کانال کیوبیس در تلگرام را دنبال کنید
آهنگسازی
آهنگسازی
استودیو موسیقی

صفر تا صد آموزش فارسی کیوبیس پک 1
صفر تا صد آموزش فارسی کیوبیس پک 2
آموزش فارسی صفر تا صد مسترینگ با پلاگینهای wavesدانلود کیوبیس 8 cubase با لینک مستقیم رایگان و آموزش نصب فارسی

دانلود رایگان وی اس تی استرینگ شرقی Fayez Saidawi Oriental Strings با لینک مستقیم تک پارت از سرور سایتآموزش آهنگسازی فارسی

+ پاسخ به موضوع
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: مشکل اصلی آوازخوانان جوان، تکنیک خواندن و بیان شعر است

 1. Ramin95 آواتار ها
  Ramin95
  شماره کاربری
  4941
  Contributor
  شهریور /۱۳۹۰
  4,009
  مثبت های دریافتی
  + های دریافتی575
  0
  سپاس از شما 815 بار در 687 پست
  Follows
  0
  Following
  0

  پیش فرض مشکل اصلی آوازخوانان جوان، تکنیک خواندن و بیان شعر است

  موسیقی ما - ششمین روز جشنواره.ی موسیقی جوان به ساز عود و آواز کلاسیک ایرانی اختصاص داشت. داوران بخش عود اساتید محمد فیروزی، داریوش پیرنیاکان، و سعید نایب.محمدی و بخش آواز اساتید علی.اصغر شاهزیدی، مظفر شفیعی، نصرالله ناصح.پور، و حمیدرضا نوربخش بودند. اجراها در این روز از 9 صبح با ساز عود شروع شد و در ادامه شرکت.کنندگان بخش آواز از ساعت 2 بعدازظهر تا 9 شب در مقابل هیئت داوران به رقابت با یکدیگر پرداختند.
  .
  در حاشیه اجراها حمیدرضا نوربخش، خواننده و مدرس آواز ایرانی و عضو هیئت مدیره.ی خانه.ی موسیقی در مورد آوازهای رده.های سنی مختلف گفت: «آوازها امسال نسبت به پارسال بهتر بود. در گروه سنی الف یک نفر شرکت.کننده داشتیم، اما در گروه ب هفت نفری که حضور داشتند آوازها نسبتاً خوب بودند.. به هر حال این بچه.ها زحمت کشیده.اند و برای آموزش وقت گذاشته.اند، صداهای خوبی دارند، ضعف.هایی هم بالطبع دارند؛ در برخی از شهرستان.ها طبیعتاً نبود استاد خوب مشکل عمده.ی این بچه.هاست.من در جشنواره.های مختلف هم اعلام کرده.ام از کسانی که شایستگی و استعداد دارند باید حتماً حمایت کرد تا رشد کنند و یکی از اه... جشنواره می.تواند همین نکته باشد تا بتوانند مسیرشان را پیدا کنند.»
  .
  این آوازخوان همچنین ادامه داد: «این جشنواره این امکان را مهیا می.کند تا هنرجویانِ بااستعداد مشخص شوند. به نظرم بهتر است از نفرات برگزیده و کسانی که با فاصله.ی کمی از برگزیدگان انتخاب شده.اند حمایت کرده و کلاس.هایی جهت رفع اشکال برایشان برگزار کرد. به نظرم کسانی که به مرحله.ی نهایی راه پیدا کرده.اند از شایستگی نسبی.ای برخوردارند، منتها ضعف.هایی هم دارند که قابل برطرف.شدن است که عمدتاً به دانش موسیقی و خلاء معلمِ خوب مربوط می.شود و همه.ی اینها حل.شدنی است، به نظرم جشنواره نباید اینها را رها کند و به نوعی از آنها حمایت آموزشی بکند. برای مثال یکی از شرکت.کننده.ها هر سال از شهر دزفول در این جشنواره شرکت می.کند، هنرجوی بی.استعدادی نیست منتها در آنجا با همان شرایط آواز کار می.کند، در صورتی که می.شود امکاناتی برای او فراهم کرد و مجابش کرد در کلاس.هایی برای رفع اشکال شرکت کند تا در سال.های بعد حضور بهتری داشته باشد.»
  .
  نوربخش در پایان گفت: امیدوارم این جشنواره استمرار داشته باشد و پربارتر از هر سال به حیات خود ادامه بدهد و بتواند برای نسل جوان راه.گشا باشد.
  .
  در ادامه مظفر شفیعی، خواننده و مدرس آواز ایرانی و عضو هیئت مدیره.ی کانون خوانندگان سنتی خانه.ی موسیقی در مورد آوازهای رده.های سنی مختلف گفت: «جشنواره برای پیشبرد هنر جوانان خیلی خوب است، همین اجراهای امروز نشان.دهنده.ی این امر است. من اجراهای سال.های گذشته.ی جشنواره را از نزدیک شاهد بودم، امسال در مرحله.ی نهایی هم جزو هیئت داوران بودم و شاهد پیشرفت بچه.ها هستم. مشکل اصلی بچه.ها بیشتر تکنیک خواندن و بیان شعر است و باید این دو مورد را بیشتر کار کنند. صداها همه خوب است، اما فن بیان ندارند، صدایشان را می.دزدند و تحریرهای بجایی ندارند.»
  .
  این خواننده افزود: «با آقای نوربخش و بقیه.ی اساتید که صحبت می.کردیم فکر کردیم بد نیست مثل خیلی از جشنواره.های دیگر مثل موقام آذربایجان، معلمان آواز این شرکت.کننده.ها هم حضور داشته باشند تا آنها هم در جریان اشکالات شاگرد قرار بگیرند و از اساتید این فن راهنمایی بگیرند.»
  .
  شفیعی در پایان در جواب این سؤال که آیا حاضر است در صورتی که مسترکلاسی برای نفرات برگزیده برگزار شود رایگان به آنها آموزش دهد گفت: «حتماً اگر ماهی یکبار برای این بچه.ها مستر کلاس برگزار شود حاضرم شرکت کنم و آموزش بدهم و اشکالاتشان را مرتفع کنم. یکی از هنرجوها که با من صحبت می.کرد می.گفت ما در دزفول کسی را نداریم که البته اینها به نظر من بهانه است، چون من شاگردانی دارم که دو هفته یکبار از شهرستان.هایی چون مشهد و همان دزفول می.آیند. بنابراین می.توانند با برنامه.ریزی برای آموزش و پیشرفتشان وقت بگذارند.»
  .
  • محمد فیروزی: در صورت برگزاری مستر کلاس برای برگزیدگان، رایگان تدریس می.کنم
  محمد فیروزی، آهنگساز، نوازنده.ی سه.تار و عود، و عضو هیئت داوران بخش عود نیز درباره.ی کیفیت اجراها گفت: «امسال نسبت به پارسال تعداد کمتری شرکت کرده بودند و سطح اجراها هم تقریباً علاوه بر همان چند نفری که پارسال شرکت کرده بودند و امسال هم خوب ظاهر شدند، خوب بود. انتظار داشتم نفرات بیشتری شرکت کنند، مرحله.ی اول هم تعداد کمی شرکت کرده بودند. سطح اجرا در رده.ی سنی ج در حدّ رده.ی الف و ب نبود. اکول نوازنده.ها غیر از چند نفرشان در مجموع خوب بود و نوازنده.های تهرانی بهتر بودند. بچه.هایی که چه امسال و چه پارسال در رشته.ی عود شرکت کرده بودند اکثراً از شاگردان من بودند. من حاضرم اگر قرار شد مسترکلاسی برای نفرات برگزیده برگزار شود رایگان برای آموزش حضور داشته باشم و خوشحال هم می.شوم.»
  .
  این نوازنده.ی عود در مورد تأثیر برگزاری جشنواره.ی موسیقی جوان اظهار داشت: «برگزاری چنین جشنواره.ای در ایجاد انگیزه و استعدادیابی برای جوان.ها نقش بسیار مؤثری دارد و به نظرم این بچه.ها هر چه بیشتر موسیقی گوش کنند و فعال.تر باشند نتیجه.ی بهتری از کارشان می.گیرند.»
  .
  در ادامه.ی اجراهای ساز عود سعید نایب.محمدی دیگر داور بخش عود، در خصوص سطح نوازندگی شرکت.کنندگان تهران با شهرستانها گفت: «جواب کلی نمی.توان به این سؤال داد، چرا که هنرجویانی هستند که از شهرستان برای فراگیری به تهران می.آیند. درست است که مسیر رفت.وآمد مشکلات خاص خودش را دارد اما نمی.توان گفت که تفاوت محسوسی بین.شان وجود داشت.»
  .
  این نوازنده با اشاره به تأثیر جشنواره.ی موسیقی جوان در ایجاد انگیزه برای جوانان بیان داشت: «قطعاً این جشنواره نقش تأثیرگذاری دارد، چرا که به هنرجوها انگیزه می.دهد و فرصتی برای آنها فراهم می.کند تا خود را به معرض نمایش بگذارند. هنرمند همیشه دنبال فرصتی است تا بتواند کارش را ارائه دهد. در حال حاضر در مرحله.ای هستند که می.خواهند توانایی.شان را محک بزنند. جشنواره.ی جوان شرایطی برایشان فراهم می.کند تا همچون حال و هوای کنسرت روی صحنه ظاهر شده و درگیر اجرا شوند. قطعاً کسانی که در این جشنواره مقام می.آورند تشویق می.شوند تا با انگیزه.ی بیشتری مسیر هنری.شان را ادامه دهند. من معتقدم تا آنجا که در توان برگزارکنندگان است نفرات برگزیده.ی جشنواره را حمایت کنند. مثلاً از هر کدام از آنها در قالب یک آلبوم صوتی یک قطعه منتشر شود که قطعاً انتشار چنین آلبومی در ایجاد انگیزه در بین آنها نقش مؤثری خواهد داشت.»
  .
  جشنواره.ی ملی موسیقی جوان تا 24 شهریورماه در تهران ادامه دارد.

  ادامه در منبع : تنها کاربران عضو قادر به مشاهده لینکها هستند ، برای مشاهده و دانلود لینکها از اینجا ثبت نام کنید


  #1 ارسال شده در تاريخ ۱۳۹۵/۰۶/۱۴ در ساعت 14:00

 2. # ADS
  مجری تبلیغات
  تاریخ عضویت
  -
  نوشته ها
  -
  فروشگاه آنلاین کیوبیس با سیستم پرداخت آنلاین و ارسال به سراسر نقاط ایران ، شهرستانها و روستاها در کمترین زمان ممکن ، فروش vst وی اس تی ارزان و با کیفیت ، فروش سمپل و پلاگین های جدید آهنگسازی

  بی نظیرترین آموزش فارسی نرم افزار کیوبیس ( سطح مقدماتی )
  آموزش فارسی کار با نرم افزار کیوبیس (سطح پیشرفته)
  آموزش فارسی CUBASE 5 & NUENDO4
  آموزش فارسی تکمیلی NUENDO5.5, CUBASE 6.5
  آموزش فارسی Ableton Live 9
  آموزش فارسی سونار Sonar X2,X3
  آموزش فارسی Cubase Elements 7

  آموزش فارسی protools 10
  آموزش فارسی Logic Pro X2 لاجیک
  آموزش فارسی Studio one استودیو وان
  آموزش فارسی BAND IN A BOX 2015
  آموزش فارسی Guitar Pro 6
  آموزش فارسی ضبط افکت میکس و مستر صدا ADOBE AUDITION CS5.5
  آموزش فارسی یک پروژه تنظیم آهنگ از ابتدا تا انتها

  آموزش فارسی اف ال استودیو FL Studio 12
  آموزش فارسی سمپلر کانتکت Native instrument Kontakt 5
  آموزش فارسی تصویری امنیسفر OMNISPHERE
  آموزش فارسی تخصصی تنظیم حرفه ای موسیقی
  آموزش فارسی موسیقی الکترونیک Steinberg Sequel
  آموزش فارسی تکنیکهای حرفه ای وکال همراه با آموزش Melodyne
  آموزش فارسی تکنیکهای رکورد صدا در استودیو موسیقی
  آموزش فارسی 101 ترفند حرفه ای میکس + مستر آهنگ با ایزوتوپ اوزون 7 izotope ozone
  آموزش فارسی جامع مسترینگ آهنگ Izotop Ozone 6 + tracks
  آموزش فارسی Fab Filter+Waves +Slate Digital

  آموزش کامل مراحل ساخت آهنگ از ابتدا تا انتها
  آموزش فارسی آهنگسازی در یک هفته
  آموزش فارسی تنظیم حرفه ای موسیقی
  آموزش فارسی مولتی مدیا تصویری مبانی موسیقی
  آموزش فارسی تنظیم و ارکستراسیون آهنگ
  آموزش فارسی فالش گیری و فاصله سازی صدای خواننده
  آموزش خوانندگی پاپ به زبان فارسی
  آموزش آهنگسازی در سبکهای پاپ، هیپ هاپ رپ،ترنس،هاوس،بلوز،جاز،راک

  آموزش فارسی میکس حرفه ای آهنگ
  آموزش فارسی میکس و مسترینگ حرفه ای
  آموزش فارسی یک پروژه میکس و مستر آهنگ از ابتدا تا انتها
  آموزش فارسی ریتم سازی در موسیقی
  آموزش فارسی ساخت بیت در موسیقی
  آموزش فارسی صداسازی با سینتی سایزرها
  آموزش فارسی فالش گیری و فاصله سازی صدای خواننده
  آموزش فارسی ساخت استودیوی موسیقی خانگی

  خرید وی اس تی پیانو spitfire audio hans zimmer piano
   

موضوعات مشابه

 1. پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: ۱۳۹۵/۰۳/۲۱, 17:00
 2. پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: ۱۳۹۴/۱۲/۱۲, 06:35
 3. پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: ۱۳۹۱/۰۴/۳۱, 09:31

جستجو شده ها

Nobody landed on this page from a search engine, yet!

تا این لحظه 0 کاربر از این تاپیک دیدن کرده اند

فقط اعضا گروه ویژه vip و مدیران قادر به دیدن اسامی بازدیدکنندگان تاپیک هستند

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید

کپی از مطالب سایت مجاز نمیباشد و پیگرد قانونی دارد

cubase.ir

BACK TO TOP
وی اس تی
آرتیست