کانال کیوبیس در تلگرام را دنبال کنید
آهنگسازی
آهنگسازی
صفر تا صد آموزش فارسی کیوبیس پک 1
صفر تا صد آموزش فارسی کیوبیس پک 2
آموزش فارسی صفر تا صد مسترینگ با پلاگینهای wavesدانلود کیوبیس 8 cubase با لینک مستقیم رایگان و آموزش نصب فارسی

دانلود رایگان وی اس تی استرینگ شرقی Fayez Saidawi Oriental Strings با لینک مستقیم تک پارت از سرور سایتآموزش آهنگسازی فارسی

+ پاسخ به موضوع
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: امین الله رشیدی: می.گفتند قیافه.ام طاغوتی است +عکس

 1. Ramin95 آواتار ها
  Ramin95
  شماره کاربری
  4941
  Contributor
  شهریور /۱۳۹۰
  4,009
  مثبت های دریافتی
  + های دریافتی575
  0
  سپاس از شما 815 بار در 687 پست
  Follows
  0
  Following
  0

  پیش فرض امین الله رشیدی: می.گفتند قیافه.ام طاغوتی است +عکس

  امین الله رشیدی که 65 سال پیش نخستین تصنیف خود را خوانده و در کارنامه خود ساخت 160 آهنگ (اجرا نشده و شده) را ثبت کرده است، ضعف آهنگ.سازی را مهم.ترین مشکل امروز موسیقی ایران می.داند.

  مهدی یاورمنش: امین الله رشیدی اگر چه 88 سال دارد، اما فکر و صدایش هم چنان جوان مانده است.

  چهارم اردیبهشت که میزبان او در کافه خبر بودیم، خاطراتش را با ذکر جزییات بازگفت، چند ترانه خواند و خیلی صریح و شفاف نظرش را در باره وضعیت امروز موسیقی کشور بیان کرد.

  رشیدی که از سال 1327 تا 1344 در رادیو به آهنگسازی و خوانندگی مشغول بوده، بیش از 120 اثر اجرا شده دارد. او بعد از آن هم 40 اثر را تصنیف کرده که هنوز از روی کاغذ نت به ترنم در نیامده است.

  این آهنگساز و خواننده از سال 1378 تا امروز، تعدادی از کار.هایش را در قالب هفت آلبوم با نام.های «عطر گیسو»، «بخت گمشده»، «چشم شب»، «من عشقم»، «افسونگر»، «دلم تنگ است» و «شیرین.تر از شیرین» باز نشر کرده که مورد استقبال مخاطبان هم قرار گرفته است.

  گفت.و.گوی ما با امین الله رشیدی در روز تولدش و با حضور همسرش انجام شد.

  زندگی حرفه.ای شما با رادیو گره خورده است و از زمستان 1327 که نخستین بار در رادیو برنامه اجرا کردید، تا حدود 20 سال بعد با آن همکاری داشتید. اما پیش از آنکه به این دوره بپردازیم، می.خواهم بدانم به عنوان شنونده و مخاطب، از کی با رادیو مانوس شدید؟
  همان طور که می.دانید، روز تولد من و رادیو، هر دو چهارم اردیبهشت است. من سال 1304 به دنیا آمدم و رادیو اردیبهشت 1319 پا به عرصه گذاشت. یعنی وقتی رادیو تهران کارش را شروع کرد، من 15 ساله بودم و مثل دیگر نوجوانان خیلی زود جذب آن شدم.
  آن زمان در کاشان زندگی می.کردید؟
  بله. یادم می.آید اول از همه دو نفر در کاشان رادیو خریدند که یکیشان محمد دبیر الصنایع، استاد نقاشی من بود که شب.ها می.رفتم پشت در خانه.اش برنامه.های رادیو را گوش می.کردم.
  مدتی بعد، شهرداری کاشان که در خیابان پهلوی سابق (22 بهمن فعلی) قرار داشت، یک رادیو در سالن ساختمان خود نصب کرد و تو خیابان بلند گو کار گذاشت تا مردم از آن استفاده کنند. من هم مثل خیلی.های دیگر ساعت شش که می.شد، می.رفتم جلوی شهرداری می.نشستم و به برنامه.هایش گوش می.کردم. یادم می.آید چون خیابان خاکی بود، ماموران شهرداری جلوی ساختمان را آب پاشی می.کردند تا گرد و خاک نشود.


  امین الله رشیدی در روز تولد 88 سالگی.اش مهمان خبرآنلاین بود

  .

  چه سالی بود؟
  بعد از شهریور 1320 و دوران اشغال ایران از سوی متفقین بود. برنامه.های رادیو از ساعت شش تا 9 شب از بلندگوی شهرداری پخش می.شد که بیشتر هم موسیقی بود.


  اولین رادیو را کی خریدید؟

  سال 1329 بود که….
  ببخشید حرفتان را قطع می.کنم، اما شما از سال 1327 در رادیو که می.خواندید.
  خب آن دو سال رادیو نداشتم. آن وقت یکی از بستگان ما در خیابان نواب جنوبی، کوچه سالار اعظم یک رادیو داشت که همه فامیل را دعوت می.کرد تا رادیو گوش کنیم. حیاط را آب پاشی می.کردند، چای می.گذاشتند و همه دور هم جمع می.شدیم. آن زمان رادیو تهران تنها رسانه همگانی بود.
  پس اولین رادیو را سال 1329 خریدید.
  بله، البته آن زمان بهش دستگاه گیرنده می.گفتند. یک رادیو برق و باتری بود، چرا که خیلی جاهای تهران برق نداشت. جالب است بدانید آن زمان هر کسی می.خواست یک گیرنده رادیو داشته باشد، باید مجوز شهربانی می.داشت.
  واقعاً؟
  برای شما باورش سخت است، اما روال این بود که اول باید می.رفتیم شهربانی تا پروانه داشتن رادیو به نام ما صادر می.شد. بعد می.رفتیم خیابان پشت شهرداری تهران و با نشان دادن آن مجوز، یک دستگاه گیرنده می.خریدیم. اگر هم می.خواستیم آن رادیو را ببریم به شهرستان یا بفروشیم، باید از شهربانی اجازه می.گرفتیم.
  تا چند سال این جوری بود؟
  دو سه سال بعد چون رادیو فراگیر شد، دیگر این قانون را لغو کردند.
  چگونه به عنوان خواننده و آهنگساز جذب رادیو شدید؟
  وقتی از کاشان به تهران آمدم، در روزنامه اطلاعات دیدم که هنرستان موسیقی هنرجوی رایگان در شب می.پذیرد. من تازه آمدم بودم تهران که در آن کلاس.ها که در ساختمان قدیمی تالار رودکی برگزار می.شد، ثبت نام کردم.
  در سالهای 1326 تا 1328 خورشیدی نزد استادان موسی خان معروفی و دکتر مهدی فروغ به فراگیری نواختن ساز، نت و آواز پرداختم. البته قبل از آن در کاشان تار نوازی را فرا گرفته و با دستگاه.های موسیقی ایرانی آشنا شده بودم.
  خلاصه کنم، بعد از دو سال شاگردی موسی خان معروفی، او یک تست آواز از من گرفت و کارم را پسندید. نخستین تصنیفی که خواندم، «رنج جدایی» نام داشت که شعرش از دکتر محمد علی مشایخ و آهنگش از موسی خان معروفی بود. مهدی فروغ هم مرا به خادم میثاق که سرپرستی یک ارکستر را در رادیو داشت معرفی کرد و کارم به صورت حرفه.ای شروع شد.

  .  امین الله رشیدی و همسرش
  ایستگاه رادیو آن زمان در جاده قدیم شمرون (نزدیک پل سید خندان امروز) قرار داشت که هنوز ساختمان قدیمی.اش در محوطه وزارت ارتباطات فعلی (پست و مخابرات) سرپا مانده است؟
  بله. آن زمان به ایستگاه رادیو می.گفتند بی.سیم پهلوی. یادم می.آید که زمستان 1327 به عنوان خواننده به رادیو تهران راه یافتم و تصنیف «رنج جدایی» را به عنوان نخستین کارخواندم. تا سال 1334 با ارکستر خادم میثاق همکاری کردم و بعدش با دیگران کارم را ادامه دادم.
  اگر ایراد ندارد می.توانید بگویید آن سال.ها اول چقدر دستمزد می.گرفتید؟
  برای هر جلسه که شامل دو آواز و یک تصنیف بود، 14 تومان به من می.دادند.
  در کتاب خاطرات خود (عطر گیسو) آورده.اید چون تا سال.ها امکان ضبط وجود نداشته، کار.ها زنده اجرا می.شده و خودتان شنونده تصنیف.هایی که می.خوانده.اید، نبوده.اید. در این باره توضیح می.دهید؟
  تا سال 1334 امکان ضبط نبود و برای همین من خودم هیچ کدام از آن کار.ها را نشنیدم. البته استقبال مردم و تشویق.هایشان نشان می.داد که از صدایم خوششان می.آید.
  با این حال تعدادی از این آهنگ.ها را سال 1332 در استودیو شهرزاد.در خیابان نادری با ارکستر همایون خرم اصلاح و روی صفحه ضبط کردیم که چند تایشان را در آلبوم.های سال.های اخیرم آورده.ام.
  همکاریتان با رادیو تا چه سالی ادامه داشت؟
  تا پایان سال 1344 بطور مداوم و مستمر ادامه داشت و بعدش سه سال هم به طور پراکنده و پاره وقت بود.
  در آن 20 سال چند آهنگ ساختید؟
  در ظرف این مدت بیش از 120 آهنگ ساخته و با همکاری نوازندگان هنرمندی از جمله حبیب الله بدیعی، پرویز یاحقی، همایون خرم، عباس شاپوری، انوشیروان روحانی، رضا یاوری و… اجرا نمودم.
  چند تای این آهنگ.ها امروز به صورت ضبط شده موجود است؟
  حدود نصف آن.ها.
  که خیلی.هاشان در هفت آلبومی که سال.های اخیر منشتر کرده.اید، گنجانده شده.اند.
  بله.
  به عنوان خواننده آهنگ.های کدام موسیقی دانان دیگر را اجرا کرده.اید؟
  آهنگ.هایی از موسی معروفی، حسین یاحقی، علی تجویدی، همایون خرم، شاپور نیاکان، عباس زندی و چند هنرمند دیگر را خوانده.ام.
  با کدام ترانه سرایان همکاری داشته.اید؟
  با شاعران و ترانه سرایان مشهوری مثل ابوالقاسم حالت، رهی معیری، فریدون مشیری، مهرداد اوستا، تورج نگهبان، بیژن ترقی، دکتر مهدی حمیدی شیرازی، عبداله الفت، پرویز وکیلی و… کار کرده.ام.

  .  طراحی چهره امین الله رشیدی ( اثر حسین صافی)
  و آخرش هم به دلیل شغلی مجبور به کناره گیری از رادیو شدید؟
  سر دفتر بودم و آن شغل باعث شد استعفا دهم. با این حال کناره گیری از رادیو باعث نشد از کار هنری فاصله بگیرم. سال.های بعد به آهنگسازی ادامه دادم که حاصلش ده.ها اثر نوشته شده است.
  هیچ وقت هوس نکردید به رادیو بازگردید؟
  چرا. سال 1358 که از شغل سر دفتری بازنشسته شدم، خواستم دوباره همکاری کنم که به دلیل انقلاب شرایط یک جور دیگر بود و نشد. این وضعیت ادامه داشت تا سال 78 که توانستم آلبوم «عطر گیسو» را منتشر کنم و غوغایی شد و خیلی.ها پرسیدند این صدا را کجا حبس کرده بودی؟
  بعد از انتشار آن آلبوم به تلویزیون آمدید و در این سال.ها بار.ها در برنامه.های مختلف حاضر شده.اید.
  خیلی هم راحت نبود، چرا که وقتی اولین بار تلویزیون مرا نشان داد، یک نفر تو شورای شعر و موسیقی صدا و سیما گفته بود چرا فلانی را که قیافه.اش طاغوتی است، نشان می.دهید. این مخالفت.ها تا مدتی ادامه داشت.
  اشاره به ده.ها آهنگ نوشته شده کردید که گویا اجرا نشده.اند. سرنوشت آن.ها به کجا رسید؟
  سالهاست که نت.های این 40 آهنگ که روی سروده شاعران نو.پردازی چون اخوان ثالث، نادر نادر.پور، سیاوش کسرایی، هوشنگ ابتهاج، شفیعی کدکنی و… ساخته شده.اند، در حال خاک خوردن است. اگر ارکستری بزرگ این کار.ها را بنوازد و خواننده.ای بخواند، بار دیگر موسیقی درخشان دو دهه 30 و 40 ایران جانی تازه می.یابد و به گوش مردم خواهد رسید.


  این آهنگ.ها را کی ساختید؟

  40 تا 45 سال پیش.
  آن زمان آهنگسازی روی شعر معاصر هنوز جا نیفتاده بود و اجرای این کار.ها چقدر می.توانست جریان.ساز شود؟
  حالا هم می.شود، به شرطی که ارکستری بزرگ و مناسبی در اختیار من قرار دهند. کار بزرگی است که پشتیبان مالی می.خواهد.
  به جایی مراجعه کرده.اید تا از شما حمایت کنند؟
  هم ارشاد و هم صدا و سیما رفته.ام که پاسخ مناسبی دریافت نکرده.ام.
  آهنگ.های شما باید با ارکسترهای بزرگ نواخته شوند که هزینه زیادی بر می.دارد؟
  مگر 50 سال پیش هزینه نداشت. برای چند دهه رادیو پشتیبان گروه.ها و هنرمندان موسیقی بود و کارهای فاخر هم مورد استقبال مردم قرار می.گرفتند، حالا چرا این طور نباشد؟
  البته یک مشکل دیگر هم این است که همکاران ما تنگ نظری دارند و اگر مسوولی بخواهد راه را برای اجرای کار.هایم باز کند، آن.ها مانع می.شوند.

  .


  در میان شاعران نو.پرداز که روی سروده.هایشان آهنگ ساخته.اید، جای هم شهری شما، سهراب سپهری خالیست. چرا؟
  آهنگ گذاشتن روی شعرهای سهراب خیلی سخت است.
  همان دهه چهل تعدادی از شعرهای معاصر را به آهنگ کشیده و اجرا کرده.اید که تعجب آور است، از جمله «زمستان» اخوان ثالث. آیا از نظر سانسور دچار مشکل نشدید؟
  با اینکه شعر سیاسی بود، خیلی اذیت نشدیم. شورای شعر آن زمان رادیو تنها از نظر ادبی چند ایراد کوچک به کار گرفت که با اجازه اخوان ثالث آن را تغییر دادیم. سال 46 آهنگش را ساختم و دو سال بعد اجرا شد.
  کدام قسمت را ایراد گرفتند؟
  در «مسیحای جوان مرد من. ای ترسای پیر پیرهن چرکین»، ترکیب «پیرهن چرکین» را ادبی ندانستند و خواستار تغییرش شدند که انجام دادیم. بعد.ها از شفیعی کدکنی شنیدم که اخوان و خانمش گفته.اند این بهترین آهنگی است که روی شعر زمستان ساخته شده و گویا خیلی از کار راضی بوده.اند.
  باید بگویم «چاوشی» اخوان ثالث را هم خودم با ویلن همایون خرم اجرا کردم.
  نظرتان در باره موسیقی ردیف دستگاهی چیست؟ این را می.پرسم چون کار شما و هم نسلانتان خیلی به ردیف.های موسیقی ایرانی وفادار نبود.
  کلاس.های موسی خان معروفی که من دوره.اش را گذراندم، به هیچ وجه به روش سنتی نبود. من دستگاه.های ایرانی را از روی صفحات ضبط شده کارهای رضا قلی میرزا ضلی، تاج اصفهانی، بدیع.زاده و بعدش بنان یاد گرفتم.
  اما دیدگاه.تان در باره آثار وفادار به ردیف.های موسیقی ایرانی را نگفتید.
  نظرم این است اگر بخواهیم ردیف.های قدیمی را بخوانیم، فقط دست به تکرار زده.ایم و چیز تازه.ای را پدید نیاورده.ایم. سال 1344 ، ردیف.های موسیقی ایرانی را موسی خان معروفی به نت درآورد، ضبط کرد و به موزه سپرد. آن کار معنی.اش این بود که ردیف.ها، یک میراث موسیقایی هستند که باید برای الهام گرفتن حفظ گردند و نه اینکه تکرار شوند.
  با این حال معتقدم کار بی.ریشه ماندگار نمی.شود و باید از سنت.ها الهام گرفت؛ مثل شاعران نو.پرداز ایران که بر ادبیات کهن هم تسلط داشتند.
  پس نظرتان در باره بهره گیری از موسیقی محلی هم نباید مثبت باشد.
  حرف من به این معنی نیست که موسیقی صرفاً ردیف دستگاهی یا محلی به درد نخور است. منظورم این است که دوره این جور کار.ها گذاشته و طبع مردم آهنگ.های تازه می.خواهد. اما می.توان از آن میراث بهره و الهام گرفت و کار نو پدید آورد.
  واضح.تر می.گویید؟
  ما قرن بیست و یکمی هستیم و این موسیقی محلی متعلق به دوران گذشته است و ارزش محدودی دارد. آهنگ.های محلی در دنیای امروز مقابل کارهای جدید رنگ و بویی ندارند و کسی را جذب نمی.کنند.
  و نظرتان در باره وضعیت آهنگسازی در موسیقی امروز ایران چیست؟
  تا حد زیادی تعطیل شده است. خیلی.ها دیوان.های شاعران را باز می.نمایند و به جای آهنگسازی، ضربی خوانی می.کنند. برای همین است که فرهاد فخرالدینی به درستی می.گوید خلاقیت در موسیقی ایران مرده است.
  زمان ما آهنگ.سازان ابتدا ملودی را می.ساختند و شاعران رویش ترانه می.گذاشتند. یک اثر موسیقایی این طوری شکل می.گرفت، اما امروز چون خلاقیتی به خرج داده نمی.شود، آهنگسازان ما بر سر سفره گشاده موسیقی محلی یا سنتی می.نشینند، کارهای قدیمی را تنظیم دوباره، هارمونیزه و چند صدایی می.سازند و نوا و آوایی تکراری را کوک می.کنند. این کار باعث می.شود خاصیت اثر اصلی هم خدشه دار گردد.
  و در این میان کار.ها و آهنگ.های دهه 30 و 40 خود و همکارانتان در رادیو را چگونه توصیف می.کنید؟
  شیوه کار ما نوآورانه بود و در مرز سنت و سبک مدرن قرار می.گرفت. از طرف دیگر با اینکه آثارمان فاخر بود، از سوی مردم هم استقبال می.شد.
  شما از جمله موسیقی دانانی هستید که دستی هم در نگارش دارید. با انتشار دو کتاب «از کاشان تا کاناری» و «عطر گیسو» خاطرات خود را بازگو کرده.اید که دومی یک جورهایی بخشی از تاریخ موسیقی معاصر ایران را هم در بر می.گیرد. با این حال چند سالی می.شود که انتشار کتاب سومتان با نام «ایران در رهگذر زمان تا مرزهای بی.سرانجامی» به بن بست خورده است. در این باره توضیح دهید.
  شش سال است که در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در انتظار مجوز انتشار مانده و از بس مرا اذیت کرده.اند، دیگر دوست ندارم در دولت فعلی منتشر شود.
  چه می.گویند؟
  88 ایراد به آن گرفته.اند که بسیاری از آن.ها تعجب آور است. برای مثال می.خواهند دو قصیده از ناصر خسرو و سیف فرغانی را حذف کنم.
  کدام قصیده.ها؟
  یک قصیده از ناصر خسرو که در باره حج است و با این بیت شروع می.شود: «حاجیان آمدند با تعظیم / چاکر از رحمت خدای رحیم» که در باره حاجیانی است که تنها به ظاهر این فریضه الهی می.پردازند.
  یک قصیده هم از سیف فرغانی که در زمان حمله مغول سروده شده و سه بیت آن عبارت است:
  هم مرگ بر جهان شما نیز بگذرد / هم رونق زمان شما نیز بگذرد
  وین بوِم محنت از پی آن تا کند خراب / بر دولت آشیان شما نیز بگذرد
  باد خزان نکبت ایّام ناگهان / بر باغ و بوستان شما نیز بگذرد
  جالب اینجاست که این اشعار بار.ها چاپ و منتشر شده.اند و حالا در کتاب من باید حذف شوند.
  اما گویا به بعضی از عکس.ها و اسناد ارائه شده هم ایراد گرفته.اند.
  بله. مثلاً یک عکس از استاد ابوالحسن خان صبا با دخترش است که از آن هم ایراد گرفته.اند. با اطمینان می.توانم بگویم تمام اشکالاتی که وارد کرده.اند، از این جنس هستند.
  در نامه.ای که به وزیر سابق ارشاد، آقای صفار هرندی دادم، نوشتم که ایرادهایی که کارمندان ایشان گرفته.اند بیشتر بنی اسرائیلی است.
  جواب آن نامه چه شد؟
  هیچی، وزیر ارجاع داد به.. همان قسمتی که کتاب من را رد کرده بود و اتفاقی نیفتاد.
  وارد مذاکره نشدید؟
  چند بار رفتم با آقایان صحبت کردم، آخرش خیلی راحت گفتند ما از این نوع کتاب.ها نمی.خواهیم چاپ کنیم. من هم توضیح دادم این کتاب ادامه «عطر گیسو» است که سال 81 زمان رییس جمهوری خاتمی چاپ شده و مشکل و واکنش منفی هم ایجاد نکرده است. این را که گفتم، خیلی راحت گفتند اگر ما بودیم اجازه انتشار آن را هم نمی.دادیم. وقتی از چاپ آن کتاب 11 سال می.گذرد و همه واکنش.ها مثبت و تشویق آمیز بوده است، واقعاً چرا باید این جور برخورد کنند. به خدا ما هم می.دانیم خط قرمز.ها کجا هستند، مشکل ما برخورد سلیقه.ای مسوولان است که هیچ پایه و اساسی ندارد. می.ترسم بمیرم و انتشار این کتاب را نبینم.
  انشاءالله سال.های سال زنده هستید و کتابتان هم به زودی منتشر می.شود.
  مرگ که تعارف ندارد. من می.خواستم این کتاب را به همکارانم هدیه بدهم که امروز بین ما نیستند. پرویز یاحقی، علی تجویدی، همایون خرم، بیژن ترقی، پرویز مشکاتیان، جلال ذوالفنون، جهانگیر ملک، پرویز یاحقی، علی تجویدی، نوذر پرنگ، عباس شاپوری و… همه در همین شش سال از دنیا رفتند.

  .

  منبع: خبرآنلاین


  #1 ارسال شده در تاريخ ۱۳۹۲/۰۲/۱۷ در ساعت 10:40

 2. # ADS
  مجری تبلیغات
  تاریخ عضویت
  -
  نوشته ها
  -
  فروشگاه آنلاین کیوبیس با سیستم پرداخت آنلاین و ارسال به سراسر نقاط ایران ، شهرستانها و روستاها در کمترین زمان ممکن ، فروش vst وی اس تی ارزان و با کیفیت ، فروش سمپل و پلاگین های جدید آهنگسازی

  بی نظیرترین آموزش فارسی نرم افزار کیوبیس ( سطح مقدماتی )
  آموزش فارسی کار با نرم افزار کیوبیس (سطح پیشرفته)
  آموزش فارسی CUBASE 5 & NUENDO4
  آموزش فارسی تکمیلی NUENDO5.5, CUBASE 6.5
  آموزش فارسی Ableton Live 9
  آموزش فارسی سونار Sonar X2,X3
  آموزش فارسی Cubase Elements 7

  آموزش فارسی protools 10
  آموزش فارسی Logic Pro X2 لاجیک
  آموزش فارسی Studio one استودیو وان
  آموزش فارسی BAND IN A BOX 2015
  آموزش فارسی Guitar Pro 6
  آموزش فارسی ضبط افکت میکس و مستر صدا ADOBE AUDITION CS5.5
  آموزش فارسی یک پروژه تنظیم آهنگ از ابتدا تا انتها

  آموزش فارسی اف ال استودیو FL Studio 12
  آموزش فارسی سمپلر کانتکت Native instrument Kontakt 5
  آموزش فارسی تصویری امنیسفر OMNISPHERE
  آموزش فارسی تخصصی تنظیم حرفه ای موسیقی
  آموزش فارسی موسیقی الکترونیک Steinberg Sequel
  آموزش فارسی تکنیکهای حرفه ای وکال همراه با آموزش Melodyne
  آموزش فارسی تکنیکهای رکورد صدا در استودیو موسیقی
  آموزش فارسی 101 ترفند حرفه ای میکس + مستر آهنگ با ایزوتوپ اوزون 7 izotope ozone
  آموزش فارسی جامع مسترینگ آهنگ Izotop Ozone 6 + tracks
  آموزش فارسی Fab Filter+Waves +Slate Digital

  آموزش کامل مراحل ساخت آهنگ از ابتدا تا انتها
  آموزش فارسی آهنگسازی در یک هفته
  آموزش فارسی تنظیم حرفه ای موسیقی
  آموزش فارسی مولتی مدیا تصویری مبانی موسیقی
  آموزش فارسی تنظیم و ارکستراسیون آهنگ
  آموزش فارسی فالش گیری و فاصله سازی صدای خواننده
  آموزش خوانندگی پاپ به زبان فارسی
  آموزش آهنگسازی در سبکهای پاپ، هیپ هاپ رپ،ترنس،هاوس،بلوز،جاز،راک

  آموزش فارسی میکس حرفه ای آهنگ
  آموزش فارسی میکس و مسترینگ حرفه ای
  آموزش فارسی یک پروژه میکس و مستر آهنگ از ابتدا تا انتها
  آموزش فارسی ریتم سازی در موسیقی
  آموزش فارسی ساخت بیت در موسیقی
  آموزش فارسی صداسازی با سینتی سایزرها
  آموزش فارسی فالش گیری و فاصله سازی صدای خواننده
  آموزش فارسی ساخت استودیوی موسیقی خانگی

  خرید وی اس تی پیانو spitfire audio hans zimmer piano
   

+ پاسخ به موضوع

موضوعات مشابه

 1. پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: ۱۳۹۱/۰۷/۰۲, 11:51
 2. پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: ۱۳۹۱/۰۴/۳۱, 10:31
 3. حسین علیزاده در نشست خبری: بداهه نوازی حکایت لحظه هاست
  توسط Ramin95 در انجمن اخبار روز موسیقی
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: ۱۳۹۱/۰۲/۰۴, 23:50
 4. پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: ۱۳۹۰/۱۲/۲۲, 15:21
 5. پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: ۱۳۹۰/۰۶/۱۷, 00:13

جستجو شده ها

Nobody landed on this page from a search engine, yet!

تا این لحظه 0 کاربر از این تاپیک دیدن کرده اند

فقط اعضا گروه ویژه vip و مدیران قادر به دیدن اسامی بازدیدکنندگان تاپیک هستند

کلمات کلیدی این موضوع

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید

کپی از مطالب سایت مجاز نمیباشد و پیگرد قانونی دارد

cubase.ir

BACK TO TOP
وی اس تی
آرتیست