کانال کیوبیس در تلگرام را دنبال کنید
آهنگسازی
آهنگسازی
صفر تا صد آموزش فارسی کیوبیس پک 1
صفر تا صد آموزش فارسی کیوبیس پک 2
آموزش فارسی صفر تا صد مسترینگ با پلاگینهای wavesدانلود کیوبیس 8 cubase با لینک مستقیم رایگان و آموزش نصب فارسی

دانلود رایگان وی اس تی استرینگ شرقی Fayez Saidawi Oriental Strings با لینک مستقیم تک پارت از سرور سایتآموزش آهنگسازی فارسی

+ پاسخ به موضوع
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: امین حبیبی: همیشه در کار موسیقی بی.کس بودم و بی.کس خواهم بود

 1. Ramin95 آواتار ها
  Ramin95
  شماره کاربری
  4941
  Contributor
  شهریور /۱۳۹۰
  4,009
  مثبت های دریافتی
  + های دریافتی575
  0
  سپاس از شما 815 بار در 687 پست
  Follows
  0
  Following
  0

  پیش فرض امین حبیبی: همیشه در کار موسیقی بی.کس بودم و بی.کس خواهم بود

  موسیقی ما - «امین حبیبی» پس از حدود هفت ماه سکوت، هفته گذشته تک قطعه جدیدش با عنوان تنها کاربران عضو قادر به مشاهده لینکها هستند ، برای مشاهده و دانلود لینکها از اینجا ثبت نام کنید را منتشر کرد. قطعه.ای که با استقبال مخاطبانش مواجه شد و ترانه.اش هم موضوع متفاوتی نسبت به آثار گذشته این خواننده داشت. از سوی دیگر امین حبیبی مدتی است که به شکل جدی در زمینه کنسرت مشغول فعالیت و برنامه.ریزی است. از یک سو چند اجرا در شهرستانها داشته و از سویی دیگر پس از ایام سوگواری محرم و صفر احتمالا شاهد حضور او روی استیج یکی از سالن.های تهران خواهیم بود. همه این مسائل و البته چند مورد حاشیه.ای دیگر بهانه گفتگوی ما با امین حبیبی بود که متن آن را در ادامه می.خوانید:
  .
  • *از آلبوم جدید چه خبر؟
  درباره آلبوم جدید باید بگویم که قطعا امسال آلبومی را منتشر نخواهم کرد. به دلیل اینکه تمایل چندانی هم به این کار ندارم و قصد دارم که بیشتر در زمینه انتشار تک قطعات حضور داشته باشم. فکر می.کنم که تا پایان امسال دو یا سه تک قطعه دیگر را هم به امید خدا منتشر کنم.
  .
  • *چرا فاصله بین تک قطعات شما اینقدر زیاد است؟
  قطعه قبلی من حدود هفت ماه قبل منتشر شد. مخاطبان، من را به بدقولی محکوم می.کنند و می.گویند که مثلا در ماه مرداد از قطعه جدید صحبت می.کنید اما آبان ماه منتشر می.شود. من اصولا زمان پخش را به مخاطبان اعلام نمی.کنم و زمانی که تولید یک قطعه جدید را استارت می.زنم با مردم درباره آن صحبت می.کنم. خیلی از دوستان در مدت زمان یک روز قطعه جدید آماده و منتشر می.کنند اما من اینگونه نیستم. نمی.دانم شاید یا سواد یا قدرت این کار را ندارم اما به هرحال نمی.توانم یک روزه قطعه.ای را تولید کنم. تا زمانی که پروژه و قطعه.ای خودم را راضی نکند هرگز به انتشارش فکر نمی.کنم. البته قطعه تنها کاربران عضو قادر به مشاهده لینکها هستند ، برای مشاهده و دانلود لینکها از اینجا ثبت نام کنید واقعا تولیدش به طول انجامید. این قطعه شهریور ماه آماده شد اما از میکس و مسترینگ و کیفیت کار راضی نبودم. به همین دلیل تصمیم گرفتم که دوباره میکس کنم و همین موضوع یک مقدار وقت من را گرفت. به ماه محرم هم نزدیک شدیم و ترجیح دادم که پس از ایام سوگواری این اثر منتشر شود.
  .
  • *در گفتگویی که سال گذشته با هم داشتید به این نکته اشاره کردید که اگر شعر و ملودی خوبی دریافت کنید حتما اجرا خواهید کرد. در زمینه تک قطعات قصد ندارید به سراغ شعر و ملودی دیگران بروید؟
  اگر از دوستان نزدیک من بپرسید گواهی می.دهند که در رایانه شخصی من بیش از هزار قطعه وجود دارد که تا کنون منتشر نشده.اند. فکر می.کنم اگر تا آخر عمر هم آهنگ نسازم، آنقدر پروژه آماده دارم که هفته.ای یک قطعه منتشر کنم. بعضی از کارها آنقدر دغدغه خودم می.شود که مجال پرداختن به کارهای دیگر را پیدا نمی.کنم. با تمام این تفاسیر اگر شعر خوبی به دست من برسد که استفاده می.کنم اما شعری که من را برانگیزد کمتر به دستم رسیده است. در مورد ملودی ملودی قطعهتنها کاربران عضو قادر به مشاهده لینکها هستند ، برای مشاهده و دانلود لینکها از اینجا ثبت نام کنید باید بگویم برای چهار یا پنج سال قبل است که البته ساختن کار داستانی دارد که اکنون نمی.توانم بگویم اما اجازه بدهید مدتی بگذرد و در مصاحبه.های. معمولا روش کار من اینگونه نیست که بگویم یک شعر و ملودی می.نویسم و می.سازم و قطعه.ای منتشر می.کنم. آهنگ.های زیادی می.سازم ولی همه آنها آرشیو می.شوند. زمانی که می.خواهم قطعه جدیدی را منتشر کنم، آرشیو خودم را کامل گوش می.دهم و یکی از آنها را برای آن زمان و شرایط به مرحله انتشار می.رسانم. تنظیم را در همان زمان انتشار قطعه انجام می.دهم و همانطور که گفتم در اکثر مواقع شعر و ملودی هیچ وقت برای همان زمان نیست.
  .
  • *زمان برگزاری کنسرت تهران قطعی نشده است؟
  ما مدتها است که به دنبال برگزاری کنسرت تهران هستیم. اما به قول یکی از دوستان خبرنگار همکارتان فکر می.کنم «امین حبیبی» بدشانس.ترین خواننده تاریخ موسیقی ایران باشد. اکنون برای اولین بار می.خواهم بگویم که ما پیش از یک اتفاق تلخ صحبت.های لازم برای برگزاری کنسرت پس از محرم را انجام داده بودیم اما میسر نشد. یک روز پس از مذاکره ما برای برگزاری کنسرت در تالار وزارت کشور آن سالن آتش گرفت و دیگر این نهایت بدشانسی بود! تمام تلاش ما این است که پس از ایام محرم و صفر کنسرت بزرگی در تهران داشته باشیم و احتمال آن هم زیاد است. صحبت.ها و مذاکرات برای برگزاری برنامه در تالار وزارت کشور انجام شد و قرار بود که در همان ایام آتش.سوزی آن سالن قرارداد را هم رسما امضا کنیم. صحبت.های من با تهیه.کننده پابرجا است ولی در سالن دیگری برنامه خواهیم داشت.
  .
  • *اما همانند انتشار قطعات خود در زمینه برگزاری کنسرت هم ظاهرا وسواس زیادی دارید.
  درباره وسواس کارهای خودم باید بگویم که طی حدود دو سال اخیر شش یا هفت قطعه منتشر کرده.ام. فکر نمی.کنم اگر شخصی منصف باشد بتواند بگوید که امین حبیبی در فلان تک قطعه کم کاری کرده است. فکر نمی.کنم کیفیت هیچکدام از این کارها آنقدر پایین باشد که کسی بتواند من را به کم.فروشی محکوم کند. شاید در سال یک یا دو قطعه منتشر کنم اما تمام تلاشم این است که اسم و سابقه کاری.ام لکه.دار نشود. درباره عدم برگزاری کنسرت باید بگویم یک دلیل، وسواس خودم بود. یک دلیل دیگر این بود که من عضو هیچ باند و گروه و دسته.ای نیستم. من همیشه در کار موسیقی بی... بودم و بی... خواهم بود و به غیر از خدا و مردم هیچکسی را نداشتم. امین حبیبی هرچه باشد، کوچک یا بزرگ، کسی نمی.تواند بگوید که من او را به اینجا رساندم. همیشه تنها کار کرده.ام و نمی.توانم عضو باند یا گروه خاصی باشم. خدا را گواه می.گیرم که بارها پیشنهادات متنوع داشتم اما من هیچگاه خودفروشی نمی.کنم. نمی.گویم که همه این کار را می.کنند یا هر کسی که کنسرت برگزار می.کند عضو یک باند یا گروه خاص است. اما من حاضر نیستم به خاطر برگزاری کنسرت بنده یا برده شخص خاصی باشم. عزت من از همه چیز مهمتر است و اگر نام یک هنرمند را یدک می.کشم پس باید عین یک هنرمند رفتار کنم. هر کسی می.خواهد برای من برنامه برگزار کند باید به فکر عزت و حیثیت من هم باشد. امین حبیبی به خاطر پول هرکاری نمی.کند و اگر قرار بود که هرکاری انجام دهد، می.توانست وضع مالی بهتری داشته باشد. همانطور که به خاطر پول برای هرکسی کار نمی.سازم و به خاطر پول هرجایی نمی.روم. هنرمندبودن صرفا کارکردن و پول درآوردن نیست. بلکه هنرمندبودن یعنی ذات و انسانیت خودتان را حفظ کنید. باز هم تکرار می.کنم منظور من این نیست که هرکسی کنسرت برگزار می.کند چنین روندی در کارش دارد. اما افراد زیادی که برای برگزاری کنسرت به سمت من آمدند می.خواستند من را بخرند و باید بگویم که فروشی نیستم.
  .چندی پیش در یکی از گروه.های مرتبط با نرم.افزارهای پیام.رسان، که در آن چند تن از هنرمندان عضو بودند، یکی از افراد دیوانه.ای که از اسم امین حبیبی یا همان «همایون» سوءاستفاده می.کرده اظهارنظر کرده است. او اعلام کرده که امین حبیبی کارهای من را می.خواند. اغلب دوستان حاضر در آن گروه از من خواستند که جواب این شخص را بدهم اما خودم را آنقدر نازل نمی.دانم که جواب یک فرد دیوانه را بدهم. هنرمندان حاضر در آن گروه جواب این فرد را داده بودند اما دلیل سکوت و عدم پیگیری من این است که در شأن من نیست. فکر می.کنم مردم به آن حد از آگاهی رسیده باشند.نکته دیگر اینکه می.خواهم تشکر بسیار ویژه از اعضای ارکسترم داشته باشم. قرار بود ما پیش از ماه محرم کنسرتی را برگزار کنیم که متاسفانه به دلیل بدشانسی.هایی که گفتم و .بدقولی یکی از دوستان، این کنسرت به سرانجام نرسید. دوستان من در ارکستر حدود پانزده جلسه تمرین کردند و زحمت کشیدند اما متاسفانه آن برنامه برگزار نشد. شرمنده دوستان عزیزم شدم و می.خواهم از طریق این رسانه رسما از آنها عذرخواهی کنم و قدردان زحمات و همراهی آنها هستم. اجازه نمی.دهم زحمات این عزیزان به هدر برود و قطعا با آنها روی صحنه می.روم و به امید خدا جواب خیلی.ها را می.دهیم. نهایتا باید بگویم در ادامه همان موضوع تنها بودنم در عرصه موسیقی باید این نکته را متذکر شوم که در قسمت پخش قطعات هم هیچگاه به کسی پول نداده.ام. در قسمت مصاحبه.ها و حضور رسانه.ای هم هیچ وقت پولی به کسی پرداخت نکرده.ام و فقط هم با چند شخص محدود در حوزه رسانه ارتباط دارم. به غیر از شخص شما و سایت «موسیقی ما» که همیشه نسبت به من لطف داشته.اید، سه یا چهار نفر دیگر از دوستان بوده.اند که برادرانه و خواهرانه و بدون هیچ چشم.داشتی به من کمک کرده.اند. دوستان رسانه.ای من انسان هستند و مثل برخی از افراد، دلال نیستند و بدون هیچ چشم.داشتی از کار من حمایت کرده.اند. برای تبلیغات و پخش آثارم به کسی باج نداده و نمی.دهم. عزیزانی که تا کنون برای امین حبیبی کار کرده.اند، صمیمانه بوده و من هم صمیمانه قدردان زحمات آنها هستم..نهایتا این نکته را باید عنوان کنم که سایت شخصی بنده به نشانی تنها کاربران عضو قادر به مشاهده لینکها هستند ، برای مشاهده و دانلود لینکها از اینجا ثبت نام کنید همزمان با انتشار قطعه دیشب همین موقع با قالب و طراحی جدید به روز شد. همچنین مخاطبان عزیز برای ارتباط مستقیم با من می.توانند به کانال تلگرام من به نشانی aminhabibichannel .مراجعه نمایند.  ادامه در منبع : تنها کاربران عضو قادر به مشاهده لینکها هستند ، برای مشاهده و دانلود لینکها از اینجا ثبت نام کنید


  #1 ارسال شده در تاريخ ۱۳۹۴/۰۸/۱۱ در ساعت 15:40

 2. # ADS
  مجری تبلیغات
  تاریخ عضویت
  -
  نوشته ها
  -
  فروشگاه آنلاین کیوبیس با سیستم پرداخت آنلاین و ارسال به سراسر نقاط ایران ، شهرستانها و روستاها در کمترین زمان ممکن ، فروش vst وی اس تی ارزان و با کیفیت ، فروش سمپل و پلاگین های جدید آهنگسازی

  بی نظیرترین آموزش فارسی نرم افزار کیوبیس ( سطح مقدماتی )
  آموزش فارسی کار با نرم افزار کیوبیس (سطح پیشرفته)
  آموزش فارسی CUBASE 5 & NUENDO4
  آموزش فارسی تکمیلی NUENDO5.5, CUBASE 6.5
  آموزش فارسی Ableton Live 9
  آموزش فارسی سونار Sonar X2,X3
  آموزش فارسی Cubase Elements 7

  آموزش فارسی protools 10
  آموزش فارسی Logic Pro X2 لاجیک
  آموزش فارسی Studio one استودیو وان
  آموزش فارسی BAND IN A BOX 2015
  آموزش فارسی Guitar Pro 6
  آموزش فارسی ضبط افکت میکس و مستر صدا ADOBE AUDITION CS5.5
  آموزش فارسی یک پروژه تنظیم آهنگ از ابتدا تا انتها

  آموزش فارسی اف ال استودیو FL Studio 12
  آموزش فارسی سمپلر کانتکت Native instrument Kontakt 5
  آموزش فارسی تصویری امنیسفر OMNISPHERE
  آموزش فارسی تخصصی تنظیم حرفه ای موسیقی
  آموزش فارسی موسیقی الکترونیک Steinberg Sequel
  آموزش فارسی تکنیکهای حرفه ای وکال همراه با آموزش Melodyne
  آموزش فارسی تکنیکهای رکورد صدا در استودیو موسیقی
  آموزش فارسی 101 ترفند حرفه ای میکس + مستر آهنگ با ایزوتوپ اوزون 7 izotope ozone
  آموزش فارسی جامع مسترینگ آهنگ Izotop Ozone 6 + tracks
  آموزش فارسی Fab Filter+Waves +Slate Digital

  آموزش کامل مراحل ساخت آهنگ از ابتدا تا انتها
  آموزش فارسی آهنگسازی در یک هفته
  آموزش فارسی تنظیم حرفه ای موسیقی
  آموزش فارسی مولتی مدیا تصویری مبانی موسیقی
  آموزش فارسی تنظیم و ارکستراسیون آهنگ
  آموزش فارسی فالش گیری و فاصله سازی صدای خواننده
  آموزش خوانندگی پاپ به زبان فارسی
  آموزش آهنگسازی در سبکهای پاپ، هیپ هاپ رپ،ترنس،هاوس،بلوز،جاز،راک

  آموزش فارسی میکس حرفه ای آهنگ
  آموزش فارسی میکس و مسترینگ حرفه ای
  آموزش فارسی یک پروژه میکس و مستر آهنگ از ابتدا تا انتها
  آموزش فارسی ریتم سازی در موسیقی
  آموزش فارسی ساخت بیت در موسیقی
  آموزش فارسی صداسازی با سینتی سایزرها
  آموزش فارسی فالش گیری و فاصله سازی صدای خواننده
  آموزش فارسی ساخت استودیوی موسیقی خانگی

  خرید وی اس تی پیانو spitfire audio hans zimmer piano
   

موضوعات مشابه

 1. پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: ۱۳۹۱/۰۸/۲۹, 10:10
 2. پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: ۱۳۹۱/۰۸/۱۵, 16:50
 3. پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: ۱۳۹۱/۰۱/۳۰, 16:30
 4. پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: ۱۳۹۰/۱۱/۲۵, 13:11
 5. پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: ۱۳۹۰/۰۸/۱۴, 12:42

جستجو شده ها

Nobody landed on this page from a search engine, yet!

تا این لحظه 0 کاربر از این تاپیک دیدن کرده اند

فقط اعضا گروه ویژه vip و مدیران قادر به دیدن اسامی بازدیدکنندگان تاپیک هستند

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید

کپی از مطالب سایت مجاز نمیباشد و پیگرد قانونی دارد

cubase.ir

BACK TO TOP
وی اس تی
آرتیست