کانال کیوبیس در تلگرام را دنبال کنید
آهنگسازی
آهنگسازی
صفر تا صد آموزش فارسی کیوبیس پک 1
صفر تا صد آموزش فارسی کیوبیس پک 2
آموزش فارسی صفر تا صد مسترینگ با پلاگینهای wavesدانلود کیوبیس 8 cubase با لینک مستقیم رایگان و آموزش نصب فارسی

دانلود رایگان وی اس تی استرینگ شرقی Fayez Saidawi Oriental Strings با لینک مستقیم تک پارت از سرور سایتآموزش آهنگسازی فارسی

+ پاسخ به موضوع
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: شماره.ی پنجم «مهرگانی» منتشر شد

 1. Ramin95 آواتار ها
  Ramin95
  شماره کاربری
  4941
  Contributor
  شهریور /۱۳۹۰
  4,009
  مثبت های دریافتی
  + های دریافتی575
  0
  سپاس از شما 815 بار در 687 پست
  Follows
  0
  Following
  0

  پیش فرض شماره.ی پنجم «مهرگانی» منتشر شد

  تنها کاربران عضو قادر به مشاهده لینکها هستند ، برای مشاهده و دانلود لینکها از اینجا ثبت نام کنید روی جلد این شماره از مهرگانی


  موسیقی ایرانیان: شماره.ی پنجم مهرگانی (پاییز و زمستان 1391) منتشر شد.

  به گزارش خبرنگار موسیقی ایرانیان، از روز شنبه 14 اردیبهشت ماه امسال پنجمین شماره.ی دوفصلنامه پژوهشی مهرگانی (پاییز و زمستان 1391) که در زمینه.ی مطالعات تاریخی و تجزیه و تحلیل موسیقی فعالیت می.کند، منتشر شده و در وبگاه این نشریه قابل دسترسی است. در این شماره یاران مهرگانی پس از سخن نخست، یادداشتی با عنوان «در بزرگداشت دیگرگونه اندیشیدن؛ برای «کتاب فصل مقام موسیقایی»، برپادارندگان و نویسندگانش» آورده و نسبت به خبر دگرگونی در آن کتاب ابراز نظر کرده.اند. پس از این دو یادداشت خوانندگان می.توانند به ترتیب پنج مقاله.ی پژوهشی « تجزیه و تحلیل موسیقی ایرانی؛ بررسی برخی چالش.ها، گردآوری امکانات یک مدل» نوشته.ی آروین صداقت.کیش، « سازهای خودصدای ملودیک در تاریخ موسیقی ایران» نوشته.ی نرگس ذاکرجعفری، « چارچوب.های یک بستر نظری برای تجزیه و تحلیل رایانه.ای موسیقی دستگاهی و آزمایش درستی آن» نوشته.ی مرجان خیراللهی، « نقد تکوینی شیوا با رویکردی بینامتنی به آثار عباس خوشدل». نوشته.ی پویا سرایی و «تجزیه و تحلیل «قطعه.ای در ماهور» ساخته.ی «فرامرز پایور» بر اساس ملودی.هایی از «احمد عبادی»» نوشته.ی سجاد پورقناد را بخوانند.

  در آستانه.ی سومین سال بنیاد مهرگانی دگرگونی.هایی نیز رخ داده یا در راه است که یاران مهرگانی در قالب «سخن نخست» بدین گونه به آن اشاره کرده.اند:

  «زبان، این امکان بی مانند پیوند اندیشه.ها، آنچه بی.آن حتا به سختی می.توان اندیشدن را در خیال آورد، به آسانی می.تواند به سد استوار در مقابل انتقال همان اندیشه.ها نیز تبدیل شود. هنگامی که زبان یکدیگر را نمی.دانیم گفت و گو ناممکن می.شود و این در راه کار دانشورانه مانعی بزرگ است. در طول تاریخ تا امروز موثرترین راه حل برای این مشکل، یافتن یک زبان مشترک علمی بوده است تا دانشوران بتوانند فارغ از تفاوت زبان.های محلی.شان اندیشه.ی خویش را بر بال واژگان آن به دیگران برسانند. اگر چه همه.گیر شدن یک زبان با عنوان زبان علمی دنیا (یا در قدیم منطقه.ای از آن)، تابعی از مسایل درهم تنیده.ای مانند میزان تولید علمِ گویش.وران، قدرت و اعتبار جامعه. یا جوامعی که آن زبان متعلق به آنهاست و به طور کلی مسائلی سیاسی-اقتصادی-علمی، است اما ما اکنون به نتیجه می.پردازیم نه دلایل و شرایط پدید آمدنش.
  بازتاب مساله.ی زبان در کار ما این است که دانشورانی در جهان هستند که به زبان ما نمی.نویسند. اینان هم شمار بیشینه.ی دانشگران را تشکیل می.دهند و هم گاه بااعتبارترین و تاثیرگذارترینشان را. حضورشان تنها در حوزه.هایی مربوط به موسیقی.شناسی خودشان نیست حتا تنها بر مسایل عام موسیقی.شناسی نیز تمرکز ندارند، برخی از آنها دقیقا در مورد موضوعاتی کار می.کنند (یا کرده.اند) که ما نیز به آن مشغولیم. بنابراین ناگزیریم که از دستاورد کارهای یکدیگر آگاه باشیم، تاثیر بگیریم و اگر از دستمان برآید تاثیر بگذاریم.
  برای آگاهی یافتن از آنچه دیگران انجام داده.اند ما راه برگردان متن.ها را برگزیده.ایم و این راهی است که همه.ی فرهنگ.ها فارغ از گستردگی و قدمت، ناگزیر از آنند تا سپهر خود را از گونه.گونی اندیشه.ی انسان پراکنده در جغرافیایی جهان رنگین و بارآور سازند و ما نیز استثنای این قاعده نیستیم و نمی.خواهیم باشیم. برگردان به ویژه آن زمان اهمیت می.یابد که به یاد آوریم بخش اعظم اندیشه.ورزی انجام شده در یک رشته به زبان.های دیگر انجام شده و محروم شدن از آن به معنای ندانستن بخشی بزرگ از گنجینه.ی نظرات است.
  گذشته از این ما به شنیده شدن نیز نیازمندیم. توهم اندیشه.ورزی در خلا مطلق و بی.نیاز از گفت و گو با دیگران، امری است که جز آسیب به بالندگی اندیشه.مان سود دیگری نخواهد داشت. بنابراین مهرگانی از این پس از هر دو سو این بده بستان فرهنگی را میسر خواهد کرد. از یک سو با برگردان آثاری که شورای نویسندگان آن با اهمیت و تاثیرگذار تشخیص می.دهند و از سوی دیگر با پذیرفتن مقالات به زبان انگلیسی.
  خود ما نیز به آن معترفیم؛ بهتر آن می.بود که تمامی مقالات پژوهشی منتشر شده در مهرگانی به هر دو زبان منتشر شوند تا تبعیضی میان خوانندگانی که تنها فارسی می.دانند با دیگران نگذاشته باشیم اما ترجمه.ی تمامی مقالات (یا تالیف همگی به دو زبان) اکنون از دسترس مهرگانی دور است، پس تا هنگامی که بتوانیم بی.کم و کاست هر نوشته.ی مهرگانی را در اختیار آنان که فارسی نمی.دانند نیز بگذاریم (یعنی آن را بدل به یک پژوهش.نامه.ی دوزبانه.ی کامل کنیم)، دو گام اولیه برمی.داریم؛ نخست، پذیرای ترجمه.ی مقالات تاثیرگذار در زمینه.ی فعالیت مهرگانی و. نیز مقالات پژوهشی تالیفی به زبان انگلیسی خواهیم بود، و دوم چکیده.ی انگلیسی تمامی مقالات پژوهشی را از شماره.ی آینده (به قلم خود مولفان)، به گرمی خوش.آمد می.گوییم.
  در آستانه.ی سومین سال انتشار مهرگانی، علاوه بر افزوده شدن امکانات زبانی، دگرگونی.هایی نیز در شورای نویسندگان مهرگانی رخ داده است. همکاری از ما گسسته و همکارانی تازه به ما پیوسته.اند. شادا، که «امیر مازیار» و «پویا سرایی» از این شماره از یاران مهرگانی.اند و امید این داریم که همراهی.شان پژوهش.نامه را پربارتر کند. و افسوس که «مهشید فراهانی» از یاران ما که در شکل.گیری اندیشه.ی برپایی مهرگانی و نیز تعیین گرایش.های پژوهشی آن نقش داشت، سر زندگی خویش گرفت و از این شماره دیگر همراه ما نیست، شاد زی و تندرست باد.
  یاران مهرگانی / نرگس ذاکرجعفری، پویا سرایی، آروین صداقت.کیش و امیر مازیار»

  شایان ذکر است که برای دریافت این دوفصلنامه.ی پژوهشی رایگان می.توانید به آدرس تنها کاربران عضو قادر به مشاهده لینکها هستند ، برای مشاهده و دانلود لینکها از اینجا ثبت نام کنید مراجعه کنید.

  منبع: موسیقی ایرانیان Musiceiranian.ir


  #1 ارسال شده در تاريخ ۱۳۹۲/۰۲/۱۶ در ساعت 11:30

 2. # ADS
  مجری تبلیغات
  تاریخ عضویت
  -
  نوشته ها
  -
  فروشگاه آنلاین کیوبیس با سیستم پرداخت آنلاین و ارسال به سراسر نقاط ایران ، شهرستانها و روستاها در کمترین زمان ممکن ، فروش vst وی اس تی ارزان و با کیفیت ، فروش سمپل و پلاگین های جدید آهنگسازی

  بی نظیرترین آموزش فارسی نرم افزار کیوبیس ( سطح مقدماتی )
  آموزش فارسی کار با نرم افزار کیوبیس (سطح پیشرفته)
  آموزش فارسی CUBASE 5 & NUENDO4
  آموزش فارسی تکمیلی NUENDO5.5, CUBASE 6.5
  آموزش فارسی Ableton Live 9
  آموزش فارسی سونار Sonar X2,X3
  آموزش فارسی Cubase Elements 7

  آموزش فارسی protools 10
  آموزش فارسی Logic Pro X2 لاجیک
  آموزش فارسی Studio one استودیو وان
  آموزش فارسی BAND IN A BOX 2015
  آموزش فارسی Guitar Pro 6
  آموزش فارسی ضبط افکت میکس و مستر صدا ADOBE AUDITION CS5.5
  آموزش فارسی یک پروژه تنظیم آهنگ از ابتدا تا انتها

  آموزش فارسی اف ال استودیو FL Studio 12
  آموزش فارسی سمپلر کانتکت Native instrument Kontakt 5
  آموزش فارسی تصویری امنیسفر OMNISPHERE
  آموزش فارسی تخصصی تنظیم حرفه ای موسیقی
  آموزش فارسی موسیقی الکترونیک Steinberg Sequel
  آموزش فارسی تکنیکهای حرفه ای وکال همراه با آموزش Melodyne
  آموزش فارسی تکنیکهای رکورد صدا در استودیو موسیقی
  آموزش فارسی 101 ترفند حرفه ای میکس + مستر آهنگ با ایزوتوپ اوزون 7 izotope ozone
  آموزش فارسی جامع مسترینگ آهنگ Izotop Ozone 6 + tracks
  آموزش فارسی Fab Filter+Waves +Slate Digital

  آموزش کامل مراحل ساخت آهنگ از ابتدا تا انتها
  آموزش فارسی آهنگسازی در یک هفته
  آموزش فارسی تنظیم حرفه ای موسیقی
  آموزش فارسی مولتی مدیا تصویری مبانی موسیقی
  آموزش فارسی تنظیم و ارکستراسیون آهنگ
  آموزش فارسی فالش گیری و فاصله سازی صدای خواننده
  آموزش خوانندگی پاپ به زبان فارسی
  آموزش آهنگسازی در سبکهای پاپ، هیپ هاپ رپ،ترنس،هاوس،بلوز،جاز،راک

  آموزش فارسی میکس حرفه ای آهنگ
  آموزش فارسی میکس و مسترینگ حرفه ای
  آموزش فارسی یک پروژه میکس و مستر آهنگ از ابتدا تا انتها
  آموزش فارسی ریتم سازی در موسیقی
  آموزش فارسی ساخت بیت در موسیقی
  آموزش فارسی صداسازی با سینتی سایزرها
  آموزش فارسی فالش گیری و فاصله سازی صدای خواننده
  آموزش فارسی ساخت استودیوی موسیقی خانگی

  خرید وی اس تی پیانو spitfire audio hans zimmer piano
   

جستجو شده ها

Nobody landed on this page from a search engine, yet!

تا این لحظه 0 کاربر از این تاپیک دیدن کرده اند

فقط اعضا گروه ویژه vip و مدیران قادر به دیدن اسامی بازدیدکنندگان تاپیک هستند

کلمات کلیدی این موضوع

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید

کپی از مطالب سایت مجاز نمیباشد و پیگرد قانونی دارد

cubase.ir

BACK TO TOP
وی اس تی
آرتیست