کانال کیوبیس در تلگرام را دنبال کنید
آهنگسازی
آهنگسازی
صفر تا صد آموزش فارسی کیوبیس پک 1
صفر تا صد آموزش فارسی کیوبیس پک 2
آموزش فارسی صفر تا صد مسترینگ با پلاگینهای wavesدانلود کیوبیس 8 cubase با لینک مستقیم رایگان و آموزش نصب فارسی

دانلود رایگان وی اس تی استرینگ شرقی Fayez Saidawi Oriental Strings با لینک مستقیم تک پارت از سرور سایتآموزش آهنگسازی فارسی

+ پاسخ به موضوع
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: یک بام و چند هوا

 1. Ramin95 آواتار ها
  Ramin95
  شماره کاربری
  4941
  Contributor
  شهریور /۱۳۹۰
  4,009
  مثبت های دریافتی
  + های دریافتی575
  0
  سپاس از شما 815 بار در 687 پست
  Follows
  0
  Following
  0

  پیش فرض یک بام و چند هوا

  پیگیری «موسیقی ما» از جنجال.های حضور خواننده نامدار ایرانی در یک شبکه ماهواره.ای  موسیقی ما - حاشیه.های حضور «سالار عقیلی» سرانجام به حذف او از جدول برنامه.های سی.ویکمین جشنواره.ی موسیقی فجر شد. این اتفاق در حالی رخ می.دهد که حالا باید منتظر ماند و دید آیا دیگر فعالیت.های این خواننده.ی موسیقی سنتی با محدودیت مواجه خواهد شد و او هم به خیل ممنوع.الفعالیت.ها خواهد پیوست یا مسأله به همین.جا ختم می.شود و تنها به گفته.ی مدیر جشنواره.ی موسیقی، کمیته.ی نظارت بر جشنواره، مجوز او برای حضور در این رخداد موسیقایی که به مناسبت پیروزی انقلاب اسلامی برگزار می.شود را رد کرده است.
  .
  این اتفاقات در حالی رخ می.دهد که شایعه.ی مهاجرتِ «سالار عقیلی» نیز شنیده می.شود. شایعه.ای که البته مدیر برنامه.های او آن را رد می.کند و با توجه به صحبت.های مکرر این خواننده مبنی بر علاقه.ی مفرط به کشورش و آثار ملی متعددی که خوانده، باید منتفی دانست. اسکندری (مدیر برنامه.های سالار عقیلی) به سایت «موسیقی ما» خبر از حضور زودهنگام او در ایران می.دهد و می.گوید او اواخر همین هفته به کشور باز خواهد گشت. او حالا مشغول اجرای کنسرت.هایش در اروپا است و باید روشن شدن ماجرا را به گذشت زمان، بازگشت او به ایران و همچنین تصمیم مسئولان در این زمینه موکول کرد.
  .
  فرزاد طالبی: هنوز تصمیمی در این خصوص گرفته نشده است
  در همین زمینه فرزاد طالبی (سرپرست دفتر موسیقی وزارت ارشاد) به سایت «موسیقی ما» می.گوید: «دفتر موسیقی ارشاد هنوز موضعی در این خصوص اعلام نکرده. ما منتظریم ایشان به ایران بازگردند و بعد از آن جلسه.ای با او خواهیم داشت و درباره.ی تمام اتفاقات صحبت خواهیم کرد. ما توضیحات ایشان را خواهیم شنید و بعد درباره.ی موضع دفتر موسیقی تصمیم.گیری خواهیم کرد.»
  .
  سرپرست دفتر موسیقی در پاسخ به این سؤال که آیا ایشان در حال حاضر از طرف دفتر موسیقی ممنوع.الفعالیت تلقی می.شود یا نه، می.گوید: «چه.طور تا زمانی که ایشان به کشور بازنگشته.اند و ما توضیحات.شان را نشنیده.ایم، می.توان درباره.ی این موضوع حکم داد؟»
  .
  حمیدرضا نوربخش:. تصمیم کمیته.ی نظارت بر حذف ایشان بود و من چاره.ای جز تمکین نداشتم
  در همین زمینه اما «حمیدرضا نوربخش» که صبح امروز در نشست خبری سی.ویکمین جشنواره موسیقی فجر سخن می.گفت، به این مسأله اشاره کرد که: «ما کمیته.های مختلفی طراحی کرده.ایم که کارهای هماهنگی جشنواره را انجام می.دهند. یکی از این کمیته.ها، کمیته نظارت بر جشنواره است که با هماهنگی با مراجع ذی.صلاح نسبت به صدور مجوزها و استعلام.ها و نظارت قبل و بعد از اجرا اقدامات لازم را انجام می.دهد و بر اساس این استعلام.ها گروه.ها در جدول جشنواره قرار می.گیرند. برنامه آقای عقیلی هم در همین چارچوب بود و از زمانی که حضور ایشان در یکی از شبکه.های ماهواره.ای مسأله.ساز شد، موضوع در دستور کار کمیته نظارت قرار گرفت و این تصمیم اتخاذ شد.»
  .
  نوربخش اما به «موسیقی ما» می.گوید که از منظر مدیرعامل خانه.ی موسیقی نگاهی متفاوت به این جریان دارد: «به.هرحال اتفاق پیش.آمده در مورد جناب عقیلی که از هنرمندان خوب و شایسته.ی موسیقی کشور است، خوشایند نبود. اجرای ایشان در جشنواره حاشیه.هایی را پیش آورد و تصمیم کمیته.ی نظارت جشنواره و دفتر موسیقی بر این بود تا در جدول حضور نداشته باشد. اما به هر صورت باید تلاش کرد تا این مشکلات برطرف شود و من به عنوان مدیرعامل خانه.ی موسیقی، تمام تلاش.ام را صرف این ماجرا می.کنم تا سوءتفاهمات موجود برطرف شود.»
  .
  نوربخش عقیده دارد که هنرمندان موسیقی، سرمایه.های کشور هستند و در این میان گاهی ممکن است غفلت.هایی صورت گیرد و از هنرمندان سوءاستفاده.هایی شود که در نهایت، حضور یک هنرمند در عرصه.ی موسیقی کشور را دچار چالش کند؛ اما مدیرعامل خانه.ی موسیقی و مدیر جشنواره در پاسخ به این سؤال که آیا امیدواری برای حل مشکلات ایشان وجود دارد یا نه، می.گوید: «ما تمام تلاش.مان را خواهیم کرد. سالار عقیلی و عقیلی.ها سرمایه.های هنری این کشور هستند و در این سال.ها زحمات بسیاری کشیده.اند و خدمات بسیاری را نیز انجام داده.اند و نباید به این راضی بود که این هنرمندان را دچار مشکل کنیم. امیدوارم این حاشیه.ها هر چه زودتر از بین برود.»
  .
  او اما در پاسخ به این سؤال که با وجود آنکه نوش.آبادی (سخنگوی وزارت ارشاد) تصمیم.گیری در خصوص حضور عقیلی در جشنواره را به زمان بازگشت او به ایران موکول کرده، چرا شما خبر حذف او را اعلام کرده.اید، می.گوید: «آنچه من اعلام کردم، از طرف کمیته.ی نظارت اعلام شد و من چاره.ای جز بیان آن نداشتم. جشنواره تابع ضوابط ارشاد است و تصمیم.گیری.های کلان را ارشاد انجام می.دهد. به خصوص اینکه فرصت کوتاهی تا جشنواره مانده و آقای عقیلی هم در ایران نیستند و ما نمی.توانستیم در این مدت کوتاه این مسأله را مرتفع کنیم. ما در آخرین جلسه.ی شورای عالی در خصوص ممنوع.الفعالیتی هنرمندان صحبت کردیم و کارگروهی نیز برای این مسأله در نظر گرفته شد و طبیعتاً تمام تلاش.مان را در این زمینه خواهیم کرد.»
  .
  در این میان «حسین نوش.آبادی» نیز در صحبت.های کوتاهی به «موسیقی ما» گفت که درباره.ی حضور هنرمندان در شبکه.های ماهواره.ای قوانین مشخصی وجود دارد؛ اما وزارت ارشاد هرگز به نگاه قهری در برخورد با هنرمندان معتقد نبوده و در این زمینه تلاش.هایی خواهد کرد تا مشکل به شکلی مناسب رفع شود.
  .
  سخنگوی خانه موسیقی: وقتی هنرمند را در کشور محدود کنیم، سر از رسانه.های خارجی در می.آورد
  همچنین سایت خانه موسیقی با ارسال مطلبی از قول داریوش پیرنیاکان (دبیر و سخنگوی خانه موسیقی) روی خروجی خود، اعتراض صنفی خود را به حذف این خواننده از جشنواره فجر اعلام کرد.
  .
  داریوش پیرنیاکان در این باره گفته است: «ما از جایگاه صنفی و هنری خانه موسیقی، موظف.ایم از.حقوق همه هنرمندان.و از منافع صنفی اعضا دفاع کنیم. امروز شنیده.ایم که به مدیرجشنواره موسیقی فجر اعلام کرده.اند آقای سالار عقیلی به دلیل حضور در یکی از شبکه.های ماهواره.ای نباید در این جشنواره شرکت کنند. اول باید این موضوع کاملاً بررسی شود و بعد این تصمیمات گرفته شود. می توانستند وقتی آقای عقیلی از سفر برگشتند، با ایشان صحبت کنند و بعد در این باره تصمیم.گیری شود. اما امروز بدون هیچ صحبتی با آقای عقیلی حکمی صادر کرده.اند که این برای ما اصلاً قابل قبول نیست و جای تعجب دارد. همین.طور که آقای عقیلی در بسیاری از برنامه.های موسیقی کشور، در تیتراژ سریال.ها و... حضور داشته و در این راه بسیار زحمت کشیده.اند.»
  .
  سخنگوی خانه موسیقی ادامه داده: «اخیراً هم شنیده بودم به دلیل وجود آهنگ.های ایشان در یک سایت خارجی برایشان محدودیت.هایی به وجود آمده بود. وقتی این محدودیت.ها برای کسی وجود دارد و در داخل نمی.گذارند کارش را انجام دهد، این هنرمند مجبور می.شود به رسانه.های بیرون از ایران روی بیاورد.»
  .
  پیرنیاکان با غیرمنطقی خواندن این سیاست.ها گفته است: «هیچ قانونی به ما هنرمندان ابلاغ نشده که اگر کسی با یک رسانه خارجی گفتگو کند و اثرش آن.جا پخش شود، جرم محسوب شود. از نظر ما جرم نیست؛ باید قانونی وجود داشته باشد که از آن تبعیت شود. به همین راحتی نمی.توان به کسی گفت این کار را انجام ندهید. هنرمندان سرشناس دیگری هم بوده.اند که اخیراً گفتگو و کنسرت.شان از شبکه.های خارجی پخش شده و در ایران هم بعد از آن، کنسرت.شان را برگزار کرده.اند. نباید در مورد هنرمندان استثنا قائل شد.»
  .  منبع:.

  اختصاصی سایت موسیقی ما
  ادامه در منبع : تنها کاربران عضو قادر به مشاهده لینکها هستند ، برای مشاهده و دانلود لینکها از اینجا ثبت نام کنید


  #1 ارسال شده در تاريخ ۱۳۹۴/۱۱/۰۵ در ساعت 18:00

 2. # ADS
  مجری تبلیغات
  تاریخ عضویت
  -
  نوشته ها
  -
  فروشگاه آنلاین کیوبیس با سیستم پرداخت آنلاین و ارسال به سراسر نقاط ایران ، شهرستانها و روستاها در کمترین زمان ممکن ، فروش vst وی اس تی ارزان و با کیفیت ، فروش سمپل و پلاگین های جدید آهنگسازی

  بی نظیرترین آموزش فارسی نرم افزار کیوبیس ( سطح مقدماتی )
  آموزش فارسی کار با نرم افزار کیوبیس (سطح پیشرفته)
  آموزش فارسی CUBASE 5 & NUENDO4
  آموزش فارسی تکمیلی NUENDO5.5, CUBASE 6.5
  آموزش فارسی Ableton Live 9
  آموزش فارسی سونار Sonar X2,X3
  آموزش فارسی Cubase Elements 7

  آموزش فارسی protools 10
  آموزش فارسی Logic Pro X2 لاجیک
  آموزش فارسی Studio one استودیو وان
  آموزش فارسی BAND IN A BOX 2015
  آموزش فارسی Guitar Pro 6
  آموزش فارسی ضبط افکت میکس و مستر صدا ADOBE AUDITION CS5.5
  آموزش فارسی یک پروژه تنظیم آهنگ از ابتدا تا انتها

  آموزش فارسی اف ال استودیو FL Studio 12
  آموزش فارسی سمپلر کانتکت Native instrument Kontakt 5
  آموزش فارسی تصویری امنیسفر OMNISPHERE
  آموزش فارسی تخصصی تنظیم حرفه ای موسیقی
  آموزش فارسی موسیقی الکترونیک Steinberg Sequel
  آموزش فارسی تکنیکهای حرفه ای وکال همراه با آموزش Melodyne
  آموزش فارسی تکنیکهای رکورد صدا در استودیو موسیقی
  آموزش فارسی 101 ترفند حرفه ای میکس + مستر آهنگ با ایزوتوپ اوزون 7 izotope ozone
  آموزش فارسی جامع مسترینگ آهنگ Izotop Ozone 6 + tracks
  آموزش فارسی Fab Filter+Waves +Slate Digital

  آموزش کامل مراحل ساخت آهنگ از ابتدا تا انتها
  آموزش فارسی آهنگسازی در یک هفته
  آموزش فارسی تنظیم حرفه ای موسیقی
  آموزش فارسی مولتی مدیا تصویری مبانی موسیقی
  آموزش فارسی تنظیم و ارکستراسیون آهنگ
  آموزش فارسی فالش گیری و فاصله سازی صدای خواننده
  آموزش خوانندگی پاپ به زبان فارسی
  آموزش آهنگسازی در سبکهای پاپ، هیپ هاپ رپ،ترنس،هاوس،بلوز،جاز،راک

  آموزش فارسی میکس حرفه ای آهنگ
  آموزش فارسی میکس و مسترینگ حرفه ای
  آموزش فارسی یک پروژه میکس و مستر آهنگ از ابتدا تا انتها
  آموزش فارسی ریتم سازی در موسیقی
  آموزش فارسی ساخت بیت در موسیقی
  آموزش فارسی صداسازی با سینتی سایزرها
  آموزش فارسی فالش گیری و فاصله سازی صدای خواننده
  آموزش فارسی ساخت استودیوی موسیقی خانگی

  خرید وی اس تی پیانو spitfire audio hans zimmer piano
   

جستجو شده ها

Nobody landed on this page from a search engine, yet!

تا این لحظه 0 کاربر از این تاپیک دیدن کرده اند

فقط اعضا گروه ویژه vip و مدیران قادر به دیدن اسامی بازدیدکنندگان تاپیک هستند

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید

کپی از مطالب سایت مجاز نمیباشد و پیگرد قانونی دارد

cubase.ir

BACK TO TOP
وی اس تی
آرتیست