کانال کیوبیس در تلگرام را دنبال کنید
آهنگسازی
آهنگسازی
استودیو موسیقی

صفر تا صد آموزش فارسی کیوبیس پک 1
صفر تا صد آموزش فارسی کیوبیس پک 2
آموزش فارسی صفر تا صد مسترینگ با پلاگینهای wavesدانلود کیوبیس 8 cubase با لینک مستقیم رایگان و آموزش نصب فارسی

دانلود رایگان وی اس تی استرینگ شرقی Fayez Saidawi Oriental Strings با لینک مستقیم تک پارت از سرور سایتآموزش آهنگسازی فارسی

+ پاسخ به موضوع
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: سند موسیقی پایه ای اولیه برای تقویت این هنر است

 1. music helper آواتار ها
  music helper
  شماره کاربری
  104522
  کاربر تازه وارد
  مرداد /۱۳۹۴
  4
  مثبت های دریافتی
  + های دریافتی6
  3
  سپاس از شما 4 بار در 3 پست
  Follows
  0
  Following
  0

  پیش فرض سند موسیقی پایه ای اولیه برای تقویت این هنر است

  نخستین جلسه کمیسیون هنر و معماری شورای عالی انقلاب فرهنگی در سال جدید در خانه موسیقی برگزار شد.


  به گزارش سایت خانه موسیقی، در این جلسه که با حضور اعضای کمیسیون هنر و معماری و هیات مدیر خانه موسیقی برگزار شد، محمدحسین ایمانی خوشخو؛ رییس کمیسیون هنر و معماری شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: خانه موسیقی علیرغم نابسامانی ها و نبود وحدت رویه و نقدهایی که ممکن است نسبت به آن مطرح شود، در زمینه موسیقی موفقیت هایی داشته و با وجود همه مسایل و نابسامانی ها چراغ خانه روشن است و نقش خانه موسیقی پس از گذشت زمان بیشتر مشخص خواهد شد.


  ایمانی خوشخو در ادامه گفت: موسیقی سال پر فراز و نشیبی را پشت سر گذاشت و موفقیت ها و حضور موثر نسل جوان موسیقی را در سال گذشته شاهد بودیم که بیانگر ظرفیت های توانمند این عرصه است. اما سال گذشته مسایل و نابسامانی هایی نیز در موسیقی دیده شد که با تدبیر می توان این مسایل و فشارها را کاهش داد. بعضی اختلاف سلیقه ها و دیدگاه ها نیز که می بایست با گفت و گو و تعامل برطرف شود در عرصه عمومی اجتماع طرح شد و امیدواریم با تدبیر و حضور موثر هنرمندان این اختلاف نظرها نیز رفع شود و فضای امیدبخشی برای جوانان فراهم شود.
  رییس کمیسیون هنر و معماری گفت: سند موسیقی که با نظر هنرمندان و کارشناسان موسیقی تهیه شده می تواند یک پایه اولیه برای هنر موسیقی و کاهش نابسامانی ها باشد که امیدواریم با تصویب این سند در سال جاری یک گام برای هماهنگی و تقویت موسیقی برداشته شود. همچنین حقوق مولفان و مصنفان موسیقی که خواسته هنرمندان خانه موسیقی است در سال جاری در کمیسیون هنر و معماری شورای عالی انقلاب فرهنگی پیگیری می شود و کمیسیون برای تامین منابع مورد نیاز به منظور تولید "موسیقی معیار" پیگیری و تلاش خواهد کرد.


  ایمانی خوشخو با تاکید بر توجه به مباحث نظری در موسیقی افزود: در حال حاضر که شورای هنر و فرهنگستان هنر به مباحث و مبانی نظری موسیقی توجه لازم را ندارند ضرورت دارد هنرمندان و خانه موسیقی به طور جدی مبانی و مباحث نظری را دنبال کنند و به رابطه موسیقی با مسایل حکمی ونظری بپردازند.


  ایمانی خوشخو با اشاره به نقش کمیسیون هنر و معماری شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: سعی داریم سه سند موسیقی، معماری و سینما را امسال در دستور کار قرار دهیم و امیدواریم با تصویب این اسناد در شورای عالی نتایجی مثبت برای توسعه هنر به دست آید.


  رییس کمیسیون هنر و معماری ادامه داد: سال گذشته کمیسیون هنر و معماری به لطف هنرمندان جلساتی را با حضور اهالی هنر برگزار کرد و سعی کرد ارتباط هایی را بین نهادهای هنری و نهادهای مسوول برقرار و تقویت کند. مسوولان هنری نیز با حضور در جلسات کمیسیون و بیان مسایل و نیازها نشان دادند که می توانند از ظرفیت های این کمیسیون و شورای عالی انقلاب فرهنگی بهره ببرند و در مواردی که خلاهای قانونی وجود دارد از شورای عالی انقلاب فرهنگی به عنوان عالی ترین نهاد سیاستگذاری فرهنگی برای تدوین و تصویب اسناد و قوانین هنری استفاده کنند و امیدواریم در تعامل مسوولان هنری و هنرمندان ظرفیت های این کمیسیون بیشتر به کار گرفته شود.


  رییس کمیسیون هنر و معماری اظهار امیدواری کرد در سال جدید موسیقی در فضایی امن و آرام فعالیت پویایی داشته باشد و خانه موسیقی به عنوان نهاد متولی موسیقیدانان و مسایل صنفی موسیقی با حضور هنرمندان شاخص و تعامل هنرمندان با تمرکز بر مسایل موسیقی و هنرمندان فعالیت موثری داشته باشد.


  محمد سریر؛ رییس هیات مدیره خانه موسیقی در ادامه این جلسه گفت: نگاه به موسیقی با دیگر هنرها در جامعه ما متفاوت است و به این دلیل چندان درباره موسیقی بحث و گفت و گو نمی شود و متولیان نیز به آن نزدیک نمی شوند. اگر روند حرکت موسیقی را در 10 سال گذشته مرور کنیم به این نتیجه می رسیم که از نظر نقش موسیقی در اندیشه ورزی و رشد اجتماعی متاسفانه در سراشیبی حرکت کرده ایم و اعتبار موسیقی حفظ نشده است.
  سریر افزود: موسیقی هم مانند سینما این ظرفیت را دارد که حضور جدی تری حتی در عرصه جهانی داشته باشد اما برنامه مشخص و مدون عملی برای این حوزه از سوی بخش فرهنگی به عنوان متولی هنر تعریف نشده است. صدا و سیما در این زمینه تاثیرگذارترین بخش است که می تواند افق و چشم انداز خود را مشخص کند اما همیشه در ایک ابهام و ایهام و بر اساس سلیقه در حوزه موسیقی کار کرده است. این موارد موجب شده جامعه به یک تشتت برسد و ما برای مثال از آثاری که تاثیر اجتماعی و فرهنگی دارند به آثار گذشته مراجعه کنیم و به موسیقی هایی که در گذشته بوده غبطه می خوریم. تولید موسیقی معیار و موسیقی هایی که هویت و زیربناهای اندیشه ورزی داشته باشند، ضرورت دارد اما نیازمند برنامه ریزی از سوی متولیان فرهنگی است.


  حمیدرضا نوربخش؛ مدیرعامل خانه موسیقی نیز در این جلسه گفت: سال گذشته، سال پر فراز و نشیبی برای موسیقی بود و مسایل و چالش هایی را تجربه کردیم که در گذشته در این حجم تجربه نشده بود. در بخش صنفی، مدیریتی و جامعه هنرمندان مسایلی را شاهد بودیم که متاسفانه اتفاق های خوشایندی نبود و عدم قاطعیت و چندگانگی تصمیم گیری در مدیریت موسیقی و همچنین هنجارشکنی در عرصه اجتماع و رسانه ها رخ داد که خوشایند نبود.
  نوربخش در ادامه با اشاره به انتخابات خانه موسیقی گفت: انتخابات هیات مدیره های کانون های خانه موسیقی از هفته آینده آغاز می شود و در خردادماه هیات مدیر خانه انتخاب می شود و پس از آن شورای عالی تعیین خواهد شد. درباره انتخابات خانه موسیقی نقدهایی مطرح شد که بخش هایی از آن دامن جشنواره موسیقی فجر را گرفت اما خوشبختانه جشنواره فجر در سال گذشته با راهنمایی های دکتر حسن ریاحی مقبول و متفاوت برگزار شد و پایه هایی مانند جایزه باربد گذاشته شد که امیدواریم به کار خود ادامه دهد.


  مدیرعامل خانه موسیقی در ادامه گفت: چالش ها و مسایلی در سال گذشته در زمینه ارکستر سمفونیک تهران ایجاد شد که پیامدهای مناسبی نداشت و خانه موسیقی از نگاه صنفی و دفاع از حقوق صنفی برای حمایت از هنرمندان و نوازندگان به این موضوع وارد شد و موضع خانه موسیقی استفاده از خرد جمعی و شورا در تصمیم گیری برای ارکستر سمفونیک تهران است.


  مدیرعامل خانه موسیقی پیگیری حقوق مولفان و مصنفان را از ضرورت های جدی خواند و گفت: لازم است حقوق مولفان و مصنفان موسیقی پیگیری شود که در این زمینه کمیسیون هنر و معماری شورای عالی انقلاب فرهنگی می تواند کمک کند. اگر این امر محقق شود ضمن رعایت حقوق اقتصاد موسیقی نیز متحول خواهد شد و برای این منظور تعامل با رسانه ملی برای آموزش و یادآوری حقوق مولفان موثر است.


  در ادامه جلسه چند تن دیگر از اعضای هیئت مدیره خانه موسیقی از جمله داود گنجه ای، زیدالله طلوعی، نصرالله ناصح پور و آذر هاشمی دیدگاه های خود را در زمینه های ضرورت برنامه ریزی در حوزه موسیقی، توجه صدا و سیما به استفاده از موسیقی سنتی و آموزش موسیقی مطرح كردند. همچنین تنی چند از اعضای کمیسیون هنر و معماری از جمله حسن بلخاری، اسماعیل آذر، غلامرضا اسلامی و محمد علی خبری دیدگاههای خود را در حوزه موسیقی نظرات خود را بيان كردند.


  حسن بلخاری؛ عضو کمیسیون هنر و معماری شورای عالی انقلاب فرهنگی با تاکید بر تقویت تئوریک موسیقی و توجه به حکمت موسیقی گفت: ما وقتی از موسیقی صحبت می کنیم در واقع از فلسفه صحبت می کنیم چون در تاریخ اندیشه ما موسیقی بخشی از فلسفه است. موسیقی در فلسفه وسطی یعنی در مرز معقول و محسوس حضور دارد و علوم وسطی قرار است مردم را از سفلی به علیا برسانند. هنگامی که عقبه نظری از موسیقی ما جدا شد، موسیقی دچار مشکل شد بنابراین تقویت تئوریک و نظری موسیقی ضرورت دارد. مشخصه دیگر که می تواند در رفع مسایل موسیقی به ما کمک کند حکمت موسیقی است و لازم است هنرمندان و خانه موسیقی گاهی با زبان فلسفه صحبت کنند بنابراین توجه به حکمت موسیقی نیز اهمیت دارد.
  اسماعیل آذر؛ عضو کمیسیون هنر و معماری نیز در این جلسه با تاکید بر تولید موسیقی معیار گفت: ما تولید موسیقی معیار و آهنگسازی متفکر نداریم و ترانه سازی و ملودی سازی ما سقوط کرده است. بنابراین تولید موسیقی معیار و پخش آن در جامعه ضرورت اصلی است که به حمایت ها و امکانات نیاز دارد.


  غلامرضا اسلامی؛ دیگر عضو کمیسیون هنر و معماری پرداختن به ریشه ها در موسیقی و موسیقی بین الملل و ارتباط و توسعه آن را با کمک آموزش، پژوهش و تخصص ضروری خواند.


  محمدعلی خبری؛ عضو کمیسیون هنر و معماری در این جلسه گفت: تناقض ها در زمینه موسیقی به این دلیل است که مسوولان هنری وضعیت موسیقی را به درستی نمی شناسند و لازم است با پزوهش های میدانی شناخت درستی از موسیقی و جنبه های گوناگون آن به دست آید.


  در این جلسه همچنین داریوش پیرنیاکان؛ عضو هیات مدیره خانه موسیقی، حسن ریاحی، محمدرضا جعفری جلوه، محمدحسین نیرومند و مجتبی آقایی از اعضای کمیسیون هنر و معماری شورای عالی انقلاب فرهنگی حضور داشتند.


  #1 ارسال شده در تاريخ ۱۳۹۵/۰۱/۲۴ در ساعت 10:49

 2. # ADS
  مجری تبلیغات
  تاریخ عضویت
  -
  نوشته ها
  -
  فروشگاه آنلاین کیوبیس با سیستم پرداخت آنلاین و ارسال به سراسر نقاط ایران ، شهرستانها و روستاها در کمترین زمان ممکن ، فروش vst وی اس تی ارزان و با کیفیت ، فروش سمپل و پلاگین های جدید آهنگسازی

  بی نظیرترین آموزش فارسی نرم افزار کیوبیس ( سطح مقدماتی )
  آموزش فارسی کار با نرم افزار کیوبیس (سطح پیشرفته)
  آموزش فارسی CUBASE 5 & NUENDO4
  آموزش فارسی تکمیلی NUENDO5.5, CUBASE 6.5
  آموزش فارسی Ableton Live 9
  آموزش فارسی سونار Sonar X2,X3
  آموزش فارسی Cubase Elements 7

  آموزش فارسی protools 10
  آموزش فارسی Logic Pro X2 لاجیک
  آموزش فارسی Studio one استودیو وان
  آموزش فارسی BAND IN A BOX 2015
  آموزش فارسی Guitar Pro 6
  آموزش فارسی ضبط افکت میکس و مستر صدا ADOBE AUDITION CS5.5
  آموزش فارسی یک پروژه تنظیم آهنگ از ابتدا تا انتها

  آموزش فارسی اف ال استودیو FL Studio 12
  آموزش فارسی سمپلر کانتکت Native instrument Kontakt 5
  آموزش فارسی تصویری امنیسفر OMNISPHERE
  آموزش فارسی تخصصی تنظیم حرفه ای موسیقی
  آموزش فارسی موسیقی الکترونیک Steinberg Sequel
  آموزش فارسی تکنیکهای حرفه ای وکال همراه با آموزش Melodyne
  آموزش فارسی تکنیکهای رکورد صدا در استودیو موسیقی
  آموزش فارسی 101 ترفند حرفه ای میکس + مستر آهنگ با ایزوتوپ اوزون 7 izotope ozone
  آموزش فارسی جامع مسترینگ آهنگ Izotop Ozone 6 + tracks
  آموزش فارسی Fab Filter+Waves +Slate Digital

  آموزش کامل مراحل ساخت آهنگ از ابتدا تا انتها
  آموزش فارسی آهنگسازی در یک هفته
  آموزش فارسی تنظیم حرفه ای موسیقی
  آموزش فارسی مولتی مدیا تصویری مبانی موسیقی
  آموزش فارسی تنظیم و ارکستراسیون آهنگ
  آموزش فارسی فالش گیری و فاصله سازی صدای خواننده
  آموزش خوانندگی پاپ به زبان فارسی
  آموزش آهنگسازی در سبکهای پاپ، هیپ هاپ رپ،ترنس،هاوس،بلوز،جاز،راک

  آموزش فارسی میکس حرفه ای آهنگ
  آموزش فارسی میکس و مسترینگ حرفه ای
  آموزش فارسی یک پروژه میکس و مستر آهنگ از ابتدا تا انتها
  آموزش فارسی ریتم سازی در موسیقی
  آموزش فارسی ساخت بیت در موسیقی
  آموزش فارسی صداسازی با سینتی سایزرها
  آموزش فارسی فالش گیری و فاصله سازی صدای خواننده
  آموزش فارسی ساخت استودیوی موسیقی خانگی

  خرید وی اس تی پیانو spitfire audio hans zimmer piano
   

+ پاسخ به موضوع

موضوعات مشابه

 1. پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: ۱۳۹۴/۱۲/۱۰, 12:20
 2. هویت موسیقایی ما در گرو موسیقی نواحی است
  توسط Ramin95 در انجمن اخبار موسیقی ایران
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: ۱۳۹۴/۰۸/۱۸, 19:50
 3. داریوش طلایی:. این موسیقی هویت ماست
  توسط Ramin95 در انجمن اخبار روز موسیقی
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: ۱۳۹۴/۰۲/۰۴, 11:01
 4. پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: ۱۳۹۱/۰۴/۲۱, 13:50
 5. اولویت های کاری ما تعامل بین شعر و موسیقی است
  توسط Ramin95 در انجمن اخبار روز موسیقی
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: ۱۳۹۰/۰۷/۱۶, 14:22

جستجو شده ها

Nobody landed on this page from a search engine, yet!

تا این لحظه 1 کاربر از این تاپیک دیدن کرده اند

فقط اعضا گروه ویژه vip و مدیران قادر به دیدن اسامی بازدیدکنندگان تاپیک هستند

کلمات کلیدی این موضوع

نمایش برچسب‌ها

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید

کپی از مطالب سایت مجاز نمیباشد و پیگرد قانونی دارد

cubase.ir

BACK TO TOP
وی اس تی
آرتیست