کانال کیوبیس در تلگرام را دنبال کنید
آهنگسازی
آهنگسازی
صفر تا صد آموزش فارسی کیوبیس پک 1
صفر تا صد آموزش فارسی کیوبیس پک 2
آموزش فارسی صفر تا صد مسترینگ با پلاگینهای wavesدانلود کیوبیس 8 cubase با لینک مستقیم رایگان و آموزش نصب فارسی

دانلود رایگان وی اس تی استرینگ شرقی Fayez Saidawi Oriental Strings با لینک مستقیم تک پارت از سرور سایتآموزش آهنگسازی فارسی

+ پاسخ به موضوع
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: در جلسهٔ مشترک با حمیدرضا نوربخش شرکت نمی.کنیم

 1. Ramin95 آواتار ها
  Ramin95
  شماره کاربری
  4941
  Contributor
  شهریور /۱۳۹۰
  4,009
  مثبت های دریافتی
  + های دریافتی575
  0
  سپاس از شما 815 بار در 687 پست
  Follows
  0
  Following
  0

  پیش فرض در جلسهٔ مشترک با حمیدرضا نوربخش شرکت نمی.کنیم

  موسیقی ما – چند روز قبل روابط عمومی خانهٔ موسیقی در خبری که برای رسانه.ها اعلام کرد نخستین جلسهٔ «نقد و بررسی خانه موسیقی» با حضور حمیدرضا نوربخش مدیرعامل و منتقدان روز چهارشنبه ۲۳ دی ماه برگزار می.شود. در این خبر آمده بود این نشست به دعوت حمیدرضا نوربخش و با حضور برخی از اعضای شورای عالی و هیات مدیره خانه موسیقی برگزار می.شود. قرار بود این جلسه در پی مطرح شدن برخی انتقادات در رسانه.ها طی ماه.های اخیر برگزار شود و در آن حمیدرضا نوربخش با منتقدان در خصوص عملکرد خانه موسیقی ایران به گفتگو بنشیند. حالا منتقدان این خانه در بیانیه.ای اعلام کرده.اند که در این جلسه حضور نخواهند یافت. آنان در بیانیهٔ خویش آورده.اند:خبر برگزاری نشست منتقدان خانه.ی موسیقی باید بیش از هر کس ما را خوشحال کرده باشد که اکنون بیش از هفت ماه است، از طریقِ پنج نامه.ی گوناگون، دو جلسه.ی نقد و بررسیِ علنی و عمومی، و ساعت.ها همفکری و رایزنی در جهت برقراری قانون و متوجه کردن تصدی.گران خانه.ی موسیقی نسبت به شرایط و وظائف یک نهاد صنفی کوشیده ایم. اما متأسفانه گوش شنوایی نبود که اگر بود این نوشته رنگِ دیگری می.گرفت.

  متأسفانه تصدی.گران خانه.ی موسیقی آن قدر در حرکت بر مبنای قانون و وظیفه.شناسی کم.تجربه.اند که حتی وقتی می.خواهند قدمی، ولو نمایشی یا ظاهری، در این جهت بردارند باز هم برگ سوخته.ی دیگری از تاریخ بی.مسئولیتی خود به یادگار می.گذارند. هیئت مدیره.ای که هفت ماهِ پیش در لغوِ جلساتِ نقدِ موسوم به «ضربِ اصول» کوشید و دعوت برگزارکنندگانِ آن جلسات را رد کرد، و مدیر عاملی که همان زمان در مصاحبه با اصحاب رسانه منتقدین را مغرض و دروغ.گو خطاب کرد و چند روز بعد در سایت رسمیِ آن نهاد آنان را «تعدادی هنرجو» نامید، به ناگهان، تنها هفت روز جلوتر، خبر برگزاری جلسه.ی نقد خانه را اعلام می.کنند؛ بی آنکه روشن کنند صاحبانِ کارنامه.ای مشحون از تخلف و عدم تعهد با چه روشی قرار است این جلسه نقد را سالم و متعهدانه برگزار کنند و اساساً با این همه دمِ خروس در کنار «قسمِ جلاله» به پشتوانه.ی کدام سازـ وـ کار باید به پیامدهای چنین نشستی امیدوار بود. متأسفانه، طبق معمول، خبری از روش و روال و سازوکار نیست.

  دلایل رد این دعوت به آنچه در بالا گفته شد محدود نمیشود. مروری بر آنچه در این هفت ماه اخیر گذشت دلایل محکم دیگری نیز به دست میدهد:

  1. منتقدین، پس از مصاحبه.ی حمیدرضا نوربخش، مدیرعامل، با نوشتن نامه.ای موارد خلاف و غیرمستند و نادرستی که او مطرح کرده بود را یادآور شدند و این نامه را برای درج در سایت خود خانه به دبیرخانه.ی آن نهاد تحویل دادند. این نامه.ی سرگشاده،، همان است که به عنوان نامه چند هنرجو نادیده اش گرفتند.

  2. پس از آن، منتقدان با مستند کردن محورهای نقد، طی نامه.ای دیگر، مورخ 4 مرداد ماه سال جاری، از ریاستِ هیئت مدیره تقاضا کردند با توجه به ادعای نقدپذیری.شان نشست.هایی در این خصوص برگزار کند. نکته. بسیار مهمی که در این درخواست.ها بود ارائه ساز و کاری بود که جلسات نقد را از یک مهمانیِ دورِهمی و احوال.پُرسی و حرف غیرمسئولانه زدن به جلساتی سازنده و اثربخش تبدیل می.کرد؛ اما

  3. پاسخ این درخواست، برخلاف وعده.ی محمد سریر، ریاست هیئت مدیره، که چند هفته بعد را تعیین کرده بود، در 16 آبان به نمایندگان منتقدان داده شد؛ یعنی 4 ماه بعد از نامه تقاضا. و تازه پس از این چهار ماه پاسخ منفی بود. هیئت مدیره حاضر نشد جلسات نقد را برگزار کند، آن هم به این دلیل که 15 عضو خانه.ی موسیقی، بر اساس حقی طبیعی و مشروع، از بازرسِ خانه خواسته بودند به تخلفاتی که در نامه.شان برشمرده.اند رسیدگی کند. آقایان هیئت مدیره هیچ شکایت قانونی.ای را تاب نمیآورند و پیامشان این بود که یا انتقاد کنید یا شکایت. و اگر شکایت میکنید حق انتقاد ندارید. و از همه جالبتر اینکه نه آن جلسه نقد را برگزار کردند و نه به شکایت آن 15 نفر (که بهانه برگزار نکردن جلسه نقد شده بود) پاسخ دادند.

  4.. این وسط منتقدان هم بی.کار ننشستند. در روالی درست برعکسِ آنها، مستند و مشخص، موارد تخلف هیئت مدیره و شورای عالی خانه.ی موسیقی را طی شکایتی به هیئت نظارت بر مؤسسات فرهنگی ابلاغ کردند، آن هم با دستِ پر؛ چراکه سال.هاست اعضای همیشگیِ خانه در فراهم.سازی مستندات ما کوشیده.اند.

  اما آقایان هم بیکار ننشستند و شروع کردند به تهدید کردن، چه با «ح» چه با «هـ». صدور مجوز کنسرت.هامان را. به تأخیر می.اندازند و به ادعا از جانب وزارت اطلاعات تهدیدمان می.کنند، همین آذر ماهِ گذشته. در بولتن رسمی خانه.ی موسیقی ما را به تمسخر و توهین گرفتند، گاه با تهمت و افترائی که قابل پیگیری قضایی است؛ نه تنها در تابستانی که گذشت، که در همین شماره.ی اخیر. دست آخر هم عضویت.مان را به جرم امضای نامه.هایی که در بالا آمد، بر خلاف اساسنامه، معلق و مشروط کردند؛ این یکی همین دو هفته.ی پیش.

  اکنون با این کارنامه.ی درخشانِ نقدپذیری انتظار دارند چه چیز را باور کنیم؟ باور کنیم که هیئت مدیره.ای که عضوش، چشم در چشم، ما را با وزارت اطلاعات تهدید می.کند تغییر فکر داده است؟

  با آنچه شرحش گذشت و علی.رغم همه.ی آنچه در این باره به چشم دیده.ایم و تجربه کرده.ایم، ضمن آنکه این امکان را نه لطفی از جانب خانه.ی موسیقی که حقی قطعی و مسلم برای خود، همه.ی اعضاء و نیز تمامی اهالی موسیقی می.دانیم، و نیز ضمن این که همین دعوتِ «دورِهمی» را نیز حاصل کوشش خردمدار منتقدین می.دانیم، از همین جا به شکلی رسمی اعلام می.کنیم:

  1. حاضر به شرکت در جلسه.ای چنین غیرمسئولانه نیستیم. ما پیش.تر شروط برگزاری جلسات را گفته.ایم. بر اعضای هیئت مدیره واجب است که اگر هنوز چیزی در حد یک بایگانی معمولی از آن نهاد مانده است به نامه.ی مورخ 4 مرداد ما رجوع کنند. سر فصل نقدها، نحوه.ی برگزاری، انتخابِ مجریان گرداننده.ی جلسات، نحوه.ی دسترسی آزاد به اسناد خانه که بر خلاف قانون کشور در اختیار کسی گذاشته نمی.شود، حضور اصحاب رسانه به طرزی کاملاً. آزاد، و اختصاص زمان و مکان مناسبِ چنین جلسه.ای از عمده.ترین موارد مطروحه در آن نامه است.

  2. اما، علی.رغم آن که معتقدیم بی وجودِ چنین ساختاری نقدها پیامدهای عملی و الزامی نخواهند داشت، با احترامِ عمیق حرفه.ای و صنفی، شرکت در این جلسه را حق تمام موسیقی.دانان و همکاران.مان می.دانیم.
  3. در عین حال، ضمن احترام به همه.ی کوشش.هایی که در جهت قانون.مند کردنِ این نهاد صورت می.گیرد، این جلسه را حربه و نمایشی در جهتِ دفع.الوقت می.دانیم؛ آن هم درست زمانی که پیگیری.های ما، نزد نهادهای بالادستی، گوش.های شنوایی پیدا کرده است.

  هیئت مدیره.ی خانه.ی موسیقی و نیز شورای عالی هر دو غیرقانونی.اند و مدتهاست که دوره هر دو آنها به سر رسیده و به طور کاملاً غیرقانونی بر سر کارند و تمام جلسات این دو نهاد، ازجمله جلسه شورای عالی اخیر، به طور غیرقانونی برگزار میشود. حداقلی از حُسن نیت نزد این افراد بازتابی جز استعفای مکتوب و قطعی نمی.تواند داشته باشد. اکنون دیگر جلسه.ی نقد مشترک داوری می.خواهد بی.طرف. برای رسیدگی به تخلف، داوری بدتر از خودِ متخلف نیست.
  .
  جمعی از منتقدان به وضعیت صنفی موسیقی کشور  ادامه در منبع : تنها کاربران عضو قادر به مشاهده لینکها هستند ، برای مشاهده و دانلود لینکها از اینجا ثبت نام کنید


  #1 ارسال شده در تاريخ ۱۳۹۴/۱۰/۱۹ در ساعت 22:10

 2. # ADS
  مجری تبلیغات
  تاریخ عضویت
  -
  نوشته ها
  -
  فروشگاه آنلاین کیوبیس با سیستم پرداخت آنلاین و ارسال به سراسر نقاط ایران ، شهرستانها و روستاها در کمترین زمان ممکن ، فروش vst وی اس تی ارزان و با کیفیت ، فروش سمپل و پلاگین های جدید آهنگسازی

  بی نظیرترین آموزش فارسی نرم افزار کیوبیس ( سطح مقدماتی )
  آموزش فارسی کار با نرم افزار کیوبیس (سطح پیشرفته)
  آموزش فارسی CUBASE 5 & NUENDO4
  آموزش فارسی تکمیلی NUENDO5.5, CUBASE 6.5
  آموزش فارسی Ableton Live 9
  آموزش فارسی سونار Sonar X2,X3
  آموزش فارسی Cubase Elements 7

  آموزش فارسی protools 10
  آموزش فارسی Logic Pro X2 لاجیک
  آموزش فارسی Studio one استودیو وان
  آموزش فارسی BAND IN A BOX 2015
  آموزش فارسی Guitar Pro 6
  آموزش فارسی ضبط افکت میکس و مستر صدا ADOBE AUDITION CS5.5
  آموزش فارسی یک پروژه تنظیم آهنگ از ابتدا تا انتها

  آموزش فارسی اف ال استودیو FL Studio 12
  آموزش فارسی سمپلر کانتکت Native instrument Kontakt 5
  آموزش فارسی تصویری امنیسفر OMNISPHERE
  آموزش فارسی تخصصی تنظیم حرفه ای موسیقی
  آموزش فارسی موسیقی الکترونیک Steinberg Sequel
  آموزش فارسی تکنیکهای حرفه ای وکال همراه با آموزش Melodyne
  آموزش فارسی تکنیکهای رکورد صدا در استودیو موسیقی
  آموزش فارسی 101 ترفند حرفه ای میکس + مستر آهنگ با ایزوتوپ اوزون 7 izotope ozone
  آموزش فارسی جامع مسترینگ آهنگ Izotop Ozone 6 + tracks
  آموزش فارسی Fab Filter+Waves +Slate Digital

  آموزش کامل مراحل ساخت آهنگ از ابتدا تا انتها
  آموزش فارسی آهنگسازی در یک هفته
  آموزش فارسی تنظیم حرفه ای موسیقی
  آموزش فارسی مولتی مدیا تصویری مبانی موسیقی
  آموزش فارسی تنظیم و ارکستراسیون آهنگ
  آموزش فارسی فالش گیری و فاصله سازی صدای خواننده
  آموزش خوانندگی پاپ به زبان فارسی
  آموزش آهنگسازی در سبکهای پاپ، هیپ هاپ رپ،ترنس،هاوس،بلوز،جاز،راک

  آموزش فارسی میکس حرفه ای آهنگ
  آموزش فارسی میکس و مسترینگ حرفه ای
  آموزش فارسی یک پروژه میکس و مستر آهنگ از ابتدا تا انتها
  آموزش فارسی ریتم سازی در موسیقی
  آموزش فارسی ساخت بیت در موسیقی
  آموزش فارسی صداسازی با سینتی سایزرها
  آموزش فارسی فالش گیری و فاصله سازی صدای خواننده
  آموزش فارسی ساخت استودیوی موسیقی خانگی

  خرید وی اس تی پیانو spitfire audio hans zimmer piano
   

جستجو شده ها

Nobody landed on this page from a search engine, yet!

تا این لحظه 0 کاربر از این تاپیک دیدن کرده اند

فقط اعضا گروه ویژه vip و مدیران قادر به دیدن اسامی بازدیدکنندگان تاپیک هستند

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید

کپی از مطالب سایت مجاز نمیباشد و پیگرد قانونی دارد

cubase.ir

BACK TO TOP
وی اس تی
آرتیست