کانال کیوبیس در تلگرام را دنبال کنید
آهنگسازی
آهنگسازی
صفر تا صد آموزش فارسی کیوبیس پک 1
صفر تا صد آموزش فارسی کیوبیس پک 2
آموزش فارسی صفر تا صد مسترینگ با پلاگینهای wavesدانلود کیوبیس 8 cubase با لینک مستقیم رایگان و آموزش نصب فارسی

دانلود رایگان وی اس تی استرینگ شرقی Fayez Saidawi Oriental Strings با لینک مستقیم تک پارت از سرور سایتآموزش آهنگسازی فارسی

+ پاسخ به موضوع
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: رامین صدیقی: سلیقه.ی موسیقایی مدیرِ e.c.m را می.شناسم

 1. Ramin95 آواتار ها
  Ramin95
  شماره کاربری
  4941
  Contributor
  شهریور /۱۳۹۰
  4,009
  مثبت های دریافتی
  + های دریافتی575
  0
  سپاس از شما 815 بار در 687 پست
  Follows
  0
  Following
  0

  پیش فرض رامین صدیقی: سلیقه.ی موسیقایی مدیرِ e.c.m را می.شناسم

  موسیقی ما -. «زیباترین صدا بعد از سکوت»: این شعار «ای. سی. ام» است؛ .جایی که می.گویند کارخانه.ی رویاسازی موسیقیِ دنیاست؛ چیزی شبیه همان کاری که «هالیوود» در سینما انجام می.دهد. تنها کاربران عضو قادر به مشاهده لینکها هستند ، برای مشاهده و دانلود لینکها از اینجا ثبت نام کنید ، اما حالا بعد از قریبِ 50 سال که از تاسیسش می.گذرد، توانسته نبضِ بخش مهمی از موسیقی دنیا را در دستانش بگیرد. .ای.سی.ام در این سال.ها طیف گسترده.ای از موسیقی.ها را منتشر کرده: موسیقی کلاسیک، موسیقی معاصر و البته موسیقی ملل؛ اما در این میان سهمِ هنرمندانِ ایرانی بسیار اندک است؛ در واقع تنها «کیهان کلهر» است که موفق شده دو اثر با این شرکت منتشر کند؛ حالا اما قرار است اولین همکاری مشترک این شرکت و نشر موسیقی هرمس انجام شود. زمانِ ضبطِ تیرماه است و قرار است، آلبوم «نقش» که دوئت کلارینت و گیتارکلاسیک با هنرمندی گلفام خیام و مونا مطبوع ریاحی است، در شهر لوگانو سوئیس به تهیه کنندگی مانفرد آیشر و رامین صدیقی کلید بخورد؛ اثری که بهارِ سالِ آینده به انتشار درخواهد آمد. به همین بهانه با «رامین صدیقی» به گفت.وگو نشسته.ایم:
  .
  • آقای صدیقی، با توجه به اهمیت شرکت ای. سی. ام به عنوان اولین سوال در این خصوص توضیح می.دهید که این همکاری چگونه شکل گرفت؟
  سابقه.ی آشنایی و ارتباطِ من با سی.ای.ام عقبه.ای طولانی دارد. در واقع ما سال.هاست با این شرکت معاشرتِ حرفه.ای داریم، برای مثال تعدادی از هنرمندانی که با این شرکت فعالیت می.کنند را برای اجرای زنده به ایران دعوت کرده.ایم؛. اما .تاکنون کار مشترکی در زمینه.ی انتشارِ اثر انجام نداده.ایم؛ به هر حال تولیدِ یک اثرِ مشترک برای من اهمیت بسیار زیادی داشت؛ .چون همان.طور که می.دانید این شرکت بخش عمده.ای از جریان موسیقی را دنبال می.کند و تاکنون هیچ هنرمند ایرانی. جز آقای «کیهان کلهر» و یک گروه خارجی که خواننده آن یک ایرانی مقیم آلمان است، با این شرکت همکاری نداشته.اند؛ یعنی ما هیچ.وقت این شانس را نداشته.ایم که اثر یک هنرمند و آنسامبل ایرانی توسط این شرکت منتشر شود؛ ضمن اینکه باید آقای کلهر را بیشتر به عنوانِ یک شخصیت بین.المللی قلمداد کرد تا هنرمندی صرفا ایرانی؛ چون اهمیت ایشان در موسیقی در دنیا شبیه همان چیزی است که آقای کیارستمی در سینما دارند. به هر حال، تولید یک اثر مشترک با این شرکت اتفاقِ مهمی بود که حالا رخ داده است.
  .
  • به هر حال هرمس در این سال.ها آثار بسیاری منتشر کرده است؛ آلبومِ. موسیقی «نقش» چه ویژگی.ای داشت که گمان کردید می.تواند به عنوانِ این اثر مشترک تلقی شود؟
  من سلیقه.ی موسیقایی مدیرِ سی. ای. ام را می.شناسم و به همین خاطر است که با وجودِ آثارِ متعددی که ما در هرمس منتشر می.کنیم،. اصرار داشتم اثری برای این همکاری مشترک انتخاب شود که با جواب «نه» محترمانه.ی آنان روبه رو نشود. به همین خاطر در این سال.ها صبر کردم تا پروژه.ای شکل گیرد که برای آنان هم جذابیتِ حرفه.ای داشته باشد. در این میان «نقش» ( گلفام خیام و مونا مطبوع ریاحی) می.توانست این استعداد را داشته باشد و در صورتِ این همکاری، طبعاً پوشش بین.المللی گسترده.ای را بدست بیآورد. چون همان.طور که می.دانید این شرکت دارای اعتبار جهانی است و اثری که در آن منتشر می.شود نیز در همین ابعاد معرفی خواهد شد. ضمن آنکه همان.طور که گفتم من بر اساس آشنایی و سلیقه.ی موزیکال آنان احساس کردم که این پروژه، بهترین اتفاقی است که می.تواند در این زمینه رخ دهد. علاوه بر آن باید این موضوع را نیز اضافه کرد که دوئت گیتار کلاسیک و کلارینت حتی در خارج از ایران، ترکیبی است که کمتر شنیده شده است؛ یعنی این اثر هم ایده.ای خاص دارد و هم اینکه این دو هنرمند برای اثرشان یک طرحِ روایی جذابی دارند که در آن از المان.هایی بهره گرفته شده که حتی برای شنونده.ی غیر ایرانی نیز بکر است. خیام و ریاحی در عین حال که از موسیقی بختیاری و قومیِ ایران بهره گرفته.اند، .در این اثر فضایی مدرن ایجاد کرده.اند.
  .
  • اما در این سال.ها هر زمان که صحبت از فعالیتِ بین.المللی می.شود، به سرعت این ماجرا به ذهن خطور می.کند که شاید بهتر است از این فرصت.ها برای معرفی هنر بومی.تر ایران بهره گرفت.
  این مساله اصلا نمی.تواند مصداقی داشته باشد؛ شاید کلارینت و گیتارِ کلاسیک سازهای غربی باشند؛ اما باید فکر کرد که این اثر چه ویژگی.ای دارد که شرکتی با چنین اعتباری جهانی قبول کرده تا آن را به انتشار درآورد. ضمن اینکه معرفی موسیقی اصیل و بومی ایران وظیفه.ی من نیست، قرار نیست من به عنوان یک ناشر خصوصی وظیفه.ای را بر عهده.ی بگیرم که باید مسوولان فرهگی دولت انجامش دهند. ضمن اینکه شخصاً در این سال.ها،. چندان قایل به مسایلی از این دست نبوده.ام و همواره تلاش کردم تا به سهمِ خودم در معرفی موسیقی ایرانی و همچنین برقراری ارتباط.های بین.المللی میان اهالی موسیقی فعالیت کنم. علاوه بر آن شرکتِ ای. سی. ام در زمینه.ی موسیقی سنتی و اقوام فعالیت نمی.کند و علاقه.مندی.اش به موسیقی معاصر است.
  .
  • حالا این اتفاق بزرگ رخ داده است، چه افقی برای ادامه.ی این ماجرا می.دانید؛ آیا ایده.ای در ذهن دارید که به آهنگسازان در آن خصوص سفارشی دهید تا این اتفاق بارِ دیگر ادامه پیدا کند؟.
  اصولا سیاستِ.کاریِ من این نیست که کاری را سفارش دهم و بر آن اساس منتشرش کنم. ایده.ها و طرح.هایی در ذهنم شکل می.گیرد یا اثری به دستم می.رسد که با خودم فکر می.کنم این ظرفیت را دارد که به شکلی - مثلا با همکاری این شرکت- .مطرح شود. به هر حال هر اثری خود قابلیت.هایش را مطرح می.کند؛ در سالیان ِ گذشته اصطلاحی در سینما باب شده بود که به برخی از فیلم.ها به اصطلاح فیلم.های جشنواره.پسند می.گفتند، نمی.خواهم چون این شرکت، شرکتی بزرگ و با اعتباری بین.المللی است؛ چنین مختصاتی برای آثار قایل شوم تا حتما برای همکاری مورد پسندش باشد. اینکار شآن هنرمندان را پایین بیاورد. ترجیح میدهم هنرمند کاری را انجام بدهد که به آن اعتقاد دارد، حال اگر آن کار در چنین چارچوب هایی قابل تعریف بود، یقیناً معرفی اش می کنم..
  .
  • صرف.نظر از این شما برنامه.هایی برای اجرای زنده با حضور هنرمندان خارجی در ایران هم دارید، در این خصوص هم توضیح می.دهید؟.
  28 و 29 فروردین ما بار دیگر مجموعه.ی اجراهایمان تحت عنوان «پانزده سال بازیِ گوش» را .ویلنسل نواز برجسته آلمانی آنیا لخنر که بسیاری او را با اجرای تاثیرگذارش در کوارتت تارکوفسکی (1391). و دوئت کلاسیک به همراه آرتور آوانسف (1392) و البته آلبوم های دونوازی با باندونئون نواز شهیر آرژانتین (دینو سالوتزی) و کوارتت روزاموند می شناسند، طی این دو شب در فهنگسرای نیاوران از سر میگیریم. با خانم لخنر، برنامه ای کلاسیک برای تکنوازی ویلنسل تدارک دیده ایم. در اردیبهشت ماه اجرای کوارتت کاسته به همراه رونمایی آلبوم جدیدشان تحت عنوان "ایستگاه یک" را خوهیم داشت. بعد از آن در خرداد ماه دوئتی با حضور دو هنرمند از کشور سوییس و آلمان انجام می.شود. شهریور ماه تریوی اپن سورس در ایران اجرا خواهد داشت و البته مهر ماه قرار است انور براهیم با کوارتتش اجرا داشته باشند.
  .
  • دلیل این اجراهای زنده چیست؟
  فارغ از اهمیت هنری اجراهای زنده و علاقه شخصی خودم به اجرای موسیقی در جوار شنونده، برگزاری کنسرتبه ما کمک می.کند تا بتوانیم از نظر اقتصادی زنده بمانیم. مخارج تولید یک اثر حتی بسیار کم هزینه در حال حاضر حداقل حدود ده میلیون تومان است که به شکل عملی با قیمت های فعلی، باید دو هزار نسخه به فروش رود تا بعد از دو سال، تنها هزینه.های خودش را پوشش دهد. طبیعی است که در چنین شرایطی، اجراهای زنده می.تواند راه.حلی باشد تا ما بتوانیم همچنان به تولید اثر ادامه دهیم.

  ادامه در منبع : تنها کاربران عضو قادر به مشاهده لینکها هستند ، برای مشاهده و دانلود لینکها از اینجا ثبت نام کنید


  #1 ارسال شده در تاريخ ۱۳۹۴/۰۱/۱۵ در ساعت 18:00

 2. # ADS
  مجری تبلیغات
  تاریخ عضویت
  -
  نوشته ها
  -
  فروشگاه آنلاین کیوبیس با سیستم پرداخت آنلاین و ارسال به سراسر نقاط ایران ، شهرستانها و روستاها در کمترین زمان ممکن ، فروش vst وی اس تی ارزان و با کیفیت ، فروش سمپل و پلاگین های جدید آهنگسازی

  بی نظیرترین آموزش فارسی نرم افزار کیوبیس ( سطح مقدماتی )
  آموزش فارسی کار با نرم افزار کیوبیس (سطح پیشرفته)
  آموزش فارسی CUBASE 5 & NUENDO4
  آموزش فارسی تکمیلی NUENDO5.5, CUBASE 6.5
  آموزش فارسی Ableton Live 9
  آموزش فارسی سونار Sonar X2,X3
  آموزش فارسی Cubase Elements 7

  آموزش فارسی protools 10
  آموزش فارسی Logic Pro X2 لاجیک
  آموزش فارسی Studio one استودیو وان
  آموزش فارسی BAND IN A BOX 2015
  آموزش فارسی Guitar Pro 6
  آموزش فارسی ضبط افکت میکس و مستر صدا ADOBE AUDITION CS5.5
  آموزش فارسی یک پروژه تنظیم آهنگ از ابتدا تا انتها

  آموزش فارسی اف ال استودیو FL Studio 12
  آموزش فارسی سمپلر کانتکت Native instrument Kontakt 5
  آموزش فارسی تصویری امنیسفر OMNISPHERE
  آموزش فارسی تخصصی تنظیم حرفه ای موسیقی
  آموزش فارسی موسیقی الکترونیک Steinberg Sequel
  آموزش فارسی تکنیکهای حرفه ای وکال همراه با آموزش Melodyne
  آموزش فارسی تکنیکهای رکورد صدا در استودیو موسیقی
  آموزش فارسی 101 ترفند حرفه ای میکس + مستر آهنگ با ایزوتوپ اوزون 7 izotope ozone
  آموزش فارسی جامع مسترینگ آهنگ Izotop Ozone 6 + tracks
  آموزش فارسی Fab Filter+Waves +Slate Digital

  آموزش کامل مراحل ساخت آهنگ از ابتدا تا انتها
  آموزش فارسی آهنگسازی در یک هفته
  آموزش فارسی تنظیم حرفه ای موسیقی
  آموزش فارسی مولتی مدیا تصویری مبانی موسیقی
  آموزش فارسی تنظیم و ارکستراسیون آهنگ
  آموزش فارسی فالش گیری و فاصله سازی صدای خواننده
  آموزش خوانندگی پاپ به زبان فارسی
  آموزش آهنگسازی در سبکهای پاپ، هیپ هاپ رپ،ترنس،هاوس،بلوز،جاز،راک

  آموزش فارسی میکس حرفه ای آهنگ
  آموزش فارسی میکس و مسترینگ حرفه ای
  آموزش فارسی یک پروژه میکس و مستر آهنگ از ابتدا تا انتها
  آموزش فارسی ریتم سازی در موسیقی
  آموزش فارسی ساخت بیت در موسیقی
  آموزش فارسی صداسازی با سینتی سایزرها
  آموزش فارسی فالش گیری و فاصله سازی صدای خواننده
  آموزش فارسی ساخت استودیوی موسیقی خانگی

  خرید وی اس تی پیانو spitfire audio hans zimmer piano
   

موضوعات مشابه

 1. پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: ۱۳۹۰/۱۱/۲۵, 15:10
 2. پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: ۱۳۹۰/۱۱/۲۵, 13:11
 3. پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: ۱۳۹۰/۰۹/۰۱, 16:03
 4. پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: ۱۳۹۰/۰۸/۱۸, 19:00
 5. پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: ۱۳۹۰/۰۷/۱۳, 01:12

جستجو شده ها

Nobody landed on this page from a search engine, yet!

تا این لحظه 0 کاربر از این تاپیک دیدن کرده اند

فقط اعضا گروه ویژه vip و مدیران قادر به دیدن اسامی بازدیدکنندگان تاپیک هستند

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید

کپی از مطالب سایت مجاز نمیباشد و پیگرد قانونی دارد

cubase.ir

BACK TO TOP
وی اس تی
آرتیست