  0

  پیش فرض چون کسی به ارسطو زن ایرانی نمی.داد زن چینی آوردیم!

  موسیقی ایرانیان – خانه هنر (سینما و تلویزیون) مهر نوشت:.

  حسن وارسته یکی از نویسندگان سریال «پایتخت 2 و 3» در گفتگو با مهر، درباره حضور در مجموعه «پایتخت» توضیح داد: من از «پایتخت 2» به تیم نویسندگان ملحق شدم و تا قسمت 6 و 7 را که مربوط به پلمپ رستوران می.شد، نوشتم. از آنجا به بعد کوروش نریمانی هم به کمک آمد و با هم تا آخر سریال را نوشتیم. اما امسال با توجه به تجربه سال گذشته که آقای ضرغامی. خواستند «پایتخت3» ساخته شود، تنابنده به عنوان سرپرست نویسندگان و بازیگردان، از من خواست بمانم و بنویسم تا اینکه قبل از شروع سریال خشایار الوند هم به ما پیوست و ایده کشتی پیشکسوت.ها را به عنوان محور داستان مطرح کرد. این ایده زمینه خوبی بود، البته ما کشتی ... را به عنوان تک قسمت داشتیم. ولی بعد از ایده الوند برای محوریت داستان با کشتی گیری پیشکسوتان، این ایده در جمع 3 نفره تنابنده، الوند و بنده پرورانده و تبدیل شد به آنچه پخش شد.

  خواستیم با پررنگ کردن بهبود ذره ای از زحمات محیط بان ها را نشان دهیم

  وی با بیان اینکه طرح اصلی سریال «پایتخت» را تورج اصلانی و محسن تنابده داده‎اند، گفت: ما در پایتخت 2 و 3 باید به طرح اصلی وفادار می.ماندیم، کاری که من در «پایتخت 2» کردم این بود که خانواده فهیمه و بهبود را اضافه کردم و چون بازتاب خوبی بین مخاطبان داشتند احساس کردیم امسال هم می.توانند پر بارتر حضور داشته باشند. نقش آنها بعد از ریختن خانه ... و. اسکان در خانه بهبود بهتر نمود پیدا کرد. به ویژه اینکه ما می.خواستیم با مطرح کردن بهبود به عنوان محیط بان، ذره.ای از زحمات محیط بان.های عزیز را که با از جان گذشتگی از محیط زیست دفاع می.کنند نشان دهیم.  وارسته درباره بداهه گویی احتمالی بازیگران سریال پایتخت هم یادآور شد: با توجه به اینکه تنابنده به عنوان طراح و سرپرست نویسندگان در گروه بازیگران حضور دارد، اگر بازیگری بداهه گویی می.کرد خیالمان راحت بود که پیرامون متن حرفی اضافه می.شود و وفاداری به متن احساس می.شد. ما در سکانس.های بعدی هم که می.نوشتیم آن بداهه را که بازیگر به آن رسیده بود در نگارش.هایمان به عنوان کمک به شخصیت پردازی بازیگر بار دیگر استفاده می.کردیم، اما باید بگویم. 90 درصد دیالوگ بازیگران همانی بود که در فیلمنامه نوشته شده است.

  توضیح نویسنده «پایتخت» درباره برخی شباهت های سریال با دیگر آثار نوروزی

  نویسنده سریال «پایتخت» در ادامه درباره شباهت برخی از بخش.های سریال به برخی از بخش.های سریال.های نوروزی امسال، تصریح کرد: موضوع دست شکسته اوس موسی و شباهت آن با دست شکسته مهران رجبی یا بلوتوث و غیره چیزهایی هستند که من واقعا نمی.دانم چطور اتفاق افتاده است. اما به طور قریب به یقین می.گویم این رسوخ ماجراهای فیلمنامه از طریق من و الوند نبوده است، یا تشابه فکری نویسندگان این سریال.ها به هم بوده یا اینکه همکاری برخی از عوامل سازنده آنها با سازندگان سریال «پایتخت» باعث افشای ماجراهای سریال ما شده است.

  وارسته همچنین درباره نوشتن «پایتخت» توسط 3 نویسنده هم اظهار کرد: در نگارش فیلمنامه، ایده.ها توسط من و الوند و تنابنده به اشتراک گذاشته، بعد پخته و پرداخته می.شد و بعد من و الوند سیناپس می.زدیم و به طور مشترک قصه پردازی می.کردیم. در نهایت هم الوند دیالوگ نویسی می.کرد و من هم در پاره ای از اوقات به او کمک می.کردم. الحق و الانصاف حضور الوند در «پایتخت3» نعمت بود و تجربه او که سابقه طولانی در کمدی نویسی دارد تجربه خوبی برای من بود.  وی درباره انگیزه انتخاب زن چینی برای ارسطو گفت: همانطور که می.دانید بخشی از داستان قرار بود در ترکیه اتفاق بیفتد که ما به خاطر مخارج بالا و همینطور فرصت کم از این کار منصرف شدیم. بعد به ذهنمان رسید ارسطو پس از شکست در ازدواج، در ترکیه در راه در کافه ای می.ایستد و با خدمتکار کافه آشنا می.شود و از آنجا که کار در ترکیه منتفی شد و برای طنز ماجرا و اینکه کسی در ایران به ارسطو دختر نمی.دهد، تصمیم گرفتیم همسر چینی برای وی انتخاب کنیم.

  در لفافه گفتیم نقاب نزن خودت باشی بهتر است

  این نویسنده در ادامه درباره ترویج برخی از ارزشهای اخلاقی و اسلامی. هم در این سریال اذعان کرد: در قسمتی از سریال که چند شب پیش پخش شد، دیدیم که خانواده ... می.خواهند بروند برج میلاد و قرار است برای ملاقات با همسر ارسطو خودشان را آراسته نشان دهند و به قول خودشان لباس.های مارک.دار می.خرند. وقتی آنها به ظاهر. افرادی غیر از خودشان می.شوند، آن بلا سرشان می.آید و لباس.هایشان کثیف می.شود و مجبور می.شوند لباس.های خودشان را بپوشند و دوباره می.شوند همان شهرستانی.های صادق بی شیله پیله، ما این مسئله را به صورت تصویری نشان دادیم و در لفافه گفتیم نقاب نزن خودت باشی بهتر است.

  نویسنده «پایتخت 2 و 3» همچنین درباره استفاده از اصطلاحات و گویش.های خاص محلی برای بازیگران هم بیان کرد: من و الوند برای نوشتن دیالوگ بازیگران و نزدیکی آن.ها با لهجه محلی علی آبادی مطالعه زیادی کردیم و تعدادی افراد مازنی هم به عنوان مشاور با ما بودند که در این زمینه به ما پیشنهاد می.دادند و ما بعد از تحقیق عبارات پیشنهادی آنها را قبول می.کردیم. البته اینطور هم نبوده که فقط بخواهیم مردم را بخندانیم چون واقعا برای ما اینکه چه می.خواهیم بگوییم در اولویت خنداندن مردم است.

  تحقیقات نویسندگان از ساچمه در کمر بهبود تا آلزایمر باباپنجعلی

  وارسته درباره احتمال ساخته شدن و همکاری با «پایتخت 4» هم گفت: اکنون دوست دارم از همه چیز فارغ باشم چون واقعا خسته ام و ماه.های سخت و دشواری را پشت سر گذاشته ایم. در این مدت شبی 4 تا 5 ساعت بیشتر استراحت نداشتم و از صبح تا حدود 11 شب مشغول آماده کردن متریال، تحقیق کردن درباره ایده.ها و داستانک.های پایتخت بودم و برای هر اتفاقی که قرار بود در سریال بیافتد کلی تحقیق می.کردم. مثلاً برای تیر خوردن بهبود و گیر کردن ساچمه در کمر او کلی تحقیق کردیم که این ماجرا باید چطور باشد که از نظر پزشکی درست از آب دربیاید، یا. کسی که در دستش پلاتین است چکار می.کند. برای این موارد با کارشناس آن موضوع صحبت می.کردیم حتی برای آلزایمر بابا پنجعلی ما از خانم فاطمه خمسه که جزو معدود روان پزشکانی است که در بحث آلزامیر تخصص ویژه دارند، مشاوره گرفتیم.  وی درباره تفاوت «پایتخت 2 و 3» توضیح داد: نگارش «پایتخت 2» از «پایتخت3» سخت تر بود چون ما روی کامیون یک گنبد و گلدسته داشتیم که نماد شیعه بود و نمی.شد هر جور شوخی در زیر آن کرد و طنز پردازی با گنبد و گلدسته بسیار سخت بود. اما «پایتخت3» یک نوع کمدی با یک نگاه دیگری است. به هر تقدیر امیدوارم «پایتخت» رضایت مردم را جلب کرده باشد و توانسته باشیم در کنار پیام.های انسانی و اخلاقی لحظات شادی را برای مردم فراهم کرده باشیم.

  وارسته درباره کار جدیدش هم گفت: در حال حاضر پیشنهاد نوشتن یک فیلم برای آی فیلم را دارم اما فعلا احتیاج به استراحت دارم، به ویژه اینکه اردیبهشت ماه هم کارگردانی تئاتری به نویسندگی رحمت امینی را که قرار است در تالار وحدت بر روی صحنه برود، برعهده دارم.

  حضور در سریال 6 قسمتی «قاب خاطره». به کارگردانی امیر شاداب به عنوان طراح داستان و شخصیت.ها از کارهای دیگر حسن وارسته است که قرار است به زودی از آی فیلم پخش شود.


  #1 ارسال شده در تاريخ ۱۳۹۳/۰۱/۱۷ در ساعت 09:51

 2. # ADS
  مجری تبلیغات
  تاریخ عضویت
  -
  نوشته ها
  -
  فروشگاه آنلاین کیوبیس با سیستم پرداخت آنلاین و ارسال به سراسر نقاط ایران ، شهرستانها و روستاها در کمترین زمان ممکن ، فروش vst وی اس تی ارزان و با کیفیت ، فروش سمپل و پلاگین های جدید آهنگسازی

  بی نظیرترین آموزش فارسی نرم افزار کیوبیس ( سطح مقدماتی )
  آموزش فارسی کار با نرم افزار کیوبیس (سطح پیشرفته)
  آموزش فارسی CUBASE 5 & NUENDO4
  آموزش فارسی تکمیلی NUENDO5.5, CUBASE 6.5
  آموزش فارسی Ableton Live 9
  آموزش فارسی سونار Sonar X2,X3
  آموزش فارسی Cubase Elements 7

  آموزش فارسی protools 10
  آموزش فارسی Logic Pro X2 لاجیک
  آموزش فارسی Studio one استودیو وان
  آموزش فارسی BAND IN A BOX 2015
  آموزش فارسی Guitar Pro 6
  آموزش فارسی ضبط افکت میکس و مستر صدا ADOBE AUDITION CS5.5
  آموزش فارسی یک پروژه تنظیم آهنگ از ابتدا تا انتها

  آموزش فارسی اف ال استودیو FL Studio 12
  آموزش فارسی سمپلر کانتکت Native instrument Kontakt 5
  آموزش فارسی تصویری امنیسفر OMNISPHERE
  آموزش فارسی تخصصی تنظیم حرفه ای موسیقی
  آموزش فارسی موسیقی الکترونیک Steinberg Sequel
  آموزش فارسی تکنیکهای حرفه ای وکال همراه با آموزش Melodyne
  آموزش فارسی تکنیکهای رکورد صدا در استودیو موسیقی
  آموزش فارسی 101 ترفند حرفه ای میکس + مستر آهنگ با ایزوتوپ اوزون 7 izotope ozone
  آموزش فارسی جامع مسترینگ آهنگ Izotop Ozone 6 + tracks
  آموزش فارسی Fab Filter+Waves +Slate Digital

  آموزش کامل مراحل ساخت آهنگ از ابتدا تا انتها
  آموزش فارسی آهنگسازی در یک هفته
  آموزش فارسی تنظیم حرفه ای موسیقی
  آموزش فارسی مولتی مدیا تصویری مبانی موسیقی
  آموزش فارسی تنظیم و ارکستراسیون آهنگ
  آموزش فارسی فالش گیری و فاصله سازی صدای خواننده
  آموزش خوانندگی پاپ به زبان فارسی
  آموزش آهنگسازی در سبکهای پاپ، هیپ هاپ رپ،ترنس،هاوس،بلوز،جاز،راک

  آموزش فارسی میکس حرفه ای آهنگ
  آموزش فارسی میکس و مسترینگ حرفه ای
  آموزش فارسی یک پروژه میکس و مستر آهنگ از ابتدا تا انتها
  آموزش فارسی ریتم سازی در موسیقی
  آموزش فارسی ساخت بیت در موسیقی
  آموزش فارسی صداسازی با سینتی سایزرها
  آموزش فارسی فالش گیری و فاصله سازی صدای خواننده
  آموزش فارسی ساخت استودیوی موسیقی خانگی

  خرید وی اس تی پیانو spitfire audio hans zimmer piano
   

+ پاسخ به موضوع

موضوعات مشابه

 1. پاسخ ها: 1
  آخرين نوشته: ۱۳۹۲/۱۱/۰۴, 19:38
 2. آموزش ساز شناسی صوتی به زبان فارسی از Yehudi Menuhin
  توسط AliRezA Nasehi در انجمن سایر آموزشها
  پاسخ ها: 1
  آخرين نوشته: ۱۳۹۲/۰۵/۱۴, 19:41
 3. پاسخ ها: 1
  آخرين نوشته: ۱۳۹۲/۰۳/۰۲, 23:51
 4. آموزش ساز شناسی صوتی به زبان فارسی از Yehudi Menuhin
  توسط AliRezA Nasehi در انجمن سازهای بین المللی و غربی
  پاسخ ها: 3
  آخرين نوشته: ۱۳۹۲/۰۲/۲۷, 17:10

جستجو شده ها

Nobody landed on this page from a search engine, yet!

تا این لحظه 2 کاربر از این تاپیک دیدن کرده اند

فقط اعضا گروه ویژه vip و مدیران قادر به دیدن اسامی بازدیدکنندگان تاپیک هستند

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید

کپی از مطالب سایت مجاز نمیباشد و پیگرد قانونی دارد

cubase.ir

BACK TO TOP
وی اس تی
آرتیست