کانال کیوبیس در تلگرام را دنبال کنید
آهنگسازی
آهنگسازی
صفر تا صد آموزش فارسی کیوبیس پک 1
صفر تا صد آموزش فارسی کیوبیس پک 2
آموزش فارسی صفر تا صد مسترینگ با پلاگینهای wavesدانلود کیوبیس 8 cubase با لینک مستقیم رایگان و آموزش نصب فارسی

دانلود رایگان وی اس تی استرینگ شرقی Fayez Saidawi Oriental Strings با لینک مستقیم تک پارت از سرور سایتآموزش آهنگسازی فارسی

+ پاسخ به موضوع
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: بنیامین: بمب.گذاری در کنسرت وین بیشتر شبیه لوس.بازی بود

 1. Ramin95 آواتار ها
  Ramin95
  شماره کاربری
  4941
  Contributor
  شهریور /۱۳۹۰
  4,009
  مثبت های دریافتی
  + های دریافتی575
  0
  سپاس از شما 815 بار در 687 پست
  Follows
  0
  Following
  0

  پیش فرض بنیامین: بمب.گذاری در کنسرت وین بیشتر شبیه لوس.بازی بود

  موسیقی ما - بنيامين و گروهش امروز به تهران رسيده.اند؛ بعد از يك تور موفق به نام «هفته عشق ايراني» كه هفته گذشته از هامبورگ آغاز شد و فردا با كنسرت تهران در جشنواره موسيقي به پايان مي.رسد. بنيامين و گروهش تصميم گرفته بودند درباره اين تور تا يكي دو روز مانده به پرواز به آلمان سكوت كنند؛ سكوتي كه در اين.گونه موارد، ضروري به نظر مي.رسد. البته که «موسیقی ما» خبر این تور را زودتر به دست آورده و منتشر کرده بود.بخش اروپایی این تور از هامبورگ آغاز شد، به وین رسید و در لندن تمام شد. در اين ميان و در حين برگزاري كنسرت دوم در وين، خبر قطع كنسرت در ميانه اجرا به دليل احتمال بمب.گذاري در سالن هم منتشر شد كه به رسانه.هاي داخلي هم راه يافت.

  پس از برگزاري آخرين كنسرت اروپا در لندن، با «بنيامين» كه در هتل مشغول استراحت بود، حدود يك ساعت گفتگو کردیم. در اين گفتگو كه به صحبت.هاي جالبي انجاميد، هم درباره متن و حاشيه اين تور حرف زديم و هم بحث به موقعيت «مرتضي پاشايي» در خارج از كشور کشید و هم موقعيتي كه «بنيامين» در بيش از يك سال گذشته، تجربه كرده و عزيزاني كه از دست داده.

  فعلاً بخش.هاي خبري.ترِ اين گفتگو را مي.خوانيد و در فاصله زماني نزديكي، بقيه صحبت.هاي بنيامين را...
  .
  • * حدود يكي دو ماه پيش در صفحه اينستاگرام شما پوستري از اجراي «شب عشق در وين» منتشر شد. پيش از آن، درباره تور اروپا صحبتي نكرده بوديد. اين تور كِي به شما پيشنهاد و نهايتاً قطعي شد؟
  نزديك ١٥ ماه است كه براي اين تور برنامه داشتيم اما هربار به دلايل وقوع حوادثي، اين موضوع به تعويق افتاد. نهايتاً اين تور با اين زمان.بندي، حدود ٥ تا ٦ ماه پيش قطعي شد. حدود ٣ ماه پيش شهرهاي تور انتخاب شد و تقسيم.بندي.ها اتفاق افتاد و حدود دو ماه پيش هم كه خودمان اعلام كرديم.
  .
  • * در اين تور، «بارانا» هم قرار بود همراه شما باشد و در تصاوير هامبورگ هم او حضور دارد. هرچند با توجه به عكس.هايي كه از شما در وين و لندن منتشر شد، به نظر مي.رسيد «بارانا» همراه.تان نيست.
  «بارانا» هم در هامبورگ همراه.مان بود و هم در وين. بعد از وين، صلاح دانستيم كه به ايران برگردد و در اجراي لندن همراه ما نباشد. هم خسته شده بود و هم شرايط طوري بود كه فكر كرديم اگر با «..... اكي» [.... همسر بنيامين] به تهران برگردد، بهتر است.
  .
  • * نقش «بارانا» در اين كنسرت.ها چه بود؟ در سالن حضور داشت يا روي سن هم مي.آمد؟
  «بارانا» در سالن حضور داشت. خودش علاقه.مند هست که بیاید روی سن، ولی حقیقتاً من فکر می.کنم برای این ماجرا به آمادگی.های بیشتری نیاز دارد. من هم دوست ندارم از بلیتِ این موقعیت استفاده کنم تا زمانی که آن آمادگی لازم را کسب کند. این ماجرا، بزنگاهی دارد که اگر آن را بفهمم، از این حس جلوگیری نمی.کنم. در این تور او رو.به.روی من می.نشست و نقش همخوان داشت. «بارانا» تقریباً همه آهنگ.ها را حفظ است.
  .
  • * به نظر می.رسد در این کنسرت.ها هم یاد «مرتضی پاشایی» را زنده نگه داشتید. موقعیت او در جامعه ایرانی خارج از کشور چگونه است؟ نمودش در این کنسرت.ها چه بود؟
  بله. موقعیت «مرتضی» عالی است، عالی، عالی... موقعیتی که حول و حوش مرتضی در داخل و خارج کشور ایجاد شده، طوری است که می.توانم بگویم در تاریخ موسیقی پاپ ما بی.نظیر است. هرچند که متأسفانه من خودم از رفتار عموم همراهان مرتضی (هم کسانی که وابسته.ی نَسَبی او هستند و هم دوستان و رفقا و همکارانش) برآورد خیلی مثبت و آنچنانی نمی.بینم و به نظرم این رفتارها از سلیقه و خواسته خودش فاصله دارد. نمی.خواهم هیچ مسأله منفی را مطرح کنم؛ جز اینکه خود «مرتضی» سلیقه.اش بالاتر از این بود. یعنی اگر قرار بود در این شرایط، خودش برای آینده خودش تصمیم بگیرد، کارها سطح خیلی بهتری داشت. اگر یک متن رسمی می.نوشت و منتشر می.کرد، خیلی جلوتر و بهتر از موقعیت امروز بود. با این حال، «مرتضی پاشایی» دارد به یک اتفاق بی.نظیر در کل تاریخ موسیقی پاپ ایرانی تبدیل می.شود. حتی تحلیل.گران غیرایرانی و غربی هم روی این موضوع، تحلیل.ها و مطالب جالبی نوشته.اند که هرچه می.گذرد، این موضوع بیشتر جا می.افتد. هیچ عاملی به اندازه «خدای مرتضی» و «خود مرتضی» در این موقعیت نقش ندارند.
  .
  • * خب برسیم به کنسرت.ها. از هامبورگ شروع کنیم و فضای کنسرت. جمعیتی که حاضر بود، قطعاتی که بیشتر مورد توجه قرار گرفت و نکات دیگر...
  دو سال پیش که برای کنسرت به هامبورگ آمدیم، کنسرت خیلی موفقی بود. آن بار هم شروع کنسرت.هایمان بود. این دفعه هم همین.طور. استقبال خیلی خوب بود. کنسرت هم خیلی کنسرت خوبی شد. ما در هامبورگ، امکانات بیشتری هم داشتیم؛ از جمله بک پروجکشن که تصاویر «مرتضی» را موقع خواندن آهنگ «یکی هست» پخش می.کرد و خیلی روی مردم تأثیرگذار بود.
  .
  • * کنسرت وین هم دومین شب بود که حاشیه.هایی از جمله خبر بمب.گذاری در سالن هم داشت.
  کنسرت وین هم همین.طور. استقبال خوب بود. عالی نبود، ولی به نسبت جمعیت ایرانی.های آنجا، خیلی خوب بود. ولی من هم اصلاً شهر وین را نمی.شناختم. ظاهراً ایرانی.های مقیم وین و کلاً اتریش با جمع ایرانی.های مقیم آلمان، کمی متفاوت.اند؛ هم از جهت تعداد و هم از جهت انسجام. کنسرت خیلی عالی شروع شد. حالا فیلم.هایش هست که منتشر خواهد شد. ما 14 قطعه اجرا کردیم که از ما خواستند به عنوان زمان استراحت، توقف کوتاهی در کنسرت داشته باشیم. اول متوجه نبودیم که داستان چیست.
  .
  • * وقتی گفتند آنتراکت بدهید، به شما گفتند که داستان از چه قرار است؟
  نه. از ما واقعاً خواستند بنا به رسم کنسرت.های وین که طولانی است و در نیمه برنامه، یک وقفه در نظر می.گیرند، آنتراکت داشته باشیم که هم گروه استراحت کند و هم مردم. ما که به بک.استیج رفتیم، گفتند که پلیس آمده. تعداد خیلی خیلی خیلی زیادی پلیس در سالن جمع شده بود. گفتند از تلفن عمومی تماس گرفته.اند با مرکز پلیس و خبر داده.اند که در این سالن احتمال بمب.گذاری هست.
  .
  • * یعنی یک نفر وسط کنسرت با پلیس تماس می.گیرد که اینجا احیاناً مشکوک به بمب.گذاری است؟
  تقریباً چنین چیزی. من جزئیات را از پلیس نپرسیدم که داستان چه بوده دقیقاً. بعد، از مردم خواستند که سالن را ترک کنند تا بتوانند موضوع را چک کنند. ولی قوانین.شان در این زمینه خیلی پیچیده است؛ البته به نظر خودشان ضروری و منطقی است تا امنیت به صورت کامل تأمین شود. ولی من می.توانم بگویم این قدر داستان را پیچیده کردند که به نظرم لوس می.آمد. من فکر می.کنم اگر این داستان در ایران پیش می.آمد، این برنامه ادامه پیدا می.کرد. یعنی با هوشی که پلیس.های ما دارند، متوجه می.شدند که این کار، نامردی و دشمنی است و می.خواهند مردم را ناراحت کنند. یا اختلافات بین برنامه.گذارها بوده که البته این موضوع هم مطرح شد. هرچند من بر این موضوع صحه نمی.گذارم، چون مطمئن نیستم.
  .
  • * و چه شد که بیرون سالن ماندید و خواندید؟
  به.هرحال عدو شود سبب خیر، اگر خدا خواهد. این قدر پلیس.ها طول دادند که ما پیشنهاد دادیم در بیرون سالن آهنگ.های پایانی را با مردم بخوانیم. گیتار را برداشتیم و ترومپت علیرضا میرآقا را و چند آهنگ را با مردم جمع.خوانی کردیم که خیلی هم اتفاق بدیع و بکری از آب در آمد.
  .
  • * با این مشکلی نداشتند که بیرون سالن بخوانید؟ هم از لحاظ قوانین می.گویم و هم از این بابت که اگر احتمال بمب.گذاری جدی بود، باید منطقه تا یک شعاعی خالی از جمعیت باشد.
  خیلی با آنها صحبت کردیم. آقای «رضا نوری» که تور اروپا را برنامه.ریزی کرده بود و ما را همراهی می.کرد، همراه با سلیم احمدی خیلی با فرماندهان پلیس صحبت کردند و موضوع را توضیح دادند؛ ولی آنها به ادامه برنامه رضایت ندادند و نهایتاً قرار شد زمان محدودی در اختیار داشته باشیم تا بتوانیم با یک جمع.خوانی از مردم خداحافظی کنیم. با این حال، مردم حدود یک ساعت معطل مانده بودند که ادامه برنامه چه می.شود. نهایتاً 5 دقیقه وقت دادند که با اشاره و پلیز و لطفاً توانستیم 10 دقیقه وقت بگیریم که اتفاق ویژه.ای هم افتاد و لحظات فوق.العاده.ای ثبت شد.
  .
  • * و اجازه دادند که همان اطراف سالن بمانید؟
  از واژه «لوس کردن» به همین دلیل استفاده کردم. سالن را یک ساعت بالا و پایین کردند. یک ماشین بی.سرنشین آن اطراف بود که آن را هم چک کردند. می.گویم اگر پلیس خودمان بود، یا اجازه می.دادند برنامه ادامه پیدا کند یا می.گفتند بمبی در کار است. بعد که سالن خالی شد و همه جوانب را بررسی کردند، متوجه شدند که بمبی هم در کار نیست. اما آن 10-12 دقیقه جمع.خوانیِ بیرونِ سالن این.قدر حس بی.نظیری داشت که من تا به امروز شبیه آن را تجربه نکرده بودم و نمی.دانم که از این پس هم تجربه خواهم کرد یا نه.
  .
  • * راستي اين دومين باري است كه حاشيه.اي از اين دست براي كنسرت.هاي تو پيش آمده. يادم هست در تور امريكاي شمالي.ات كه ٦ سال پيش برگزار شد هم اتفاق مشابهي افتاد.
  بله، در نيويورك بود كه اجازه برگزاري كنسرت در يك سالن را ندادند و البته سريعاً يك سالن جايگزين پيدا كرديم.
  .
  • * يادم است كه آن كنسرت، سيزدهمين كنسرتت بود.
  دقيقاً و جالب اينكه كنسرت وين هم شب ١٣ فوريه برگزار شد!

  ادامه در منبع : تنها کاربران عضو قادر به مشاهده لینکها هستند ، برای مشاهده و دانلود لینکها از اینجا ثبت نام کنید


  #1 ارسال شده در تاريخ ۱۳۹۳/۱۱/۲۹ در ساعت 12:20

 2. کاربران زیر از شما Ramin95 عزیز جهت این پست سپاسگزاری کرده اند


 3. # ADS
  مجری تبلیغات
  تاریخ عضویت
  -
  نوشته ها
  -
  فروشگاه آنلاین کیوبیس با سیستم پرداخت آنلاین و ارسال به سراسر نقاط ایران ، شهرستانها و روستاها در کمترین زمان ممکن ، فروش vst وی اس تی ارزان و با کیفیت ، فروش سمپل و پلاگین های جدید آهنگسازی

  بی نظیرترین آموزش فارسی نرم افزار کیوبیس ( سطح مقدماتی )
  آموزش فارسی کار با نرم افزار کیوبیس (سطح پیشرفته)
  آموزش فارسی CUBASE 5 & NUENDO4
  آموزش فارسی تکمیلی NUENDO5.5, CUBASE 6.5
  آموزش فارسی Ableton Live 9
  آموزش فارسی سونار Sonar X2,X3
  آموزش فارسی Cubase Elements 7

  آموزش فارسی protools 10
  آموزش فارسی Logic Pro X2 لاجیک
  آموزش فارسی Studio one استودیو وان
  آموزش فارسی BAND IN A BOX 2015
  آموزش فارسی Guitar Pro 6
  آموزش فارسی ضبط افکت میکس و مستر صدا ADOBE AUDITION CS5.5
  آموزش فارسی یک پروژه تنظیم آهنگ از ابتدا تا انتها

  آموزش فارسی اف ال استودیو FL Studio 12
  آموزش فارسی سمپلر کانتکت Native instrument Kontakt 5
  آموزش فارسی تصویری امنیسفر OMNISPHERE
  آموزش فارسی تخصصی تنظیم حرفه ای موسیقی
  آموزش فارسی موسیقی الکترونیک Steinberg Sequel
  آموزش فارسی تکنیکهای حرفه ای وکال همراه با آموزش Melodyne
  آموزش فارسی تکنیکهای رکورد صدا در استودیو موسیقی
  آموزش فارسی 101 ترفند حرفه ای میکس + مستر آهنگ با ایزوتوپ اوزون 7 izotope ozone
  آموزش فارسی جامع مسترینگ آهنگ Izotop Ozone 6 + tracks
  آموزش فارسی Fab Filter+Waves +Slate Digital

  آموزش کامل مراحل ساخت آهنگ از ابتدا تا انتها
  آموزش فارسی آهنگسازی در یک هفته
  آموزش فارسی تنظیم حرفه ای موسیقی
  آموزش فارسی مولتی مدیا تصویری مبانی موسیقی
  آموزش فارسی تنظیم و ارکستراسیون آهنگ
  آموزش فارسی فالش گیری و فاصله سازی صدای خواننده
  آموزش خوانندگی پاپ به زبان فارسی
  آموزش آهنگسازی در سبکهای پاپ، هیپ هاپ رپ،ترنس،هاوس،بلوز،جاز،راک

  آموزش فارسی میکس حرفه ای آهنگ
  آموزش فارسی میکس و مسترینگ حرفه ای
  آموزش فارسی یک پروژه میکس و مستر آهنگ از ابتدا تا انتها
  آموزش فارسی ریتم سازی در موسیقی
  آموزش فارسی ساخت بیت در موسیقی
  آموزش فارسی صداسازی با سینتی سایزرها
  آموزش فارسی فالش گیری و فاصله سازی صدای خواننده
  آموزش فارسی ساخت استودیوی موسیقی خانگی

  خرید وی اس تی پیانو spitfire audio hans zimmer piano
   

موضوعات مشابه

 1. پاسخ ها: 17
  آخرين نوشته: ۱۳۹۴/۰۲/۲۵, 16:21
 2. دانلود جدید ترین پک سمپل وینجنس برای سبک هاوس( Essential House Vol.4)
  توسط sheris در انجمن دانلود سمپل و لوپ Samples و Loops
  پاسخ ها: 2
  آخرين نوشته: ۱۳۹۳/۰۵/۲۵, 11:17
 3. ترتیب ِ یاد گیری ِ دروس ِ موسیقی و آهنگسازی .
  توسط VTC در انجمن مبانی و تئوری موسیقی(Basics & Theroy of Music)
  پاسخ ها: 13
  آخرين نوشته: ۱۳۹۲/۱۱/۱۳, 17:05
 4. پاسخ ها: 9
  آخرين نوشته: ۱۳۹۲/۰۱/۳۰, 10:10
 5. پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: ۱۳۹۱/۰۳/۲۷, 17:40

جستجو شده ها

Nobody landed on this page from a search engine, yet!

تا این لحظه 3 کاربر از این تاپیک دیدن کرده اند

فقط اعضا گروه ویژه vip و مدیران قادر به دیدن اسامی بازدیدکنندگان تاپیک هستند

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید

کپی از مطالب سایت مجاز نمیباشد و پیگرد قانونی دارد

cubase.ir

BACK TO TOP
وی اس تی
آرتیست