کانال کیوبیس در تلگرام را دنبال کنید
آهنگسازی
آهنگسازی
صفر تا صد آموزش فارسی کیوبیس پک 1
صفر تا صد آموزش فارسی کیوبیس پک 2
آموزش فارسی صفر تا صد مسترینگ با پلاگینهای wavesدانلود کیوبیس 8 cubase با لینک مستقیم رایگان و آموزش نصب فارسی

دانلود رایگان وی اس تی استرینگ شرقی Fayez Saidawi Oriental Strings با لینک مستقیم تک پارت از سرور سایتآموزش آهنگسازی فارسی

+ پاسخ به موضوع
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: مسیر مسدود موسیقی پاپ در برج میلاد

 1. Ramin95 آواتار ها
  Ramin95
  شماره کاربری
  4941
  Contributor
  شهریور /۱۳۹۰
  4,009
  مثبت های دریافتی
  + های دریافتی575
  0
  سپاس از شما 815 بار در 687 پست
  Follows
  0
  Following
  0

  پیش فرض مسیر مسدود موسیقی پاپ در برج میلاد

  موسیقی ما - این روز.ها آنقدر سر به فلک کشیده. است که دیگر سر از پا نمی.شناسد؛ حتی راضی نمی.شود یادی از دوستان قدیمی داشته باشد. روزگارانی که چندان اسم و رسم و بازار پر رونقی نداشت و توانست با حمایت مردم و خوانندگان محبوبشان حرفی برای گفتن داشته باشد.، کم کم به رونق رسید و اکنون برای اجرا در آن باید وقت گرفت و هزینه بسیاری کرد، ضمن آنکه باید از اهالی موسیقی پاپ هم نبود!تقریباً اوایل تابستان سال گذشته بود؛ شهاب مرادی معاونت فرهنگی هنری شهرداری تهران با این مضمون که می. خواهد از موسیقی فاخر حمایت کند و آموزش را تخصصی نماید.، اعلام کرد کلاس.های موسیقی در فرهنگسرا.ها «فعلاً» تعطیل می. شود. این اتفاق در حالی رقم خورد که در نیمه دوم سال ۹۳ با کاهش اجرای موسیقی پاپ در برج میلاد تهران و افزایش اجرای موسیقی.های سنتی، در نظر گروهی این موضوع به حذف موسیقی پاپ از این برج تعبیر شد و در پی آن هم این تفسیر به واقعیت تبدیل شد و کمی بعد از اجرای موسیقی پاپ .در برج میلاد ممانعت به عمل آوردند. این رویداد در حالی صورت گرفت که برج میلاد، هم به لحاظ زیرساختی و هم به لحاظ ظرفیت.، یکی از بهترین سالن.ها برای اجرای کنسرت موسیقی است و پیش از این هم مسئولان مربوطه تا زمانی که تنور داغ بود از این فرصت بهره خوبی بردند و به قول معروف زرد آلو را برای هسته.اش می.خواستند..

  به گفته فرزاد هشیار پارسیان. مدیرعامل سابق برج میلاد، برگزاری کنسرت موسیقی پاپ در گذشته به این دلیل بوده است که در دوره رکود اقتصادی، حجم برگزاری همایش.ها و برنامه.ها در برج میلاد کاهش یافته بود بر همین اساس برای استفاده بهینه از تمامی سالن.های برج، تعدادی از سالن.ها نیز به برگزاری کنسرت پاپ اختصاص داده شده بود. اما وی ششم بهمن.ماه سال گذشته گفت که فضاهای لازم برای برگزاری کنسرت پاپ در سایر قسمت.های شهر هم وجود دارد اما برای کنسرت سنتی که ذائقه مخاطب در حوزه موسیقی ایرانی است این ظرفیت در حال از بین رفتن است و این وظیفه ما است که بیشتر از قبل به آن توجه کنیم بنابراین اجاره برج میلاد تنها برای اجرای موسیقی سنتی امکان.پذیر است. علیرضا شریفی، مدیر مرکز همایش.های برج میلاد نیز در تازه.ترین گفت.و.گوی خود اعلام داشته فعلاً تصمیم.گیری خاصی برای برگزار شدن کنسرت.های موسیقی پاپ در مرکز همایش.های برج میلاد انجام نگرفته است در صورتی که پیروز ارجمند مدیرکل دفتر موسیقی وزارت ارشاد اعلام کرده بود از سی.امین جشنواره. موسیقی فجر به بعد، کنسرت.های پاپ دوباره در سالن همایش.های برج میلاد روی صحنه خواهند رفت و این حاصل تفاهمنامه.ای است که با نیروی انتظامی امضا شده است...

  اهمیت این موضوع ما را بر این داشت تا موضوع ممانعت از اجرای کنسرت.های پاپ در برج میلاد را با اهالی موسیقی و خوانندگان پاپ و سنتی مطرح کند و نظرات آن.ها را در این خصوص جویا شود.
  .
  • عبدالحسین مختاباد: مدیران ارشد شهری دستور ممانعت را صادر کرده اند
  ممنوعیت حضور خوانندگان موسیقی پاپ در برج میلاد به دستور مستقیم مدیران ارشد شهرداری تهران بوده و ما نیز در این باره مخالفت خود را اعلام کرده.ایم همچنین درصحن علنی شورای شهر تهران درباره این مسأله تذکر هم داده.ایم که امیدوارم فضایی ایجاد شود تا هنرمندان موسیقی پاپ هم بتوانند موسیقی خود را داشته باشند و به طور قطع ما هم در حد توان از آن.ها حمایت خواهیم کرد.
  .
  • کیوان ساکت: نباید برج میلاد را مرزبندی کرد
  نباید میان هنرمندان و موسیقی پاپ و سنتی حصار کشید و سالن برج میلاد را مرزبندی کرد. برج میلاد به عنوان یکی از مکان.های اجرای کنسرت.های موسیقی باید برای همه هنرمندان باشد و محدود کردن فضا و اختصاص آن به یک حوزه موسیقی ـ سنتی ـ کار درستی نیست. البته تصمیم گیرندگان باید در خصوص برگزاری کنسرت.های موسیقی سنتی هم چاره.ای بیندیشند تا این سبک هم جایگاه خود را محفوظ بدارد. به هرحال موسیقی سنتی شنونده خاص خود را دارد در حالی که مخاطب موسیقی پاپ عام.تر است. به اعتقاد من در مجموع تخصیصی که به موسیقی سنتی داده.اند، چندان درست نیست.
  .
  • خشایار اعتمادی: ممنوعیت حضور اهالی پاپ جای تعجب دارد
  موسیقی پاپ یک موسیقی پر.مخاطب و فاخر است و درجه.بندی و تفکیک کردن آن می.تواند به نوعی بی.توجهی به خیل وسیع مخاطبان موسیقی پاپ باشد. به باور من ممنوعیت حضور هنرمندان پاپ جای تعجب دارد به این علت که اگر امروزه برج میلاد به عنوان کانون توجه برای اجرای موسیقی مرکزیتی پیدا کرده شک نباید کرد که به خاطر حضور طرفداران موسیقی پاپ است. حال باید دید چه سیاست.هایی در پس این رویکرد شهرداری قرارد دارد که چنین تصمیمی گرفته شده است؟! استنباط من این است که در دولت امکانات بسیاری وجود دارد و می.تواند جایگزین بهتر و قوی.تری برای همه سبک.های موسیقی ایجاد کند، بنابراین .می.بایست وزارت فرهنگ و ارشاد یا سایر وزارتخانه.های مربوط به دولت، نگاه مثبتی به این سبک موسیقی و طرفداران آن داشته باشند. مسئولان باید با کمک بخش خصوصی فضایی بهتر برای اجرای کنسرت نه فقط موسیقی پاپ بلکه برای همه سبک.های موسیقی ایجاد کنند و حتی اگر در سالن برج میلاد به روی همه باز باشد باز هم مکان مناسب برای اجرای کنسرت.های موسیقی در پایتخت خیلی وجود ندارد و باید در هر سال چند سالن دیگر هم برای اجرای موسیقی در نظر گرفته شود.
  .
  • علی لهراسبی: این تصمیم سلیقه.ای است
  برج میلاد یکی از بهترین سالن.های کنسرت در ایران است و حضور نداشتن هنرمندان موسیقی پاپ اتفاق خوبی نیست. به اعتقاد من مسئولان نباید این تصمیم را بگیرند که موسیقی پاپ مجوز اجرا ندارد این موسیقی هم یکی از سبک.های موسیقی ایرانی است و این تصمیم تنها یک نگاه سلیقه.ای است و قانونی نیست. اگر موسیقی پاپ ممنوع است باید همه جا ممنوع باشد و فرق نمی.کند که در برج میلاد اجرا شود یا جای دیگری. قوانین.. همان است.
  .
  • رضا یزدانی: مدیران این مجموعه شفاف.سازی کنند
  موسیقی پاپ به علت اینکه مخاطبان بسیاری دارد حضور نداشتن آن می.تواند از نظر اقتصادی به برج میلاد لطمه وارد کند. این سالن تنها سالن استاندارد برای اجرای کنسرت پاپ است که متأسفانه بدون هیچ دلیل منطقی و قانع کننده.ای این تصمیم اتخاذ شده است. باید از تصمیم گیرندگان پرسید که اگر این سالن تنها برای اجرای موسیقی سنتی است پس به چه علت برای جشنواره فجر مجوز اجرا صادر کردند؟! به هرحال یا دلیل منطقی وجود دارد یا بی.دلیل چنین تصمیمی گرفته شده است اما در هرصورت بهتر است مدیران این مجموعه در خصوص این امر شفاف.سازی کنند.
  .
  • شهرام شکوهی: به موسیقی پاپ همانند بچه سرراهی ننگرید
  ممنوعیت حضور هنرمندان موسیقی پاپ در برج میلاد اتفاق ناخوشایندی است اما صلاح مملکت خویش را خسروان دانند. اجرای کنسرت در این سالن نسبت به سالن میلاد نمایشگاه بین.المللی کیفیت بهتری دارد. اما به هر.حال تصمیم گیرنده .افراد دیگری هستند و ای.کاش نگاه مسئولان به موسیقی پاپ مانند یک بچه سر راهی نباشد. این موسیقی بخش اعظم چرخه اقتصادی در عرصه هنر است و باید. نگاه مهربانه.تری داشته باشند.
  .
  • آرش قنادی: از ابتدا هم به ما در برج میلاد اجازه اجرا ندادند
  نظر خاصی درباره این اتفاق ندارم به این علت که آن زمان که خوانندگان موسیقی پاپ در برج میلاد مجوز اجرا داشتند گروه سون به دلیل ممیزی.هایی که نمی.دانم به چه علت بود، مجوز اجرا نداشت. وقتی وزارت فرهنگ و ارشاد به این گروه اجازه اجرا را در تهران می.دهد اگر برج میلاد باشد یا فضایی دیگر فرقی ندارد.. البته دیگر برای ما تفاوت چندانی هم ندارد که در کجا به ما مجوز دهند. مهم برای ما آن است که بدانیم طرفدارانمان از ما چه می.خواهند. هر.کجا مخاطب ما بخواهد برای ما مناسب.ترین محل اجراست.
  .
  • محمدرضا ممتاز واحد: تبعیت از تصمیمات وزارت فرهنگ و ارشاد الزامی است
  مدیر.عامل برج میلاد چندی پیش در سخنانی عنوان کرد: «همه جای دنیا سالن.های ویژه مثل سالن معروف لندن، فرانسه و... نیز ممیزی می.شوند و کار.ها را انتخاب می.کنند» این سخن از چند جهت تأمل برانگیز است. اول اینکه رویکرد موسیقی در آن ملل مانند ایران نیست و دیگر اینکه سالن.های اجرای موسیقی در آن کشور.ها مانند ایران محدود نیست و به همین جهت مسئولان سالن.های «ویژه»، جهت ممیزی آثار صحنه.ای شخصاً اقدام می.کنند. البته رویکرد شورای سیاستگذاری موسیقی برج میلاد قابل احترام است که آثار فاخر فرهنگی را لایق اجرا در تالارهای این برج می.داند ولی مسأله مهم اینجاست که متولی اصلی فرهنگ و هنر کشور، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. اگر این وزارتخانه به خواننده.ای مجوز اجرا دهد که شورای سیاستگذاری موسیقی برج میلاد و حتی نگارنده این سطور آثار آن خواننده را فاقد ارزش.های هنری بدانیم، احترام و تبعیت از تصمیمات و مجوزهای صادره از وزارت ارشاد و همچنین مخاطبان آن خواننده و گروه خاص موسیقی، الزامی و لازم الاجراست. یکپارچگی سیستم فرهنگی و پرهیز از اعمال سلیقه.های شخصی- گروهی باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد.

  ادامه در منبع : تنها کاربران عضو قادر به مشاهده لینکها هستند ، برای مشاهده و دانلود لینکها از اینجا ثبت نام کنید


  #1 ارسال شده در تاريخ ۱۳۹۴/۰۱/۲۷ در ساعت 14:00

 2. # ADS
  مجری تبلیغات
  تاریخ عضویت
  -
  نوشته ها
  -
  فروشگاه آنلاین کیوبیس با سیستم پرداخت آنلاین و ارسال به سراسر نقاط ایران ، شهرستانها و روستاها در کمترین زمان ممکن ، فروش vst وی اس تی ارزان و با کیفیت ، فروش سمپل و پلاگین های جدید آهنگسازی

  بی نظیرترین آموزش فارسی نرم افزار کیوبیس ( سطح مقدماتی )
  آموزش فارسی کار با نرم افزار کیوبیس (سطح پیشرفته)
  آموزش فارسی CUBASE 5 & NUENDO4
  آموزش فارسی تکمیلی NUENDO5.5, CUBASE 6.5
  آموزش فارسی Ableton Live 9
  آموزش فارسی سونار Sonar X2,X3
  آموزش فارسی Cubase Elements 7

  آموزش فارسی protools 10
  آموزش فارسی Logic Pro X2 لاجیک
  آموزش فارسی Studio one استودیو وان
  آموزش فارسی BAND IN A BOX 2015
  آموزش فارسی Guitar Pro 6
  آموزش فارسی ضبط افکت میکس و مستر صدا ADOBE AUDITION CS5.5
  آموزش فارسی یک پروژه تنظیم آهنگ از ابتدا تا انتها

  آموزش فارسی اف ال استودیو FL Studio 12
  آموزش فارسی سمپلر کانتکت Native instrument Kontakt 5
  آموزش فارسی تصویری امنیسفر OMNISPHERE
  آموزش فارسی تخصصی تنظیم حرفه ای موسیقی
  آموزش فارسی موسیقی الکترونیک Steinberg Sequel
  آموزش فارسی تکنیکهای حرفه ای وکال همراه با آموزش Melodyne
  آموزش فارسی تکنیکهای رکورد صدا در استودیو موسیقی
  آموزش فارسی 101 ترفند حرفه ای میکس + مستر آهنگ با ایزوتوپ اوزون 7 izotope ozone
  آموزش فارسی جامع مسترینگ آهنگ Izotop Ozone 6 + tracks
  آموزش فارسی Fab Filter+Waves +Slate Digital

  آموزش کامل مراحل ساخت آهنگ از ابتدا تا انتها
  آموزش فارسی آهنگسازی در یک هفته
  آموزش فارسی تنظیم حرفه ای موسیقی
  آموزش فارسی مولتی مدیا تصویری مبانی موسیقی
  آموزش فارسی تنظیم و ارکستراسیون آهنگ
  آموزش فارسی فالش گیری و فاصله سازی صدای خواننده
  آموزش خوانندگی پاپ به زبان فارسی
  آموزش آهنگسازی در سبکهای پاپ، هیپ هاپ رپ،ترنس،هاوس،بلوز،جاز،راک

  آموزش فارسی میکس حرفه ای آهنگ
  آموزش فارسی میکس و مسترینگ حرفه ای
  آموزش فارسی یک پروژه میکس و مستر آهنگ از ابتدا تا انتها
  آموزش فارسی ریتم سازی در موسیقی
  آموزش فارسی ساخت بیت در موسیقی
  آموزش فارسی صداسازی با سینتی سایزرها
  آموزش فارسی فالش گیری و فاصله سازی صدای خواننده
  آموزش فارسی ساخت استودیوی موسیقی خانگی

  خرید وی اس تی پیانو spitfire audio hans zimmer piano
   

موضوعات مشابه

 1. پاسخ ها: 14
  آخرين نوشته: ۱۳۹۲/۰۱/۱۱, 14:00
 2. پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: ۱۳۹۱/۰۷/۲۶, 00:40
 3. پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: ۱۳۹۱/۰۳/۲۸, 13:50
 4. پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: ۱۳۹۰/۰۹/۱۳, 02:13
 5. پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: ۱۳۹۰/۰۸/۱۸, 19:00

جستجو شده ها

Nobody landed on this page from a search engine, yet!

تا این لحظه 3 کاربر از این تاپیک دیدن کرده اند

فقط اعضا گروه ویژه vip و مدیران قادر به دیدن اسامی بازدیدکنندگان تاپیک هستند

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید

کپی از مطالب سایت مجاز نمیباشد و پیگرد قانونی دارد

cubase.ir

BACK TO TOP
وی اس تی
آرتیست