کانال کیوبیس در تلگرام را دنبال کنید
آهنگسازی
آهنگسازی
استودیو موسیقی

صفر تا صد آموزش فارسی کیوبیس پک 1
صفر تا صد آموزش فارسی کیوبیس پک 2
آموزش فارسی صفر تا صد مسترینگ با پلاگینهای wavesدانلود کیوبیس 8 cubase با لینک مستقیم رایگان و آموزش نصب فارسی

دانلود رایگان وی اس تی استرینگ شرقی Fayez Saidawi Oriental Strings با لینک مستقیم تک پارت از سرور سایتآموزش آهنگسازی فارسی

+ پاسخ به موضوع
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: نیما رمضان: همه بلیت های کنسرت کامنت در نیم ساعت فروخته شد

 1. Ramin95 آواتار ها
  Ramin95
  شماره کاربری
  4941
  Contributor
  شهریور /۱۳۹۰
  4,009
  مثبت های دریافتی
  + های دریافتی575
  0
  سپاس از شما 815 بار در 687 پست
  Follows
  0
  Following
  0

  پیش فرض نیما رمضان: همه بلیت های کنسرت کامنت در نیم ساعت فروخته شد

  موسیقی ما - گروه «کامنت» در آستانه برگزاری کنسرت خود، بعد از مدت.ها دو تک آهنگ منتشر کرده که بسیار مورد استقبال مخاطبان و موزیسین.ها قرار گرفته است.این گروه برنده. تندیس طلایی موسیقی ما همیشه آهسته و پیوسته راهش را در دنیای موسیقی پیموده و تنظیم.های به.روز و متکی به موسیقی امبینت و البته نوازندگان حرفه.ای آن باعث شده.اند، در این مسیر طرفدارانی پیدا کنند که در فاصله چند دقیقه تمام بلیت.هایشان فروخته شود. البته نیما رمضان احتمال می دهد که از روز دوشنبه بلیت.فروشی سانس جدیدی را آغاز کنند. با نیما رمضان که این.روزها مشغول کار روی آلبوم جدید «کامنت» هستند و احتمال می.رود تا اوایل سال آینده آن را منتشر کنند، درباره تک آهنگ.های منتشر شده و ایده.های جدید «کامنت»، کنسرت پیش.روی این گروه و البته یکی از مباحث مهمی که مربوط به وکال و کلام فارسی روی موسیقی راک است، گپ زده.ایم که در ادامه می.توانید آن را بخوانید.
  .
  • * گروه «کامنت» در فاصله کوتاهی از هم دو تک آهنگ منتشر کرده و بعد از سکوت نسبتا طولانی خود قرار است روز جمعه دوم بهمن ماه کنسرتی برگزار کند. این طور که به نظر می.رسد این روزها «کامنت» فعال.تر شده و می.خواهد از این به بعد حضور مستمر داشته باشد. چه برنامه.ای برای ادامه راه دارید؟
  در طول این یک سال که فعالیت خاصی نداشتیم، داستان این گونه بود که یکی دو قطعه را ضبط کردیم اما چون به نظر گروه، کیفیت مطلوبی نداشت، آنها را منتشر نکردیم. در همان فرایندی که قطعات را می.ساختیم، کارهای آلبوم را هم انجام دادیم. این دو قطعه «یک روز مال من» و «بیداری ما» هم از قبل ساخته شده بودند؛ یک قطعه که ساخته من و کیان (پورتراب) بود و آن را قبل.تر آماده کرده بودیم و بعد هم قطعه جدید آماده شد و ما این دو را منتشر کردیم. در حال حاضر هم داریم روی آلبوم کار می.کنیم. در واقع این سکوت بیشتر به این دلیل بود که به نتیجه نمی.رسیدیم و می.خواستیم تک آهنگی منتشر کنیم که مورد تایید همه ما باشد که متاسفانه به آن نقطه نمی.رسیدیم و برای همین ترجیح دادیم یک مدت کاری منتشر نکنیم.
  .
  • * یعنی در ایده.هایتان به مشکل خوردید و نتوانستید به نتیجه برسید که قطعات را منتشر نکردید؟
  نه. در واقع به نقطه اشتراک و رضایت گروهی نمی.رسیدیم. به هر حال کیفیت کار برای تمام گروه مهم است و ما به نقطه.ای نرسیدیم که همگی از کار راضی باشیم. ما مجبور نیستیم که در هر زمانی یک کار پخش کنیم و باید نهایتا اثری منتشر شود که کیفیت مناسبی دارد. این که همه اعضای گروه از تمام جوانب یک کار راضی باشند بسیار سخت است اما در قطعه آخری که منتشر کردیم تقریبا به یک نظر مشترک رسیدیم و همه از کار راضی بودیم. چند قطعه در «کامنت» هست که همه ما با تمام بخش.های آن موافق هستیم و قطعه «بیداری ما» یکی از آن.ها است.
  .
  • * بازخورد قطعه «بیداری ما» چطور بود؟
  بازخورد آن، هم از طرف موزیسین.ها خوب بود و هم از طرف مردم. یک بخش از این موسیقی تحت تاثیر موزیک پاپ است اما در نهایت تم موزیک و ساختار آن شبیه آثار «کامنت» است. برای ما خیلی جالب بود که تا این حد بین موزیسین.ها شنیده شده است.
  .
  • * این بازخورد از قطعه «یک روز مال من» بیشتر بود؟
  از طرف بچه.های موزیسین بیشتر بود. به هر حال ساختار آن برای «کامنت» جدیدتر بود و فرم جدیدتر و مدرن.تری هم داشت و باعث شد بچه.های موزیک به آن واکنش مثبت نشان دهند.
  .
  • * گفته بودید که این قطعه جدید یعنی «بیداری ما» آغاز روند جدیدی در فعالیت.های گروه «کامنت» است. «کامنت» قرار است به سمت کار روی چنین قطعاتی برود؟
  نه کاملا به این سمت نمی.رود اما قطعات آلبوم جدید بعضا ساختاری شبیه به همین قطعه دارند. کلا فرمت «کامنت» از نظر ساخت و تنظیم موسیقی نرم.تر و متفاوت.تر نسبت به آلبوم قبل (رفته از دست) است. در کل فکر می.کنم آلبوم خوبی شود. چون کلا فضاها جدید است و یک.سری اتفاقات جدید در بخش آهنگسازی و تنظیم افتاده است. فقط امیدوارم به موقع به مرحله تولید و پخش برسد.
  .
  • * الان آلبوم جدیدتان در چه مرحله.ای است؟
  برای 5 قطعه گیتار و کیبورد زده شده و ضبط درام.ها مانده است. حدود 80-90 درصد شعرها هم نوشته شده و وقتی شعرها تمام شود کار را برای مجوز می.فرستیم. امیدواریم که آلبوم برای اوایل سال آینده آماده شود اما این بستگی دارد که بچه.های گروه با توجه به درگیری.هایشان چقدر فرصت کنند کارها را آماده کنند.
  .
  • * کمی هم درباره کنسرت پیش.رو بگویید.
  فکر می.کنم در عرض نیم ساعت تمام بلیت.های این اجرا به فروش رفت. بله. تمام بلیت.ها در یک بازه نیم ساعت تا چهل و پنج دقیقه تمام شد. هرچند سالن کوچک است اما عطش مردم برای این جنس از موسیقی برای ما خیلی جالب بود که این قدر زود بلیت.ها را می.خرند و با وجود برخی مشکلات از طرف برخی بخش.ها، ارشاد در این مدت خیلی به ما کمک کرد.
  .
  • * از مشکلات صحبت کردید. می.خواهم بدانم آیا شرایط سخت صدور مجوز نسبت به سبک گروه «کامنت» می.تواند یکی از دلایلی باشد که همانطور که خودتان گفتید در کارهای جدید به سمت فضاهای پاپ رفته.اید؟
  نه اصلا. این روندی است که طی شد و گروه از نظر ساختار موزیک به اینجا رسید. البته شما قطعات جدید را هم بشنوید متوجه می.شوید که در برخی از قطعات، به موسیقی پاپ نزدیک نشده.ایم اما قطعه آخری که منتشر کردیم در واقع سال قبل در تمرین شکل گرفت و همه از نتیجه آن راضی بودیم، در نتیجه منتشر شد. این موضوع که هر گروهی می.خواهد مخاطبان بیشتری داشته باشد طبیعی است اما هیچ گاه هدف ما تولید موسیقی برای جذب مخاطب بیشتر نبوده چون در آن صورت باید جنس دیگری از موسیقی را تولید کنیم. خط قرمزهای ما همچنان وجود دارد وگرنه قطعا جنس متفاوتی را برای موسیقی.مان انتخاب می.کردیم. ما یک بند پاپ راک هستیم و از ساختار خودمان خارج نمی.شویم.
  .
  • * با این استقبالی که از کنسرت.های شما می.شود، نمی.خواهید آن را تمدید کنید؟
  اگر ارشاد همکاری کند سعی داریم از یکشنبه شب بلیت فروشی را شروع کنیم.
  .
  • * چرا دنبال این نیستید که در سالن.های بزرگتر کنسرت بگذارید؟
  الان شرایطی که اماکن فراهم کرده باعث شده تا ما فقط بتوانیم در نیاوران، وحدت یا آزادی اجرا داشته باشیم. تالار وحدت خیلی امکان خوبی است اما چون تحت نظارت خانه موسیقی است، یک سری پارامترها دارند که فکر می.کنم ما آن.ها را نداریم و چنین فرصتی به «کامنت» داده نمی.شود. درنتیجه نمی.شود سالن بزرگتری بدست آورد.
  .
  • * برنامه کنسرت در شهرستان.ها به کجا رسید؟ همچنان اجازه اجرا در شهرستان را ندارید؟
  ما از طریق شرکتی که کارهای گروه را انجام می.دهد اقدام کرده.ایم و با یک.سری تهیه.کننده.ها هم صحبت کرده.ایم که امیدوارم به زودی شرایط فراهم شود. چون برای همه ما اتفاق خیلی مهمی است.
  .
  • * کمی هم درباره رپرتوآر کنسرت پیش.رو بگویید.
  دو تک آهنگ جدید به علاوه قطعاتی از آلبوم «رفته از دست» و منتخبی از آلبوم.های اینترنتی رپرتوار اجرای ما را تشکیل می.دهد. سعی داریم ترکیبی انتخاب کنیم که تکراری نباشد و قطعاتی که مردم دوست دارند بیشتر در میان آنها وجود داشته باشد.
  .
  • * به عنوان سوال آخر می.خواهم راجع به موضوعی صحبت کنیم که همیشه در موسیقی مخصوصا موسیقی راک محل مناقشه بود است و آن هم وکال و کلام فارسی روی این نوع از موسیقی است. در واقع نظرها درباره صدای خواننده گروه «کامنت» دو نوع کاملا متفاوت است؛ برخی می.گویند خیلی خوب است و برخی معتقدند صدای خواننده و نوع بیان کلمات باعث شده تا کلام به درستی شنیده نشود. با توجه به اینکه بسیار گفته شده که در راک ایرانیزه شده، ما با عدم همنشینی کلام فارسی و موسیقی مواجهیم، فکر می.کنید «کامنت» چقدر با این مشکل روبه.رو است؟
  در واقع روند کاری گروه «کامنت» بر اساس تفکر شعر و آهنگسازی کیان شکل گرفته و هر یک از ما المانی را به کار اضافه کرده.ایم که یک کاراکتر به موزیک اضافه کرده است. پس وکال در گروه «کامنت» بخشی از کاراکتر موسیقی است و همراه با گروه شروع به رشد و پیدا کردن کاراکتر خودش کرده است. حالا اولین کاراکتری که پیدا کرده، شبیه به وکال.های موسیقی غربی است که تلاش کرده تبدیل به موسیقی فارسی شود و این تلاش رو به رشد است تا به یک نقطه خاص برسد. در واقع همراه با رشد «کامنت» و انتشار ترک.های جدید، می.توانید متوجه شوید که در طول زمان چقدر وکال تغییر کرده است، کار بسیار سختی است اما روندی است که باید طی شود. نوع بیان کلمات در فارسی باعث می.شود تا نتوانیم هر چیزی را بیان کنیم. اما لهجه ابزاری بوده تا وکال غربی را تبدیل کنیم و وکالی با کاراکتر و فرم بسازیم که این لهجه کم.کم در حال از بین رفتن و تبدیل شدن به وکالی است که خودش فرم و کاراکتر دارد که کمی زمان می.برد و خود کیان هم برایش مهم است که این اتفاق بیفتد. آرش پاکزاد هم موقع میکس بسیار تلاش می.کند که تمام المان.های وکال به صورت دقیق شنیده شود. موضوع دیگر این است که خیلی از گروه.های راکی که آن طرف فعال هستند، اگر تکست آنها را جلویت بگذاری هم باز خیلی از آنها قابل فهم نیست. در واقع ساختار آن موسیقی اینگونه می.طلبد که شما در وهله اول خیلی وکال را دنبال نکنید و وکال فقط یک المان از موسیقی برایتان باشد نه یک پارامتر جدا که موسیقی بر اساس آن تولید می.شود. اما متاسفانه در ایران چون ما همیشه موسیقی پاپ داشتیم و وکال با فاصله زیادی از موزیک قرار داشته، گوش مردم به این وضوح بیش از حد عادت کرده است. اما در کل فکر می.کنم درصد زیادی از این مشکل حل شود.

  ادامه در منبع : تنها کاربران عضو قادر به مشاهده لینکها هستند ، برای مشاهده و دانلود لینکها از اینجا ثبت نام کنید


  #1 ارسال شده در تاريخ ۱۳۹۴/۱۰/۲۸ در ساعت 12:50

 2. # ADS
  مجری تبلیغات
  تاریخ عضویت
  -
  نوشته ها
  -
  فروشگاه آنلاین کیوبیس با سیستم پرداخت آنلاین و ارسال به سراسر نقاط ایران ، شهرستانها و روستاها در کمترین زمان ممکن ، فروش vst وی اس تی ارزان و با کیفیت ، فروش سمپل و پلاگین های جدید آهنگسازی

  بی نظیرترین آموزش فارسی نرم افزار کیوبیس ( سطح مقدماتی )
  آموزش فارسی کار با نرم افزار کیوبیس (سطح پیشرفته)
  آموزش فارسی CUBASE 5 & NUENDO4
  آموزش فارسی تکمیلی NUENDO5.5, CUBASE 6.5
  آموزش فارسی Ableton Live 9
  آموزش فارسی سونار Sonar X2,X3
  آموزش فارسی Cubase Elements 7

  آموزش فارسی protools 10
  آموزش فارسی Logic Pro X2 لاجیک
  آموزش فارسی Studio one استودیو وان
  آموزش فارسی BAND IN A BOX 2015
  آموزش فارسی Guitar Pro 6
  آموزش فارسی ضبط افکت میکس و مستر صدا ADOBE AUDITION CS5.5
  آموزش فارسی یک پروژه تنظیم آهنگ از ابتدا تا انتها

  آموزش فارسی اف ال استودیو FL Studio 12
  آموزش فارسی سمپلر کانتکت Native instrument Kontakt 5
  آموزش فارسی تصویری امنیسفر OMNISPHERE
  آموزش فارسی تخصصی تنظیم حرفه ای موسیقی
  آموزش فارسی موسیقی الکترونیک Steinberg Sequel
  آموزش فارسی تکنیکهای حرفه ای وکال همراه با آموزش Melodyne
  آموزش فارسی تکنیکهای رکورد صدا در استودیو موسیقی
  آموزش فارسی 101 ترفند حرفه ای میکس + مستر آهنگ با ایزوتوپ اوزون 7 izotope ozone
  آموزش فارسی جامع مسترینگ آهنگ Izotop Ozone 6 + tracks
  آموزش فارسی Fab Filter+Waves +Slate Digital

  آموزش کامل مراحل ساخت آهنگ از ابتدا تا انتها
  آموزش فارسی آهنگسازی در یک هفته
  آموزش فارسی تنظیم حرفه ای موسیقی
  آموزش فارسی مولتی مدیا تصویری مبانی موسیقی
  آموزش فارسی تنظیم و ارکستراسیون آهنگ
  آموزش فارسی فالش گیری و فاصله سازی صدای خواننده
  آموزش خوانندگی پاپ به زبان فارسی
  آموزش آهنگسازی در سبکهای پاپ، هیپ هاپ رپ،ترنس،هاوس،بلوز،جاز،راک

  آموزش فارسی میکس حرفه ای آهنگ
  آموزش فارسی میکس و مسترینگ حرفه ای
  آموزش فارسی یک پروژه میکس و مستر آهنگ از ابتدا تا انتها
  آموزش فارسی ریتم سازی در موسیقی
  آموزش فارسی ساخت بیت در موسیقی
  آموزش فارسی صداسازی با سینتی سایزرها
  آموزش فارسی فالش گیری و فاصله سازی صدای خواننده
  آموزش فارسی ساخت استودیوی موسیقی خانگی

  خرید وی اس تی پیانو spitfire audio hans zimmer piano
   

موضوعات مشابه

 1. همه بلیت.های کنسرت «پرواز همای» در شش ساعت تمام شد
  توسط Ramin95 در انجمن اخبار موسیقی ایران
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: ۱۳۹۴/۰۳/۰۶, 23:50
 2. همه بلیت های کنسرت «پالت» در دو ساعت فروش رفت
  توسط Ramin95 در انجمن اخبار موسیقی ایران
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: ۱۳۹۴/۰۲/۱۱, 22:00
 3. عدم دسترسی به سرور دوم سایت به مدت 24 ساعت
  توسط Solo در انجمن اخبار سایت
  پاسخ ها: 1
  آخرين نوشته: ۱۳۹۲/۰۹/۲۷, 13:17
 4. پاسخ ها: 1
  آخرين نوشته: ۱۳۹۲/۰۴/۱۶, 12:32

جستجو شده ها

Nobody landed on this page from a search engine, yet!

تا این لحظه 0 کاربر از این تاپیک دیدن کرده اند

فقط اعضا گروه ویژه vip و مدیران قادر به دیدن اسامی بازدیدکنندگان تاپیک هستند

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید

کپی از مطالب سایت مجاز نمیباشد و پیگرد قانونی دارد

cubase.ir

BACK TO TOP
وی اس تی
آرتیست