کانال کیوبیس در تلگرام را دنبال کنید
آهنگسازی
آهنگسازی
صفر تا صد آموزش فارسی کیوبیس پک 1
صفر تا صد آموزش فارسی کیوبیس پک 2
آموزش فارسی صفر تا صد مسترینگ با پلاگینهای wavesدانلود کیوبیس 8 cubase با لینک مستقیم رایگان و آموزش نصب فارسی

دانلود رایگان وی اس تی استرینگ شرقی Fayez Saidawi Oriental Strings با لینک مستقیم تک پارت از سرور سایتآموزش آهنگسازی فارسی

+ پاسخ به موضوع
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: جشنواره سازهای کلاسیک برگزیدگان خود را شناخت

 1. Ramin95 آواتار ها
  Ramin95
  شماره کاربری
  4941
  Contributor
  شهریور /۱۳۹۰
  4,009
  مثبت های دریافتی
  + های دریافتی575
  0
  سپاس از شما 815 بار در 687 پست
  Follows
  0
  Following
  0

  پیش فرض جشنواره سازهای کلاسیک برگزیدگان خود را شناخت

  ایلنا: مراسم اختتامیه نخستین جشنواره رقابتی سازهای کلاسیک با حضور رئیس هیئت مدیره، مدیر عامل خانه موسیقی و جمعی از اعضای کانون نوازندگان کلاسیک، روز گذشته در سالن شهناز خانه هنرمندان برگزار شد و برگزیدگان رشته های مختلف مورد تقدیر قرار گرفتند. در ابتدای این مراسم، امیر پدرام طاهریان، دبیر جشنواره با اشاره به کم و کیف اجرای این جشنواره گفت: طرح این جشنواره در سال 88در کانون نوازندگان کلاسیک مطرح شد و بعد از تکمیل به هیئت مدیره اصلی خانه موسیقی فرستاده شد که پس از تصویب به مرحله اجرا در آمد و امروز نیز اختتامیه آن برگزار می شود.

  وی در ادامه بیانیه هیئت داوران را قرائت کرد که در بخشی از آن گفته شده بود: هدف این جشنواره برگزاری یک مسابقه با تفکر آکادمیک،علمی و تخصصی در زمینه ساز های کلاسیک است. استقبال هنرمندان جوان از این برنامه رقابتی و کیفیت توانایی این هنرمندان موجب دلگرمی جامعه هنری ایران را فراهم نمود بویژه آنکه اینگونه تلاشها در حوزه موسیقی می تواند زمینه های اندیشه ورزی و ارتقای ذائقه شنیداری مخاطبین را فراهم کند.تربیت حضوری هنرمندان در جهات هنری و فنی در اجرا و آداب صحنه قابل تقدیر و توجه بوده است.

  در بخش دیگری از بیانیه هیئت داوران آمده است: استقبال هنرمندان جوان و توجه عمومی به کیفیت و اهمیت اینگونه رویدادهای هنری، علاقمندی کانون نوازندگان کلاسیک خانه موسیقی را بیش از پیش به برگزاری این برنامه می انگیزد. علاوه بر این برنامه هرساله برگزاری کارگاه ها و دوره های آموزشی برای راهنمایی و آمادسازی بیشتر این هنرمندان برای موفقیت در اینگونه برنامه ها و ایجاد انگیزه های بیشتر در آنها برای کسب دانش و مهارت های وسیع تر افزایش داده و مورد تایید قرار می گیرد.

  طاهریان در خاتمه سخنانش از همه دست اندرکاران و هیئت مدیره و مدیر عامل خانه موسیقی و حامی مالی این جشنواره(شرکت کیمیای هنر) برای همکاری در برگزاری این جشنواره تقدیر و تشکر کرد. سپس حمید رضا نوربخش مدیر عامل خانه موسیقی پشت تریبون قرار گرفت و در خصوص جشنواره سخنانی را ارائه کرد.

  نوربخش در ابتدا با خوش آمد گویی به حضار در مراسم گفت: برگزاری یک جشنواره کار ساده ای نیست و دشواری ها، تنگناها و پیچیدگی های خودش را به همراه دارد، بخصوص اینکه از نظر مالی هم هیچگونه حمایت دولتی وجود نداشته باشد. گذر از این تنگناها کار ساده ای نیست و تنها امری که این کار را مسیر می کند، احساس تعهد و عشقی است که به هنر و هنرمند وجود دارد و اینکه عده ای هنرمند دوست دارند تجربیات خود را به نسل جوان منتقل کنند و احساس می کنند که برای تداوم امر هنر باید نسل جوان را تشویق، هدایت و حمایت کرد.

  مدیر عامل خانه موسیقی با اشاره به همکاری بخش خصوصی در برنامه های فرهنگی افزود: انتظار ما از بخش خصوصی، شرکت ها و بنگاه های اقتصادی این است که در اینگونه فعالیت های فرهنگی بیشتر حضور پیدا کنند و جریان فرهنگ و هنر کمک کنند.

  وی گفت: این جشنواره به عنوان اولین تجربه برگزاری، تجربه خوبی بود و در مدت زمان کوتاهی انجام شد و فکر می کنم مقدار زیادی از انتظارات را برآورده کرد. اما انتظار داریم به شکل گسترده تری در سال های آینده تداوم پیدا کند و از دوستان نیز انتظار دارم که نگذارند این جریان متوقف شود. البته واضح است که ما به کارگاه و مستر کلاس هایی که به ارتقا سطح هنری جوانان کمک کند، نیاز داریم و امیدوارم در مقاطع مختلفی در خانه موسیقی شاهد برگزاری آنها باشیم.

  وی در پایان صحبت هایش از هیئت مدیره خانه موسیقی، هیئت مدیره کانون نوازندگان کلاسیک، هیئت داوران، معاوت اجرایی، معاونت اداری مالی و همه کسانی که زحمت برگزاری جشنواره بر روی دوش آنها بود تشکر و قدردانی کرد.

  در ادامه محمد سریر، رئیس هیئت مدیره خانه موسیقی در سخنانی درباره نقش و جایگاه موسیقی کلاسیک در کشورهای مختلف گفت: همه کشورها در کنار موسیقی ملی خود یک نوع موسیقی پرورش یافته پا پشتوانه چند صد ساله دارد که به عنوان مبانی و پشتوانه به کار می برند. به نظر من اگر بداهه نوازی و تکنوازی ها در حوزه موسیقی ملی متکی به فکر و دانش باشد، قطعا موفق تر خواهد بود. یعنی آشنایی با این مبانی در همه حوزه های موسیقی می تواند ثمربخش باشد.

  وی خطاب به شرکت کنندگان در این جشنواره نیز گفت: در دوره ای موسیقی دان هایی که متکی به تجارب و دانش لازم بودند کمتر شدند و جایگزین های لازم را پیدا نمی کردند ولی امروز من وقتی کار هایی که ارائه می شد را دیدم بسیار خوشحال و امیدوار شدم. قطعا این جشنواره ها بهترین پشتوانه ها برای برنامه های آتی شماست و داوران و استادانی که عمرشان را در این راه صرف کردند به فکر ارتقا شما هستند.

  سریر با اشاره به نتایج این جشنواره افزود: همیشه بعد از جشنواره ها مهم است نه قبل آن، چون شما در آن شناسایی و توانایی های آنها دیده می شوید و هیئت داوران و کسانی که شما را انتخاب کردند می توانند شمارا راهنمایی کنند و کمک های فکری و فنی به شما برسانند.

  وی افزود: این موسیقی قطعا پشتوانه محکمی برای موسیقی ملی ماست و خانه موسیقی هم تلاش می کند چشم اندازهایی را که پیدا شده را تقویت کند و به نتیجه برساند.

  سریر در خاتمه سخنانش برای همه شرکت کنندگان جشنواره در سطوح مختلف آرزوی موفقیت کرد. در ادامه برنامه نیز محمد سریر و حمید رضا نوربخش به روی صحنه آمدند و از هیئت داوران این جشنواره با اهدای لوح تقدیر کردند.

  هیئت داوران نخستین جشنواره رقابتی ساز های کلاسیک به ترتیب حروف الفبا عبارت بودند از: سیمون آیوازیان، گاگیگ بابایان، علی جعفری پویان، مهرک صفائیه، امیرپدرام طاهریان، جاوید مجلسی و اکبر محمدی؛ آخرین سخنران برنامه اکبر محمدی، رئیس هیئت مدیره کانون نوازندگان کلاسیک بود. وی در ابتدای سخنانش گفت: ما دو طیف از شرکت کنندگان را در جشنواره دیدیم، کسانی که در هنرستان تحصیل می کنند و کسانی که مسیر آکادمیک بطور غیر تخصصی رفته اند. نکته ای که توجه هیئت داوران را به این مساله جلب کرد این بود که کسانی که در هنرستان تحصیل می کنند حتما باید تفکر و اندیشه فرهنگی شان را موازی با تکنیک شان جلو ببرند. من به هنرجویان هنرستان و دانشگاه ها توصیه می کنم که به عنوان یک اندیشمند متفکر و با یک دید خاص به نوازندگی نگاه کنند.

  وی افزود: ما حتما نواقصی را نسبت به استاندارد های بین المللی داریم ولی این باعث نمی شود خودمان را با آنها مقایسه کنیم، زیرا ما یک احساس خیلی خوب شرقی داریم که آنها ندارند. شیوه نواختن کسانی که خارج از طیف هنرستان به جشنواره آمدند نیز برای من بسیار جذاب بود. ولی از مدیرعامل و هیئت مدیره خانه موسیقی می خواهم که اجازه دهند در کانون نوازندگان کلاسیک پایگاه مشاوره ای برای راهنمایی و حتی کارآموزی تشکیل شود. از همه کسانی که در جشنواره شرکت کردند هم می خواهم حتما مشاوره و مشورت داشته باشند زیرا استعداد ها و توانایی های خوب دارند و ضعفهایشان را هم با مشاوره می توانند برطرف کنند.

  محمدی در پایان سخنانش برای تشکیل مستر کلاس های مختلف در خانه موسیقی پیشنهادی ارائه کرد و از دست اندرکاران جشنواره از جمله مجید سرسنگی ، مدیرعامل خانه هنرمندان تشکر و قدردانی کرد.

  پس از صحبت های اکبر محمدی، کوارتت زهی کادانس به سرپرستی حبیب جدیری که مقام اول گروه نوازی را نیز کسب کردند به روی صحنه رفتند و قطعه کوتاهی را اجرا کردند.

  در پایان مراسم نیز برگزیدگان بخش های مختلف معرفی شدند و از آنها با اهدای لوح و تندیس خانه موسیقی تقدیر بعمل آمد. برگزیدگان نخستین جشنواره رقابتی سازهای کلاسیک به شرح زیر اعلام شدند:
  در رشته پیانو:
  مقام اول: فواد محمودی
  مقام دوم: نازنین یلدا
  مقام سوم: کیاندخت نوری
  در رشته گیتار: (کسی حائز شرایط مقام اول و سوم نشد)
  مقام دوم: سید رسام لردکانی
  مقام دوم: مجید آهنگری
  در رشته ساز های بادی:
  مقام اول: نادیا هاشمی
  مقام دوم: پانیذ شفائی
  مقام سوم: نیلوفر شهبازی
  در رشته ساز های زهی:
  مقام اول: آتوسا فلامرزیان
  مقام اول: صبا یوسفی
  مقام دوم: حبیب جدیری
  مقام دوم: یاسمن کشاورزی
  مقام سوم: غزل صادق الوعد
  لوح تشویق برای سید معین جلیلیان
  در رشته گروه نوازی:
  مقام اول: کوارتت زهی کادانس
  مقام دوم: گروه زهی آیسو
  (کسی حائز شرایط مقام اول و سوم نشد)
  لوح تشویق برای کیانا کاوه حقیقی و حمید تات.
  پایان پیام

  منبع : خبر گزاری ایلنا


  #1 ارسال شده در تاريخ ۱۳۹۰/۰۹/۲۱ در ساعت 11:44

 2. # ADS
  مجری تبلیغات
  تاریخ عضویت
  -
  نوشته ها
  -
  فروشگاه آنلاین کیوبیس با سیستم پرداخت آنلاین و ارسال به سراسر نقاط ایران ، شهرستانها و روستاها در کمترین زمان ممکن ، فروش vst وی اس تی ارزان و با کیفیت ، فروش سمپل و پلاگین های جدید آهنگسازی

  بی نظیرترین آموزش فارسی نرم افزار کیوبیس ( سطح مقدماتی )
  آموزش فارسی کار با نرم افزار کیوبیس (سطح پیشرفته)
  آموزش فارسی CUBASE 5 & NUENDO4
  آموزش فارسی تکمیلی NUENDO5.5, CUBASE 6.5
  آموزش فارسی Ableton Live 9
  آموزش فارسی سونار Sonar X2,X3
  آموزش فارسی Cubase Elements 7

  آموزش فارسی protools 10
  آموزش فارسی Logic Pro X2 لاجیک
  آموزش فارسی Studio one استودیو وان
  آموزش فارسی BAND IN A BOX 2015
  آموزش فارسی Guitar Pro 6
  آموزش فارسی ضبط افکت میکس و مستر صدا ADOBE AUDITION CS5.5
  آموزش فارسی یک پروژه تنظیم آهنگ از ابتدا تا انتها

  آموزش فارسی اف ال استودیو FL Studio 12
  آموزش فارسی سمپلر کانتکت Native instrument Kontakt 5
  آموزش فارسی تصویری امنیسفر OMNISPHERE
  آموزش فارسی تخصصی تنظیم حرفه ای موسیقی
  آموزش فارسی موسیقی الکترونیک Steinberg Sequel
  آموزش فارسی تکنیکهای حرفه ای وکال همراه با آموزش Melodyne
  آموزش فارسی تکنیکهای رکورد صدا در استودیو موسیقی
  آموزش فارسی 101 ترفند حرفه ای میکس + مستر آهنگ با ایزوتوپ اوزون 7 izotope ozone
  آموزش فارسی جامع مسترینگ آهنگ Izotop Ozone 6 + tracks
  آموزش فارسی Fab Filter+Waves +Slate Digital

  آموزش کامل مراحل ساخت آهنگ از ابتدا تا انتها
  آموزش فارسی آهنگسازی در یک هفته
  آموزش فارسی تنظیم حرفه ای موسیقی
  آموزش فارسی مولتی مدیا تصویری مبانی موسیقی
  آموزش فارسی تنظیم و ارکستراسیون آهنگ
  آموزش فارسی فالش گیری و فاصله سازی صدای خواننده
  آموزش خوانندگی پاپ به زبان فارسی
  آموزش آهنگسازی در سبکهای پاپ، هیپ هاپ رپ،ترنس،هاوس،بلوز،جاز،راک

  آموزش فارسی میکس حرفه ای آهنگ
  آموزش فارسی میکس و مسترینگ حرفه ای
  آموزش فارسی یک پروژه میکس و مستر آهنگ از ابتدا تا انتها
  آموزش فارسی ریتم سازی در موسیقی
  آموزش فارسی ساخت بیت در موسیقی
  آموزش فارسی صداسازی با سینتی سایزرها
  آموزش فارسی فالش گیری و فاصله سازی صدای خواننده
  آموزش فارسی ساخت استودیوی موسیقی خانگی

  خرید وی اس تی پیانو spitfire audio hans zimmer piano
   

+ پاسخ به موضوع

موضوعات مشابه

 1. پاسخ ها: 10
  آخرين نوشته: ۱۳۹۲/۰۹/۰۵, 23:03
 2. پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: ۱۳۹۱/۰۱/۰۶, 10:07
 3. برگزیدگان جشنواره موسیقی کلاسیک معرفی شدند
  توسط Ramin95 در انجمن اخبار روز موسیقی
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: ۱۳۹۰/۰۹/۲۰, 13:01
 4. پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: ۱۳۹۰/۰۷/۲۵, 18:53
 5. پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: ۱۳۹۰/۰۷/۱۷, 15:14

جستجو شده ها

Nobody landed on this page from a search engine, yet!

تا این لحظه 0 کاربر از این تاپیک دیدن کرده اند

فقط اعضا گروه ویژه vip و مدیران قادر به دیدن اسامی بازدیدکنندگان تاپیک هستند

کلمات کلیدی این موضوع

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید

کپی از مطالب سایت مجاز نمیباشد و پیگرد قانونی دارد

cubase.ir

BACK TO TOP
وی اس تی
آرتیست