کانال کیوبیس در تلگرام را دنبال کنید
آهنگسازی
آهنگسازی
صفر تا صد آموزش فارسی کیوبیس پک 1
صفر تا صد آموزش فارسی کیوبیس پک 2
آموزش فارسی صفر تا صد مسترینگ با پلاگینهای wavesدانلود کیوبیس 8 cubase با لینک مستقیم رایگان و آموزش نصب فارسی

دانلود رایگان وی اس تی استرینگ شرقی Fayez Saidawi Oriental Strings با لینک مستقیم تک پارت از سرور سایتآموزش آهنگسازی فارسی

+ پاسخ به موضوع
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: بنیامین کجاست؟

 1. Ramin95 آواتار ها
  Ramin95
  شماره کاربری
  4941
  Contributor
  شهریور /۱۳۹۰
  4,009
  مثبت های دریافتی
  + های دریافتی575
  0
  سپاس از شما 815 بار در 687 پست
  Follows
  0
  Following
  0

  پیش فرض بنیامین کجاست؟

  موسیقی بعد از استراحتی تقریباً مطلق، با پایان ماه رمضان حالا باز هم به دنبال امنیت است. امنیتی که از «زیاده.خواهی» نمی.آید. امنیتی که قانون آن را به یک «حق» تبدیل کرده است. اما افسوس که یاد گرفته.ایم «تبصره.ها» را به اصل تبدیل کنیم و...! بگذریم. تابستان94 با تأخیری یک.ماهه به موسیقی می.آید. خوش.بین باشیم و امیدوار به آنچه که در راه است.
  .

  در موسیقی پاپ ایران، تعداد خواننده.هایی که به لطف داشتن موقعیت مناسب بتوان آنها را فارغ از آثارشان بررسی کرد، انگشت.شمار است. تنها کاربران عضو قادر به مشاهده لینکها هستند ، برای مشاهده و دانلود لینکها از اینجا ثبت نام کنید یکی از همین نمونه.های معدود است. بنیامین و چند نفر دیگر تنها خواننده.هایی هستند که خودشان از معروف.ترین آهنگ.هایشان مطرح.تر هستند و به خاطر داشتن موقعیت ویژه، حتی اگر یک دهه هم آثار ضعیفی منتشر کنند، همچنان توجه.برانگیز باقی می.مانند و قابل حذف نیستند.به نظرم «بنیامین95» برای شخصیت هنری بنیامین هیچ افزونی خاصی ندارد. آلبومی که در آن رگه.هایی از متفاوت بودن شنیده می.شود؛ اما تنها کاربران عضو قادر به مشاهده لینکها هستند ، برای مشاهده و دانلود لینکها از اینجا ثبت نام کنید انگار از یاد برده که حرکت.های متفاوت غالباً با شکست مواجه می.شوند، نه با پیروزی. ترجیح دادن ملودی به هر چیز دیگر و کم.رنگ کردن نقش ترانه از آشکارترین اشکالات آلبومی هستند که هرگز نمی.توان درخشش خواننده.اش در اواخر سال84 با آلبوم «تنها کاربران عضو قادر به مشاهده لینکها هستند ، برای مشاهده و دانلود لینکها از اینجا ثبت نام کنید » را انکار کرد. خیلی از کسانی که از همان روزها تحت تأثیر مُدل بنیامین قرار گرفتند، امروز نسبت به خودِ او کارهای موفق.تری منتشر می.کنند. پس خودش کجاست؟
  .

  اگر از جاودانه شدن صدایش با «....ِ من، ....ِ من» در فیلم «خواهران غریب» بگذریم، اگر خواندن تیتراژ «خانه سبز» در چند قسمت اول پخش این سریال را هم نشنیده بگیریم و حتی اگر مجموعه آثار دکلمه.اش که باعث کسب سرمایه.ای همیشگی برای چند شرکت تولیدکننده آثار موسیقایی شد را به حساب نیاوریم، باز هم نمی.توان حضور خسرو شکیبایی را در ذهن و روح هنرمندان موسیقی نادیده گرفت.خاصیت هنرمندان بزرگ همین است که از کالبد هنر تخصصی خود بیرون می.زنند، به حوزه.های دیگر سرک می.کشند و جزئی از پیکره جامعه می.شوند. شکیبایی سایه.اش را به موسیقی می.کشاند، درست همانطور که استاد شجریان برای اهل سینما بزرگ و ماندنی است و استاد فرشچیان اهالی تئاتر را به شور می.آورد. این آدم.ها را نمی.توان بر اساس رشته تخصصی آنها تفکیک کرد. پس بی.مناسبت نیست، اگر یاد شکیبایی را در هفتمین سالروز درگذشت.اش گرامی بداریم.

  در طول این هفت سال، بچه.های موسیقی از تنها کاربران عضو قادر به مشاهده لینکها هستند ، برای مشاهده و دانلود لینکها از اینجا ثبت نام کنید و تنها کاربران عضو قادر به مشاهده لینکها هستند ، برای مشاهده و دانلود لینکها از اینجا ثبت نام کنید گرفته تا تنها کاربران عضو قادر به مشاهده لینکها هستند ، برای مشاهده و دانلود لینکها از اینجا ثبت نام کنید و تنها کاربران عضو قادر به مشاهده لینکها هستند ، برای مشاهده و دانلود لینکها از اینجا ثبت نام کنید بسیار درباره.اش گفته.اند و نوشته.اند. حتی تنها کاربران عضو قادر به مشاهده لینکها هستند ، برای مشاهده و دانلود لینکها از اینجا ثبت نام کنید و تنها کاربران عضو قادر به مشاهده لینکها هستند ، برای مشاهده و دانلود لینکها از اینجا ثبت نام کنید برایش آهنگ (تنها کاربران عضو قادر به مشاهده لینکها هستند ، برای مشاهده و دانلود لینکها از اینجا ثبت نام کنید ) ساختند و خواندند و از همه مهم.تر آلبومی با نام «هامون و تنهایی» با صدای نورآیین مجوز گرفت و به او تقدیم شد. آقای شکیبایی جایتان عجیب خالی است.
  .

  یکی از فواید خواننده شدن تعدادی از اهالی ترانه.سرایی و آهنگسازی این است که آهنگسازان و ترانه.سراها پس از ثبت تجربه جدید خود، متوجه خواهند شد که خوانندگی یکی از کارهای سخت دنیا است و شانس چندانی برای موفقیت در این عرصه وجود ندارد! به همین دلیل این ترانه.سرایان و آهنگسازها اگر فقط اندکی انصاف داشته باشند، بیشتر از گذشته قدر خواننده.هایی که با اجرای آثار آنها توفیق به دست آورده.اند را خواهند دانست!واقعیت این است که خواننده های ماهر و محبوب هر چه.قدر هم سهل.انگار، کم.معرفت (یا اصلاً بی.معرفت!)، بدقلق و... باشند، باز هم انسان.های خاصی هستند که سروده.ها و ساخته.های هنرمندان دیگر را به گوش میلیون.ها مخاطب رسانده.اند و در ذهن آنها به جایگاه مناسبی رسیده.اند؛ جایگاهی که تاکنون کمتر ترانه.سرا یا آهنگسازی با خواننده شدن به آن نزدیک شده است.
  .

  اسم خواننده.هایی مثل تنها کاربران عضو قادر به مشاهده لینکها هستند ، برای مشاهده و دانلود لینکها از اینجا ثبت نام کنید را گذاشته.ام «خواننده.های مواظب»! خواننده.هایی که با وسواس حرکت می.کنند و در تولید آثارشان دچار وسوسه.های تجاری نمی.شوند. از میان خواننده.های مواظب، شاید مهدی یراحی یکی از کسانی باشد که امروز خودش را با رعایت تمام اصولش در سطح اول موسیقی پاپ حفظ کرده و می.توان درباره.اش حتی فرمول.های مادی هم ارائه کرد. یراحی قرار است 9 مرداد در تهران کنسرت داشته باشد. موفقیت او در این کنسرت که مهم.ترین ...تورش بحث «ضرر ندادن» و «سودآوری» است، نشان می.دهد که موسیقی درست و حسابی با مخاطبان امروزی، چند-چند است؟ آیا حمایت واقعی از خواننده.های «دغدغه.مند» برای مخاطبان امروزی موسیقی، حکم دغدغه را دارد یا آنها ترجیح می.دهند همچنان به سبک و سیاق مَجازی از هنرمندی مثل یراحی حمایت کنند؟ تا الان وضعیت بلیت.فروشی کنسرت یراحی این خوش.بینی را به وجود آورده که بتوان در پوست.اندازی موسیقی پاپ، به امثال یراحی هم لقب «خواننده پول.ساز» داد.
  . نقد آثار بنیامین معمولاً با اشاره به کلمه.هایی که تنها کاربران عضو قادر به مشاهده لینکها هستند ، برای مشاهده و دانلود لینکها از اینجا ثبت نام کنید نوشته، آغاز می.شود! این یعنی سطحی.ترین برداشت ممکن از دلایل شکست خوردن یک اثر. تنها کاربران عضو قادر به مشاهده لینکها هستند ، برای مشاهده و دانلود لینکها از اینجا ثبت نام کنید به عنوان ترانه.سرایی حرفه.ای در استخدام آلبوم.های مختلفی بوده و تا امروز بسیار متفاوت و موفق ظاهر شده است. ترانه.سرایی که در خدمت ریتم.های موسیقی و تفکرات صاحب اثر است. تنها کاربران عضو قادر به مشاهده لینکها هستند ، برای مشاهده و دانلود لینکها از اینجا ثبت نام کنید دایره وسیعی از واژه.ها و تکنیک.ها دارد و تا امروز توانسته برای شادمهر عقیلی «یاس» را بنویسد، با «خاطره» و «فاصله.ها» برای تنها کاربران عضو قادر به مشاهده لینکها هستند ، برای مشاهده و دانلود لینکها از اینجا ثبت نام کنید مفید باشد، «منو ببخش» را برای ناصر عبداللهی نوشته، با محمد نوری همکاری کرده و «دنیا دیگه مث تو نداره» را برای بنیامین بهادری خلق کرده است.این گستره را در کارنامه کمترین ترانه.سرایی می.توان سراغ گرفت. اما وقتی برای «تنها کاربران عضو قادر به مشاهده لینکها هستند ، برای مشاهده و دانلود لینکها از اینجا ثبت نام کنید » فُرم خواسته.ها از او تغییر می.کند، چرا باید فرید احمدی را محکوم کرد؟ در روزهای اوج بنیامین و شنیده شدن صدای او در سراسر ایران، چه سهمی برای تنها کاربران عضو قادر به مشاهده لینکها هستند ، برای مشاهده و دانلود لینکها از اینجا ثبت نام کنید در نظر گرفته شد که در دوران ناکامی بنیامین شاکی ها، ترانه.سرای او را نشانه بگیرند.  ادامه در منبع : تنها کاربران عضو قادر به مشاهده لینکها هستند ، برای مشاهده و دانلود لینکها از اینجا ثبت نام کنید


  #1 ارسال شده در تاريخ ۱۳۹۴/۰۴/۲۸ در ساعت 21:40

 2. # ADS
  مجری تبلیغات
  تاریخ عضویت
  -
  نوشته ها
  -
  فروشگاه آنلاین کیوبیس با سیستم پرداخت آنلاین و ارسال به سراسر نقاط ایران ، شهرستانها و روستاها در کمترین زمان ممکن ، فروش vst وی اس تی ارزان و با کیفیت ، فروش سمپل و پلاگین های جدید آهنگسازی

  بی نظیرترین آموزش فارسی نرم افزار کیوبیس ( سطح مقدماتی )
  آموزش فارسی کار با نرم افزار کیوبیس (سطح پیشرفته)
  آموزش فارسی CUBASE 5 & NUENDO4
  آموزش فارسی تکمیلی NUENDO5.5, CUBASE 6.5
  آموزش فارسی Ableton Live 9
  آموزش فارسی سونار Sonar X2,X3
  آموزش فارسی Cubase Elements 7

  آموزش فارسی protools 10
  آموزش فارسی Logic Pro X2 لاجیک
  آموزش فارسی Studio one استودیو وان
  آموزش فارسی BAND IN A BOX 2015
  آموزش فارسی Guitar Pro 6
  آموزش فارسی ضبط افکت میکس و مستر صدا ADOBE AUDITION CS5.5
  آموزش فارسی یک پروژه تنظیم آهنگ از ابتدا تا انتها

  آموزش فارسی اف ال استودیو FL Studio 12
  آموزش فارسی سمپلر کانتکت Native instrument Kontakt 5
  آموزش فارسی تصویری امنیسفر OMNISPHERE
  آموزش فارسی تخصصی تنظیم حرفه ای موسیقی
  آموزش فارسی موسیقی الکترونیک Steinberg Sequel
  آموزش فارسی تکنیکهای حرفه ای وکال همراه با آموزش Melodyne
  آموزش فارسی تکنیکهای رکورد صدا در استودیو موسیقی
  آموزش فارسی 101 ترفند حرفه ای میکس + مستر آهنگ با ایزوتوپ اوزون 7 izotope ozone
  آموزش فارسی جامع مسترینگ آهنگ Izotop Ozone 6 + tracks
  آموزش فارسی Fab Filter+Waves +Slate Digital

  آموزش کامل مراحل ساخت آهنگ از ابتدا تا انتها
  آموزش فارسی آهنگسازی در یک هفته
  آموزش فارسی تنظیم حرفه ای موسیقی
  آموزش فارسی مولتی مدیا تصویری مبانی موسیقی
  آموزش فارسی تنظیم و ارکستراسیون آهنگ
  آموزش فارسی فالش گیری و فاصله سازی صدای خواننده
  آموزش خوانندگی پاپ به زبان فارسی
  آموزش آهنگسازی در سبکهای پاپ، هیپ هاپ رپ،ترنس،هاوس،بلوز،جاز،راک

  آموزش فارسی میکس حرفه ای آهنگ
  آموزش فارسی میکس و مسترینگ حرفه ای
  آموزش فارسی یک پروژه میکس و مستر آهنگ از ابتدا تا انتها
  آموزش فارسی ریتم سازی در موسیقی
  آموزش فارسی ساخت بیت در موسیقی
  آموزش فارسی صداسازی با سینتی سایزرها
  آموزش فارسی فالش گیری و فاصله سازی صدای خواننده
  آموزش فارسی ساخت استودیوی موسیقی خانگی

  خرید وی اس تی پیانو spitfire audio hans zimmer piano
   

موضوعات مشابه

 1. صدای رفیقم برای خوانندگی خوب,هست؟
  توسط M27 در انجمن تست خوانندگی
  پاسخ ها: 3
  آخرين نوشته: ۱۳۹۳/۰۲/۱۲, 13:18
 2. شاهگوش میرباقری هم دزدی است؟
  توسط Ramin95 در انجمن اخبار روز موسیقی
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: ۱۳۹۲/۱۰/۲۶, 16:40
 3. مکان میدی کجاست؟
  توسط Amin AE در انجمن MIDI (میــــدی)
  پاسخ ها: 13
  آخرين نوشته: ۱۳۹۲/۰۶/۰۶, 01:48
 4. پاسخ ها: 25
  آخرين نوشته: ۱۳۹۲/۰۵/۲۲, 00:08
 5. پاسخ ها: 1
  آخرين نوشته: ۱۳۹۲/۰۵/۲۰, 16:09

جستجو شده ها

Nobody landed on this page from a search engine, yet!

تا این لحظه 6 کاربر از این تاپیک دیدن کرده اند

فقط اعضا گروه ویژه vip و مدیران قادر به دیدن اسامی بازدیدکنندگان تاپیک هستند

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید

کپی از مطالب سایت مجاز نمیباشد و پیگرد قانونی دارد

cubase.ir

BACK TO TOP
وی اس تی
آرتیست