کانال کیوبیس در تلگرام را دنبال کنید
آهنگسازی
آهنگسازی
صفر تا صد آموزش فارسی کیوبیس پک 1
صفر تا صد آموزش فارسی کیوبیس پک 2
آموزش فارسی صفر تا صد مسترینگ با پلاگینهای wavesدانلود کیوبیس 8 cubase با لینک مستقیم رایگان و آموزش نصب فارسی

دانلود رایگان وی اس تی استرینگ شرقی Fayez Saidawi Oriental Strings با لینک مستقیم تک پارت از سرور سایتآموزش آهنگسازی فارسی

+ پاسخ به موضوع
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: پویا نیک.پور: درگیر گروه.هایی شده.ایم که خواننده نقش اول دارد!

 1. Ramin95 آواتار ها
  Ramin95
  شماره کاربری
  4941
  Contributor
  شهریور /۱۳۹۰
  4,009
  مثبت های دریافتی
  + های دریافتی575
  0
  سپاس از شما 815 بار در 687 پست
  Follows
  0
  Following
  0

  پیش فرض پویا نیک.پور: درگیر گروه.هایی شده.ایم که خواننده نقش اول دارد!

  موسیقی ما - بعد از جدا شدن محسن یگانه و اعضای گروهش از یکدیگر، به تازگی پویا نیک.پور، رهبر ارکستر رضا صادقی هم از ادامه همکاری با گروه مشکی.پوشان انصراف داده و بنا به گفته خودش می.خواهد زمانش را صرف کارهایی کند که برایش ارزش هنری بیشتری دارند. نیک.پور که پیش از این در گروه.هایی مانند «دارکوب»، «آور»، «میرا» و «دیوار» حضور داشته، تصمیم دارد دوباره به حیطه کاری خودش در فضای موسیقی تلفیقی برگردد؛ چراکه معتقد است با فعالیت در حوزه.ای که دوست دارد می.تواند آرامش و صلح بیشتری داشته باشد. به این بهانه گفت.وگویی با این موزیسین انجام داده.ایم که می.توانید آن را در ادامه بخوانید.
  • .* شما چندین سال به عنوان رهبر گروه مشکی.پوشان با رضا صادقی همکاری کرده.اید اما انگار دیگر قرار نیست این همکاری ادامه پیدا کند.
  آن اواخر که با گروه «دارکوب» همکاری می.کردم به دلیل مصادف شدن کنسرت.های گروه با کنسرت.های گروه مشکی.پوشان، مجبور شدم به دلیل سِمتم کنسرت.های پاپ را انتخاب کنم چون به هرحال آنجا مسئولیت رهبری ارکستر و سرپرستی کارهای هنری گروه را برعهده داشتم. وقتی گروه «دیوار» هم منحل شد متوجه شدم همه ما درگیر روزمرگی.های گروه.هایی شده.ایم که خواننده.ها در آنها نقش اول را دارند و نوازنده.ها با اختلاف، نقش سوم و چهارم! همیشه به این فکر می.کردم که بالاخره یک.زمان باید وقتم را به پروژه.های شخصی و کارهایی که به ذائقه.ام نزدیک.تر است اختصاص دهم تا موسیقی.هایی که به ذائقه عوام نزدیک.تر است. با گذشت زمان متوجه شدم که فرصت انجام خیلی از کارهایی که به آنها علاقه.مندم را ندارم و در حقیقت ذهن و فکر من تنها مختص به یک ژانر موسیقی شده بود که شاید اواخر همکاری، بیشتر امری تکراری و ماشینی شده بود. از طرفی، دوری از خانواده و دوستانم در ایام فشار کار و تقریبا عمده تعطیلات برایم کم.کم امری بغرنج شد. همه این.ها جمع شد و در نهایت همکاری من با این گروه به فصل پایان رسید. با پا گذاشتن به دهه پنجم زندگی، علاقه.مند به انجام کارهایی هستم که برایم بیشتر ارزش هنری دارند.
  .
  • * این همکاری از چه سالی آغاز شد؟
  ما از پاییز سال ۹۰ شروع کردیم و حدودا چهار سال همکاری داشتیم. سفرها و کنسرت.های متعددی هم در این سال.ها داشتیم و اجرا دربعضی شهرها مثل دزفول و بروجن را برای بار اول افتتاح کردیم. همکاری من با گروه دوستانه بود تا جایی که دیدم واقعا نیاز دارم به فعالیت.های شخصی رسیدگی کنم. من به عنوان یک عضو کوچک در دنیای موزیک، اول نیاز به آرامش دارم و سپس علاقه.مند به. فعالیت درطیف.های متنوعی در موسیقی هستم و روی آنها وقت زیادی صرف می.کنم. برای همین هنرجویان من. در نقش من و گاهی کاری که من انجام می.دادم، قادر به. فعالیت با انگیزه بیشتری هستند.
  .
  • * باقی اعضای ارکستر هم از گروه مشکی.پوشان جدا شده.اند؟
  این تصمیم خودشان است که بخواهند با این شرایط ادامه همکاری بدهند یا قطع همکاری کنند. مهم دوران موفقی بود که این گروه در کنار هم ایجاد کردند و سطح توقع.ها را به نوعی بالاتر بردند که البته برای من امر جدیدی نیست و نبوده است.
  .
  • * دیگر نمی.خواهید با گروه.های پاپ همکاری کنید؟
  حدود ۱۷ سال می.شود که با خوانندگان مختلف در عرصه موسیقی چه در صحنه و چه در استودیو همکاری داشته.ام و تقریبا همگی.شان را از نزدیک می.شناسم ولی فعلا فرد خاصی را مد نظرم ندارم، مگر پیشنهاد خاصی که برایم جذابیت داشته باشد. با فضای پاپ خداحافظی نکرده.ام اما با هر پیشنهادی هم دوباره وارد این فضا نمی.شوم.
  .
  • * چند سالی هست که نوازنده.های درجه یک ما، وارد فضای پاپیولار و کار کردن با خوانندگان پاپ شده.اند که البته در این میان نقدهایی هم به آنها شد و هنوز هم می.شود. اکثر آنها معتقدند که برای حمایت مادی با این گروه.ها همکاری می.کنند؛ شما هم جزو این دسته بودید؟
  شاید بتوان اینگونه هم گفت. البته با این تفاوت که من از شانزده سالگی تدریس پیانو کرده.ام اما به دلیل حجم کنسرت.ها، کلاس.های هنرجویانم را لغو کردم. من آهنگسازی، تنظیم و ضبط هم انجام می.دادم و تمام این فرایندها برایم درآمدزا و پرهیجان بود. راستش نمی.توانم بگویم کار کردن با گروه.های پاپ از روی نیاز مالی بوده چون من پیش از آن وابسته به فعالیت.های گسترده شخصی خودم بودم ولی مجبور شدم تمام کارهایم را به خاطر فعالیتم در حوزه پاپ متوقف کنم. من در مورد هر گروهی که رهبری آن را به عهده می.گیرم جدی و با وسواس هستم و همین موضوع بسیار زمان.بر و انرژی.بر است. حضورم در گروه مشکی.پوشان، بیشتربه دلیل علاقه.ام به دوستان در گروهم بود. به هر حال علاوه بر سختی.هایش، جذاب هم بود؛ سفر می.رفتیم، کنسرت برگزار می.کردیم و در کل اتفاقات خوبی می.افتاد اما رفته.رفته متوجه شدم که. فاقد آرامشی که باید در زندگی داشته باشم هستم و قادر به انجام همه کارها با هم نیستم، حتی خانواده.ام را گاهی اوقات نمی.توانستم ببینم. اما الان که به حیطه کاری خودم برگشته.ام، فعالیت.هایم را بیشتر دوست دارم چون آرامش و صلح بیشتری در آن می.بینم.
  .
  • * حالا در حیطه کاری خودتان چه فعالیت.هایی قرار است انجام دهید؟
  حدودا یک ماه بعد از منتشر شدن آلبوم «خارج از تصور» عازم تور آمریکا شدم و تا همین یک ماه پیش هم درگیر کنسرت.ها بودم. اول از همه می.خواهم روی این آلبوم کار کنم و آن را بیشتر به علاقه.مندانش معرفی کنم. در ادامه هم می.خواهم روی آلبوم بی.کلام جدیدم کار کنم و در حوزه موسیقی تلفیقی فعالیتم را بیشتر کنم. به زودی کنسرت.هایی برگزار خواهم کرد، از اینجا به بعد دوباره به استودیو و پروداکشن باز می.گردم و با هنرمندانی که با آنها وجه مشترک فکری و فرهنگی دارم، همکاری. بیشتری خواهم داشت.
  .
  • * آثاری که این روزها به نام موسیقی تلفیقی وارد بازار موسیقی می.شوند را دنبال می.کنید؟
  بله آنها را شنیده.ام. با بعضی.ها موافقم و بعضی.ها را هم هنوز نتوانسته.ام درک کنم. در واقع بیشتر آنها، تلفیقی.های پاپ سنتی هستند که به اشکال متفاوتی خودش را نشان می.دهد. ما هنوز تلفیقی در حوزه موسیقی ملل در موسیقی.مان نداریم.
  .
  • * آثار «کوارتت کاسته» را شنیده.اید؟
  بله. کارهایشان خاص است و در واقع یک نوع تلفیق مدرن موسیقی جز است. دورادور در جریان کارهای گروه.های دیگر هم هستم و آثار آنها را دنبال می.کنم.
  .
  • * مثل چه گروه.هایی؟ پالت، چارتار، دنگ.شو؟
  مثلا «پالت» یک گروه با ذوق و سلیقه است که ملودی.های ایرانی را به شکل فانتزی با تنظیم.های مدرن.تری از لحاظ سازبندی ارائه می.کند. به نظر من، موسیقی آنها بیشتر ترکیبی است تا تلفیقی؛ زمانی می.توانیم آن را. تلفیقی بنامیم که مثلا موسیقی فولکلورمان را با سبک فلامنکو یا لاتین یا حتی جز ادغام کنیم و آن را تبدیل به یک موسیقی قابل طرح در ملل مختلف کنیم. به این گروه تبریک می.گویم که در این شرایط با نو آوری و ارزش.های هنری.شان، شمع کم.سوی موسیقی ناب را کماکان روشن نگاه داشته.اند.
  • * و حرف پایانی؟
  می.خواهم به تمام دوستان هنرمندم بگویم قدر هنر و منزلتشان را همواره بدانند و به خاطر مسائل مادی، ارزش.ها و استعدادهایشان را نادیده نگیرند. باید برای پروژه.هایی که ارزشمند هستند خیلی بیشتر از این.ها وقت گذاشت. این را به دوستانم می.گویم که اکثرا فعالیتشان فقط مختص به همکاری با خواننده شده است. آنها استعدادهای مهمی را در این راه صرف می.کنند که سال.های سال ممارست و ریاضت پشت آن است که آنجا خیلی هم به حساب نمی.آید چون مردم در حوزه پاپ. فقط خواننده را درک می.کنند و عده. کمی هستند که به خاطر ارزش.های موسیقایی به کنسرت.ها می.آیند. عمده مردم برای تفریح می.آیند البته که نه همه! می.آیند که یک شب خوب داشته باشند و وسط سولوی یک هنرمند. تقاضای ترانه.های شاد کنند! و در آخر به منزلشان بروند. الان هم به عنوان یک دوست این توصیه.ها را می.کنم و نمی.گویم پاپ را به دلیل بی.ارزش بودن کلا کنار بگذارند بلکه می.گویم به دلیل باارزش.تر بودن تجربیاتی که خودشان می.توانند داشته باشند، وقت و ارزش بیشتری برای آن بگذارند.

  ادامه در منبع : تنها کاربران عضو قادر به مشاهده لینکها هستند ، برای مشاهده و دانلود لینکها از اینجا ثبت نام کنید


  #1 ارسال شده در تاريخ ۱۳۹۵/۰۳/۱۸ در ساعت 17:00

 2. # ADS
  مجری تبلیغات
  تاریخ عضویت
  -
  نوشته ها
  -
  فروشگاه آنلاین کیوبیس با سیستم پرداخت آنلاین و ارسال به سراسر نقاط ایران ، شهرستانها و روستاها در کمترین زمان ممکن ، فروش vst وی اس تی ارزان و با کیفیت ، فروش سمپل و پلاگین های جدید آهنگسازی

  بی نظیرترین آموزش فارسی نرم افزار کیوبیس ( سطح مقدماتی )
  آموزش فارسی کار با نرم افزار کیوبیس (سطح پیشرفته)
  آموزش فارسی CUBASE 5 & NUENDO4
  آموزش فارسی تکمیلی NUENDO5.5, CUBASE 6.5
  آموزش فارسی Ableton Live 9
  آموزش فارسی سونار Sonar X2,X3
  آموزش فارسی Cubase Elements 7

  آموزش فارسی protools 10
  آموزش فارسی Logic Pro X2 لاجیک
  آموزش فارسی Studio one استودیو وان
  آموزش فارسی BAND IN A BOX 2015
  آموزش فارسی Guitar Pro 6
  آموزش فارسی ضبط افکت میکس و مستر صدا ADOBE AUDITION CS5.5
  آموزش فارسی یک پروژه تنظیم آهنگ از ابتدا تا انتها

  آموزش فارسی اف ال استودیو FL Studio 12
  آموزش فارسی سمپلر کانتکت Native instrument Kontakt 5
  آموزش فارسی تصویری امنیسفر OMNISPHERE
  آموزش فارسی تخصصی تنظیم حرفه ای موسیقی
  آموزش فارسی موسیقی الکترونیک Steinberg Sequel
  آموزش فارسی تکنیکهای حرفه ای وکال همراه با آموزش Melodyne
  آموزش فارسی تکنیکهای رکورد صدا در استودیو موسیقی
  آموزش فارسی 101 ترفند حرفه ای میکس + مستر آهنگ با ایزوتوپ اوزون 7 izotope ozone
  آموزش فارسی جامع مسترینگ آهنگ Izotop Ozone 6 + tracks
  آموزش فارسی Fab Filter+Waves +Slate Digital

  آموزش کامل مراحل ساخت آهنگ از ابتدا تا انتها
  آموزش فارسی آهنگسازی در یک هفته
  آموزش فارسی تنظیم حرفه ای موسیقی
  آموزش فارسی مولتی مدیا تصویری مبانی موسیقی
  آموزش فارسی تنظیم و ارکستراسیون آهنگ
  آموزش فارسی فالش گیری و فاصله سازی صدای خواننده
  آموزش خوانندگی پاپ به زبان فارسی
  آموزش آهنگسازی در سبکهای پاپ، هیپ هاپ رپ،ترنس،هاوس،بلوز،جاز،راک

  آموزش فارسی میکس حرفه ای آهنگ
  آموزش فارسی میکس و مسترینگ حرفه ای
  آموزش فارسی یک پروژه میکس و مستر آهنگ از ابتدا تا انتها
  آموزش فارسی ریتم سازی در موسیقی
  آموزش فارسی ساخت بیت در موسیقی
  آموزش فارسی صداسازی با سینتی سایزرها
  آموزش فارسی فالش گیری و فاصله سازی صدای خواننده
  آموزش فارسی ساخت استودیوی موسیقی خانگی

  خرید وی اس تی پیانو spitfire audio hans zimmer piano
   

موضوعات مشابه

 1. پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: ۱۳۹۴/۱۰/۱۶, 21:00
 2. اجرای آهنگ 'تاوان' مانی رهنما از پویا مهدی پور
  توسط justpouya در انجمن انجمن خوانندگان کیوبیس
  پاسخ ها: 27
  آخرين نوشته: ۱۳۹۳/۰۲/۱۳, 12:28
 3. دلنوشته از پویا مهدی پور
  توسط justpouya در انجمن دلـنوشــته
  پاسخ ها: 13
  آخرين نوشته: ۱۳۹۳/۰۱/۱۱, 15:49
 4. اجرای آهنگ گل بیتای مرتضی پاشایی از پویا مهدی پور
  توسط justpouya در انجمن انجمن خوانندگان کیوبیس
  پاسخ ها: 13
  آخرين نوشته: ۱۳۹۳/۰۱/۰۸, 16:14
 5. پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: ۱۳۹۱/۱۱/۲۳, 10:51

جستجو شده ها

Nobody landed on this page from a search engine, yet!

تا این لحظه 0 کاربر از این تاپیک دیدن کرده اند

فقط اعضا گروه ویژه vip و مدیران قادر به دیدن اسامی بازدیدکنندگان تاپیک هستند

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید

کپی از مطالب سایت مجاز نمیباشد و پیگرد قانونی دارد

cubase.ir

BACK TO TOP
وی اس تی
آرتیست