کانال کیوبیس در تلگرام را دنبال کنید
آهنگسازی
آهنگسازی
صفر تا صد آموزش فارسی کیوبیس پک 1
صفر تا صد آموزش فارسی کیوبیس پک 2
آموزش فارسی صفر تا صد مسترینگ با پلاگینهای wavesدانلود کیوبیس 8 cubase با لینک مستقیم رایگان و آموزش نصب فارسی

دانلود رایگان وی اس تی استرینگ شرقی Fayez Saidawi Oriental Strings با لینک مستقیم تک پارت از سرور سایتآموزش آهنگسازی فارسی

+ پاسخ به موضوع
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: علی رهبری: ارکستر چین و ایران همزمان با هم در تالار وحدت روی صحنه می.روند

 1. Ramin95 آواتار ها
  Ramin95
  شماره کاربری
  4941
  Contributor
  شهریور /۱۳۹۰
  4,009
  مثبت های دریافتی
  + های دریافتی575
  0
  سپاس از شما 815 بار در 687 پست
  Follows
  0
  Following
  0

  پیش فرض علی رهبری: ارکستر چین و ایران همزمان با هم در تالار وحدت روی صحنه می.روند

  موسيقي ما- «علی رهبری»- مدیر هنری و رهبر ارکستر سمفونیک تهران- در جدیدترین نشست خبری این ارکستر، برنامه حضور ارکستر فیلارمونیک چین در ایران را برای برگزاری دو کنسرت تشریح کرد.به گزارش «موسیقی ما» علی رهبری در ابتدای این نشست با اشاره به روزهای آغازین فعالیت ارکستر سمفونیک گفت: «وقتی 5 ماه پیش از هیچ شروع به فعالیت کردیم خیلی دست.مان بسته بود، اما من در این زمینه تجربه.هایی داشتم و به بچه.ها و نوازنده.های ایرانی هم اعتماد و اطمینان کردم و کارم را ادامه دادم. امروز هم این اعتماد بیشتر از گذشته در من قوت گرفته است. من با این امید که فعالیت.های ارکستر سمفونیک را می.توان اصلاح و درست کرد به این مجموعه اضافه شدم. این روزها هم به آخرین برنامه.ریزی.های من برای برنامه شش ماهه ارکستر نزدیک می.شویم؛ درست است که کمی خسته شده.ام اما از گذشته و ابتدای ورودم، حال بهتری دارم.»

  رهبر ارکستر سمفونیک تهران در خصوص سفر ارکستر فیلارمونیک چین به ایران گفت: «بسیار خوشحالم که قرار است ارکستر فیلارمونیک چین در کنار ارکستر ما ساز بزند چراکه به بچه.های ما امید زیادی تزریق می.شود. توری که ارکستر فیلارمونیک چین در پیش روی دارد، تحت عنوان «جاده ابریشم» برگزار می.شود. این ارکستر پس از چند سفر در کشورهای مختلف دنیا، به تهران می.آید و بعد از اجرا در تهران، کشور ما را به قصد آتن ترک می.کند.»

  او ادامه داد: «من تمام تلاش خود را انجام داده.ام که جایگاه ایران از لحاظ موسیقایی در مجامع بین.المللی محکم باشد و مطمئن باشید که اگر ارکستر سمفونیک تهران راه نمی.افتاد، من پیشنهاد حضور در کنسرت ارکستر فیلارمونیک چین را به عنوان رهبر مهمان که اخیراً انجام گرفت، نمی.پذیرفتم. حضور ارکستر فیلارمونیک چین که یکی از گروه.های معتبر در آسیاست به قدری برای من اهمیت دارد که امروز از ساعت سه بعدازظهر قرار است به همراهی چند مسئول به نقطه نقطه تالار وحدت برویم و نقطه ضعف.های سطحی و عمرانی را بررسی کرده و برای رفع معایب، کارهایی را انجام دهیم.»

  مدیر هنری ارکستر سمفونیک تصریح کرد: «ارکستر امروز به جایگاهی رسیده که در چند برنامه اخیر تنها با سه جلسه تمرین در کنسرت.ها حاضر شد -مثل اکثر ارکسترهای بزرگ دنیا- خیلی.ها فکر می.کردند که امکان اجرای این برنامه شش ماهه وجود ندارد و از آن می.ترسیدند اما همانطور که دیدید تمام رسیتال.ها و کنسرت.های ارکستر سمفونیک تا اینجای کار بدون هیچ نقصی برگزار شده است. در حال حاضر هم سمفونی نهم دورژاک را ضبط کرده.ایم و هم.اکنون مشغول ضبط سمفونی نهم بتهون هستیم. بعد از ضبط، این آثار به لندن فرستاده خواهند شد و به صورت بین.المللی پخش می.شوند که بدون کمک بچه.های ارکستر امکان.پذیر نبود. همچنین در روزهای آتی برنامه یک سال آینده ارکستر را تحت عنوان مهر 94 تا مهر 95 اعلام خواهیم کرد.»
  .
  • «سمفونی پنجم چایکوفسکی» را با ارکستر چین رهبری می.کنم
  برای کنسرت پیش.رو ارکستر چین 20 مرداد ماه وارد ایران می.شود و طی روزهای 22 و 23 مرداد ماه در تالار وحدت روی صحنه می.رود و 24 مرداد هم ایران را به مقصد آتن ترک می.کند. برای این کنسرت 110 نوازنده چینی و 80 نوازنده ایرانی در بخش.های مختلف به اجرای برنامه می.پردازند. علی رهبری درباره رپرتوآر اجرایی این برنامه گفت: «در بخش اول نخستین شب کنسرت، ارکستر چین روی صحنه می.رود و قطعاتی از الکساندر برودین آهنگساز معروف روس را اجرا می.کند و سپس یک ویالونیست بسیار عالی، یک کنسرتو ویولن چینی را اجرا می.کند. پس از آن و در قسمت دوم برنامه، من به عنوان رهبر «سمفونی پنجم چایکوفسکی» را با این ارکستر رهبری خواهم کرد. بعد از این قطعه، حدود 40 تن از نوازندگان چینی از ارکستر خارج می.شوند و نوازندگان ایرانی جای آنها را می.گیرند و بعد یک قطعه پنج دقیقه.ای به صورت مشترک به رهبری من اجرا می.شود. در شب دوم کنسرت هم ارکستر ایرانی با قطعه «شهرزاد» نیکولای کورساکوف کارش را آغاز می.کند و بعد از آن ارکستر چینی «سمفونی 9» آنتونین دورژاک را اجرا می.کند.»
  .
  • افرادی که نگران تعطیلی ارکسترها بودند، حتی یک.بار هم برای دیدن کنسرت ما نیامدند
  رهبری در خصوص هزینه.های سفر ارکستر فلارمونیک چین به تهران گفت: «ارکستر چین مانند ارکستر برلین تمام هزینه.ها از جمله بلیت هواپیما را خودشان تقبل خواهند کرد. هزینه حضور این ارکستر حدود 200 هزار یورو برآورد شده که ما تنها 10 درصد آن را پرداخت می.کنیم که بخش عمده.ای از این هزینه هم از طریق بلیت.فروشی جبران می.شود.»علی رهبری در بخش دیگری از این نشست خبری در پاسخ به پرسشی درباره اظهارات اخیر عبدالحسین مختاباد خواننده موسیقی ایرانی که طی سفر چند روزه.اش به اتریش اعلام کرده بود از ارکستر سمفونیک وین برای حضور در تهران دعوت کرده، گفت: «اینجا شهر فرنگ است. البته که هر کسی در این شهر فرنگ کار مثبتی انجام دهد، عیب ندارد، اما این غیرحرفه.ای است که بدون هماهنگی مدیران ارکستر سمفونیک تهران چنین کاری انجام پذیرد. من آقای مختاباد را زیاد نمی.شناسم، اما این را باید از ایشان بپرسید که سراغ ارکستر سمفونیک وین رفتن یعنی چه؟ به نظر من این کارها بیخود است و اصلاً سودی برای مجموعه.های موسیقی ما ندارد. بهتر است آقایان چنین کارهایی را تعطیل کنند. من لازم است در اینجا به یک نکته نیز اشاره کنم؛ اینکه کسانی که در گذشته.های دور دائم در مصاحبه در رسانه.ها می.گفتند چرا ارکسترها بسته هستند و خود را نگران تعطیلی این ارکسترها نشان می.دانند، در این مدت حتی یک بار هم برای دیدن کنسرت ما به تالار وحدت نیامدند. کسانی نیامدند که از عدم حضور آنها من به شخصه خجالت می.کشم.»
  .
  • تمهیداتی برای تخفیف در بلیت کنسرت.های ارکستر سمفونیک
  این رهبر جهانی در بخش دیگری از صحبت.های خود درباره گرانی قیمت بلیت.های ارکستر سمفونیک تهران گفت: «صحبت.هایی با مدیران بنیاد رودکی انجام داده.ام و فکر می.کنم باید برای دانشجویان تخفیف خوبی قائل شد. همچنین تصمیم داریم برای کسانی که پول بلیت کنسرت برایشان سنگین است برنامه.ای ترتیب دهیم که تنها با پرداخت ده درصد از پول بلیت به دیدن تمرین.های ژنرال ارکستر بیایند که دست کمی از کنسرت ندارد.»او در خصوص جابه.جایی جایگاه کنسرت مایستر در اجرای قبلی ارکستر سمفونیک گفت: «ما در ارکستر سمفونیک تهران، اول و دوم نداریم و همه چیز براساس توانایی.های افراد انجام می.شود. من قرارداد پنج ساله دارم و به همه قول داده.ام ارکسترهای ایران را درست کنم و تا وقتی هم از ایران من را بیرون نکنند، فعالیتم را ادامه خواهم داد.»

  رهبری در بخش پایانی صحبت.های خود درباره ارکستر سازهای ملی ایران نیز گفت: «موسیقی که ما اجرا می.کنیم نباید برای سرگرمی باشد. ما برای فرهنگ و هنر این مملکت فعالیت می.کنیم نه برای سرگرمی مردم. باید کیفیت آثار اجراشده در ارکستر سازهای ملی نسبت آنچه که مردم از رادیو و تلویزیون می.شنوند بسیار بالاتر باشد که امیدواریم این اتفاق در ماه.های آتی فعالیت این ارکستر بیفتد.»  ادامه در منبع : تنها کاربران عضو قادر به مشاهده لینکها هستند ، برای مشاهده و دانلود لینکها از اینجا ثبت نام کنید


  #1 ارسال شده در تاريخ ۱۳۹۴/۰۵/۰۶ در ساعت 21:40

 2. # ADS
  مجری تبلیغات
  تاریخ عضویت
  -
  نوشته ها
  -
  فروشگاه آنلاین کیوبیس با سیستم پرداخت آنلاین و ارسال به سراسر نقاط ایران ، شهرستانها و روستاها در کمترین زمان ممکن ، فروش vst وی اس تی ارزان و با کیفیت ، فروش سمپل و پلاگین های جدید آهنگسازی

  بی نظیرترین آموزش فارسی نرم افزار کیوبیس ( سطح مقدماتی )
  آموزش فارسی کار با نرم افزار کیوبیس (سطح پیشرفته)
  آموزش فارسی CUBASE 5 & NUENDO4
  آموزش فارسی تکمیلی NUENDO5.5, CUBASE 6.5
  آموزش فارسی Ableton Live 9
  آموزش فارسی سونار Sonar X2,X3
  آموزش فارسی Cubase Elements 7

  آموزش فارسی protools 10
  آموزش فارسی Logic Pro X2 لاجیک
  آموزش فارسی Studio one استودیو وان
  آموزش فارسی BAND IN A BOX 2015
  آموزش فارسی Guitar Pro 6
  آموزش فارسی ضبط افکت میکس و مستر صدا ADOBE AUDITION CS5.5
  آموزش فارسی یک پروژه تنظیم آهنگ از ابتدا تا انتها

  آموزش فارسی اف ال استودیو FL Studio 12
  آموزش فارسی سمپلر کانتکت Native instrument Kontakt 5
  آموزش فارسی تصویری امنیسفر OMNISPHERE
  آموزش فارسی تخصصی تنظیم حرفه ای موسیقی
  آموزش فارسی موسیقی الکترونیک Steinberg Sequel
  آموزش فارسی تکنیکهای حرفه ای وکال همراه با آموزش Melodyne
  آموزش فارسی تکنیکهای رکورد صدا در استودیو موسیقی
  آموزش فارسی 101 ترفند حرفه ای میکس + مستر آهنگ با ایزوتوپ اوزون 7 izotope ozone
  آموزش فارسی جامع مسترینگ آهنگ Izotop Ozone 6 + tracks
  آموزش فارسی Fab Filter+Waves +Slate Digital

  آموزش کامل مراحل ساخت آهنگ از ابتدا تا انتها
  آموزش فارسی آهنگسازی در یک هفته
  آموزش فارسی تنظیم حرفه ای موسیقی
  آموزش فارسی مولتی مدیا تصویری مبانی موسیقی
  آموزش فارسی تنظیم و ارکستراسیون آهنگ
  آموزش فارسی فالش گیری و فاصله سازی صدای خواننده
  آموزش خوانندگی پاپ به زبان فارسی
  آموزش آهنگسازی در سبکهای پاپ، هیپ هاپ رپ،ترنس،هاوس،بلوز،جاز،راک

  آموزش فارسی میکس حرفه ای آهنگ
  آموزش فارسی میکس و مسترینگ حرفه ای
  آموزش فارسی یک پروژه میکس و مستر آهنگ از ابتدا تا انتها
  آموزش فارسی ریتم سازی در موسیقی
  آموزش فارسی ساخت بیت در موسیقی
  آموزش فارسی صداسازی با سینتی سایزرها
  آموزش فارسی فالش گیری و فاصله سازی صدای خواننده
  آموزش فارسی ساخت استودیوی موسیقی خانگی

  خرید وی اس تی پیانو spitfire audio hans zimmer piano
   

موضوعات مشابه

 1. در خواست وی اس تی سمپل استرینگ به سبک ترکی استانبولی
  توسط edrisrezaifar در انجمن سازها و سینتی سایزرهای مجازی (VST - Instruments)
  پاسخ ها: 18
  آخرين نوشته: ۱۳۹۲/۱۲/۱۵, 12:56
 2. بوسه حسین علیزاده بر دستان استاد دهلوی +عکس
  توسط Ramin95 در انجمن اخبار روز موسیقی
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: ۱۳۹۲/۰۴/۰۷, 16:00
 3. پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: ۱۳۹۲/۰۴/۰۱, 12:10
 4. پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: ۱۳۹۱/۱۱/۰۵, 12:20
 5. پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: ۱۳۹۱/۰۶/۰۴, 01:10

جستجو شده ها

Nobody landed on this page from a search engine, yet!

تا این لحظه 1 کاربر از این تاپیک دیدن کرده اند

فقط اعضا گروه ویژه vip و مدیران قادر به دیدن اسامی بازدیدکنندگان تاپیک هستند

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید

کپی از مطالب سایت مجاز نمیباشد و پیگرد قانونی دارد

cubase.ir

BACK TO TOP
وی اس تی
آرتیست