کانال کیوبیس در تلگرام را دنبال کنید
آهنگسازی
آهنگسازی
صفر تا صد آموزش فارسی کیوبیس پک 1
صفر تا صد آموزش فارسی کیوبیس پک 2
آموزش فارسی صفر تا صد مسترینگ با پلاگینهای wavesدانلود کیوبیس 8 cubase با لینک مستقیم رایگان و آموزش نصب فارسی

دانلود رایگان وی اس تی استرینگ شرقی Fayez Saidawi Oriental Strings با لینک مستقیم تک پارت از سرور سایتآموزش آهنگسازی فارسی

+ پاسخ به موضوع
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: بعد از بازسازی سالن ما اولین کنسرت. را در باتاکلان برگزار می.کنیم

 1. Ramin95 آواتار ها
  Ramin95
  شماره کاربری
  4941
  Contributor
  شهریور /۱۳۹۰
  4,009
  مثبت های دریافتی
  + های دریافتی575
  0
  سپاس از شما 815 بار در 687 پست
  Follows
  0
  Following
  0

  پیش فرض بعد از بازسازی سالن ما اولین کنسرت. را در باتاکلان برگزار می.کنیم

  موسیقی ما - جس هیوز (Jesse Hughes)، خواننده گروه ایگلز آو دث متال (Eagles of Death Metal) در اولین مصاحبه گروه بعد از حادثه پاریس گفت می.خواهد گروهش اولین گروهی باشد که پس از بازگشایی دوباره سالن باتاکلان در آن اجرا می.کنند.اعضای گروه «ایگلز...» برای اولین بار بعد از حمله تروریستی به سالن باتاکلان به شرح جزئیات این حادثه پرداختند. آن.ها در گفت.وگو با مجله وایس توضیح دادند که چطور از مهلکه فرار کردند، از تاثیرات این اتفاق بر آینده.ی گروه گفتند و همچنین از اینکه احساس تعهد می.کنند تا اجرایی را که در پی اتفاقات هولناک دو هفته.ی پیش ناتمام ماند، خاتمه دهند.

  جس هیوز، خواننده و یکی از بنیانگذاران گروه گفت: «دوستان ما که به تماشای راک.اندرول آن.جا آمده بودند کشته شدند. من می.خواهم آن.جا باز گردم و از زندگی بگویم»

  ایدن گالیندو (Eden Galindo)، گیتاریست گروه؛ هیوز و جولین داریو (Julian Dorio)، درامر گروه با هم از طریق یکی از درب.های خروجی از سالن خارج شدند. وقتی اولین گلوله.ها شلیک شد آن.ها به سرعت هرجا که می.توانستند، پشت کیت درام یا گوشه.های سالن پناه گرفتند.

  داریو می.گوید: «چیزی که در ابتدا خیلی شوکه.ام کرد این بود که ما یک گروه خیلی پر سروصدا بودیم پس قدرت شلیک.های اولیه خیلی زیاد بود که من به فورا متوجه آن.ها شده بودم برای همین به سرعت فهمیدم اتفاق بدی رخ داده»

  آنها وقتی صدای بوت را (یکی از اعضای تیم اجرا که شلیک گلوله را دیده بوده) می.شنوند که از آن.ها می.خواهد فرار کنند استیج را ترک می.کنند. اعضای گروه به سمت اتاق پشتی می.روند تا تیوزدی، نامزد هیوز را پیدا کنند. اما هیوز وقتی در راهرو را باز می.کند با یکی از تروریست.ها رو در رو می.شود هیوز می.گوید: «او به سمت من برگشت اسلحه.اش را پایین آورد و لوله تفنگش به چارچوب در خورد»

  هیوز بلافاصله کسانی که به دنبالش می.آمدند را خبر می.کند تا از پله.ها بازگردند و به طرف دیگری فرار کنند. اعضای گروه نامزد هیوز را پیدا می.کنند و از در کناری خارج می.شوند. هیوز وقتی به خیابان می.رسد متوجه می.شود خیلی از مردمی که از درهای خروج بیرون می.ریزند، فرار نمی.کنند او می.گوید: «به نظر می.رسید مردم نمی.دانند باید چه کار کنند»

  مت مک.جانکینز (Matt McJunkins)، نوازنده گیتار بیس، همراه با باقی اعضای گروه سالن را ترک نمی.کند. وقتی شلیک.ها آغاز می.شود او پشت میز مانیتور و پرده پناه گرفته بود. اما مردم به سرعت به سمت استیج رو آوردند و می.خواستند وارد اتاق پشتی شوند. مک.جانگیز که می.دانست هیچ درب خروجی در سمت او وجود ندارد تلاش می.کند مردم را متوجه کند:«من می.دیدم که مردم با سرعت به هر سو فرار می.کنند، چراغ.ها روشن و خاموش می.شوند و من باید تصمیم می.گرفتم به آن سمت استیج بدوم یا اینکه داخل اتاق بروم و امیدوار باشم اتفاق بدی رخ ندهد».

  او همراه با تعداد زیادی از مخاطبان به داخل اتاق می.رود مردم به سرعت از صندلی.ها استفاده می.کنند تا مانع باز شدن در شوند و بطری.ای که داخل یخچال کوچک اتاق بود تنها سلاح آن.ها می.شود. خیلی از مردم آسیب دیده بودند و خونریزی داشتند. یکی جای زخم تیری را که روی پای دیگری وجود داشت فشار می.دهد تا جریان خونریزی را متوقف کند. از طرفی اتاق پر از آب شده بود تا غوزک پای مردم را آب گرفته بود و همه می.ترسیدند چکه کردنِ آب به طبقه پایین باعث شود قاتلان متوجه حضورشان شوند.

  مک.جانکینز می.گوید: «صدای شلیک هر لحظه نزدیک تر می.شد. شاید برای ده یا پانزده دقیقه ادامه داشت. تمام نشدنی بود... و بعد قطع می.شد و برای چند لحظه کمی احساس آرامش به مردم دست می.داد و بعد دوباره شروع می.شد».

  نهایتا انفجار اتفاق می.افتد و مک.جانکیز بعدا متوجه می.شود صدای انفجار یک تروریست انتحاری بوده او می.گوید: «انفجار تمام اتاق و حتما تمام ساختمان را لرزاند».

  شان لاندن (Shawn London)، مهندس صدای گروه که پشت سالن جلور درها بوده روایت می.کند: «اجرا عالی بود، بچه.ها داشتند غوغا می.کردند، مردم داشتند حسابی خوش می.گذراندند، لبخند می.زندند و سرخوش بودند و همراه گروه می.خواندند، لحظات بسیار صمیمانه.ای بود».

  اما بعد او صدایی می.شنود که گمان می.کند صدای آتش.بازی در پشت سر اوست. اما مردم شروع به دویدن به سمت کنسول او می.کنند و پشت آن پناه می.گیرند.

  او می.گوید: «من هنوز آن.جا ایستاده بودم و می.توانستم مرد مسلح را ببینم او هم داشت مستقیما به چشم.های من نگاه می.کرد و یک مرتبه فریاد کشید و محکم به کنسول زد طوری که همه دگمه.ها هر کدام به طرفی پرتاب شدند». فورا خود را روی زمین می.اندازد و همراه با بقیه مردم که اطرافش بودند پناه می.گیرد و متتظر می.مانند تا شلیک.ها تمام شود. او می.گوید: «او [مرد مسلح] آنجا ایستاده بود و بدون توقف شلیک می.کرد و مردم را می.کشت و با تمام قدرتش فریاد می.کشید «الله اکبر» آن.جا بود که من متوجه شدم قضیه از چه قرار است».

  وقتی مردمی که پشت کنسول او پناه گرفته بودند متوجه شدند که شلیک.ها متوقف شده سعی کردند فرار کنند. شش نفر موفق شدند اما باقی وقتی مرد مسلح دوباره شروع به تیراندازی کرد به همان.جا برگشتند. لاندن برای مدتی صبر می.کند و بعد دختری که پایش تیر خورده زخمی شده بود را به کنار خود می.کشد. قبل از اینکه به در شیشه.ای جلو برسند مرد مسلح دوباره شروع به تیراندازی می.کند و وقتی لاندن یک قدم با در فاصله داشته تا آن را باز کند تمام شیشه را خورد می.کند اما او در نهایت موفق می.شود خود را به خیابان برساند.».

  در مصاحبه.ی دیگری که با اعضای موسس گروه یعنی هیوز و هوم انجام شد، آن.ها درباره تاثیر این اتفاق بر آینده.ی حرفه.ی گروه ایگلز آو دث متال صحبت کردند.هیوز در این مصاحبه گفته بود که برای بازگشتن به پاریس و اجرا در آن. شهر صبر ندارد:«دلم می.خواهد اولین گروهی باشی که بعد از بازگشایی باتاکلان در آن اجرا می.کنیم.. چون وقتی برای دقایقی خاموش شد من آن.جا بودم. دوستان ما به تماشای راک.اندرول آن.جا آمده بودند و کشته شدند. من می.خواهم آن.جا بازگردم و از زندگی بگویم».

  هیوز و هوم با چشمانی اشک.بار از قهرمانی آدم.هایی می.گویند که برای کمک به دوستانشان آنجا ماندند. نیک الکساندر (تنها کاربران عضو قادر به مشاهده لینکها هستند ، برای مشاهده و دانلود لینکها از اینجا ثبت نام کنید ) سی.و شش ساله یکی از اعضای تیم مارکتینگ گروه بود که در این حادثه جان خود را از دست داد. هوم می.گوید: «او برای حفاظت از دوستانش جان خود را از دست داد... او هرگز کمک نخواست چون نمی.خواست دیگران صدمه ببینند» او همچنین گفت: «ما نماینده همه مردمی هستیم که نتوانستند نجات پیدا کنند، مردمی که شاید داستان.هایشان برای همیشه ناگفته باقی بماند».

  هیوز ماجرای کشته شدن مردمی را شرح می.دهد که در اتاق رخت.کن گروه پناه گرفته بودند. او اینطور روایت می.کند: «عده.ای در رخت.کن پناه گرفته بودند و قاتلان موفق شدند وارد آن اتاق شوند و همه را بکشند به جز کودکی که زیر ژاکت من پنهان شده بود.... مردم خودشان را به مردن زده بودند و خیلی ترسیده بودند تعداد زیادی فقط به خاطر اینکه نمی.خواستند دوستان.شان را ترک کنند و تنها بگذارند کشته شدند. خیلی بودند که خودشان را جلوی دیگران انداختند و به خاطر دوستان.شان به قتل رسیدند».

  هوم اظهار می.کند ای کاش می.توانست با تک.تک خانواده.های قربانیان صحبت کند او می.گوید: «دلم می.خواهد زانو بزنم و بگویم هر کاری که از دست من بر می.آید بگویید انجام دهم. واقعا جمله.ای نیست که بتوانم بگویم هیچ واژه.ای نمی.تواند کاری کند. هیچ واژه.ای نیست و شاید همینطور هم باید باشد، خوب است که هیچ واژه.ای نمی.تواند این درد را شرح بدهد».

  اعضای گروه ایگلز دث متال گفتند که به کارشان و خلق موسیقی ادامه خواهند داد، مک.جانکینز درامر گروه در اینباره گفت: «موسیقی کار ماست زندگی ماست و هیچ چیزی نمی.تواند باعث شود ما از آن دست بکشیم».

  او همچنین در حالیکه اشک در چشمان.اش حلقه زده بود گفت: «اما شنیدن از مردم، شنیدن داستان.های آن.ها، این چیزی نیست که دلمان بخواهد تمام شود. هرکسی که می.خواهد به ما دسترسی داشته باشد هر زمانی ما با اشتیاق و آغوش باز از او استقبال می.کنیم. ما باز هم اجرا خواهیم کرد و آن لبخندها را بر صورت. مردم خواهیم دید این همان چیزی است که به ما قدرت ادامه دادن می.بخشد. این همان چیزی است که به ما توان می.دهد اجرایی را بسازیم. این همان علتی است که ما موسیقی اجرا می.کنیم. هیچ امکانی وجود ندارد که ما این کار را ادامه ندهیم».

  ودیدئو مصاحبه.ها از سایت وایس:
  تنها کاربران عضو قادر به مشاهده لینکها هستند ، برای مشاهده و دانلود لینکها از اینجا ثبت نام کنید
  .
  .
  .  ادامه در منبع : تنها کاربران عضو قادر به مشاهده لینکها هستند ، برای مشاهده و دانلود لینکها از اینجا ثبت نام کنید


  #1 ارسال شده در تاريخ ۱۳۹۴/۰۹/۰۶ در ساعت 16:10

 2. # ADS
  مجری تبلیغات
  تاریخ عضویت
  -
  نوشته ها
  -
  فروشگاه آنلاین کیوبیس با سیستم پرداخت آنلاین و ارسال به سراسر نقاط ایران ، شهرستانها و روستاها در کمترین زمان ممکن ، فروش vst وی اس تی ارزان و با کیفیت ، فروش سمپل و پلاگین های جدید آهنگسازی

  بی نظیرترین آموزش فارسی نرم افزار کیوبیس ( سطح مقدماتی )
  آموزش فارسی کار با نرم افزار کیوبیس (سطح پیشرفته)
  آموزش فارسی CUBASE 5 & NUENDO4
  آموزش فارسی تکمیلی NUENDO5.5, CUBASE 6.5
  آموزش فارسی Ableton Live 9
  آموزش فارسی سونار Sonar X2,X3
  آموزش فارسی Cubase Elements 7

  آموزش فارسی protools 10
  آموزش فارسی Logic Pro X2 لاجیک
  آموزش فارسی Studio one استودیو وان
  آموزش فارسی BAND IN A BOX 2015
  آموزش فارسی Guitar Pro 6
  آموزش فارسی ضبط افکت میکس و مستر صدا ADOBE AUDITION CS5.5
  آموزش فارسی یک پروژه تنظیم آهنگ از ابتدا تا انتها

  آموزش فارسی اف ال استودیو FL Studio 12
  آموزش فارسی سمپلر کانتکت Native instrument Kontakt 5
  آموزش فارسی تصویری امنیسفر OMNISPHERE
  آموزش فارسی تخصصی تنظیم حرفه ای موسیقی
  آموزش فارسی موسیقی الکترونیک Steinberg Sequel
  آموزش فارسی تکنیکهای حرفه ای وکال همراه با آموزش Melodyne
  آموزش فارسی تکنیکهای رکورد صدا در استودیو موسیقی
  آموزش فارسی 101 ترفند حرفه ای میکس + مستر آهنگ با ایزوتوپ اوزون 7 izotope ozone
  آموزش فارسی جامع مسترینگ آهنگ Izotop Ozone 6 + tracks
  آموزش فارسی Fab Filter+Waves +Slate Digital

  آموزش کامل مراحل ساخت آهنگ از ابتدا تا انتها
  آموزش فارسی آهنگسازی در یک هفته
  آموزش فارسی تنظیم حرفه ای موسیقی
  آموزش فارسی مولتی مدیا تصویری مبانی موسیقی
  آموزش فارسی تنظیم و ارکستراسیون آهنگ
  آموزش فارسی فالش گیری و فاصله سازی صدای خواننده
  آموزش خوانندگی پاپ به زبان فارسی
  آموزش آهنگسازی در سبکهای پاپ، هیپ هاپ رپ،ترنس،هاوس،بلوز،جاز،راک

  آموزش فارسی میکس حرفه ای آهنگ
  آموزش فارسی میکس و مسترینگ حرفه ای
  آموزش فارسی یک پروژه میکس و مستر آهنگ از ابتدا تا انتها
  آموزش فارسی ریتم سازی در موسیقی
  آموزش فارسی ساخت بیت در موسیقی
  آموزش فارسی صداسازی با سینتی سایزرها
  آموزش فارسی فالش گیری و فاصله سازی صدای خواننده
  آموزش فارسی ساخت استودیوی موسیقی خانگی

  خرید وی اس تی پیانو spitfire audio hans zimmer piano
   

موضوعات مشابه

 1. #بازسازی اهنگ مخلوق از گوگوش
  توسط hamidbakhshy در انجمن پاپ (PoP)
  پاسخ ها: 3
  آخرين نوشته: ۱۳۹۴/۰۸/۲۶, 12:28
 2. کمک برای بازسازی سرود انقلابی ( فقط به غشق شهدا )
  توسط ehsan026 در انجمن تنظیم در سبک های مختلف
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: ۱۳۹۳/۱۰/۲۰, 00:46
 3. بازسازی یکی از موزیک های بازی Resident Evil
  توسط yousefgholipour در انجمن پروژه های تکمیلی کاربران
  پاسخ ها: 8
  آخرين نوشته: ۱۳۹۳/۰۷/۰۳, 17:46
 4. بازسازی ملودی انشرلی
  توسط sirvan.amg در انجمن پاپ (PoP)
  پاسخ ها: 6
  آخرين نوشته: ۱۳۹۳/۰۳/۲۵, 19:20
 5. پاسخ ها: 1
  آخرين نوشته: ۱۳۹۲/۱۰/۰۵, 04:19

جستجو شده ها

Nobody landed on this page from a search engine, yet!

تا این لحظه 0 کاربر از این تاپیک دیدن کرده اند

فقط اعضا گروه ویژه vip و مدیران قادر به دیدن اسامی بازدیدکنندگان تاپیک هستند

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید

کپی از مطالب سایت مجاز نمیباشد و پیگرد قانونی دارد

cubase.ir

BACK TO TOP
وی اس تی
آرتیست