کانال کیوبیس در تلگرام را دنبال کنید
آهنگسازی
آهنگسازی
صفر تا صد آموزش فارسی کیوبیس پک 1
صفر تا صد آموزش فارسی کیوبیس پک 2
آموزش فارسی صفر تا صد مسترینگ با پلاگینهای wavesدانلود کیوبیس 8 cubase با لینک مستقیم رایگان و آموزش نصب فارسی

دانلود رایگان وی اس تی استرینگ شرقی Fayez Saidawi Oriental Strings با لینک مستقیم تک پارت از سرور سایتآموزش آهنگسازی فارسی

+ پاسخ به موضوع
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: دبیر انجمن خوانندگان پاپ: از کجا معلوم آقای رئیس جمهور تلاش یا اقدامی برای بهتر شدن اوضاع نکرده اند؟

 1. Ramin95 آواتار ها
  Ramin95
  شماره کاربری
  4941
  Contributor
  شهریور /۱۳۹۰
  4,009
  مثبت های دریافتی
  + های دریافتی575
  0
  سپاس از شما 815 بار در 687 پست
  Follows
  0
  Following
  0

  پیش فرض دبیر انجمن خوانندگان پاپ: از کجا معلوم آقای رئیس جمهور تلاش یا اقدامی برای بهتر شدن اوضاع نکرده اند؟

  با حضور در غرفه سایت «موسیقی ما» در نمایشگاه مطبوعات عنوان شد؛  دبیر انجمن خوانندگان پاپ: از کجا معلوم آقای رئیس جمهور تلاش یا اقدامی برای بهتر شدن اوضاع نکرده اند؟

  موسیقی ما – دبیر انجمن خوانندگان پاپ با حضور در غرفه سایت «موسیقی ما» در بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات و رسانه های جمعی، درباره موضوعاتی چون نامه خوانندگان پاپ به رئیس جمهور، انتقادات به این نامه، واکنش ها و ادامه روند این قبیل تصمیمات گروهی، اظهار نظر کرد.به گزارش سایت «موسیقی.ما»، دکتر «محمدرضا کارچی» دبیر انجمن خوانندگان موسیقی پاپ یک هفته پس از انتشار نامه جمعی از خوانندگان پاپ به رئیس جمهور، با حضور در غرفه سایت «موسیقی ما» درباره صحبت ها و خبرسازی های این نامه صحبت کرد و از برخی تلاشها برای دیدار حضور هنرمندان با رئیس جمهور سخن گفت. او در ابتدای سخنانش توضیح داد: «انگیزه مستتر در متن نامه تفکیک موسیقی پاپ و سنتی نبود. یک نامه در ابتدا باید وجوه مثبت و منفی را نشان دهد. یعنی دو کفه ترازو را نشان تبیین کند و درادامه حرفش را بزند. مادامی که کفه.های ترازو نشان داده نشود، تقویت کفه خیر اتفاق نمی.افتد. مادامی که درباره عناصر اصلی تشکیل دهنده تبعیض صحبت نکنیم مشخص نمی.شود که چه اتفاقی بر سر این بخش یا این جنس می.افتد. چه بسا اگر موسیقی سنتی هم بخواهد درباره تبعیض.ها حرف بزند، خود را با سینما مقایسه می.کند. بحث مقایسه.ای که دراین نامه به آن اشاره شده بود، بحث مشخص شدن تبعیض.ها بود و برطرف شدن برخی فاصله.ها. ولی قویا اعلام می.کنم که هیچ توهینی و هیچ هتکی به ساحت موسیقی سنتی در متن این نامه نبوده است.» محمدرضا کارچی در ادامه افزود: «ما دنبال طلب حقوق بوسیله مورد حمله قرار دادن موسیقی سنتی و غیرمجاز نبوده و نیستیم. ما با دو منظر باید در این رابطه حرف بزنیم. با توجه به اینکه انجمن خوانندگان پاپ را تعداد بیشتری از خواننده ها در برمی.گیرد، این نامه را تحت نام این انجمن منتشر نکردیم. اگر دقت کنید در ابتدای نامه دقت کنید ذکر شده: «جمعی از خوانندگان پاپ» و اسامی هم کاملا مشخص است. ضمن اینکه من اعتقاد دارم که این نامه می.توانست ابعاد دیگری را هم در بر بگیرد و شرایط ویژه.تری را باعث شود. می.توانست کارشناسانه تر نوشته شود. بله همه این ایرادها وارد است ولی یک چیزی در این بین بوده و هست که به سادگی نباید از آن گذشت. یک گروهی که صاحب یک سری حقوق در جامعه.اند و اعتقاد دارند با توجه به پتانسیل.های موجود در فراگیری اجتماعی آثارشان، برخی حقوق از آنها سلب شده. ما بیائیم به همین گزاره فقط نگاه کنیم. گزاره خواستن و گزاره مطالبه کردن حقوق قانونی. »

  کارچی خاطر نشان کرد: « شاید این نامه بایستی ادبیات و لحن و متون بیشتری را رعایت و لحاظ می.کرد. ولی باز هم همان حرف ابتدایی خودم را تکرار می.کنم. کارشناسان موسیقی باید نکات و بخش.های برجسته این نامه را مورد توجه قرار دهند و نسبت به آن دقیق شوند. من اعتقاد دارم که اگر نگاه فرصت محور به موسیقی از جنس پاپ بشود، می توان از آن به عنوان بازوری قدرت به نفع نظام استفاده کرد. در جهت اه... نظام قانونی کشور. در جهت آرمان.هایی که نظام فرهنگی نظام آنرا تبیین کرده است. سایت «رادیو جوان» بیانیه.ای مضحک در روزهای گذشته منتشر کرد و در آن عباراتی چون «در جهت اعتلای موسیقی ایران»، «درجهت رشد موسیقی ایران» استفاده شده بود. عباراتی مضحک و در جهت نفوذ و عوام فریبی در تفکرات همه مخاطبان موسیقی ایران. آیا تبلیغ چهره.ای مثل «شاهین نجفی» که مبانی نظام اسلامی که مبتنی بر دین و ائمه و اطهار و مذهب شیعه است، و این خواننده به آنها بی.احترامی کرده را می توان «اعتلای موسیقی ایران» لقب داد؟ تبلیغ این فرد در جهت حمایت از موسیقی ایران و فرهنگ این کشور است؟ قطعا ما با چنین رسانه و سایت و شبکه.ای ...عه داریم. اصلا خط ما جداست. دوستان خود را از هرگونه حمایت شبکه.های سیاسی مبرا می.دانند و این موضوع قطعا از سوی ما رد است. اگر جایی هم کمکی به انتشار آثار برخی خواننده.های داخلی کرده و موزیک شان را پخش کرده، از خلا نبود یک رسانه اینترنتی در سالهای گذشته استفاده کرده.اند و با همین اسامی و نام.ها توانسته.اند خودی نشان دهند. خیلی جاها هم سوء استفاده کرده.اند. »

  دبیر انجمن پاپ ایران در پاسخ به این سوال که در صورتی که پاسخی به این نامه داده نشود، آیا تلاشی برای دیدار حضوری با رئیس جمهور از سوی انجمن خوانندگان پاپ انجام خواهد شد یا خیر، نیز گفت: «یک اتفاقی باید در جامعه و حتی در بین مدیران فرهنگی می.افتاد که به نظرم این اتفاق افتاده. شاید عدم پاسخگویی نهاد ریاست جمهوری به این دلیل بوده که نامه قوائد یک نامه فوق العاده محترمانه و رسمی به شخص اول یک کشور را نداشت و این ضعف بود. ولی این نامه باید از این منظر دیده و مورد توجه قرار بگیرد که این یک نوع درد دل از سوی جمعی از بهترین هنرمندان موسیقی داخلی بود. یک درد دل دوستانه و خودمانی که این هنرمندان با رئیس جمهور کرده اند. فارغ ازهر نوع قوائد رسمی و ادبی که معمولا در این قبیل مواقع مهم و تعیین کننده است. ولی باید به متن و جنس نامه دقت شود. به خواست.ها و حقوق قانونی که در متن نامه مطالبه شده است. پیگیر هستیم و شک نکنید که این اتفاق و دیدار خوانندگان با رئیس جمهور اتفاق خواهد افتاد. آقای رئیس جمهور در نطق خود بارها اعلام کردند که باید مدیریت فرهنگی کشور را به دست همین هنرمندان داد. حتی در نطق.های تلویزیونی.شان اعلام کردند که کارشناسانی که سررشته.ای از هنر ندارند هرگز نباید برای هنرمندان تصمیم بگیرند. از کجا معلوم آقای رئیس جمهور تلاش یا اقدامی برای بهتر شدن اوضاع نکرده اند؟ من فکر می کنم این اتفاقات و تلاشها شاید در سکوت خبری در حال انجام است و ایشان در پی موقعیتی هستند که بتوانند به این موضوع مفصلا بپردازند. نکته مهمی را درباره این نامه اشاره کنم که نامه خواننده.های پاپ به آقای رئیس جمهور محترم، نامه گلایه و شکایت نبود. نامه در خصوص ممنوع الکاری نبود. برخی از مدیران فرهنگی اعلام کرده بودند که برخی خواننده ها بخاطر پخش آثارشان از شبکه ها و سایت ها مشکلاتی در ادامه فعالیت هایشان بوجود آمده است. نگاه نامه این بود که قشری از جامعه که مخاطبان زیادی از جامعه ایرانی را دارند خواسته ای داشتند و آنرا عنوان کرده.اند.»

  کارچی در انتهای صحبت.هایش نیز درباره مانیفست و زمان ثبت و آغاز به کار انجمن خوانندگان پاپ متذکر شد: «ما درخواست.هایی جهت ثبت قانونی به وزارت کشور و نیروی انتظامی و وزارت ارشاد فرستاده ایم و این موضوع برای نزدیک شدن به مرحله تکمیل، کمی زمان بر است. این موضوع در حال پیگیری هستیم. ولی مهم این است که ساختاری که در چهارچوب مانیفست این انجمن مورد توجه است، رشد و اعتلای موسیقی ایرانی و اسلامی است که بتواند خوراک فرهنگی سالمی را در اختیار جوان ایرانی قرار دهد.»
  منبع:.

  اختصاصی سایت «موسیقی ما»

  ادامه در منبع : تنها کاربران عضو قادر به مشاهده لینکها هستند ، برای مشاهده و دانلود لینکها از اینجا ثبت نام کنید


  #1 ارسال شده در تاريخ ۱۳۹۴/۰۸/۱۹ در ساعت 17:50

 2. # ADS
  مجری تبلیغات
  تاریخ عضویت
  -
  نوشته ها
  -
  فروشگاه آنلاین کیوبیس با سیستم پرداخت آنلاین و ارسال به سراسر نقاط ایران ، شهرستانها و روستاها در کمترین زمان ممکن ، فروش vst وی اس تی ارزان و با کیفیت ، فروش سمپل و پلاگین های جدید آهنگسازی

  بی نظیرترین آموزش فارسی نرم افزار کیوبیس ( سطح مقدماتی )
  آموزش فارسی کار با نرم افزار کیوبیس (سطح پیشرفته)
  آموزش فارسی CUBASE 5 & NUENDO4
  آموزش فارسی تکمیلی NUENDO5.5, CUBASE 6.5
  آموزش فارسی Ableton Live 9
  آموزش فارسی سونار Sonar X2,X3
  آموزش فارسی Cubase Elements 7

  آموزش فارسی protools 10
  آموزش فارسی Logic Pro X2 لاجیک
  آموزش فارسی Studio one استودیو وان
  آموزش فارسی BAND IN A BOX 2015
  آموزش فارسی Guitar Pro 6
  آموزش فارسی ضبط افکت میکس و مستر صدا ADOBE AUDITION CS5.5
  آموزش فارسی یک پروژه تنظیم آهنگ از ابتدا تا انتها

  آموزش فارسی اف ال استودیو FL Studio 12
  آموزش فارسی سمپلر کانتکت Native instrument Kontakt 5
  آموزش فارسی تصویری امنیسفر OMNISPHERE
  آموزش فارسی تخصصی تنظیم حرفه ای موسیقی
  آموزش فارسی موسیقی الکترونیک Steinberg Sequel
  آموزش فارسی تکنیکهای حرفه ای وکال همراه با آموزش Melodyne
  آموزش فارسی تکنیکهای رکورد صدا در استودیو موسیقی
  آموزش فارسی 101 ترفند حرفه ای میکس + مستر آهنگ با ایزوتوپ اوزون 7 izotope ozone
  آموزش فارسی جامع مسترینگ آهنگ Izotop Ozone 6 + tracks
  آموزش فارسی Fab Filter+Waves +Slate Digital

  آموزش کامل مراحل ساخت آهنگ از ابتدا تا انتها
  آموزش فارسی آهنگسازی در یک هفته
  آموزش فارسی تنظیم حرفه ای موسیقی
  آموزش فارسی مولتی مدیا تصویری مبانی موسیقی
  آموزش فارسی تنظیم و ارکستراسیون آهنگ
  آموزش فارسی فالش گیری و فاصله سازی صدای خواننده
  آموزش خوانندگی پاپ به زبان فارسی
  آموزش آهنگسازی در سبکهای پاپ، هیپ هاپ رپ،ترنس،هاوس،بلوز،جاز،راک

  آموزش فارسی میکس حرفه ای آهنگ
  آموزش فارسی میکس و مسترینگ حرفه ای
  آموزش فارسی یک پروژه میکس و مستر آهنگ از ابتدا تا انتها
  آموزش فارسی ریتم سازی در موسیقی
  آموزش فارسی ساخت بیت در موسیقی
  آموزش فارسی صداسازی با سینتی سایزرها
  آموزش فارسی فالش گیری و فاصله سازی صدای خواننده
  آموزش فارسی ساخت استودیوی موسیقی خانگی

  خرید وی اس تی پیانو spitfire audio hans zimmer piano
   

موضوعات مشابه

 1. پاسخ ها: 11
  آخرين نوشته: ۱۳۹۵/۰۲/۰۹, 23:46
 2. دانلود بیس 8Dio Adagio Basses با لینک مستقیم از سرور کیوبیس
  توسط Solo در انجمن وی اس تی بانکهای تحت کانتکت kontakt با لینک مستقیم دائمی از سرور کیوبیس
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: ۱۳۹۲/۰۹/۱۱, 18:38
 3. دانلود چهار وی اس تی بسیار عالی (گیتار بیس-ویولن-الکتریک پیانو-درام) با لینک مستقیم از سرور سایت کیوبیس
  توسط OX-In در انجمن دانلود Vst و نرم افزار با لینک مستقیم دائمی از سرور کیوبیس
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: ۱۳۹۲/۰۲/۳۰, 16:31
 4. درخواست آموزش حذف بوم بیس(صدای بوم مانند بیس ها)
  توسط dj-white-zing در انجمن سوالات و درخواست ها
  پاسخ ها: 6
  آخرين نوشته: ۱۳۹۲/۰۱/۰۸, 04:14
 5. پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: ۱۳۹۱/۱۲/۰۲, 14:20

جستجو شده ها

Nobody landed on this page from a search engine, yet!

تا این لحظه 0 کاربر از این تاپیک دیدن کرده اند

فقط اعضا گروه ویژه vip و مدیران قادر به دیدن اسامی بازدیدکنندگان تاپیک هستند

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید

کپی از مطالب سایت مجاز نمیباشد و پیگرد قانونی دارد

cubase.ir

BACK TO TOP
وی اس تی
آرتیست