کانال کیوبیس در تلگرام را دنبال کنید
آهنگسازی
آهنگسازی
صفر تا صد آموزش فارسی کیوبیس پک 1
صفر تا صد آموزش فارسی کیوبیس پک 2
آموزش فارسی صفر تا صد مسترینگ با پلاگینهای wavesدانلود کیوبیس 8 cubase با لینک مستقیم رایگان و آموزش نصب فارسی

دانلود رایگان وی اس تی استرینگ شرقی Fayez Saidawi Oriental Strings با لینک مستقیم تک پارت از سرور سایتآموزش آهنگسازی فارسی

+ پاسخ به موضوع
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: حرف های جنجالی «مسعود ده نمکی» در رادیو جوان

 1. Ramin95 آواتار ها
  Ramin95
  شماره کاربری
  4941
  Contributor
  شهریور /۱۳۹۰
  4,009
  مثبت های دریافتی
  + های دریافتی575
  0
  سپاس از شما 815 بار در 687 پست
  Follows
  0
  Following
  0

  پیش فرض حرف های جنجالی «مسعود ده نمکی» در رادیو جوان

  به گزارش خبرگزاری مهر، مسعود ده.نمکی که مهمان نخستین برنامه مهران دوستی در سال 1393 بود، با بیان. اینکه فیلم «معراجی.ها» هم. اینک به مرز چهار و نیم میلیارد تومان فروش رسیده است، اظهار کرد:. این فیلم محصول سیمای جمهوری اسلامی. ایران است و در واقع تهیه کننده اصلی آن شبکه اول سیما بود و با توجه به. این مسئله بود که ما توانستیم تبلیغات زیادی در تلویزیون داشته باشیم. هرچند من اعتقاد ندارم که تبلیغات فیلم ما بیش از فیلم.های دیگر بود. به نظر من عدالت در تبلیغ فیلم.های روی پرده سینما در تلویزیون به خوبی رعایت شد. البته ما مدت زمان بیشتری نسبت به سایر فیلم.ها روی پرده سینما هستیم. حدود 2 هفته بیشتر از بقیه فیلم.ها.

  ده.نمکی ادامه داد: تبلیغات بخشی از هزینه.های هر فیلمی. است و قطعا همه فیلم.ها برای تبلیغات هزینه.های خاصی را کنار می.گذارند و ما هم از. این قاعده مستثنی نبودیم. من سر فیلم قبلی.ام یعنی «رسوایی» خیلی خیلی کمتر از «معراجی.ها» تبلیغ داشتم اما دیدیم که آن فیلم هم فروش خوبی کرد. تبلیغات جزئی از فیلم است و کسی که فیلم را می.سازد نمی.تواند بی تفاوت از کنار. این مسئله رد شود.

  تهیه.کننده «خط ویژه» هم از بزرگان تبلیغات است

  این کارگردان با انتقاد از رضا کیانیان که اعتقاد داشت چگونگی پخش تبلیغات فیلم.های سینمایی در تلویزیون به عدالت رعایت نمی.شود، گفت: به نظر من خود آقای کیانیان هم می.داند که فیلم.ها با پول بیت المال درست می.شود و مثلا می.دانند که تهیه کننده فیلم «خط ویژه» خودش یکی از بزرگان بخش تبلیغات در کشور است پس از نفوذ خود استفاده کرده و حتی در تلویزیون.های استانی هم روزی 30 بار تبلیغ فیلمش پخش می.شود.. اینطور نیست که هر فیلمی. که در تلویزیون تبلیغ می.کند صد در صد فروش بالایی هم خواهد داشت. شما فیلم.هایی را بعضا در سینما می.بینید که مردم برای دیدنش هجوم می.برند اما یکبار هم در تلویزیون تبلیغ آن فیلم پخش نشده است.

  وی تصریح کرد: خودم فیلم «رسوایی» را در عید سال گذشته داشتم.. این فیلم با آثاری چون «حوض نقاشی»، «قاعده تصادف»، «تهران 1500» و «رژیم طلایی» در نوروز سال گذشته رقابت می.کرد؛ آن هم بدون تبلیغ و دیدید که فروشش از آن فیلم.ها بیشتر شد.

  سیگار شما را می.کشد یا شما سیگار را

  ده.نمکی با بیان.اینکه هیچ وقت از پولی که سر فروش فیلم.هایش بدست آورده سطح زندگی خود را ارتقا نداده است، تأکید کرد: بعضی.ها نوشتند من لکسوس سوار هستم در صورتی که. اینجوری نیست و یک ماشین تویوتای معمولی دارم. بعضی همه دنیایشان در چارچوب خانه و ماشین می.گذرد در صورتی که. اینطور نیست. در فیلم رسوایی یک دیالوگی را نوشته بودم که می.گفت «ببینید سیگار شما را می.کشد یا شما سیگار را».. این هم همان است. برخی سوار ماشین می.شوند اما در اصل. این ماشین است که سوار آنها شده است. من سعی کرده.ام که همیشه من باشم که سوار ماشین باشم. آدم خوب است که حتی یک پراید داشته باشد اما او باشد که ماشینش را مدیریت کند نه. اینکه ماشین و پول و مادیات او را مدیریت کنند. عده.ای هستند که حتی پلاستیک ماشین خود را هم نمی.کنند تا نشان دهند چقدر اهل مادیات هستند!

  درآمد سه.گانه «اخراجی.ها» فرهنگنامه 80 جلدی جنگ شد

  این فیلمساز ادامه داد: من یک کاری را در حوزه کتاب انجام دادم و آن یک فرهنگنامه 80 جلدی بود که در مجموع حدود 100000 صفحه دارد و 20 سال روی آن کار کردیم و زحمت برد. من هر چه پول از سر سه گانه.های اخراجی.ها درآوردم سر. این پروژه هزینه کردم که به نظرم بزرگترین مرجع ما برای جنگ و دفاع مقدس است. من برای امرار معاشم خیلی از پول.هایی که سر فیلمسازی به دست آورده.ام هزینه نمی.کنم.

  از اجاره دادن می.ترسم

  ده نمکی در خصوص. اینکه هزینه ماهانه اش چقدر است، گفت: من چون خانه ام رهنی است و از اجاره و اجاره دادن همیشه می.ترسم به سمت اجاره کردن خانه هرگز نرفته.ام و هر خانه.ای که در آن باشم را حتما رهن می.کنم. به جز. این مورد هزینه خورد و خوراکم در ماه حدود یک میلیون تومان است. خیلی وقت.ها هم شده که دخل و خرجم با هم جور در نیامده. اصولا هر .. کار فرهنگی می.کند دخل و خرجش جور در نمی.آید.

  پنجاه تومانی خون آلود را شستم تا زندگی.ام را بگذرانم

  وی افزود: زمانی که مجله داشتم حتی در دادن حقوق بچه.هایی که در مجله کار می.کنند هم مشکل داشتم. یادم می.آید اولین زمانی که دخل و خرجم کم آمد زمانی بود که تازه از جنگ برگشته بودم. من وقتی رفتم جنگ محصل بودم و وقتی جنگ تمام شد و برگشتم به خانه، هیچ شغلی نداشتم. آن موقع در محله نظام آباد زندگی می.کردم و رویم هم نمی.شد که از پدرم پول بگیرم. اولین بار که در جنگ زخمی. شدم توی جیبم دست کردم و دیدم پول.های درون جیبم هم خونی شده است. یک پنجاه تومانی آن زمان در جیبم بود که برای خودش خیلی پول بود. آن پول را دوست داشتم تا آخر عمر برای خودم نگه دارم چون برایم خاطره.ای از جنگ بود. اما به قدری فشار مالی روی من آمده بود که با پنبه و الکل خون.های روی آن پنجاه تومانی را پاک کردم تا بتوانم آن را خرج کنم و زندگی خود را با آن بگذرانم.

  بی.مهری و کنایه.ها دلسردم کرده است

  وی که کارش را از چاپ مجله و فیلم.های مستند شروع کرده، با بیان. اینکه گاهی پیش آمده تا از کارش خسته شود، اضافه کرد: من همین الان هم خسته.ام و دیگر رغبتی برای فیلمسازی ندارم. به هر حال فیلم.ها و به خصوص فیلم.هایی که من ساختم همه فروشش را روی هم بگذاریم حدود 30 میلیارد می.شود و.این 30 میلیارد برابر با بودجه ساخت صد فیلم سینمایی در کشورمان می.شود. ولی.این بی مهری.هایی که به من می.شود و. این کنایه.هایی که به من می.زنند مرا دلسرد کرده است.

  «معراجی.ها» سینما قدس را از تعطیلی نجات داد

  ده نمکی یادآور شد: آدم از کسانی حرف.هایی را می.شنود که اصلا توقع ندارد. من از. اینکه مورد قضاوت قرار بگیرم ناراحت نیستم اما قضاوت باید با انصاف همراه باشد. همه می.دانند درآمد.های من از پنج فیلمی. که ساخته.ام متعلق به خود بدنه اصلی جامعه سینمایی کشور است. خودم که تهیه کننده فیلم.هایم نبودم. تهیه کنندگان من از همین جامعه سینمایی کشور بودند. اما بعضا انتقادات بی رحمانه.ای که به من و فیلم.هایم می.شود تمام خستگی.ها را روی تن من باقی می.گذارد. همین فیلم «معراجی.ها» با وجود. اینکه اکنون مدت زیادی است که روی پرده.های سینما است، توانست سینما قدس تهران را در میدان ولیعصر از بسته شدن نجات دهد.. این سینما پول دستمزد کارگران و آب و برقش را نداشت بدهد و فیلم معراجی.ها به سینما قدس تهران کمک کرد تا تعطیل نشود. شما می.دانید تعطیل شدن سینما.ها چه ضربه.ای به بدنه فرهنگ کشور می.زند و ما جلوی. این ضربه را با فیلم «معراجی.ها» گرفتیم. حالا سینمایی.ها عوض. اینکه از ما به خاطر. این کار تشکر کنند مدام به ما کنایه می.زنند.

  «ورود آقایان ممنوع» و «دربند» هم بلیت نیم.بها داشتند

  این فیلمساز اذعان کرد: اگر بلیت نیم بهایی برای معراجی.ها در نظر گرفته شد به خدا فقط برای. این فیلم نبود بلکه. این بلیت نیم بها به همه فیلم.ها اختصاص پیدا کرد. تهیه کننده.های دیگر هم مثل فیلم «ورود آقایان ممنوع» و «دربند» هم در سالیان گذشته از همین روش بلیت نیم بها استفاده کردند. اما حالا که ما استفاده می.کنیم بلندگو بر می.دارند و آنقدر علیه ما فضا را مسموم می.کنند که انگار قتل انجام داده.ایم. شخصی مثل رضا کیانیان می.آید و جلوی دکتر قالیباف شهردار تهران انتقاد می.کند که چرا او از فیلم ما حمایت کرده؟ چرا انقدر با غرض ورزی به همه چیز نگاه می.کنید؟ شهردار تهران اگر حمایتی کرده به طور کل به جامعه سینما بوده است.

  وی خاطرنشان کرد: بیایید موضوع را کلی.تر ببینیم. انقدر جزئی نگری برای سینمای ما اصلا خوب نیست. بخش اعظمی. از فیلم.هایی که همین رضا کیانیان بازی کرده از پول دولت بوده. حرف در. این خصوص زیاد و درد.های زیادی دارم که بخاطر همین فعلا از سینما رنجیده.ام.

  از راست و چپ مرا می.زنند

  ده نمکی تأکید کرد: اولین نشریه پرمخاطبی که داشتم شلمچه بود که توسط اصلاح طلبان توقیف شد. بعد از آن نشریه جبهه را تولید کردم با تیراژی دوبرابر نسبت به شلمچه که. این نشریه را هم اصولگرایان توقیف کردند. من از هر دو جناح ضربه خورده.ام. تصمیم گرفتم به کشاورزی روی بیاورم. بگویم کار فرهنگی کردن ما دیگر بس است. وقتی هم چپ و هم راست من را می.زنند آدم ترجیح می.دهد کاری در. این حوزه نکند. اما بعدش فهمیدم من آدم زندگی معمولی نیستم که بخواهم با کشاورزی و مرغداری زندگی خود را بگذرانم. دوباره برگشتم و فیلم.های مستند «فقر و فحشا» را ساختم و بعد از آن هم «کدام استقلال و کدام پرسپولیس» را و مردم در آن زمان نشان دادند وقتی حرفی دارای ارزش باشد آن را هر طور که باشد می.بینند و می.شنوند. خیلی.ها می.گفتند که این دو مستند مخاطب خاص دارد، اما همه مردم به هر نحوی آن را دیدند و از آن استقبال کردند و خوششان آمد. بعد از.این دو مستند به سمت سه گانه اخراجی.ها رفتم و بعدش هم رسوایی و معراجی.ها. اما واقعا کم آورده ام و دیگر نمی.خواهم فیلم بسازم.

  وی در پایان گفت: همه می.دانند تنها کسی که فیلم.هایش با حمایت بخش خصوصی ساخته شده من هستم. یعنی خود سینمایی.ها می.دانند که فیلم.های من فروش می.رود پس می.آیند روی من و. ایده.ام سرمایه گذاری می.کنند تا فیلم ساخته شود.

  «رادیو من» پنجشنبه.ها ساعت 10 تا 11:30 از رادیو جوان پخش می.شود.


  #1 ارسال شده در تاريخ ۱۳۹۳/۰۱/۲۴ در ساعت 11:30

 2. # ADS
  مجری تبلیغات
  تاریخ عضویت
  -
  نوشته ها
  -
  فروشگاه آنلاین کیوبیس با سیستم پرداخت آنلاین و ارسال به سراسر نقاط ایران ، شهرستانها و روستاها در کمترین زمان ممکن ، فروش vst وی اس تی ارزان و با کیفیت ، فروش سمپل و پلاگین های جدید آهنگسازی

  بی نظیرترین آموزش فارسی نرم افزار کیوبیس ( سطح مقدماتی )
  آموزش فارسی کار با نرم افزار کیوبیس (سطح پیشرفته)
  آموزش فارسی CUBASE 5 & NUENDO4
  آموزش فارسی تکمیلی NUENDO5.5, CUBASE 6.5
  آموزش فارسی Ableton Live 9
  آموزش فارسی سونار Sonar X2,X3
  آموزش فارسی Cubase Elements 7

  آموزش فارسی protools 10
  آموزش فارسی Logic Pro X2 لاجیک
  آموزش فارسی Studio one استودیو وان
  آموزش فارسی BAND IN A BOX 2015
  آموزش فارسی Guitar Pro 6
  آموزش فارسی ضبط افکت میکس و مستر صدا ADOBE AUDITION CS5.5
  آموزش فارسی یک پروژه تنظیم آهنگ از ابتدا تا انتها

  آموزش فارسی اف ال استودیو FL Studio 12
  آموزش فارسی سمپلر کانتکت Native instrument Kontakt 5
  آموزش فارسی تصویری امنیسفر OMNISPHERE
  آموزش فارسی تخصصی تنظیم حرفه ای موسیقی
  آموزش فارسی موسیقی الکترونیک Steinberg Sequel
  آموزش فارسی تکنیکهای حرفه ای وکال همراه با آموزش Melodyne
  آموزش فارسی تکنیکهای رکورد صدا در استودیو موسیقی
  آموزش فارسی 101 ترفند حرفه ای میکس + مستر آهنگ با ایزوتوپ اوزون 7 izotope ozone
  آموزش فارسی جامع مسترینگ آهنگ Izotop Ozone 6 + tracks
  آموزش فارسی Fab Filter+Waves +Slate Digital

  آموزش کامل مراحل ساخت آهنگ از ابتدا تا انتها
  آموزش فارسی آهنگسازی در یک هفته
  آموزش فارسی تنظیم حرفه ای موسیقی
  آموزش فارسی مولتی مدیا تصویری مبانی موسیقی
  آموزش فارسی تنظیم و ارکستراسیون آهنگ
  آموزش فارسی فالش گیری و فاصله سازی صدای خواننده
  آموزش خوانندگی پاپ به زبان فارسی
  آموزش آهنگسازی در سبکهای پاپ، هیپ هاپ رپ،ترنس،هاوس،بلوز،جاز،راک

  آموزش فارسی میکس حرفه ای آهنگ
  آموزش فارسی میکس و مسترینگ حرفه ای
  آموزش فارسی یک پروژه میکس و مستر آهنگ از ابتدا تا انتها
  آموزش فارسی ریتم سازی در موسیقی
  آموزش فارسی ساخت بیت در موسیقی
  آموزش فارسی صداسازی با سینتی سایزرها
  آموزش فارسی فالش گیری و فاصله سازی صدای خواننده
  آموزش فارسی ساخت استودیوی موسیقی خانگی

  خرید وی اس تی پیانو spitfire audio hans zimmer piano
   

+ پاسخ به موضوع

موضوعات مشابه

 1. استدیو شخصی محسن یگانه (ویدیو)
  توسط m.j در انجمن انجمن عمومی سایت
  پاسخ ها: 14
  آخرين نوشته: ۱۳۹۳/۱۰/۲۳, 00:42
 2. پاسخ ها: 1
  آخرين نوشته: ۱۳۹۲/۰۸/۱۲, 20:04
 3. آموزش نت نویسی فایل آودیو در استودیو وان
  توسط polotolic در انجمن نرم افزار Studio one
  پاسخ ها: 27
  آخرين نوشته: ۱۳۹۲/۰۱/۲۳, 17:13
 4. پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: ۱۳۹۰/۱۱/۲۹, 15:10
 5. پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: ۱۳۹۰/۰۸/۰۷, 12:41

جستجو شده ها

Nobody landed on this page from a search engine, yet!

تا این لحظه 3 کاربر از این تاپیک دیدن کرده اند

فقط اعضا گروه ویژه vip و مدیران قادر به دیدن اسامی بازدیدکنندگان تاپیک هستند

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید

کپی از مطالب سایت مجاز نمیباشد و پیگرد قانونی دارد

cubase.ir

BACK TO TOP
وی اس تی
آرتیست