کانال کیوبیس در تلگرام را دنبال کنید
آهنگسازی
آهنگسازی
صفر تا صد آموزش فارسی کیوبیس پک 1
صفر تا صد آموزش فارسی کیوبیس پک 2
آموزش فارسی صفر تا صد مسترینگ با پلاگینهای wavesدانلود کیوبیس 8 cubase با لینک مستقیم رایگان و آموزش نصب فارسی

دانلود رایگان وی اس تی استرینگ شرقی Fayez Saidawi Oriental Strings با لینک مستقیم تک پارت از سرور سایتآموزش آهنگسازی فارسی

+ پاسخ به موضوع
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: بررسی چند و چون آموزشگاه.های موسیقی؛ سازت را قورت بده

 1. Ramin95 آواتار ها
  Ramin95
  شماره کاربری
  4941
  Contributor
  شهریور /۱۳۹۰
  4,009
  مثبت های دریافتی
  + های دریافتی575
  0
  سپاس از شما 815 بار در 687 پست
  Follows
  0
  Following
  0

  پیش فرض بررسی چند و چون آموزشگاه.های موسیقی؛ سازت را قورت بده

  بررسی چند و چون آموزشگاه.های موسیقی؛
  سازت را قورت بده

  موسیقی ما - راضیه غنجی: در کلانشهری همچون تهران بیش از ۳۷۰ آموزشگاه موسیقی به صورت رسمی و با مجوز به آموزش و تدریس موسیقی می.پردازند. اگر سری به آگهی.ها بزنید با تبلیغات گسترده این کلاس.ها رو به رو خواهید شد که شما را به ثبت نام در آموزشگاه.شان ترغیب می.کنند حال در این میان انتخاب یکی از این.ها کار دشواری به نظر می.رسد. درباره چند و چون این آموزشگاه.ها و برای آگاهی بیشتر به سراغ کارشناسانی رفتیم که خود نیز آموزشگاه موسیقی دارند، در این میان مهدی آذرسینا ردیف.دان و نوازنده کمانچه، مسعود نظر آهنگساز و کار.شناس موسیقی کودک و سامان احتشامی آهنگساز و نوازنده پیانو ما را از نقطه نظرات خود آگاه کردند. مهدی آذرسینا ردیف.دان و پژوهشگر دغدغه.های بسیاری برای آموزش موسیقی دارد و می.گوید: نوع نگاه مسئول آموزشگاه تاثیر بسزایی بر روند آموزش دارد چرا که گاهی موسسه.ای طبق مجوز فعالیت می.کند اما نبود یک مسئول آگاه و دلسوز باعث می.شود تا روند کار در آنجا به خوبی صورت نگیرد و لطمات بسیاری به شناخت افراد از موسیقی بخورد.
  .
  .آذرسینا انتخاب مردم را بسیار مهم می.داند و می.گوید: مردم باید در انتخاب آموزشگاه آگاهانه عمل کنند به طوری که با پرس و جو و تحقیق در ..نهایت به آموزشگاهی برسند که از همه ابعاد مناسب باشد و استانداردهای لازم را برای آموزش موسیقی به افراد داشته باشد، صرف داشتن مجوز تدریس نمی.توان به آموزشگاه اعتماد کرد. وی می.افزاید: مناسب بودن یک آموزشگاه تا حد بسیار زیادی به نگاه مسئول آن بر می.گردد و اینکه تعهد لازم برای انجام کار داشته باشد چرا که دیده می.شود افرادی مجوز می.گیرند اما آموزشگاه را در اختیار فرد دیگری می.گذارند که تخصص آنچنانی در مدیریت آموزشگاه ندارد.
  .
  • .مسمومیت فرهنگی
  .مسعود نظر آهنگساز و کار.شناس موسیقی کودک می.گوید: همه افرادی که می.خواهند موسیقی را فرا بگیرند شاید شرایط حضور در هنرستان موسیقی را نداشته باشند به همین دلیل ناگزیر به سمت حضور در کلاس.ها و آموزشگاه.های موسیقی می.روند. آموزشگاه.ها نیز باید استانداردهای لازم را برای تدریس موسیقی داشته باشند. ببینید یک رستوران تلاش می.کند برای رضایت مشتریان و ارائه خدمات استاندارد عمل کند حال محلی برای آموزش که قرار است بر فرهنگ مردم تاثیر بگذارد باید به دقت عمل کند. چرا که اگر رستوران غذای خوبی به مشتریان ندهد، مشتری مسموم می.شود و بعد از مصرف دارو بهبودی.اش حاصل خواهد شد اما اگر کسی فرهنگ مسموم بفروشد اثر بدی بر روح و فرهنگ افراد خواهد گذاشت که به سختی درمان می.شود.
  .
  .نظر ضرورت نظارت بر آموزشگاه.های موسیقی را مهم می.داند و خاطرنشان می.کند: متاسفانه نظارت دقیق و درستی بر فعالیت آموزشگاه.های موسیقی صورت نمی.گیرد. گاهی به سهولت برای فردی مجوز راه اندازی آموزشگاه صادر می.شود. مثلاً برای کسی که تنها لیسانس موسیقی دارد و آنچنان تجربه کار اجرایی ندارد مجوزی برای تاسیس آموزشگاه صادر می.شود. نظر همچنین می.گوید: متاسفانه بسیاری از آموزشگاه.های موسیقی به صورت قارچ رشد کرده.اند و خیلی اصولی نیستند. زمانی هم که تدریس هنری به افراد درست صورت نگیرد فرد به کل از آموختن موسیقی دلزده می.شود.
  .
  • .وضعیت فرهنگسرا.ها
  .سرپرست گروه ارف می.گوید: وضعیت فرهنگسرا.ها در مقایسه با سایر آموزشگاه.ها بد.تر است زیرا مدرسی که در شهرداری به آموزش موسیقی می.پردازد حقوق آنچنانی دریافت نمی.کند به همین دلیل فرد متخصص و مسلطی برای این کار انتخاب نمی.شود. در ..نهایت آن کلاس بازدهی آنچنانی ندارد. در عین حال گاهی امکانات خوبی هم در اختیار این کلاس.ها قرار نمی.گیرد. وی در خصوص شهریه کلاس.های موسیقی می.گوید: آموزشگاه.ها به درجه.های ۲، ۱و۳ نقسیم بندی شده است به طوری که این تقسیم بندی به گونه.ای بر قیمت.ها نیز تاثیر می.گذارد اما باز هم این ضرورت وجود دارد که واحدی وجود داشته باشد و بر قیمت.ها نظارت کند.
  .
  • .صلاحیت تدریس
  .سامــــان احتشامی آهنگساز و نوازنده پیانو هم در خصوص اهمیت آموزشگاه.های موسیقی در فراگیری این هنر به می.گوید: اکثر افرادی که در زمینه موسیقی فعالیت دارند آن را در ابتدا به صورت خصوصی فرامی گیرند و در ادامه زمانی که در دانشگاه شرکت می.کنند به این دلیل است که یک دوره آموزشی کلاسیک را در آنجا فرا بگیرند و قطعاً پیش زمینه.ای از موسیقی در وجودشان بوده که به سراغ این رشته موسیقی در دانشگاه رفته.اند. وی می.افزاید: اکثر مردم موسیقی را در آموزشگاه.ها یاد می.گیرند و خوشحالم که دفتر آموزش و توسعه فعالیت.های هنری اقدام به برگزاری آزمون کارت صلاحیت تدریس و تاسیس آموزشگاه.های آزاد هنری کرد تا همه افرادی که می.خواهند به تدریس بپردازند باید این کارت را دریافت کنند و در غیر این صورت هرگونه فعالیت آموزشی در این راستا غیرقانونی محسوب می.شود. احتشامی با بیان اینکه باید شرایطی مساعدی برای فعالیت آموزشگاه.های موسیقی فراهم شود توضیح می.دهد: بهتر است موقعیتی ایجاد شود تا آموزشگاهای موسیقی بتوانند سالن در اختیار آن.ها قرار دهند و در سالن.هایی همچون رودکی اجرای برنامه داشته باشند.
  .
  • .شهریه.های متفاوت
  .این نوازنده پیانو در پاسخ به این سوال که چرا شهریه کلاس.های موسیقی تا این حد متفاوت است، خاطرنشان می.کند: هر استادی درجاتی را طی می.کند تا به مرحله تدریس برسد. گاهی یک مدرس اسم و رسمی برای خود پیدا می.کند و به دلیل تجربه و تسلطی که دارد قیمت بالایی می.گیرد. این دیگر به خود او برمی گردد. ببینید یک عمل جراحی قلب توسط یک جراح ۲۵میلیون تومان هزینه دارد و ممکن است برای پزشک دیگری قیمت کمتری داشته باشد. این دیگر به تجربه پزشک برمی گردد و نمی.توان برایش قیمت مشخصی در نظر گرفت بر این اساس این خود مردم هستند که تصمیم می.گیرند برای آموزش موسیقی سراغ چه استادی بروند.
  .
  • .سازی که دیده نمی.شود
  .احتشامی اقبال جوانان به سازهایی غربی چون گیتار را بسیار ارزیابی می.کند و می.گوید: متاسفانه از آنجایی که در ایران سازهای ایرانی دیده نمی.شوند و سازهای غربی به صورت مستمر در ماهواره.ها نشان داده می.شود همین موضوع، گرایش جوانان به این ساز.ها را سبب می.شود. این آهنگساز ادامه می.دهد: فیلمی همچون «سنتوری» ساخته داریوش مهرجویی باعث شد تا.. همان سال در محلی همچون ورامین ۱۵۰ نفر برای یادگیری ساز سنتور اقدام کنند این یعنی ساز دیده شد و مردم به سراغش رفتند. وقتی مردم کمانچه و تنبور را نمی.شناسند چه توقعی دارید که به سمتش بروند؟
  .
  • .تمرکز با موسیقی
  .وی دلایل گرایش مردم به ثبت نام در کلاس.های موسیقی را چنین ارزیابی می.کند که موسیقی برای تمرکز و برای تمدد اعصاب مناسب است. وقتی شما ساز می.نوازید به هیچ چیز فکر نمی.کنید جز اینکه درست و خوب از عهده کار بر بیایید. زمانی که نوازنده.ای اقدام به نواختن در حضور مردم می.کند خود آنچنان لذت نمی.برد بلکه این مردم هستند که از نواختن او لذت می.برند. مردم برای ارضای روح و تمرکز تمایل دارند به کلاس موسیقی بروند.

  ادامه در منبع : تنها کاربران عضو قادر به مشاهده لینکها هستند ، برای مشاهده و دانلود لینکها از اینجا ثبت نام کنید


  #1 ارسال شده در تاريخ ۱۳۹۰/۱۰/۱۲ در ساعت 21:30

 2. # ADS
  مجری تبلیغات
  تاریخ عضویت
  -
  نوشته ها
  -
  فروشگاه آنلاین کیوبیس با سیستم پرداخت آنلاین و ارسال به سراسر نقاط ایران ، شهرستانها و روستاها در کمترین زمان ممکن ، فروش vst وی اس تی ارزان و با کیفیت ، فروش سمپل و پلاگین های جدید آهنگسازی

  بی نظیرترین آموزش فارسی نرم افزار کیوبیس ( سطح مقدماتی )
  آموزش فارسی کار با نرم افزار کیوبیس (سطح پیشرفته)
  آموزش فارسی CUBASE 5 & NUENDO4
  آموزش فارسی تکمیلی NUENDO5.5, CUBASE 6.5
  آموزش فارسی Ableton Live 9
  آموزش فارسی سونار Sonar X2,X3
  آموزش فارسی Cubase Elements 7

  آموزش فارسی protools 10
  آموزش فارسی Logic Pro X2 لاجیک
  آموزش فارسی Studio one استودیو وان
  آموزش فارسی BAND IN A BOX 2015
  آموزش فارسی Guitar Pro 6
  آموزش فارسی ضبط افکت میکس و مستر صدا ADOBE AUDITION CS5.5
  آموزش فارسی یک پروژه تنظیم آهنگ از ابتدا تا انتها

  آموزش فارسی اف ال استودیو FL Studio 12
  آموزش فارسی سمپلر کانتکت Native instrument Kontakt 5
  آموزش فارسی تصویری امنیسفر OMNISPHERE
  آموزش فارسی تخصصی تنظیم حرفه ای موسیقی
  آموزش فارسی موسیقی الکترونیک Steinberg Sequel
  آموزش فارسی تکنیکهای حرفه ای وکال همراه با آموزش Melodyne
  آموزش فارسی تکنیکهای رکورد صدا در استودیو موسیقی
  آموزش فارسی 101 ترفند حرفه ای میکس + مستر آهنگ با ایزوتوپ اوزون 7 izotope ozone
  آموزش فارسی جامع مسترینگ آهنگ Izotop Ozone 6 + tracks
  آموزش فارسی Fab Filter+Waves +Slate Digital

  آموزش کامل مراحل ساخت آهنگ از ابتدا تا انتها
  آموزش فارسی آهنگسازی در یک هفته
  آموزش فارسی تنظیم حرفه ای موسیقی
  آموزش فارسی مولتی مدیا تصویری مبانی موسیقی
  آموزش فارسی تنظیم و ارکستراسیون آهنگ
  آموزش فارسی فالش گیری و فاصله سازی صدای خواننده
  آموزش خوانندگی پاپ به زبان فارسی
  آموزش آهنگسازی در سبکهای پاپ، هیپ هاپ رپ،ترنس،هاوس،بلوز،جاز،راک

  آموزش فارسی میکس حرفه ای آهنگ
  آموزش فارسی میکس و مسترینگ حرفه ای
  آموزش فارسی یک پروژه میکس و مستر آهنگ از ابتدا تا انتها
  آموزش فارسی ریتم سازی در موسیقی
  آموزش فارسی ساخت بیت در موسیقی
  آموزش فارسی صداسازی با سینتی سایزرها
  آموزش فارسی فالش گیری و فاصله سازی صدای خواننده
  آموزش فارسی ساخت استودیوی موسیقی خانگی

  خرید وی اس تی پیانو spitfire audio hans zimmer piano
   

موضوعات مشابه

 1. پاسخ ها: 16
  آخرين نوشته: ۱۳۹۲/۰۸/۱۸, 22:14
 2. پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: ۱۳۹۰/۱۲/۲۲, 15:21
 3. پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: ۱۳۹۰/۰۹/۱۸, 16:00
 4. پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: ۱۳۹۰/۰۸/۱۸, 16:34

جستجو شده ها

Nobody landed on this page from a search engine, yet!

تا این لحظه 5 کاربر از این تاپیک دیدن کرده اند

فقط اعضا گروه ویژه vip و مدیران قادر به دیدن اسامی بازدیدکنندگان تاپیک هستند

کلمات کلیدی این موضوع

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید

کپی از مطالب سایت مجاز نمیباشد و پیگرد قانونی دارد

cubase.ir

BACK TO TOP
وی اس تی
آرتیست