کانال کیوبیس در تلگرام را دنبال کنید
آهنگسازی
آهنگسازی
صفر تا صد آموزش فارسی کیوبیس پک 1
صفر تا صد آموزش فارسی کیوبیس پک 2
آموزش فارسی صفر تا صد مسترینگ با پلاگینهای wavesدانلود کیوبیس 8 cubase با لینک مستقیم رایگان و آموزش نصب فارسی

دانلود رایگان وی اس تی استرینگ شرقی Fayez Saidawi Oriental Strings با لینک مستقیم تک پارت از سرور سایتآموزش آهنگسازی فارسی

+ پاسخ به موضوع
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: کیوان هنرمند: موسیقی من بدون اجازه در مستند «من ناصر حجازی هستم» استفاده شده است

 1. Ramin95 آواتار ها
  Ramin95
  شماره کاربری
  4941
  Contributor
  شهریور /۱۳۹۰
  4,009
  مثبت های دریافتی
  + های دریافتی575
  0
  سپاس از شما 815 بار در 687 پست
  Follows
  0
  Following
  0

  پیش فرض کیوان هنرمند: موسیقی من بدون اجازه در مستند «من ناصر حجازی هستم» استفاده شده است

  موسیقی ما - نخستین آهنگساز مستند «من ناصر حجازی هستم» پس از دستور توقف اکران این مستند، درگفتگو با سایت «موسیقی ما» حقایقی از پشت پرده این مستند خبرساز بازگو کرد.
  .
  به گزارش «موسیقی ما»، کیوان هنرمند که به عنوان نخستین آهنگساز مستند زندگی و درگذشت ناصر حجازی در این پروژه همکاری می.کرد و به.یک.باره از این پروژه کنار کشید، پس ازاتفاقات روز گذشته و شکایت رسمی امیر قلعه.نویی درباره این مستند و دستور قضایی برای توقف اکران عمومی «من ناصر حجازی هستم»، توضیحاتی را از پشت پرده این مستند خبرساز و ماجرای کنار کشیدن.اش از آن را بیان کرد.
  .
  این آهنگساز و موزیسین در ابتدا درباره روند ورودش به این پروژه توضیح داد: «اردیبهشت 94 با مستند «من ناصر حجازی هستم» از طریق خسرو نقیبی آشنا شدم. آقای نقیبی نویسنده.ی این فیلم هستند. آن زمان نیمی از فیلم آماده شده بود و کلیت هم به نظر شخصی من، فیلم و پروژه خوبی از آب در آمده بود. با کمال میل قبول کردم ساخت موسیقی این فیلم را به عهده بگیرم. موضوع پرداختن به زندگی یکی از اسطوره.های معاصر «ناصر حجازی» موضوع بسیار هیجان.انگیزی بود و خسرو نقیبی به عنوان نویسنده و نیما طباطبایی به عنوان کارگردان کارشان را بسیار خوب و حرفه.ای انجام داده بودند. با شرکت «هورشید فیلم» قرارداد بستم و کار نوشتن موسیقی را آغاز کردم.»
  .
  • * آغاز اختلاف نظرها
  کیوان هنرمند درباره برخی اظهار نظرها از سوی تهیه.کننده فیلم مبنی بر عدم رضایت از کیفیت موسیقی ساخته شده برای این مستند گفت: «زمانی که کار نوشتن موسیقی را شروع کردم، ابتدا تم.های اصلی را نوشتم و در دو جلسه کارگردان و نویسنده تشریف آوردند و تم.ها را شنیدند و تأیید کردند. در زمانی هم که کار تکمیل شد، در دو جلسه کارگردان، نویسنده و تهیه.کننده، موسیقی را کامل شنیدند و تأیید کردند. تنها در دو بخش با کارگردان اختلاف سلیقه داشتم که قرار شد بعد از اجرا و ضبط موسیقی، اگر کارگردان این دو بخش را دوست نداشت، این دو بخش را هم طبق خواسته.ی کارگردان تغییر بدهم. در حقیقت، کارگردان اصرار داشت در صحنه.ی تشییع مرحوم حجازی موسیقی حزن.انگیز داشته باشیم و من معتقد بودم باید موسیقی افتخار بشنویم. اختلاف سلیقه فقط در همین حد بود واقعاً. همان.طور که گفتم قبل از ضبط موسیقی، کارگردان و تهیه.کننده کل موسیقی را شنیدند و نظرشان را هم داده بودند. اگر موسیقی تأیید نشده باشد که اصولاً مرحله ضبط آغاز نمی.شود.»
  .
  «جالب است که سر جلسات ضبط هم تهیه.کننده حضور داشت و دستمزد نوازنده.ها به اصرار من در همان روز اجرا توسط خود تهیه.کننده پرداخت می.شد که اگر پرداخت نمی.شد، من مرحله ضبط را پیش نمی.بردم. چون قابل پیش.بینی بود که اگر پرداخت.ها به موقع انجام نشود، گروه نوازندگان که از همکارهای همیشگی من بودند، این کوتاهی را از چشم من می.دیدند. البته دوستان هم -که همگی از بهترین نوازنده.های کشور هستند- به پروژه و من لطف کردند و دستمزدهای بسیار پایین.تری گرفتند که باز هم از همه.ی آنها تشکر می.کنم. بنابراین نمی.فهمم این که اعلام کرده.اند از کیفیت موسیقی راضی نبوده.اند، دقیقاً چه معنا و مفهومی دارد؟ شرکت فیلم.ساز به قرارداد خود و تعهدات.اش به من درباره آهنگسازی فیلم عمل نکرده است. این بدقولی.ها حتی تا روز اکران خصوصی هم ادامه داشت. من هم به کارگردان اعلام کردم تا قرارداد اجرا نشود، آن دو بخش را تغییر نخواهم داد و همین شد که همکاری من با این تیم ادامه پیدا نکرد.»
  .
  • * حضور محمد خرمی.نژاد
  «هنرمند» درباره حضور «محمد خرمی.نژاد» پس از کناره.گیری او در این پروژه گفت: «کلیه سازها، غیر از درامز که در استودیو باران صدابرداری شد، همگی در استودیو کوک که متعلق به گروه رضا یزدانی است ضبط شدند. محمد خرمی.نژاد هم به.عنوان صدابردار در کنارم بود و لطف زیادی کرد. بعد از اینکه شرکت فیلم.سازی متوجه شد که من با آنها شوخی ندارم و تا تعهدات خود را انجام ندهند با آنها همکاری نخواهم کرد، به محمد خرمی.نژاد ساخت موسیقی را سفارش داده.اند تا در زمان کوتاهی موسیقی برایشان آماده شود. ایشان هم با سلیقه خودشان موسیقی را آماده کردند. اما در نهایت تعجب، در جشنواره سینما حقیقت روز 22/9/94 این فیلم با موسیقی تیتراژی که من نوشته بودم و با رضا یزدانی ضبط کرده بودیم، پخش شد. بدون رضایت و اجازه از طرف من! در تیتراژ هم نامی از من نیامده بود! من واقعاً نمی.دانم آقای خرمی.نژاد در جریان این مورد بوده.اند یا نه. من به قانون و اجرای آن در کشور پای.بند و امیدوار هستم. بهترین راه چاره را در این دیدم که از راه قانونی از اقدامات شرکت فیلم.سازی «هورشید فیلم» شکایت کنم تا مراجع قانونی به این اختلاف رسیدگی کنند. به جشنواره سینما حقیقت هم اطلاع خواهم داد که اگر این فیلم قرار است جمعه دوباره پخش شود، بدون موسیقی من پخش بشود. چون از این موسیقی بدون اجازه و تأیید نهایی من در این فیلم استفاده شده است.»
  .
  • * کاش تهیه.کننده کاربلدی پشت فیلم بود
  کیوان هنرمند در ادامه صحبت.هایش گفت: «این مستند به نظرم بسیار فیلم خوبی است. متن خسرو نقیبی بسیار زیبا و جذاب است و کارگردانی نیما طباطبایی هم به جذابیت فیلم افزوده است. موضوع فیلم هم که زندگی اسطوره فوتبال ایران «ناصر حجازی» عزیز است. هنرمندان بزرگی از جمله آقایان پرویز پرستویی، مهران مدیری، بهرام رادان، شهاب حسینی و مسعود رایگان به خاطر شناختی که از نویسنده فیلم و ارادتی که به شخص ناصر حجازی داشته.اند، در این فیلم حضور یافته.اند. دیشب هم که فیلم را در جشنواره.ی سینما حقیقت دیدم، خیالم راحت شد که فیلم خوبی از کار درآمده است. (در مورد موسیقی بهتر است نظر ندهم که احساس نشود غرضی در صحبت.هایم وجود دارد) و به نیما و خسرو تبریک می.گویم. اگر تهیه.کننده حرفه.ای و کاربلدی پشت این پروژه بود، حاصل نهایی با همین عوامل به مراتب بهتر می.شد.»
  .
  • * انتشار قطعه «عقاب» از سایت «موسیقی ما»
  کیوان هنرمند قطعه «عقاب» را که برای این مستند تهیه و تولید کرده بود، برای انتشار در اختیار سایت «موسیقی ما» قرار داد و با توجه به اینکه مؤلف و صاحب امتیاز این اثر خود کیوان هنرمند است، «موسیقی ما» اقدام به انتشار این اثر می.کند. هنرمند در این باره به «موسیقی ما» گفت: «سه روز پیش با رضا یزدانی و خسرو نقیبی تماس گرفتم و گفتم که حالا که موسیقی.ام را از روی فیلم برداشته.اند، دوست دارم به عشق آقای ناصر حجازی و طرفداران.اش این موسیقی را در اختیار مردم و عاشقان حجازی قرار دهم که آقای یزدانی و نقیبی از این موضوع استقبال کردند. حالا این موسیقی در احتیار شما و علاقه.مندان است. امیدوارم در معرفی شخصیت بزرگ و ارزشمند ناصر حجازی نقشی حتی کوچک داشته باشد.»
  .
  .
  • * توقف اکران مستند حجازی با دستور قضایی
  در ساعات پایانی روز گذشته (دوشنبه 23 آذر) خبر توقف اکران مستند «من ناصر حجازی هستم» به دلیل شکایت «امیر قلعه.نویی» از این فیلم در رسانه.ها منتشر شد که در متن این خبر آمده بود: «فیلم مستند «من ناصر حجازی هستم» از دو روز پیش به اکران خصوصی درآمد و علاقه.مندان به این فیلم در برخی از سینماها به تماشای آن نشستند. اما با شکایت امیر قلعه.نویی اکران این فیلم متوقف شد. حمید توسلی وکیل امیر قلعه.نویی با تأیید این خبر،. در خصوص دلایل آن به فارس گفت: دلیل اصلی توقف اکران این فیلم شکایت امیر قلعه.نویی بود. آقایان در فیلم به جای آنکه به زندگی.نامه مرحوم حجازی بپردازند، بیشتر به شخصیت امیر قلعه.نویی پرداخته و در فیلم از تکنیک سفید و سیاه استفاده کرده.اند. البته آقایان با تصاویر و متونی که استفاده کرده.اند بیشتر به شخصیت آقای قلعه.نویی پرداخته.اند.»
  .
  توسلی با اعلام اینکه این شکایت ۲۰ روز پیش به دادگاه ارائه شده، گفت: «امروز دستور توقف اکران آن صادر شده و فکر می.کنم این کمترین کادویی بود که ما می.توانستیم در زادروز تولد مرحوم حجازی به وی بدهیم؛ چون مطمئناً اگر ایشان زنده بود، از دیدن چنین فیلمی آزار می.دید. با شناختی که ما از مرحوم حجازی داریم، مطمئناً او از ساخت چنین فیلمی برای برخی از صحنه.ها راضی نبود و حتی من این موضوع را به تهیه.کننده فیلم هم منتقل کردم. البته عده.ای هستند که با ایشان ادعای دوستی می.کردند و شاید دوست داشته باشند از اسم ایشان بهره.برداری کنند، ولی این دیگر به ما ارتباطی ندارد.»
  .
  در ادامه می توانید قطعه «عقاب» را با موسیقی «کیوان هنرمند» و صدای «رضا یزدانی» به صورت اختصاصی از تماشاخانه سایت «موسیقی ما» بشنوید و دانلود کنید.
  . عقاب از شهر کلاغ.ها پرید
  هیچ.کس آخر قصه را نشنید
  ندونستن یک عقاب یک عقابه
  پریدن تو ذات عقابه
  . گیتار باس: بابک ریاحی.پور
  درامز: امیرعلی طاهری
  فلوت: ناصر رحیمی
  ترومبون تنور و باس: حسین شریفی
  فرنچ هورن: فرشاد شیخی
  ویلون: علی جعفری.پویان، میثم مروستی و حامد کرمانی
  ویولا: عماد نکویی و لعیا اعتمادی
  گیتار الکتریک و آکوستیک: مازیار احمدپور
  پیانو: رضا حجت.زاده

  ادامه در منبع : تنها کاربران عضو قادر به مشاهده لینکها هستند ، برای مشاهده و دانلود لینکها از اینجا ثبت نام کنید


  #1 ارسال شده در تاريخ ۱۳۹۴/۰۹/۲۴ در ساعت 14:00

 2. # ADS
  مجری تبلیغات
  تاریخ عضویت
  -
  نوشته ها
  -
  فروشگاه آنلاین کیوبیس با سیستم پرداخت آنلاین و ارسال به سراسر نقاط ایران ، شهرستانها و روستاها در کمترین زمان ممکن ، فروش vst وی اس تی ارزان و با کیفیت ، فروش سمپل و پلاگین های جدید آهنگسازی

  بی نظیرترین آموزش فارسی نرم افزار کیوبیس ( سطح مقدماتی )
  آموزش فارسی کار با نرم افزار کیوبیس (سطح پیشرفته)
  آموزش فارسی CUBASE 5 & NUENDO4
  آموزش فارسی تکمیلی NUENDO5.5, CUBASE 6.5
  آموزش فارسی Ableton Live 9
  آموزش فارسی سونار Sonar X2,X3
  آموزش فارسی Cubase Elements 7

  آموزش فارسی protools 10
  آموزش فارسی Logic Pro X2 لاجیک
  آموزش فارسی Studio one استودیو وان
  آموزش فارسی BAND IN A BOX 2015
  آموزش فارسی Guitar Pro 6
  آموزش فارسی ضبط افکت میکس و مستر صدا ADOBE AUDITION CS5.5
  آموزش فارسی یک پروژه تنظیم آهنگ از ابتدا تا انتها

  آموزش فارسی اف ال استودیو FL Studio 12
  آموزش فارسی سمپلر کانتکت Native instrument Kontakt 5
  آموزش فارسی تصویری امنیسفر OMNISPHERE
  آموزش فارسی تخصصی تنظیم حرفه ای موسیقی
  آموزش فارسی موسیقی الکترونیک Steinberg Sequel
  آموزش فارسی تکنیکهای حرفه ای وکال همراه با آموزش Melodyne
  آموزش فارسی تکنیکهای رکورد صدا در استودیو موسیقی
  آموزش فارسی 101 ترفند حرفه ای میکس + مستر آهنگ با ایزوتوپ اوزون 7 izotope ozone
  آموزش فارسی جامع مسترینگ آهنگ Izotop Ozone 6 + tracks
  آموزش فارسی Fab Filter+Waves +Slate Digital

  آموزش کامل مراحل ساخت آهنگ از ابتدا تا انتها
  آموزش فارسی آهنگسازی در یک هفته
  آموزش فارسی تنظیم حرفه ای موسیقی
  آموزش فارسی مولتی مدیا تصویری مبانی موسیقی
  آموزش فارسی تنظیم و ارکستراسیون آهنگ
  آموزش فارسی فالش گیری و فاصله سازی صدای خواننده
  آموزش خوانندگی پاپ به زبان فارسی
  آموزش آهنگسازی در سبکهای پاپ، هیپ هاپ رپ،ترنس،هاوس،بلوز،جاز،راک

  آموزش فارسی میکس حرفه ای آهنگ
  آموزش فارسی میکس و مسترینگ حرفه ای
  آموزش فارسی یک پروژه میکس و مستر آهنگ از ابتدا تا انتها
  آموزش فارسی ریتم سازی در موسیقی
  آموزش فارسی ساخت بیت در موسیقی
  آموزش فارسی صداسازی با سینتی سایزرها
  آموزش فارسی فالش گیری و فاصله سازی صدای خواننده
  آموزش فارسی ساخت استودیوی موسیقی خانگی

  خرید وی اس تی پیانو spitfire audio hans zimmer piano
   

موضوعات مشابه

 1. دانلود مستقیم پلاگین های کیوبیس7.5 برای استفاده در دیگر daw
  توسط فرشاد علیزاده در انجمن دانلود VST وی اس تی پلاگین
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: ۱۳۹۳/۰۶/۱۷, 11:54
 2. درخواست آهنگ سازی (بسته شد )
  توسط isouda در انجمن سوالات و درخواستها
  پاسخ ها: 2
  آخرين نوشته: ۱۳۹۲/۱۰/۰۴, 20:56
 3. پاسخ ها: 8
  آخرين نوشته: ۱۳۹۱/۰۶/۱۸, 15:10
 4. پاسخ ها: 1
  آخرين نوشته: ۱۳۹۰/۰۵/۲۵, 07:08

جستجو شده ها

Nobody landed on this page from a search engine, yet!

تا این لحظه 0 کاربر از این تاپیک دیدن کرده اند

فقط اعضا گروه ویژه vip و مدیران قادر به دیدن اسامی بازدیدکنندگان تاپیک هستند

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید

کپی از مطالب سایت مجاز نمیباشد و پیگرد قانونی دارد

cubase.ir

BACK TO TOP
وی اس تی
آرتیست