کانال کیوبیس در تلگرام را دنبال کنید
آهنگسازی
آهنگسازی
صفر تا صد آموزش فارسی کیوبیس پک 1
صفر تا صد آموزش فارسی کیوبیس پک 2
آموزش فارسی صفر تا صد مسترینگ با پلاگینهای wavesدانلود کیوبیس 8 cubase با لینک مستقیم رایگان و آموزش نصب فارسی

دانلود رایگان وی اس تی استرینگ شرقی Fayez Saidawi Oriental Strings با لینک مستقیم تک پارت از سرور سایتآموزش آهنگسازی فارسی

+ پاسخ به موضوع
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: گزارشي از اشتياق جوانان به خواندن؛ خوانندگي آنقدر جذاب است كه بازيگران هم به سمتش مي.آيند

 1. Ramin95 آواتار ها
  Ramin95
  شماره کاربری
  4941
  Contributor
  شهریور /۱۳۹۰
  4,009
  مثبت های دریافتی
  + های دریافتی575
  0
  سپاس از شما 815 بار در 687 پست
  Follows
  0
  Following
  0

  پیش فرض گزارشي از اشتياق جوانان به خواندن؛ خوانندگي آنقدر جذاب است كه بازيگران هم به سمتش مي.آيند

  گزارشي از اشتياق جوانان به خواندن؛
  خوانندگي آنقدر جذاب است كه بازيگران هم به سمتش مي.آيند

  موسيقي ما - راضيه غنجي: جمله معروفي است كه مي.گويند هركسي به بن بست مي.خورد، مي.رود و خواننده مي.شود اما نه! كار به همين راحتي.ها هم نيست خواننده شدن آسان است مثل خيلي از حرفه.ها و شغل.هاي ديگر كه رسيدن به آن راحت است اما مسئله اصلي ماندن است و ماندگار شدن و رسيدن به اين مرحله دشوار است كه صبر، تلاش و برنامه.ريزي مي.خواهد. خوانندگي براي عموم مردم هنر جذابي است خيلي از آدم.ها در تنهايي يا وقتي در خيابان قدم مي.زنند زير لب مي.خوانند و وقتي به كوچه باغي مي.رسند صداي آوازشان بلند.تر مي.شود اتفاقاً از خواندن خود لذت مي.برند و احساس مي.كنند اگر شرايط مهيا بود حتماً خواننده معروفي مي..شدند و حتماً در بيلبوردهاي تبليغاتي نام.شان حك مي.شد و كنسرت.هايشان مورد استقبال پرشور مردم قرار مي.گرفت. درباره جذابيت.هاي خوانندگي و آسيب.هاي اين عرصه مهم با سه خواننده جوان موسيقي پاپ به گفت.وگو نشستيم حميد حامي، مجيد اخشابي و اميد حاجيلي ما را در اين مبحث همراهي كردند كه ماحصل گفت.وگوي ما را مي.خوانيد:
  حميد حامي خواننده جوان كشورمان می گويد: آنچه در حال حاضر مي.بينيم آن چيزي نيست كه در گذشته وجود داشته، زماني كه ما پا در راه موسيقي گذاشتيم تنها عشق ملاك و معيار بود يعني موسيقي را دوست داشتيم بدون هيچ چشمداشتي به پول يا شهرت اصلاً به اين چيزها فكر نمي.كرديم. هم دوره..اي.هاي ما هم اين چنين بودند و تنها علاقه به هنر برايشان اهميت داشت.
  • برخي جوانان تازه وارد حرفي براي گفتن ندارند
  وي. مي.افزايد: اما امروز شرايط به كلي تغيير كرده و برخي جواناني كه وارد عرصه مي.شوند حرفي براي گفتن ندارند، تنها به دنبال كسب پول و شهرت هستند و به دليل مشكلات اقتصادي است كه تعداد خواننده.ها زياد شده است، برخی تنها به فكر كسب درآمد هستند. حالا در اين ميان آن عده.اي كه از روابطي براي تسريع در امورشان برخوردارند سريع.تر به مقصد مي.رسند.
  • خوانندگي بودني است شدني نيست
  وي با بيان اينكه معتقد است خوانندگي بودني است شدني نيست، مي.گويد: يك روز علي كريمي فوتباليست مي.گفت: يكي از دوستان به او مراجعه مي.كند تا فوتباليست شود علي كريمي هم مي.گويد كسي كه استعداد داشته باشد خودش را پيدا مي.كند و به اين نيست كه من كاري كنم كه او به جايي برسد. در هنر هم به همين منوال است و فرد بايد استعداد را در خودش داشته باشد ممكن است با كمك ديگران كسي به جايي برسد اما اينكه او در زمينه كاري.اش موفق شود يا نه ديگر به خودش ارتباط دارد. عده.اي مي توانند جواني را با قدرتشان وارد فضايي كنند اما نمي.توانند ضمانتي براي ماندگاري او داشته باشند. حامي در ادامه گفت: مثلاً كسي كه پدرش خواننده باشد ممكن است در ادامه مسير پدر به شهرت هم برسد اما آيا او در آينده نيز به موفقيت خود ادامه مي.دهد يا خير ديگر ملاكي براي حتمي بودنش نيست.

  • با تيتر و عكس يك شدن نشريات به شهرت مي.رسند
  وي با بيان اينكه من زبان نسلي هستم كه پشت درهاي بسته مانده خاطرنشان مي.كند: حال در اين فضا عده.اي رشد مي.كنند و درآمدهاي آنچناني كسب مي.كنند و برنامه ساير همكارانشان را نيز مي.گيرند و به صورت مكرر در تيتراژ سريال.ها و فيلم.ها حضور پيدا مي.كنند به صورت متوالي تيتر و عكس يك نشريات مي..شوند با اين روال هم به شهرت مي.رسند و هم به پول. حامي در پاسخ به اين سؤال كه يك خواننده لزوماً بايد نوازندگي هم بداند، مي.گويد: اگر خواننده.اي از تئوري موسيقي آگاه باشد و يا نواختن يك ساز را بداند حتماً در مسير خواندن موفق.تر عمل خواهد كرد. فرهاد مهراد خواننده شهير ايراني اگر نواختن سازي را نمي دانست شايد تا اين حد بزرگ و موفق نبود.
  • دائم آثار تكراري مي.شنويم
  اين خواننده جوان در پاسخ به اين پرسش كه تقليد در حوزه موسيقي زياد شده و ما شاهد فقدان صداي تازه در موسيقي هستيم، چرا اين روند اتفاق افتاده است؟ تأكيد مي.كند: مردم ايران تبديل به مصرف كننده شده.اند، در همه حوز.ه.ها همين اتفاق افتاده در سينما، نقاشي و هر هنر ديگري، خوب ببينيد شما شاهد يك اتفاق تازه نيستيد و مدام كارهاي تكراري انجام مي.شود. وي مي.افزايد: داشتن الگو در هر كاري مفيد و مهم است اما تا زماني مشخص،هر فردي كه وارد عرصه خوانندگي مي.شود بايد الگو داشته باشد اما بعد از مدتي بايد خودش را پيدا كند و به صدا و شخصيت اصلي خود برسد.اين نكته را نيز بايد بگويم كه عمر آدم.هايي كه تقليد مي.كنند بسيار كوتاه است آنها دوره.اي گل مي.كنند و بعد به فراموشي سپرده مي.شوند.

  بسياري از موسيقي.هايي كه توليد مي شود مشكل ترانه دارند آن هم در كشوري همچون ايران كه مهد ادبيات و شعر است چرا فقدان شعري در موسيقي.هاي ايران مشاهده مي.شود؟ حميد حامي اين سؤال را اينگونه پاسخ مي.دهد: در ايران ترانه سراي شاعر كم است،.تعداد بسياري هستند كه ترانه مي.گويند اما شاعر نيستند اما خوشبختانه شاعران قوي همچون ساعد باقري، سهيل محمودي و عبدالجبار كاكايي هستند كه ترانه مي.گويند. مسئله ديگر اينكه متأسفانه خوانندگان جوان به دنبال توليد اثري متفكرانه نيستند به همين دليل براي آلبوم.هاي شان سراغ شاعران و ترانه سراهاي قوي هم نمي روند.

  • خوانندگي آنقدر جذاب است كه بازيگران هم به سمتش مي.آيند
  مجيد اخشابي خواننده جوان كشورمان نيز ما را در اين مبحث همراهي مي.كند، اخشابي دليل گرايش جوانان به خوانندگي را جذابيت اين هنر مي.داند و خاطرنشان مي.كند: خوانندگي جذابيت بالايي دارد و داراي شهرت و مقبوليت در جامعه است، اين جذابيت تا جايي است كه حتي بازيگران و ورزشكاران نيز به آن گرايش نشان مي.دهند.
  • آواز خواندن نشاط آور است
  اخشابي در پاسخ به سؤالي مبني بر اينكه دنياي بازيگري و ورزش نيز در خود جذابيت.هاي فراوان و با خود شهرت را به همراه دارد چرا باز هم اهالي اين دوقشر سراغ خوانندگي مي.روند اينگونه اظهار نظر مي.كند: همين كه آدم حس كند در تمام لحظات صدايش شنيده مي.شود احساس خوبي است. نكته ديگر اينكه خود آواز خواندن نيز براي هر كسي جذاب است، مثلاً مي.گويند فردي سرخوش است و مي.زند زير آواز. خود آواز خواندن نيز براي مردم شادابي و نشاط را به همراه دارد. اخشابي مي.گويد: تنها كسي مي.تواند در اين مسير به عاقبت خير برسد كه اصولي و درست پا به دنياي موسيقي گذاشته باشد. هر كاري به علم نياز دارد و اگر هر فردي با علم وارد فضايي شود قطعاً موفق خواهد بود آن هم در مقايسه با كسي كه از هيچ پشتوانه.اي برخوردار نيست.

  • آگاهي ضامن ماندگاري يك خواننده است
  وي مي.افزايد: حتي ممكن است فردي بدون پشتوانه علمي وارد عرصه خوانندگي شود و اثري را ارائه دهد كه آن مورد استقبال مردم قرار بگيرد اما ضمانتي براي ماندگاريش وجود ندارد به طوري كه به زودي فراموش مي.شود تنها مسئله.اي كه ضمانت ماندگاري اثري را به وجود مي.آورد تنها علم و آگاهي است، در واقع داشتن تكنيك اهميت بسياري دارد و البته دركنار اين.ها شعور موسيقيايي و اجتماعي نيز دخيل است و از اهميت بالايي برخوردار است. اخشابي معتقد است مردم از خواننده تنها شيوه خواندن درست را نمي خواهند بلكه براي آنها عملكرد هنرمند نيز بسيار مهم است و جمع صفات مثبت كاري و اخلاقي هنرمند را براي مردم محبوب مي.كند. وي مي.گويد: يك خواننده تازه وارد باشنيدن و تكرار صداي خواننده مورد علاقه خود به مرور زمان شبيه با او مي.خواند اما بايد به فضايي تازه برسد و صداي خودش را پيدا كند. بايد از كپي محض دوري كرد و به يك فضاي تازه رسيد.
  • ارتباط رودر رو با مردم دليل جذابيت خوانندگي
  اميد حاجيلي خواننده جوان كشورمان كه بعد از دوره اي نوازندگي وارد فضاي خوانندگي شد نيز ما را در اين بحث همراهي مي.كند و از جذابيت.هاي هنر خوانندگي مي.گويد: خواننده به طور مستقيم با مخاطب در ارتباط است به همين دليل اين هنر در قياس با ساير هنرها از جذابيت. بالايي برخوردار است اين ارتباط مستقيم و مستمر در هنري همچون سينما اتفاق نمي.افتد همين نزديك بودن به مخاطب است كه خوانندگي را جذاب كرده است. وي درباره تعداد زياد خوانندگان در ايران مي.گويد: در كشور ما هر كسي كمي صدا داشته باشد خواننده مي.شود و استاندارد مشخصي در اين زمينه وجود ندارد، شركت.هاي تهيه كننده روي هر كسي كه تصميم بگيرند سرمايه گذاري مي.كنند و او را به شهرت مي.رسانند.اميد حاجيلي با بيان اينكه اگر خواننده.اي موسيقي و نوازندگي بداند قطعاً در كارش موفق خواهد شد، مي.افزايد: تعداد بسياري از خوانندگان موسيقي نمي.دانند و به صورت حسي كار مي.كنند اما در كارشان موفق هستند و كارشان خوب است در حالي كه اين دليل نمي.شود جوان.ترهايي كه وارد اين عرصه مي.شوند فقط با احساس.شان پيش بروند و به فكر تخصصي كردن كار خود نباشند.

  وي تأكيد مي.كند: اگر خواننده.اي موسيقي را بشناسد و نوازندگي هم بداند ديگر مي.تواند از كارش دفاع كند چرا كه با اصول و پايه درست پيش رفته است.  ادامه در منبع : تنها کاربران عضو قادر به مشاهده لینکها هستند ، برای مشاهده و دانلود لینکها از اینجا ثبت نام کنید


  #1 ارسال شده در تاريخ ۱۳۹۰/۰۸/۰۴ در ساعت 18:34

 2. # ADS
  مجری تبلیغات
  تاریخ عضویت
  -
  نوشته ها
  -
  فروشگاه آنلاین کیوبیس با سیستم پرداخت آنلاین و ارسال به سراسر نقاط ایران ، شهرستانها و روستاها در کمترین زمان ممکن ، فروش vst وی اس تی ارزان و با کیفیت ، فروش سمپل و پلاگین های جدید آهنگسازی

  بی نظیرترین آموزش فارسی نرم افزار کیوبیس ( سطح مقدماتی )
  آموزش فارسی کار با نرم افزار کیوبیس (سطح پیشرفته)
  آموزش فارسی CUBASE 5 & NUENDO4
  آموزش فارسی تکمیلی NUENDO5.5, CUBASE 6.5
  آموزش فارسی Ableton Live 9
  آموزش فارسی سونار Sonar X2,X3
  آموزش فارسی Cubase Elements 7

  آموزش فارسی protools 10
  آموزش فارسی Logic Pro X2 لاجیک
  آموزش فارسی Studio one استودیو وان
  آموزش فارسی BAND IN A BOX 2015
  آموزش فارسی Guitar Pro 6
  آموزش فارسی ضبط افکت میکس و مستر صدا ADOBE AUDITION CS5.5
  آموزش فارسی یک پروژه تنظیم آهنگ از ابتدا تا انتها

  آموزش فارسی اف ال استودیو FL Studio 12
  آموزش فارسی سمپلر کانتکت Native instrument Kontakt 5
  آموزش فارسی تصویری امنیسفر OMNISPHERE
  آموزش فارسی تخصصی تنظیم حرفه ای موسیقی
  آموزش فارسی موسیقی الکترونیک Steinberg Sequel
  آموزش فارسی تکنیکهای حرفه ای وکال همراه با آموزش Melodyne
  آموزش فارسی تکنیکهای رکورد صدا در استودیو موسیقی
  آموزش فارسی 101 ترفند حرفه ای میکس + مستر آهنگ با ایزوتوپ اوزون 7 izotope ozone
  آموزش فارسی جامع مسترینگ آهنگ Izotop Ozone 6 + tracks
  آموزش فارسی Fab Filter+Waves +Slate Digital

  آموزش کامل مراحل ساخت آهنگ از ابتدا تا انتها
  آموزش فارسی آهنگسازی در یک هفته
  آموزش فارسی تنظیم حرفه ای موسیقی
  آموزش فارسی مولتی مدیا تصویری مبانی موسیقی
  آموزش فارسی تنظیم و ارکستراسیون آهنگ
  آموزش فارسی فالش گیری و فاصله سازی صدای خواننده
  آموزش خوانندگی پاپ به زبان فارسی
  آموزش آهنگسازی در سبکهای پاپ، هیپ هاپ رپ،ترنس،هاوس،بلوز،جاز،راک

  آموزش فارسی میکس حرفه ای آهنگ
  آموزش فارسی میکس و مسترینگ حرفه ای
  آموزش فارسی یک پروژه میکس و مستر آهنگ از ابتدا تا انتها
  آموزش فارسی ریتم سازی در موسیقی
  آموزش فارسی ساخت بیت در موسیقی
  آموزش فارسی صداسازی با سینتی سایزرها
  آموزش فارسی فالش گیری و فاصله سازی صدای خواننده
  آموزش فارسی ساخت استودیوی موسیقی خانگی

  خرید وی اس تی پیانو spitfire audio hans zimmer piano
   

موضوعات مشابه

 1. حسين عليزاده:حاشيه.ها روابط هنرمندان را تيره مي.كند
  توسط Ramin95 در انجمن اخبار روز موسیقی
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: ۱۳۹۰/۰۹/۰۲, 22:00
 2. پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: ۱۳۹۰/۰۸/۲۵, 18:11
 3. گزارش تصويري از كنسرت فرزاد فرزين 20 و19 آبان
  توسط Ramin95 در انجمن اخبار روز موسیقی
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: ۱۳۹۰/۰۸/۲۵, 17:41
 4. پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: ۱۳۹۰/۰۷/۲۷, 13:21
 5. پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: ۱۳۹۰/۰۷/۲۷, 11:50

جستجو شده ها

Nobody landed on this page from a search engine, yet!

تا این لحظه 4 کاربر از این تاپیک دیدن کرده اند

فقط اعضا گروه ویژه vip و مدیران قادر به دیدن اسامی بازدیدکنندگان تاپیک هستند

کلمات کلیدی این موضوع

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید

کپی از مطالب سایت مجاز نمیباشد و پیگرد قانونی دارد

cubase.ir

BACK TO TOP
وی اس تی
آرتیست