کانال کیوبیس در تلگرام را دنبال کنید
آهنگسازی
آهنگسازی
صفر تا صد آموزش فارسی کیوبیس پک 1
صفر تا صد آموزش فارسی کیوبیس پک 2
آموزش فارسی صفر تا صد مسترینگ با پلاگینهای wavesدانلود کیوبیس 8 cubase با لینک مستقیم رایگان و آموزش نصب فارسی

دانلود رایگان وی اس تی استرینگ شرقی Fayez Saidawi Oriental Strings با لینک مستقیم تک پارت از سرور سایتآموزش آهنگسازی فارسی

+ پاسخ به موضوع
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: محسن چاوشي از روزهاي بي خبري، آلبوم «دلصدا» ،خرمشهر، خاطرات دور و نزديك اش از جنگ ، سنتوري و آلبوم جديدش مي گويد: با ق

 1. Ramin95 آواتار ها
  Ramin95
  شماره کاربری
  4941
  Contributor
  شهریور /۱۳۹۰
  4,009
  مثبت های دریافتی
  + های دریافتی575
  0
  سپاس از شما 815 بار در 687 پست
  Follows
  0
  Following
  0

  پیش فرض محسن چاوشي از روزهاي بي خبري، آلبوم «دلصدا» ،خرمشهر، خاطرات دور و نزديك اش از جنگ ، سنتوري و آلبوم جديدش مي گويد: با ق

  محسن چاوشي از روزهاي بي خبري، آلبوم «دلصدا» ،خرمشهر، خاطرات دور و نزديك اش از جنگ ، سنتوري و آلبوم جديدش مي گويد:
  با قدرت كنسرت می دهم

  موسیقی ما - بهمن بابازاده: صداي موزيك خيلي بلند است و بعضي حرفهايش را متوجه نمي شوم.معلوم است كه براي انرژي گرفتن هميشه سراغ موسيقي مي رود و انصافا هم هميشه نتيجه گرفته است. برايش لقب هاي جورواجوري از طرف هوادارانش انتخاب شده. «سلطان» و «آقاي خاص» تنها نمونه هايي از اين القاب است ولي او نه رفتارهاي خاصي دارد و نه مثل اغلب سلاطين خودش را مي گيرد. خيلي «راحت تر» از آن چيزي ست كه همه فكر مي كنند. موقع حرف زدن شمرده و آرام حرف مي زند و لزومي ندارد براي گرفتن جوابي «سر و صدا دار» اصرار داشته باشي. سكوت مي كند و نگاهش را از چشم هايت مي گيرد و لبخند محوي مي زند . دوسال پيش هم كه براي اولين بار رو به رويش نشسته بودم ، همين رفتارها را داشت. ولي آن روزها هنوز تا اين حد از دسترس خارج نشده بود. هنوز تا اين حد از رسانه ها نااميد نبود و بعضي اوقات بروي جلد مجله ها آفتابي مي شد. يادش بود و مي گفت : « آن سالها هنوز به نظرم رسانه ها تا اين حد گستردگي نداشتند». ظاهرا دل خوشي از آنها ندارد و زياد وارد بحث هاي رسانه اي اش نمي شود. ولي همين كه قانع اش مي كنم كه هنوز هم هستند كساني كه براي طرف مصاحبه شونده احترام قائل اند، آن لبخند محو ديگر در صورتش ديده نمي شود براي من كافي است.

  اين مصاحبه محتاج يك ليد بلند بالا و طولاني است كه در آن همه مراحل عملي شدن اش را از لحظه شروع رايزني ها براي گفتگو و اتمام پروژه است، مو به مو عنوان شود. هفت خوان مخوفي كه شايد خيلي ها نتوانند حتي فكرش را بكنند. ولي حالا كه همه آن ماجراها تمام شده و شما در حال خواندن اين سطرها هستيد، دليلي نمي بينم مصيبت نامه اي بلند بالا بنويسم و به همين چند خط بسنده مي كنم. ناهمگوني بخشي از سوالات اين گفتگو را بگذاريد به حساب اينكه يكي از شروط محسن چاوشي ضبط نشدن صدايش در اين گفتگو بود و هيچ فايل صوتي اي از اين گفتگو وجود ندارد. پس طبيعي است كه بخشهايي از صحبت هاي استاد از دستم خارج شود و همين باعث بالا پائين شدن موضوعي و مفهومي بخش هايي از آن شده است. صداي بلند موسيقي هم دليل ديگري بود كه مزيد بر علت شد و محصول هميني شد كه مي بينيد. همه اين كاستي ها را بگذاريد به حساب آن روز باراني لعنتي كه ماشين تازه از كارواش برگشته چاوشي را به گند كشيده بود و حالش گرفته شده بود!

  • هميشه پر حرف وحديث ترين ماجرا در مورد تو اين است كه گفته مي شود روحيات خاصي داري و معمولا نمي شود واكنش ات را در قبال مسائل مختلف پيش بيني كرد. ولي در يك مورد تقريبا اين قانون نقض شده و آن هم زماني است كه صحبت جنگ و خرمشهر مي شود. آن وقت است كه لحن تو عوض مي شود و به هم مي ريزي. دليل اين حساسيت ات به خرمشهر و جنگ چيست؟
  هر کسي شهرش را دوست دارد و عرق خاصي به زادگاهش دارد. من هم همان حسي را دارم که همه مردم ايران به خرمشهر و جنگ دارند. اين که چيز عجيبي نيست.
  • نوايي بوده که با شنيدن ان هميشه ياد خرمشهر و جنگ بيفتي و آن تصوير ها اذيت ات کنند؟
  صداي سنج و دمام را که مي شنوم ، به حال و هواي آن زمان مي روم.
  • بدترين و تلخ ترين خاطره تو از آن زمان و جنگ، که هميشه از آن فراري بوده اي چيست؟
  من يک تراک ساخته ام به نام «پرچم سفيد » که تمام اتفاقات و احساسات ام را در آن قطعه در مورد جنگ بيان کرده ام. با انتشار آن خود به خود اين سوال پاسخ داده خواهد شد. بگذار موضوع اش همين طور سكرت باقي بماند.
  • پيشنهاد حضور تو در البوم « دلصدا» چطور و از طريق چه کسي شد؟
  از موسسه «بشارت » با من تماس گرفتند و موضوع آلبوم را با من مطرح کردند و من هم پذيرفتم. به همين راحتي!
  • ده سال بعد وقتي دلصدا را گوش مي کني چه حسي به تو دست مي دهد؟ دوست دارم آن حس لحظه تولد اين اثر را بدانم.
  مطمئنا اين حس، حس پشيماني نخواهد بود.
  • .اين آلبوم را مي شود نوعي اداي دين اهالي پاپ به جنگ و هشت سال دفاع مقدس دانست؟
  جنگ يک موضوع اجتماعي است که همه مردم ايران با آن درگير بوده اند. دوست داشتم هرچند تلخ ولي با انجام اين کار و خواندن اش خاطره اي از آنرا برايشان تداعي کرده باشم و سهم كوچكي داشته باشم. حالا اسم.اش را اگر تو دوست داري بگذاري اداي دين، من مشكلي ندارم.
  • مي دانم كه هيچوقت در مورد بقيه همكارانت صحبت نكرده و نمي كني ولي اين پروژه چون محتوايي مفهومي دارد، مي خواهم در مورد بقيه خواننده هايي که در اين آلبوم حضور دارند ، نظرت را بدانم.
  همه زحمت کشيدند و خوشحالم که دوستاني دارم که به ارزش ها اهميت مي دهند.
  • برخلاف صحبت هايي كه هميشه در مورد تو در رسانه ها شده ، من به خوبي مي دانم كه تو آدم انتقاد پذيري هستي و بخاطر همين مي خواهم از تو انتقادي کنم. علت اينکه معمولا در همه آلبوم هاي گروهي حضور داري ولي آلبوم شخصي خودت دير به دير در بازار منتشر مي شود چيست؟
  من کار گروهي را دوست دارم و هميشه از آن استقبال مي کنم. معمولا کارهاي گروهي تک تراک است و سفارشي. ولي آلبوم خودم نياز به تمرکز و وقت بيشتري دارد. همين باعث قبول کردن اين پيشنهاد ها مي شود. تو مشكلي با اين مسئله داري؟
  • نه ولي به نظرم همين حضور هاي مقطعي و كوتاه آلبوم هايت را به تاخير مي اندازد.
  آلبومم در مراحل آخر ساخت و توليد است.
  • در مورد آلبوم ات «پرچم سفيد» اطلاعات كمي به بيرون درز كرده. ولي مي خواهم از زبان خودت بشنوم كه اين آلبوم به جنگ و آن دوران و لحظات و تجربه هاي شخصي تو ربطي دارد؟ کمي در مورد جزئيات اش صحبت مي کني؟
  بله. به شدت مشغول توليد آلبوم جديدم هستم و اسمش را هم «پرچم سفيد » گذاشته ام. شعر پرچم سفيد از حسين صفا است و تنظيم آنرا نيز خودم انجام داده ام. جزئيات بيشتر هم به وقت اش منتشر مي شود!
  • برسيم به يكي از اصلي ترين مباحثي كه در مورد تو اين روزها مطرح است. ماجراي کنسرت ندادن تو بحث روز خيلي از محافل خبري است. خواننده اي هم که کنسرت ندهد، هزاران حرف و حديث پشت سرش گفته مي شود. اعم از اينکه صدايش ساختگي است و افکت دارد و...قرار نيست بالاخره اين طلسم شکسته شود؟
  نمي دانم که چرا براي ديگران مسائل خصوصي من مهم است. من هيچوقت به حرف و حديث ها و حتي حاشيه ها اهميت نداده ام و سعي مي کنم کار خودم را انجام بدهم. اين حرف را بخاطر هوادارانم مي زنم نه به خاطر حرف و حديث هايي که وجود دارد و تو در مورد آنها صحبت مي كني. هر وقت شرايطي که در ذهن من است مهيا شود با قدرت تمام کنسرت هم خواهم گذاشت. آن وقت همه آنهايي كه پشت سر من حرف مي زنند مي فهمند كه چه اشتباهي كرده اند.
  • تک تراک هاي پر هيجان و قوي اي از قبيل «ديوار بي در» و «نخل هاي بي سر» را منتشر کرده اي که به شدت مورد توجه قرار گرفته اند. دوست دارم بدانم اين روزهاي محسن چاوشي بيش از همه شبيه کدام يک از قطعاتش است؟
  همه قطعات حال و روز اين روزهاي من اند. من کار مي سازم که مخاطبان ام گوش کنند و مورد توجه شان قرار بگيرد. در ضمن من نبايد نظر بدهم و اين مردم هستند که بايد هنرمند مورد علاقه شان را انتخاب کنند.
  • جواب سوالم را ندادي و مي دانم دليل جواب ندادن ات هم چيست. بگذريم! گفته مي شود براي پروژه هاي کاري ، محسن چاوشي قيمت هاي نجومي و کلان را دريافت مي کند. در قبال اين صحبت ها چه جوابي داري؟
  دليلش را بايد از تهيه کننده هاي بپرسيد نه از من !
  • دليلش احيانا اين نيست که تو کنسرت نمي دهي و دير به دير هم آلبوم منتشر مي کني و براي گذران زندگي ات هميشه قيمت بالا مي دهي؟
  اين سوال خيلي سوال شخصي اي است. مگر من از تو مي پرسم که خرج زندگي ات را از کجا مي آوري؟! اينکه خدا روزي رسان است ، فقط يک حرف نيست....
  • هيچوقت از تجربه حضور در فيلم «سنتوري» صحبت نکردي. دليل اش همان روحيات خاص تو نيست که دوست نداري در مورد ديگران اظهار نظر کني؟
  قبل تر ها در مورد سنتوري صحبت کرده ام. اما اگر مثل هميشه دنبال اين هستي که آيا من با کسي مشکل دارم يا نه ، بايد بگويم که مطمئن باش که تا به حال با هيچ کدام از دوستان آن مجموعه هيچ مشکلي نداشته ام.

  ادامه در منبع : تنها کاربران عضو قادر به مشاهده لینکها هستند ، برای مشاهده و دانلود لینکها از اینجا ثبت نام کنید


  #1 ارسال شده در تاريخ ۱۳۹۰/۰۹/۰۶ در ساعت 01:20

 2. # ADS
  مجری تبلیغات
  تاریخ عضویت
  -
  نوشته ها
  -
  فروشگاه آنلاین کیوبیس با سیستم پرداخت آنلاین و ارسال به سراسر نقاط ایران ، شهرستانها و روستاها در کمترین زمان ممکن ، فروش vst وی اس تی ارزان و با کیفیت ، فروش سمپل و پلاگین های جدید آهنگسازی

  بی نظیرترین آموزش فارسی نرم افزار کیوبیس ( سطح مقدماتی )
  آموزش فارسی کار با نرم افزار کیوبیس (سطح پیشرفته)
  آموزش فارسی CUBASE 5 & NUENDO4
  آموزش فارسی تکمیلی NUENDO5.5, CUBASE 6.5
  آموزش فارسی Ableton Live 9
  آموزش فارسی سونار Sonar X2,X3
  آموزش فارسی Cubase Elements 7

  آموزش فارسی protools 10
  آموزش فارسی Logic Pro X2 لاجیک
  آموزش فارسی Studio one استودیو وان
  آموزش فارسی BAND IN A BOX 2015
  آموزش فارسی Guitar Pro 6
  آموزش فارسی ضبط افکت میکس و مستر صدا ADOBE AUDITION CS5.5
  آموزش فارسی یک پروژه تنظیم آهنگ از ابتدا تا انتها

  آموزش فارسی اف ال استودیو FL Studio 12
  آموزش فارسی سمپلر کانتکت Native instrument Kontakt 5
  آموزش فارسی تصویری امنیسفر OMNISPHERE
  آموزش فارسی تخصصی تنظیم حرفه ای موسیقی
  آموزش فارسی موسیقی الکترونیک Steinberg Sequel
  آموزش فارسی تکنیکهای حرفه ای وکال همراه با آموزش Melodyne
  آموزش فارسی تکنیکهای رکورد صدا در استودیو موسیقی
  آموزش فارسی 101 ترفند حرفه ای میکس + مستر آهنگ با ایزوتوپ اوزون 7 izotope ozone
  آموزش فارسی جامع مسترینگ آهنگ Izotop Ozone 6 + tracks
  آموزش فارسی Fab Filter+Waves +Slate Digital

  آموزش کامل مراحل ساخت آهنگ از ابتدا تا انتها
  آموزش فارسی آهنگسازی در یک هفته
  آموزش فارسی تنظیم حرفه ای موسیقی
  آموزش فارسی مولتی مدیا تصویری مبانی موسیقی
  آموزش فارسی تنظیم و ارکستراسیون آهنگ
  آموزش فارسی فالش گیری و فاصله سازی صدای خواننده
  آموزش خوانندگی پاپ به زبان فارسی
  آموزش آهنگسازی در سبکهای پاپ، هیپ هاپ رپ،ترنس،هاوس،بلوز،جاز،راک

  آموزش فارسی میکس حرفه ای آهنگ
  آموزش فارسی میکس و مسترینگ حرفه ای
  آموزش فارسی یک پروژه میکس و مستر آهنگ از ابتدا تا انتها
  آموزش فارسی ریتم سازی در موسیقی
  آموزش فارسی ساخت بیت در موسیقی
  آموزش فارسی صداسازی با سینتی سایزرها
  آموزش فارسی فالش گیری و فاصله سازی صدای خواننده
  آموزش فارسی ساخت استودیوی موسیقی خانگی

  خرید وی اس تی پیانو spitfire audio hans zimmer piano
   

موضوعات مشابه

 1. پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: ۱۳۹۰/۱۰/۲۰, 20:30
 2. پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: ۱۳۹۰/۱۰/۱۸, 19:00
 3. موزه موسیقی در تازه ترین تور تهران گردی
  توسط Ramin95 در انجمن اخبار روز موسیقی
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: ۱۳۹۰/۱۰/۰۳, 14:50
 4. جهانگير زماني از «قاضيان كربلا» مي.گويد
  توسط Ramin95 در انجمن اخبار روز موسیقی
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: ۱۳۹۰/۰۷/۰۳, 12:15
 5. پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: ۱۳۹۰/۰۶/۱۹, 14:00

جستجو شده ها

Nobody landed on this page from a search engine, yet!

تا این لحظه 2 کاربر از این تاپیک دیدن کرده اند

فقط اعضا گروه ویژه vip و مدیران قادر به دیدن اسامی بازدیدکنندگان تاپیک هستند

کلمات کلیدی این موضوع

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید

کپی از مطالب سایت مجاز نمیباشد و پیگرد قانونی دارد

cubase.ir

BACK TO TOP
وی اس تی
آرتیست