کانال کیوبیس در تلگرام را دنبال کنید
آهنگسازی
آهنگسازی
استودیو موسیقی

صفر تا صد آموزش فارسی کیوبیس پک 1
صفر تا صد آموزش فارسی کیوبیس پک 2
آموزش فارسی صفر تا صد مسترینگ با پلاگینهای wavesدانلود کیوبیس 8 cubase با لینک مستقیم رایگان و آموزش نصب فارسی

دانلود رایگان وی اس تی استرینگ شرقی Fayez Saidawi Oriental Strings با لینک مستقیم تک پارت از سرور سایتآموزش آهنگسازی فارسی

+ پاسخ به موضوع
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: خانه دوست کجاست؟

 1. Ramin95 آواتار ها
  Ramin95
  شماره کاربری
  4941
  Contributor
  شهریور /۱۳۹۰
  4,009
  مثبت های دریافتی
  + های دریافتی575
  0
  سپاس از شما 815 بار در 687 پست
  Follows
  0
  Following
  0

  پیش فرض خانه دوست کجاست؟

  موسیقی ما - پیرو شکایت خانه موسیقی از پیروز ارجمند، این مدیر سابق دفتر موسیقی نامه.ای سرگشاده برای هیئت مدیره کانون.های خانه (مجمع عمومی) نوشته و در اختیار اهالی رسانه گذاشته است. به گفته ارجمند، او در این نامه به اهمیت دقت در انتخاب اعضا هیت مدیره که فردا (یکشنبه ۱۳ تیرماه برگزار خواهد شد) اشاره کرده است. متن این نامه به شرح زیر است:خانه دوست کجاست؟
  • اعضا محترم هیات مدیره کانون.های خانه موسیقی(مجمع عمومی)
  با عرض تبریک به شما منتخبین کانون.های خانه موسیقی، در آستانه انتخابات هیات مدیره خانه موسیقی به عنوان یکی از اعضا کانون آهنگسازان خانه موسیقی که تجربه چند دهه تدریس و مطالعاتی جدی در حوزه آسیب شناسی اجتماعی موسیقی ایران و مدیریت مراکز موسیقی را داشته ام، لازم می.دانم در آستانه انتخابات هیات مدیره خانه موسیقی نکاتی را خدمتتان عرض کنم.
  .
  پس از شکایت خانه موسیقی از دانشمند موسیقی ایران، دکتر ساسان فاطمی، شکایتی دیگر از طرف خانه موسیقی بر علیه من به دادسرا ارائه شده. مبنای شکایت، امضا بیانیه.های منتقدین و مصاحبه انتقادی با خبرگزاری ایلنا مورخ 10/8/94 و 12/8/94 می.باشد.آقای نوربخش من و آقای دکتر ساسان فاطمی را منتقد ندانسته و مفتری دانسته اند. در حالی که انتقادات وارده به ایشان و هیات مدیره خانه موسیقی منطبق با اصولِ اساس نامه خانه موسیقی است و ایشان موظف به پاسخگویی هستند. جای خرسندی است که مدیران خانه موسیقی قانون را مرجعی برای رسیدگی به حقوق مورد ادعایشان دانسته اند و دریغا که به جای پاسخ به شبهات مورد نظر منتقدین شکایت می.کنند و درخواست اشد مجازات دوسال حبس یا 74 ضربه شلاق را برای عضو خانه می.کنند، خانه.ای که قرار است مأمن امن اهالی خانه باشد. بنده، به عدالت دستگاه قضایی و حکم دادگاه تمکین خواهم کرد. امیدوارم مدیرعامل وهیات مدیره نیز شهامت پذیرش تخلف صورت گرفته در تمدید دوره شورای عالی، هیات مدیره و مدیرعامل و هم چنین رأی صادره از مراجع ذیصلاح را داشته باشند.
  .
  دکتر محمد ابراهیم باستانی پاریزی، همشهری و استاد گرانقدرم درباره تاریخ چنین می.گفت که؛ در عصر کنونی تاریخ را مورخین نمی.نویسند بلکه تاریخ هم اکنون توسط رسانه.ها در حال ثبت و نگارش است و "تاریخ نگاران"، "تحلیل گرانِ تاریخ" خواهند شد. فرزندان ما و نسل بعد موسیقی سرزمینمان، اتفاقات رقم خورده در سالهای گذشته را در کنار وقایع تلخ تاریخ موسیقی ایران ثبت و تحلیل خواهند کرد.
  .
  شما منتخبین کانون.ها در روز سیزدهم تیر ماه در آزمونی مهم به کسانی رأی خواهید داد که ندای آزادگی و آزادمردی و صداقت و صلابت را برای موسیقی سرزمینمان به ارمغان بیاورند. کسانی منتخب شما باشند که درایت و بصیرت لازم را برای راهبری این خانه شریف داشته باشند. این خانه نیاز به مدیرانی دارد که به جای تفرقه و جدایی به صلح و همگرایی و همدلی بیندیشند. شما افرادی را منتخب خود خواهید کرد که به منافع کل موسیقی ایران اعم از موسیقی محلی تا موسیقی پاپ بیندیشند و زیست چند گفتمانی را سرآغاز برنامه هایشان داشته باشند. کسانی منتخب شما خواهند بود که فقط به اعتلا و سرافرازی موسیقی و موسیقیدان بیندیشند و هدفشان خدمت به مردم شریف باشد. نسل جوان، متخصص و اخلاقمدار نیز در کنار استادان پیش کسوت منتخب شما خواهند بود. با اتنخابی دقیق و عادلانه، تاریخ درباره شما و منتخبین شما که از این پس باید پاسخگوی عملکرد آنها باشید قضاوتی خوبی خواهد داشت.
  .
  در طی سال گذشته چندین نامه به هیات مدیره، مدیر عامل، شورای عالی، بازرس خانه موسیقی درباره ی شبهات موجود در عملکرد خانه موسیقی ارسال شده. متاسفانه تنها نامه پاسخ داده شده توسط بازرس، خانم آذرهاشمی در مجمع عمومی قرائت شده. هر چند این گزارش بنا به درخواست منتقدین تهیه شده اما با گذشت چند ماه و پیگیری.های مستمر هیچ نسخه.ای از آن در اختیار منتقدین قرار نگرفته و وعده درج در سایت خانه موسیقی نیز محقق نشده. از سویی دیگر نامه.های ارسال شده به وزیر محترم، معاونت هنری، دبیر هیات نظارت بر موسسات فرهنگی و هنری نیز بی پاسخ مانده است. هر چند مسئولان وزارت ارشاد در جلسات مشترک با منتقدین به تخلف صورت گرفته اذعان داشته اند ولی هیچ پاسخ مکتوبی داده نشده و مدیران خانه به جای پاسخ به پرسش.های منتقدان به شکایت روی آورده اند. این حق برای شکایت و پیگیریِ عدم رسیدگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به شکایت از خانه موسیقی، به سازمان بازرسی کل کشور، کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی و دیگر نهادها برای منتقدان محفوظ خواهد بود.
  .
  نکات زیر در نقد عملکرد هیات مدیره و مدیرعامل کنونی خانه موسیقی به اختصار خدمتتان تقدیم می.شود:1. «خانه» در فرهنگ ایران محل امن و ایمن اهالی آن است. پدر خانواده در راستای تحکیم و وحدت خانواده گام بر می.دارد و همه اعضا خانواده اش را با منشی معتدل, عادلانه مدیریت می.کند. مدیر عامل و هیات مدیره خانه موسیقی در طی سالهای گذشته نه تنها عامل حفظ وحدت و همدای خانه و خانواده موسیقی نبوده اند بلکه خودشان سرمنشا بسیاری از بحران.ها و نابسامانی هایی بوده اند که موجب اعتراض استادان به نام موسیقی و جوانان موسیقی دان بوده اند. نام.های آقایان حسین علیزاده، داریوش طلایی، مجید کیانی، دکتر محمد سعید شریفیان، کامبیز روشن روان، دکتر ساسان فاطمی، کیهان کلهر، محمد معتمدی، علی قمصری و صدها تن از دیگر موسیقی دانان ارزشمند ایران در میان منتقدان سیاست.ها و عملکرد خانه.ای است که قرار بود مآمن و پناهگاه امن اهالی موسیقی باشد. سپردن مجدد این خانه به کسانی که درایت، بصیرت و صبر و دانش لازم را در اداره خانه موسیقی ندارند به وحدت و همگرایی موسیقی دانان لطمه خواهد زد.
  .
  2. تقریبا اکثر موسیقی دانان از جمله مدیران خانه موسیقی به وضعیت بحرانی موسیقی ایران اذعان دارند. با بررسی اعضا و اشخاصی که پس از انقلاب اسلامی متولی سیاست گذاری و اجرایی موسیقی بوده اند به نامهای مشترک و محدود چند نفره.ای برخورد می.کنیم که هم اکنون بخشی از آنها در خانه موسیقی مسئولیت دارند. به عنوان مثال آقای محمد سریر هم اکنون 10 سمت رسمی در مراکز و نهادهای موسیقی دارند که سه عنوان آن در وزارت ارشاد است. ده.ها سال است تمامی شوراهای نظارت دفتر موسیقی توسط افرادی خاص مدیریت می.شوند که همگی آنها مدیران خانه موسیقی هستند. یکی دیگر از اعضا شورای عالی خانه موسیقی، چهار سمت مهم و کلیدی در معاونت هنری وزارت ارشاد دارد. همان گونه که استاد حسین علیزاده فرمودند: "حضور مدیران خانه موسیقی در بدنه وزارت ارشاد نافی استقلال این نهاد صنفی است".
  .
  .سال گذشته مدیریت جشنواره موسیقی فجر به مدیر عامل خانه موسیقی و مشاورانش سپرده شد و حاصل آن پرحاشیه ترین جشنواره موسیقی فجر تا کنون شد.
  .
  .از سویی دیگر مدیرعامل و سه تن دیگر از مدیران و مشاوران خانه موسیقی؛ آقایان تهمورث پورناظری، داوود گنجه ای، محمد سریر و حمید ضا نوربخش ستون.های مدیریت شورای ارکستر سمفونیک تهران و ارکستر موسیقی ملی را تشکیل دادند و در نهایت استاد علی رهبری، رهبر شناخته شده و معتبر بین المللی به دلیل دخالت.ها و حضور این افراد از مدیریت هنری و رهبری ارکسترسمفونیک استعفا کرد و مراتب اعتراض خود را طی نامه.ای به رییس جمهور محترم و وزیر ارشاد اعلام کرد. فرصتی که می.توانست جریان موسیقی علمی وکلاسیک جهانی را در ایران به درجه.ای ممتاز برساند.
  .
  3. مدیر عامل خانه موسیقی بارها اعلام کرده که پیگیر لغو کنسرت.ها بوده است. به گواهی اسناد موجود در دفتر موسیقی ایشان هیچ گاه مکاتبه یا مذاکره.ای با اینجانب به عنوان متولی و مسئول مستقیم کنسرت.ها برای پیگیری دلایل لغو کنسرت.ها نداشت. آقای نوربخش صرفا برای پیگیری کنسرت.های خودش با گروه قمر در شهرهای همدان و شیراز، کنسرت.های خانه موسیقی در عمارت مسعودیه و پیگیری لغو بخشنامه اینجانب مبنی بر ممنوعیت اجرای کنسرت در سالن.های ورزشی و صدور مجوز تور کنسرت.های آقای همایون شجریان با برادران پورناظری در سالن.های ورزشی ، با من تماس گرفتند. در همین راستا، کانون تهیه کنندگان خانه موسیقی طی جلسه.ای خواستار لغو بخشنامه مذکور شد. لازم به ذکر است که بخشنامه مذکور برای حفظ حرمت و امنیت مردم در سالن.های استاندارد و بهره مندی از شرایط مناسب برای استفاده از کنسرت.ها ابلاغ شده بود.
  .
  4. منتقدان خانه بارها خواستار اعلام مبالغ دریافتی از شهرداری تهران و معاونت هنری وزارت ارشاد و نحوه هزینه کرد از جمله شفاف سازی خرید واحدهای خیابان فاطمی و دیگر هزینه کردها شدند. تا کنون هیچ گزارشی در این زمینه داده نشده و مدیر عامل خانه موسیقی به خبرنگاران می.گوید؛ محل کنونی خانه را 7-8 میلیارد فروختیم. آیا مدیر عامل یک مجموعه نباید از مبلغ دقیق فروش تنها ملک صنف مطلع باشد؟ چرا دوره مدیریت هیات مدیره برای انتقال نقل و انتقال سند ملک تمدید می.شود؟ آیا این رویه مرسوم در سازمان.ها و نهادهای خصوصی و دولتی است که دوره هیات مدیره برای انجام امور اداری تمدید شود؟
  .
  5. مدیران خانه موسیقی باید این پرسش.ها را پاسخ دهند؛ سوال هایی که بسیار در میان موسیقیدانان طرح شده ولی پاسخی دریافت نشده.
  الف - جایگاه موسیقی محلی، به عنوان میراث کهن فرهنگی و موسیقی پاپ، به عنوان مردمی ترین و منبع اقتصادی مهم صنعت موسیقی در خانه موسیقی کجاست؟ بیشترین تعداد موسیقی دانان ایران در این دو گونه موسیقی مشغول فعالیت هستند.
  ب - برای نوازندگان و خوانندگان موسیقی خیابانی و سفره خانه.ها چه جایگاهی در نظر گرفته شده؟
  ج – موسیقی و موسیقی دانان شهرستانها چه جایگاهی در خانه دارند؟
  د - آیا تا کنون چند سفر استانی توسط مدیران خانه موسیقی برای رسیدگی به امور موسیقی دانان شهرستانها انجام شده و تاسیس شعبات استان.ها در چه مرحله.ای است؟
  ه - آیا خانه موسیقی صرفا محلی برای موسیقی سنتی و کلاسیک ساکنان تهران است؟
  .
  6. همان گونه که در جریان هستید وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، طرح تکریم پیش کسوتان را اجرا می.کند. بر اساس این طرح استادانی که سن آنها بالای 60 سال است و دارای مدرک درجه یک هنری و سی سال سابقه مستمر فعالیت هستند ماهیانه مبلغ 120 تا 180 هزار تومان دریافت می.کنند. این مبلغ یک چهارم حداقل حقوق کارگران است. ابتدای آغاز طرح، مبلغ فوق برای گذران زندگی هنرمندان پیش کسوت کافی بود ولی هم اکنون این مبلغ بسیار ناچیز، موجب زایل شدن کرامت و عزت نفس استادان پیش کسوت می.شود. خانه موسیقی به عنوان نهاد صنفی حامی موسیقی دانان چه تلاشی برای اصلاح مبلغ تخصیص یافته برای هنرمندان پیش کسوت، گنجینه.های فرهنگی ایران کرده است؟
  .
  7. یکی از مواردی که مبنای شکایت خانه موسیقی از دکتر فاطمی و اینجانب است به طرح موضوع غیر قانونی بودن دوره مدیریت هیات مدیره و مدیر عامل و شورای عالی بر می.گردد. مدارک و دلایل کافی در بیانیه.های منقدان ذکر شده و مجالی برای طرح مجدد نیست. وکیل و مدیر عامل خانه هم به شکل تلویحی به مشکلاتی در روند ثبت تغییرات اساس نامه و روال غیر معمول از جمله عدم همکاری دولت قبل و طویل بودن زمان ثبت تغییرات در ثبت شرکت.ها اشاره کرده اند. خواسته شفاف منتقدین اعلام نظر رسمی وزارت ارشاد درباره ی موضوع مورد بحث است. درخواستی که بیش از یک سال از ارسال آن به وزارت ارشاد می.گذرد.
  .
  8. در تبیین فعالیت.های چند سال اخیر خانه موسیقی، به این فعالیت.ها اشاره می.شود؛ برگزاری جلسات ماهیانه با حضور چند ده نفر، کارگزاری بیمه، برگزاری جشن سالیانه خانه، صدور چند بیانیه غیر موثر و جدیدا هم شکایت از اعضا منتقد خانه با عنوان مفتری.
  .
  با آرزوی روزهایی آرام و خوش برای موسیقی سرزمین پر مهر ایران.

  پیروز ارجمند

  آهنگساز، اتنوموزیکولوژیست  ادامه در منبع : تنها کاربران عضو قادر به مشاهده لینکها هستند ، برای مشاهده و دانلود لینکها از اینجا ثبت نام کنید


  #1 ارسال شده در تاريخ ۱۳۹۵/۰۴/۱۳ در ساعت 08:26

 2. # ADS
  مجری تبلیغات
  تاریخ عضویت
  -
  نوشته ها
  -
  فروشگاه آنلاین کیوبیس با سیستم پرداخت آنلاین و ارسال به سراسر نقاط ایران ، شهرستانها و روستاها در کمترین زمان ممکن ، فروش vst وی اس تی ارزان و با کیفیت ، فروش سمپل و پلاگین های جدید آهنگسازی

  بی نظیرترین آموزش فارسی نرم افزار کیوبیس ( سطح مقدماتی )
  آموزش فارسی کار با نرم افزار کیوبیس (سطح پیشرفته)
  آموزش فارسی CUBASE 5 & NUENDO4
  آموزش فارسی تکمیلی NUENDO5.5, CUBASE 6.5
  آموزش فارسی Ableton Live 9
  آموزش فارسی سونار Sonar X2,X3
  آموزش فارسی Cubase Elements 7

  آموزش فارسی protools 10
  آموزش فارسی Logic Pro X2 لاجیک
  آموزش فارسی Studio one استودیو وان
  آموزش فارسی BAND IN A BOX 2015
  آموزش فارسی Guitar Pro 6
  آموزش فارسی ضبط افکت میکس و مستر صدا ADOBE AUDITION CS5.5
  آموزش فارسی یک پروژه تنظیم آهنگ از ابتدا تا انتها

  آموزش فارسی اف ال استودیو FL Studio 12
  آموزش فارسی سمپلر کانتکت Native instrument Kontakt 5
  آموزش فارسی تصویری امنیسفر OMNISPHERE
  آموزش فارسی تخصصی تنظیم حرفه ای موسیقی
  آموزش فارسی موسیقی الکترونیک Steinberg Sequel
  آموزش فارسی تکنیکهای حرفه ای وکال همراه با آموزش Melodyne
  آموزش فارسی تکنیکهای رکورد صدا در استودیو موسیقی
  آموزش فارسی 101 ترفند حرفه ای میکس + مستر آهنگ با ایزوتوپ اوزون 7 izotope ozone
  آموزش فارسی جامع مسترینگ آهنگ Izotop Ozone 6 + tracks
  آموزش فارسی Fab Filter+Waves +Slate Digital

  آموزش کامل مراحل ساخت آهنگ از ابتدا تا انتها
  آموزش فارسی آهنگسازی در یک هفته
  آموزش فارسی تنظیم حرفه ای موسیقی
  آموزش فارسی مولتی مدیا تصویری مبانی موسیقی
  آموزش فارسی تنظیم و ارکستراسیون آهنگ
  آموزش فارسی فالش گیری و فاصله سازی صدای خواننده
  آموزش خوانندگی پاپ به زبان فارسی
  آموزش آهنگسازی در سبکهای پاپ، هیپ هاپ رپ،ترنس،هاوس،بلوز،جاز،راک

  آموزش فارسی میکس حرفه ای آهنگ
  آموزش فارسی میکس و مسترینگ حرفه ای
  آموزش فارسی یک پروژه میکس و مستر آهنگ از ابتدا تا انتها
  آموزش فارسی ریتم سازی در موسیقی
  آموزش فارسی ساخت بیت در موسیقی
  آموزش فارسی صداسازی با سینتی سایزرها
  آموزش فارسی فالش گیری و فاصله سازی صدای خواننده
  آموزش فارسی ساخت استودیوی موسیقی خانگی

  خرید وی اس تی پیانو spitfire audio hans zimmer piano
   

موضوعات مشابه

 1. بیت فروشی سبک وست کوست (اگه خریداری عجله کن)
  توسط senator_0011 در انجمن انجمن عمومی
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: ۱۳۹۳/۱۲/۲۷, 18:35
 2. پاسخ ها: 6
  آخرين نوشته: ۱۳۹۳/۰۴/۱۹, 01:34
 3. دانلود سمپل وست کوست + ساز های مختلف Maschine
  توسط Mortal در انجمن دانلود سمپل و لوپ Samples و Loops
  پاسخ ها: 2
  آخرين نوشته: ۱۳۹۲/۱۱/۲۴, 02:19
 4. درآمد یک ترانه سرا برای هر ترانه چقدراست؟
  توسط saeedazami در انجمن تالار عمومی شعر و ترانه
  پاسخ ها: 25
  آخرين نوشته: ۱۳۹۲/۰۵/۲۱, 23:08
 5. اکران ویژه خانه دوست کجاست؟ در کنار کنسرت سیمرغ
  توسط Ramin95 در انجمن اخبار روز موسیقی
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: ۱۳۹۰/۰۶/۲۰, 12:50

جستجو شده ها

Nobody landed on this page from a search engine, yet!

تا این لحظه 0 کاربر از این تاپیک دیدن کرده اند

فقط اعضا گروه ویژه vip و مدیران قادر به دیدن اسامی بازدیدکنندگان تاپیک هستند

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید

کپی از مطالب سایت مجاز نمیباشد و پیگرد قانونی دارد

cubase.ir

BACK TO TOP
وی اس تی
آرتیست