کانال کیوبیس در تلگرام را دنبال کنید
آهنگسازی
آهنگسازی
استودیو موسیقی

صفر تا صد آموزش فارسی کیوبیس پک 1
صفر تا صد آموزش فارسی کیوبیس پک 2
آموزش فارسی صفر تا صد مسترینگ با پلاگینهای wavesدانلود کیوبیس 8 cubase با لینک مستقیم رایگان و آموزش نصب فارسی

دانلود رایگان وی اس تی استرینگ شرقی Fayez Saidawi Oriental Strings با لینک مستقیم تک پارت از سرور سایتآموزش آهنگسازی فارسی

+ پاسخ به موضوع
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: رضا مهدوی: دولت می.تواند برگزاری جشنواره موسیقی فجر را به سایت «موسیقی ما» واگذار کند

 1. Ramin95 آواتار ها
  Ramin95
  شماره کاربری
  4941
  Contributor
  شهریور /۱۳۹۰
  4,009
  مثبت های دریافتی
  + های دریافتی575
  0
  سپاس از شما 815 بار در 687 پست
  Follows
  0
  Following
  0

  پیش فرض رضا مهدوی: دولت می.تواند برگزاری جشنواره موسیقی فجر را به سایت «موسیقی ما» واگذار کند

  موسیقی ما - «رضا مهدوی» علاوه بر مدیریت مؤسسه فرهنگی و هنری «راوی آذر کیمیا» در حال حاضر، سابقه پست.های اجرایی از جمله سال.ها مدیریت مرکز موسیقی حوزه هنری را دارد و در زمان مدیریت او بود که خوانندگانی چون محسن نامجو، محسن چاوشی و... از این مرکز مجوز گرفته و آثارشان برای نخستین بار منتشر شد. او در زمینه اجرای موسیقی هم کماکان حضور پررنگی دارد و چندی پیش اجرای آنپلاگدی در مکتب تهران داشت.
  .
  دقایقی را با رضا مهدوی هم.کلام شدیم تا علاوه بر اطلاع از جدیدترین فعالیت.های او در حوزه نشر، سومین جشن سالانه «موسیقی ما» را هم از دیدگاه او بررسی کنیم. مهدوی ضمن بیان نواقص موجود در سه دوره جشن سالانه «موسیقی ما» پیشنهاداتی را هم برای بهبود کیفی این برنامه در سال.های آینده مطرح کرد.
  .
  • * شما یکی از چهره.های باسابقه موسیقی در زمینه امور اجرایی هستید و می.توانید به خوبی درباره برنامه.هایی نظیر جشن سالانه «موسیقی ما» نظر بدهید. چه انتقاداتی را نسبت به این اتفاق وارد می.دانید؟
  من کلیت کار را خوب دیدم و حتی می.توانم بگویم که نسبت به دو سال گذشته پیشرفت قابل ملاحظه.ای داشت و مشخص بود که برنامه.ریزی.ها از یک اتاق فکر برخاسته است. احساس می.شد که نظر جمعی تا حد زیادی دخیل شده و برنامه.ای اجرا شد که توانست نظر اکثر طیف.های موسیقی را جلب کند. اینکه نظر مردم گرفته می.شود، خیلی خوب است و نظر کارشناسان هم در جایگاه خودش مهم است. به نظر من یک نظرسنجی دیگر در سال آینده می.توانید داشته باشید. مدعوین حاضر در سالن حدود هفتصد نفر هستند و در لحظه می.توانند پرسش.نامه.های ساده.ای را علامت بزنند. شما هم می.توانید نظرات مدعوین را همانند کنکور با یک فرمول ساده استخراج کنید.
  .
  من در نظرسنجی مردمی و کارشناسی شما یک ایراد می.بینم. آن هم این است که فکر می.کنم تمام آثاری که مجوز گرفته و منتشر شده، اعم از تک.قطعات و آلبوم.ها، همگی در نظرسنجی نگنجیده است. برخی شاید از زیر دست شما عبور کرده یا اطلاع.رسانی لازم نداشته.اند. بعید هم می.دانم شما بتوانید ادعا کنید که تمام اخبار را رصد کرده و از انتشار همه آثار اطلاع داشته.اید. این استنباط من است و برای اینکه از این اتهام دوری شود، نباید جوایز تا این حد وسیع دیده شود. به اعتقاد من اگر 12 موضوع داریم، باید در هر سال به چهار موضوع پرداخته شود و آن چهار بخش را بزرگ کنیم. سایت وزین «موسیقی ما» هم اثبات کرده که توان راه.اندازیِ نه یک شب، بلکه چند شب جشنواره با حضور بزرگان موسیقی و کاربران.اش را دارد.
  .
  جشن سالانه «موسیقی ما» هم نیاز به پختگی بیشتر دارد؛ زیرا هنوز کمی متکی به برندها است. اینکه چند خواننده هر سال روی صحنه بیایند و جایزه بگیرند، زیبنده نیست و حتی برای آنها هم خوب نیست. جشن سالانه «موسیقی ما» باید چهره.های شاخص شهرستانی را هم مدنظر قرار دهد، زیرا می.دانم که مخاطبان زیادی از دورترین نقاط ایران برای شما کامنت می.گذارند و با این رسانه ارتباط دارند. آنها در هر زمینه.ای که فعالیت دارند، دوست دارند در این جشن سالانه حضور داشته باشند، زیرا فضا و امکانات اجازه نمی.دهد. در میان همین جوانان ساکن در سایر شهرستان.ها، چهره.های نخبه.ای وجود دارد که صدا و سیما و مراکز دولتی به آنها نمی.پردازند. این افراد با تکیه بر همان عشقی که دارند، باید متحمل هزینه.های گزاف شوند و شاید به پله.ای برسند.
  .
  به اعتقاد من در جشن سالانه «موسیقی ما» باید باکسی هم برای این افراد در نظر گرفته شود تا آنها احساس کنند که زیر سایه چهره.های معروف، توسط حاضرین در سالن تشویق و دیده شده.اند و می.توانند خودشان را بالا بکشند. اگر به همین جشنواره فیلم فجر نگاه کنید، از یک دانشجوی ترم اول تا معروف.ترین کارگردان.ها همگی حضور پیدا می.کنند. ما باید به جوانانی که در همین تهران و شهرستان.ها هستند و ارتباطاتی ندارند، این امکان را بدهیم و به عبارتی دیگر سایت «موسیقی ما» باید رابط این افراد با بزرگان موسیقی و مخاطبان باشد. اگر به این مسائلی که گفتم پرداخته شود، به نظر من شما در سال آینده خالی از نقص خواهید بود و دولت می.تواند روی شما سرمایه.گذاری و اعتماد داشته باشد و حتی برگزاری جشنواره موسیقی فجر را به سایت «موسیقی ما» واگذار کند.
  .
  • * امسال بر خلاف سال.های قبل، نحوه معرفی ناشر برگزیده سال تغییر کرد و این انتخاب توسط کانون ناشران انجام شد. به نظر شما این شیوه خوب است یا اینکه همانند دو سال گذشته بهتر است همه اهالی موسیقی درباره ناشر برگزیده نظر بدهند؟
  پاسخ این سوال سخت است، زیرا خود من هم در زمینه نشر فعالیت می.کنم و هر پاسخی که مطرح کنم، به.هرحال زاویه پیدا می.کند. اما همیشه نظر مردم بهتر از نظر کارشناسان است. جشنواره فیلم فجر و جشنواره خانه سینما برگزار می.شود اما انتخاب مردمی در سینما چیز دیگری است. این بد نیست و نشان.دهنده فضای روشن و اعتماد به مردم است. باید ببینیم که آیا مردم ناشران را می.شناسند؟ آیا اِشرافی به مؤسسات و ناشران دارند یا اینکه فقط سی.دی را می.خرند؟ اما کانون ناشران علیرغم احاطه و شناخت بر همه، ممکن است به واسطه خط و ربط فکری خودش و زاویه دیدش، به نوعی موضوع را جهت.دار کند. شاید عده.ای خوشحال شوند، عده.ای ناراضی باشند و عده.ای هم بخواهند این.گونه جلوه دهند که اصلاً موضوع اهمیتی ندارد. به نظر من این انتخاب شدن.ها می.تواند اهمیت داشته باشد و در سیاست.گذاری.ها و شکل.دهی روند کار آینده مؤثر باشد.
  .
  • * در تابستان امسال اولین جلسه مجمع صنفی تولیدکنندگان آثار شنیداری برگزار شد و چندی پیش هم دومین جلسه این مجموعه بود. نظر شما درباره این مجمع چیست و در ادامه چه تأثیراتی می.تواند روی حوزه نشر داشته باشد؟
  ما هرچه بیشتر کار جمعی انجام دهیم و تلاش کنیم که بیشتر به همدیگر احترام بگذاریم، خیلی عالی است. زیرا کشور ما در این موضوع جوان است. ما یک کشور باسابقه فرهنگی هستیم، ولی هنوز در کار جمعی از صفر به یک هم نرسیده.ایم و این مسأله در ورزش و بخش.های دیگر هم وجود دارد. اما چرا ما صنف موسیقی نداریم؟ همین دوستان ما خیلی زحمت کشیدند و کار سترگی انجام دادند و مجمع را در وزارت کار به ثبت رساندند. کاری که خانه موسیقی انجام نداد و به عنوان مؤسسه.ای از بدنه وزارت ارشاد مطرح است. اما برای رسیدن به آن پختگی و ایده.آل.ها، دوستان ما به زمان زیادی نیاز دارند. باید چندین دوره آدم.ها تغییر کنند و رأی.گیری.های مختلف شود تا به جایگاه اصلی برسند.
  .
  در همین انتخاب «موسیقی ما» هیچ.گاه مشخص نشد که معیار کیفیت بود یا کمیت. معیار سابقه بوده؟ پیشکسوتی بوده؟ نوع آثاری که ارائه شده بوده؟ جدال با ممیزی.ها بوده؟ توبیخ.ها و تعلیق.ها بوده؟ هیچ.کدام مشخص نشد. یک جمع پنج.نفره می.توانند بگویند که دوست داشتیم و این کار را انجام دادیم و هیچ.کس هم نمی.گوید اشکالی ندارد. اما علم و منطق می.گوید که ما باید بگوییم به چه دلیل یک رئیس.جمهور یا نماینده مجلس را انتخاب می.کنیم و به چه دلیل اجازه نشر به یک شخص می.دهند و به دیگری نمی.دهند. اینکه یک شرکت یا مؤسسه انتخاب می.شود، چه در داخل یا چه در خارج، باید بگویند که به چه دلیل بوده است. همانند جایزه «گرمی» که شاید یک نفر ده بار هم نامزد شود، اما انتخاب نشود. می.رود و سؤال می.کند و می.گویند که مثلاً از ده گزینه شما دو مورد را نداشتید. اگر ما نظردهی.های کارشناسی را به علم نزدیک کنیم و روی نمودار بیاوریم، جای اختلاف نمی.ماند. اما نظر مردم می.تواند کاملاً سلیقه.ای باشد و درست است. زیرا آنها با سلیقه خود هنرمند را محبوب می.کنند.
  .
  • * البته من یک نکته را باید عنوان کنم. آن هم این است که ما از اهالی موسیقی نظر پرسیدیم و در نظر آنها هم طبیعتاً سلیقه دخیل است. اگر بنا به داوری بود، قطعاً معیارهای انتخاب دقیق.تر مشخص می.شد، ولی این انتخاب.ها صرفاً بر مبنای نظر کارشناسان بود، نه داوری آنها.
  باید در بیانیه.ها همین مسأله هم به وضوح عنوان شود و سایت خودتان و سایر رسانه.ها بنویسند که به چه دلیل این خواننده اول شده است. اگر همین.طور بگوییم که یک نفر اول شده، ذهنیت ایجاد می.کند و این سؤال پیش می.آید که دلیل اول شدن چه بوده است؟
  .
  • * و اینکه از سوی مؤسسه خودتان چه آثاری را در دست انتشار دارید؟
  مجموعه.ای به نام «باغ.های پژمان» داریم که استاد «هوشنگ کامکار» به استاد «احمد پژمان» تقدیم کرده.اند. رونمایی آنسامبل «نیواک» را داشتیم که اثری از دو خواهر به نام.های «ژابیز زربخش» و «گلریز زربخش» بود. آنها در ارمنستان تحصیل کرده.اند و آلبوم.شان در ژانر موسیقی کلاسیک بود. آثار استاد «فرامرز پایور» را هم در دست انتشار داریم. ترجیح من در حوزه نشر، بیشتر آثار بی.کلام است. نه اینکه کار باکلام انجام ندهیم، ولی تجربه حدود 25 ساله من، با 15 سال تولید دولتی، نشان داده که جامعه ما تشنه شنیدن موسیقی بی.کلام است. رادیو و تلوزیون ما موسیقی بی.کلام تولید نمی.کند و همه دنبال خواننده هستند. درست است که بازار دارد و می.تواند تبعات مادی خوبی داشته باشد، اما من ترجیح می.دهم سرمایه خودم را روی آلبوم.اولی.ها و تک.نوازان در هر شاخه.ای و ژانری متمرکز کنم. می.خواهم مجالی بدهم که جوانان خودشان را پیدا کنند و آلبوم.های بعدی خود را با وسعت بیشتری ادامه دهند و این نظر شخصی مجموعه بنده است.

  ادامه در منبع : تنها کاربران عضو قادر به مشاهده لینکها هستند ، برای مشاهده و دانلود لینکها از اینجا ثبت نام کنید


  #1 ارسال شده در تاريخ ۱۳۹۴/۰۹/۰۷ در ساعت 11:10

 2. # ADS
  مجری تبلیغات
  تاریخ عضویت
  -
  نوشته ها
  -
  فروشگاه آنلاین کیوبیس با سیستم پرداخت آنلاین و ارسال به سراسر نقاط ایران ، شهرستانها و روستاها در کمترین زمان ممکن ، فروش vst وی اس تی ارزان و با کیفیت ، فروش سمپل و پلاگین های جدید آهنگسازی

  بی نظیرترین آموزش فارسی نرم افزار کیوبیس ( سطح مقدماتی )
  آموزش فارسی کار با نرم افزار کیوبیس (سطح پیشرفته)
  آموزش فارسی CUBASE 5 & NUENDO4
  آموزش فارسی تکمیلی NUENDO5.5, CUBASE 6.5
  آموزش فارسی Ableton Live 9
  آموزش فارسی سونار Sonar X2,X3
  آموزش فارسی Cubase Elements 7

  آموزش فارسی protools 10
  آموزش فارسی Logic Pro X2 لاجیک
  آموزش فارسی Studio one استودیو وان
  آموزش فارسی BAND IN A BOX 2015
  آموزش فارسی Guitar Pro 6
  آموزش فارسی ضبط افکت میکس و مستر صدا ADOBE AUDITION CS5.5
  آموزش فارسی یک پروژه تنظیم آهنگ از ابتدا تا انتها

  آموزش فارسی اف ال استودیو FL Studio 12
  آموزش فارسی سمپلر کانتکت Native instrument Kontakt 5
  آموزش فارسی تصویری امنیسفر OMNISPHERE
  آموزش فارسی تخصصی تنظیم حرفه ای موسیقی
  آموزش فارسی موسیقی الکترونیک Steinberg Sequel
  آموزش فارسی تکنیکهای حرفه ای وکال همراه با آموزش Melodyne
  آموزش فارسی تکنیکهای رکورد صدا در استودیو موسیقی
  آموزش فارسی 101 ترفند حرفه ای میکس + مستر آهنگ با ایزوتوپ اوزون 7 izotope ozone
  آموزش فارسی جامع مسترینگ آهنگ Izotop Ozone 6 + tracks
  آموزش فارسی Fab Filter+Waves +Slate Digital

  آموزش کامل مراحل ساخت آهنگ از ابتدا تا انتها
  آموزش فارسی آهنگسازی در یک هفته
  آموزش فارسی تنظیم حرفه ای موسیقی
  آموزش فارسی مولتی مدیا تصویری مبانی موسیقی
  آموزش فارسی تنظیم و ارکستراسیون آهنگ
  آموزش فارسی فالش گیری و فاصله سازی صدای خواننده
  آموزش خوانندگی پاپ به زبان فارسی
  آموزش آهنگسازی در سبکهای پاپ، هیپ هاپ رپ،ترنس،هاوس،بلوز،جاز،راک

  آموزش فارسی میکس حرفه ای آهنگ
  آموزش فارسی میکس و مسترینگ حرفه ای
  آموزش فارسی یک پروژه میکس و مستر آهنگ از ابتدا تا انتها
  آموزش فارسی ریتم سازی در موسیقی
  آموزش فارسی ساخت بیت در موسیقی
  آموزش فارسی صداسازی با سینتی سایزرها
  آموزش فارسی فالش گیری و فاصله سازی صدای خواننده
  آموزش فارسی ساخت استودیوی موسیقی خانگی

  خرید وی اس تی پیانو spitfire audio hans zimmer piano
   

موضوعات مشابه

 1. پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: ۱۳۹۴/۰۳/۱۶, 12:40
 2. توضیحاتی درمورد وبسایت های پخش موسیقی
  توسط pouya babaei در انجمن لـــابــی Lobby
  پاسخ ها: 1
  آخرين نوشته: ۱۳۹۲/۰۶/۰۶, 13:56
 3. پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: ۱۳۹۱/۰۱/۳۰, 15:30
 4. پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: ۱۳۹۰/۰۹/۰۲, 00:40
 5. سامان احتشامی: موسیقی نیازمند حمایت و توجه است
  توسط Ramin95 در انجمن اخبار روز موسیقی
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: ۱۳۹۰/۰۷/۰۴, 11:50

جستجو شده ها

Nobody landed on this page from a search engine, yet!

تا این لحظه 1 کاربر از این تاپیک دیدن کرده اند

فقط اعضا گروه ویژه vip و مدیران قادر به دیدن اسامی بازدیدکنندگان تاپیک هستند

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید

کپی از مطالب سایت مجاز نمیباشد و پیگرد قانونی دارد

cubase.ir

BACK TO TOP
وی اس تی
آرتیست