کانال کیوبیس در تلگرام را دنبال کنید
آهنگسازی
آهنگسازی
استودیو موسیقی

صفر تا صد آموزش فارسی کیوبیس پک 1
صفر تا صد آموزش فارسی کیوبیس پک 2
آموزش فارسی صفر تا صد مسترینگ با پلاگینهای wavesدانلود کیوبیس 8 cubase با لینک مستقیم رایگان و آموزش نصب فارسی

دانلود رایگان وی اس تی استرینگ شرقی Fayez Saidawi Oriental Strings با لینک مستقیم تک پارت از سرور سایتآموزش آهنگسازی فارسی

+ پاسخ به موضوع
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: نوربخش از اتاق شیشه.ای جشنواره فجر رونمایی کرد

 1. Ramin95 آواتار ها
  Ramin95
  شماره کاربری
  4941
  Contributor
  شهریور /۱۳۹۰
  4,009
  مثبت های دریافتی
  + های دریافتی575
  0
  سپاس از شما 815 بار در 687 پست
  Follows
  0
  Following
  0

  پیش فرض نوربخش از اتاق شیشه.ای جشنواره فجر رونمایی کرد

  موسیقی ما - حمیدرضا نوربخش پس از 6 ماه در نهایت از اتاق شیشه.ای که وعدۀ آن را داده بود، رونمایی کرد و گزارشی از ریز هزینه.های سی و یکمین جشنوارۀ موسیقی فجر را ارائه داد. او همچنین گفت که در سال گذشته فشار زیادی را در جشنواره تحمل کرده است.مدیر سی و یکمین جشنوارۀ موسیقی فجر در یک نشست خبری که صبح 23 شهریورماه در انجمن موسیقی ایران برگزار شده بود، دربارۀ به تعویق افتادن برگزاری چنین جلسه.ای گفت: جشنوارۀ سی و یکم در فضای غبارآلودی کار خود را آغاز کرد و در آن روزها بیان برخی نکات امکان.پذیر نبود. این جشنواره با مسائل مرتبط با خانه موسیقی، انتقاد برخی از دوستان درباره تغییرات جشنواره، اعطای حکم دبیری دکتر ریاحی برای جشنواره سی و یکم و ... همراه شده تا که فضای غبارآلودی در جریان برگزاری جشنواره موسیقی فجر به وجود بیاید. به همین جهت تصمیم گرفتیم در یک زمان مناسب به مسائل حاشیه.ای جشنواره بپردازیم.

  او ادامه داد: بنده به قولی که به رسانه.ها داده. بودم، پایبندم اما این تأخیری که دربارۀ اعلام جزییات مالی پیش آمد به دلیل این بود که می.خواستیم به یک جمع.بندی مالی کامل برسیم و باید تا پایان تسویه.حساب.ها صبر می.کردیم. به هیچ عنوان قصد نداشتم که از «اتاق شیشه.ای» فرار کنم. جشنواره موسیقی فجر ساختاری را پیش می.برد که در ۳۰ دوره قبلی آن را تجربه کرده بود و می.توان گفت این دبیر جشنواره بود که مسئولیت تمام اتفاقات مربوط به جشنواره را عهده.دار می.شد.

  وی افزود: ما عنوانی به نام «رئیس جشنواره» را نیز داشتیم ، که در واقع یک عنوان تشریفاتی بود و مدیرکل دفتر موسیقی وزارت ارشاد عهده.دار آن بود.ما قصد نداشتیم، فعالیت.های دورۀ قبل را کتمان کنیم و بگوییم که پیشکسوتان موسیقی در دوره.های گذشته حضور نداشتند اما بر این باوریم که جشنواره موسیقی فجر ساختاری نداشت که به صورت مستمر و متوالی شاهد حضور بزرگان موسیقی باشد.

  نوربخش به حذف بخش نسلی دیگر و تفاوت ساختاری جشنوارۀ سی و یکم نیز اشاره کرد و گفت: بنده قصد حذف جوانان و هیچ بخش دیگری را نداشتم اما معتقدم. این گروه.ها که در جشنواره حضور پیدا می.کنند، نباید به امان خدا سپرده شوند. ما اصلاً نگاه حذفی به این ماجرا نداشتیم. تمام انگیزه من این بوده که به ادامه جریان موسیقی کمک کنیم و فضایی را ایجاد کنیم که بخش رقابتی در جایگاه ویژه.ای قرار داده شود. در ابتدا تصمیم بر این بود که این بخش.ها در جشنواره موسیقی جوان گنجانده شود اما دیدیم که چنین فضایی برای جشنواره موسیقی جوان به دلیل رده.بندی گروه.های سنی وجود ندارد.

  مدیرعامل خانه موسیقی اضافه کرد: سلیقۀ شخصی من همان موسیقی است که در بخش نسلی.دیگر جشنواره.های موسیقی فجر طی سال.های گذشته وجود داشت. بنابراین وقتی که من بر این باورم که بخش نسلی.دیگر یکی از وزین.ترین بخش.های جشنواره موسیقی فجر است، چطور می.توانم بگویم به درد نمی.خورد؟ من هیچ.وقت خودزنی نمی.کنم. به همین جهت. در جشنواره موسیقی فجر سال گذشته «اپنینگ» را به اجراهای پرطرفدار جشنواره اضافه کردیم که هنرمندان مستعد موسیقی در آغاز اجرای هر کنسرت پرطرفدار، برنامه.ای را برگزار کنند. این ژانر موسیقی، سبک کاری من در عرصۀ خوانندگی است. پس چطور می.توانم به موسیقی که دوست دارم بیشتر به آن بپردازم، بگویم که باید از سیکل برگزاری جشنواره حذف شود؟

  او تاکید کرد: من امروز اینجا آمدم تا با شهامت کامل در مورد هزینه.های مالی جشنوارۀ سی و یکم موسیقی فجر توضیحاتی را ارائه دهم.

  .وی در ادامه در پاسخ به پرسشی مبنی بر حواشی.ای که حضور دکتر حسن ریاحی به عنوان دبیر علمی جشنواره داشت، عنوان کرد: دکتر ریاحی در جشنوارۀ سی.ام به عنوان دبیر معرفی شده بودند و این انتخاب ایشان بر مبنای ساختار قبلی جشنواره بود. اتفاقاً چند روز بعد از جشنواره سی.ام صحبت.هایی با من شد که جشنواره به شکل دیگر برگزار شود، اما وقتی چیزی اعلام شده، نمی.توان آن را نادیده گرفت، البته این را هم باید بگویم، نقشی که آقای ریاحی در جشنواره امسال داشتند، در دوره قبل نیز برعهده داشتند و هیچ.گاه وارد مسائل اجرایی نمی.شدند. بنده هیچ.گاه به ایشان جسارتی نکردم و همواره با احترام در کنار ما حضور داشتند.

  نوربخش ادامه داد: ما براساس یک طرح و یک نقشه راه روشن وارد موضوع جشنواره شدیم، هدف مشخص.مان هم دخالت دادن و پررنگ کردن نقش بخش خصوصی در جشنواره موسیقی فجر بود. یک مؤسسه حاضر شد تا بسیاری از کارهای جشنواره را انجام بدهد و مسائل مالی را نیز کاملاً بپذیرد. ابتدا به این موضوع ابهاماتی وارد شد و نگاه.های تردیدآمیزی در این زمینه وجود داشت که اتفاقاً طبیعی هم بود، بالاخره نقش عده.ای در جشنواره کمرنگ شده بود و همین باعث ایجاد مقاومت.هایی شد، اما به هر جهت جشنواره برگزار شد، با این توضیح که بسیاری از طرح.هایی که داشتیم نیمه.کاره ماند و تکه.تکه شد. هیچ کس برای جشنوارۀ موسیقی فجر کیسه ندوخته بود.

  وی در پاسخ به سؤالی دربارۀ نقش برادران پورناظری در جشنواره موسیقی فجر گفت: اعتقاد ما بر این بود، داخل مجموعه.های دولتی اتفاقاتی می.افتد که باعث کندی کار می.شود، به همین خاطر تصمیم بر این بود تا مجموعه.ای از خارج این وظیفه را انجام دهد. ساده.اندیشی است که فکر کنیم همه چیز برعهدۀ دو نفر بوده است. اصلا این حرف توهین به من است. من آدم صفرکیلومتری نبودم که کسانی من را هدایت کنند. .از دهۀ هفتاد در جشنوارۀ موسیقی فجر حضور داشتم و اتفاقاً نسبت به ساختار قبلی جشنواره هم بارها نقدم را با مدیران مطرح کرده بودم.

  او در بخش دیگری از این نشست مطرح کرد:. برای اولین بار با هدف خارج کردن بلیت.فروشی از سیستم مونوپل با تمامی سایت.ها مکاتبه کردیم، اما سؤال اینجاست که چرا شما خبرنگاران و سایر دوستانی که انتقادهایی در این باره داشتند، در سال.های قبل نپرسیدند که چرا بلیت.فروشی را یک سایت به صورت انحصاری انجام می.داد، تمام سخنانی را هم که من در اینجا عرض می.کنم براساس مستندات و مکتوبات است، چرا که من باید علاوه بر شما، به مرجعی به نام سازمان بازرسی کل کشور نیز پاسخگو باشم. این سایت.های بلیطتفروشی برای اولین بار یک میلیارد و 200 میلیون تومان پیش.پرداخت به جشنواره پرداخت کردند، ضمن اینکه درصد بلیت.فروشی سایت.ها نیز کاهش پیدا کرد و از 5 درصد به 4 درصد رسید.

  بخش دوم این نشست خبری به ارائۀ گزارش مالی نوربخش اختصاص داشت که او در این باره توضیح داد:.هزینه سالن.ها برای جشنواره سال 93، 220 میلیون تومان بوده که این هزینه در سال 94 بیش از 2 برابر افزایش قیمت پیدا کرده و به 550 میلیون تومان رسید. هزینه جایزه و داوری در جشنواره سال 93 با 23 داور 150 میلیون تومان بود، در جشنواره سال 94، 78 داور داشتیم که مجموعاً با جایزه، هزینه این بخش 180 میلیون تومان شد.

  او ادامه داد: هزینه گروه.های داخلی در سال 93 که 75 گروه بودند 600 میلیون تومان شده بود و در سال 94 با 54 گروه این رقم به 900 میلیون تومان رسید. هزینه گروه های خارجی در سال 93 که 10 گروه بودند، 130 میلیون تومان شد که در سال 94 با 14 گروه به رقم 400 میلیون تومان رسید. سایر هزینه.های جشنواره اعم از برگزاری و ... در سال 93 یک میلیارد تومان بود که در سال 94 هزینه.ها 30 درصد افزایش پیدا کرد و به رقم یک میلیارد و 400 میلیون تومان رسید.

  وی افزود: در سال 93، 16 گروه پاپ اجرا داشتند که با بیش از 13 هزار صندلی 946 میلیون تومان بلیط.فروشی انجام شد. در سال 94 تعداد اجراهای پاپ به 9 اجرا کاهش پیدا کرد و با 9 هزار و 962 صندلی به رقم 753 میلیون تومان رسید. در بخش غیرپاپ 98 اجرا در جشنواره سال 93 اجرا شده که با 6650 صندلی رقم فروش 230 میلیون تومان بوده است. در سال 94، 43 اجرا در بخش غیرپاپ روی صحنه رفته که با 19 هزار و 475 صندلی به رقم یک میلیارد و 260 میلیون تومان رسیده است.

  نوربخش درباره بخش بین.الملل گفت: در بخش بین.الملل در جشنواره سال 93، 22 اجرا روی صحنه رفته که با 1721 صندلی مجموع فروش 60 میلیون تومان بوده است. در سال 94، 16 اجرا را در بخش بین.الملل داشتیم که با 4 هزار و 169 صندلی 225 میلیون تومان فروش داشته.ایم. در مجموع فروش، سال 93، یک میلیارد و 237 میلیون تومان بلیط.فروشی داشته که این رقم در سال 94 به 2 میلیارد و 239 میلیون تومان رسیده است؛ یعنی به عبارتی در دوره گذشته 29 درصد فروش پاپ کاهش داشته و فروش بخش.های غیرپاپ 193 درصد افزایش داشته است و در مجموع، بودجه سال 94 با وجود افزایش هزینه.ها تنها 200 میلیون تومان از جشنواره سال 93 بیشتر شده است.

  رئیس جشنواره سی و یکم موسیقی فجر در ادامه با اشاره به سایر جزئیات جشنواره دوره گذشته گفت: در مجموع در سال 93، 3 قلم طراحی داشتیم که در سال 94 ما 62 قلم طراحی داشتیم، ضمن اینکه برای اولین بار 20 بیلبورد در سطح شهر به جشنواره موسیقی فجر اختصاص یافت. البته در کنار تمام هزینه.هایی که اعلام شد، مبلغ 300 میلیون تومانی که به بنیاد رودکی بابت حضور ارکسترها و سالن.ها داده شد، درنظر نگرفته شده است.

  او دربارۀ دستمزدهای هنرمندان حاضر در جشنواره نیز اظهار کرد: من م...ع افزایش دستمزدهای هنرمندان هستم. گروه کامکارها بیشترین دستمزد را در جشنواره فجر دریافت کردند و در مجموع برای دو اجرا در برج میلاد تهران 200 میلیون تومان دریافت کردند. در واقع عیار سنجش گروه.ها برای دستمزدها، سالن و دیگر شرایط بوده، ضمن اینکه همه دوستان با توافق خود و پیش.بینی.هایی که شده سالن را دراختیار گرفتند و انتخاب کردند. آقای ساکت نیز که انتقادهایی را در این باره داشتند، خودشان و خواننده.شان به طور جداگانه دستمزد دریافت کردند و اجرای سهراب پورناظری و آنتونیوری که مجدداً اعلام دستمزد این هنرمندان با حواشی روبه.رو شد، باید گفت که اولاً آقای پورناظری 2 اجرا در جشنواره داشتند و در برج میلاد تهران روی صحنه رفتند که ظرفیت صندلی.های آن بیش از 2 برابر تالار وحدت است، طبیعی است که با توجه به بلیط.فروشی که انجام شده، این رقم به ایشان پرداخت شود.

  نوربخش در پاسخ به خبرنگار موسیقی ما دربارۀ روند برگزاری جشنوارۀ سی و دوم توضیح داد: جشنواره منطقاً باید بر مبنای دوره گذشته پیش برود، الان کسی تردید ندارد که روند جشنواره سی و یکم را برای جا افتادن در فضای موسیقی کشور ادامه دهیم. همه ما نتیجه 30 دوره گذشته جشنواره را دیدیم و متوجه شدیم که اگر بخواهیم در عرصه موسیقی کشور تأثیر بگذاریم، باید روند را تغییر دهیم. جشنواره سی و یکم بی.تردید خالی از نقص و اشکال نیست، اما ما تمام تلاشمان را کردیم تا بتوانیم ریل و مسیر جدیدی را در فضای موسیقی کشور ایجاد کنیم، ضمن اینکه مسئولیت بخش مالی جشنواره سی و دوم به انجمن موسیقی ایران واگذار شده است.  ادامه در منبع : تنها کاربران عضو قادر به مشاهده لینکها هستند ، برای مشاهده و دانلود لینکها از اینجا ثبت نام کنید


  #1 ارسال شده در تاريخ ۱۳۹۵/۰۶/۲۳ در ساعت 20:30

 2. # ADS
  مجری تبلیغات
  تاریخ عضویت
  -
  نوشته ها
  -
  فروشگاه آنلاین کیوبیس با سیستم پرداخت آنلاین و ارسال به سراسر نقاط ایران ، شهرستانها و روستاها در کمترین زمان ممکن ، فروش vst وی اس تی ارزان و با کیفیت ، فروش سمپل و پلاگین های جدید آهنگسازی

  بی نظیرترین آموزش فارسی نرم افزار کیوبیس ( سطح مقدماتی )
  آموزش فارسی کار با نرم افزار کیوبیس (سطح پیشرفته)
  آموزش فارسی CUBASE 5 & NUENDO4
  آموزش فارسی تکمیلی NUENDO5.5, CUBASE 6.5
  آموزش فارسی Ableton Live 9
  آموزش فارسی سونار Sonar X2,X3
  آموزش فارسی Cubase Elements 7

  آموزش فارسی protools 10
  آموزش فارسی Logic Pro X2 لاجیک
  آموزش فارسی Studio one استودیو وان
  آموزش فارسی BAND IN A BOX 2015
  آموزش فارسی Guitar Pro 6
  آموزش فارسی ضبط افکت میکس و مستر صدا ADOBE AUDITION CS5.5
  آموزش فارسی یک پروژه تنظیم آهنگ از ابتدا تا انتها

  آموزش فارسی اف ال استودیو FL Studio 12
  آموزش فارسی سمپلر کانتکت Native instrument Kontakt 5
  آموزش فارسی تصویری امنیسفر OMNISPHERE
  آموزش فارسی تخصصی تنظیم حرفه ای موسیقی
  آموزش فارسی موسیقی الکترونیک Steinberg Sequel
  آموزش فارسی تکنیکهای حرفه ای وکال همراه با آموزش Melodyne
  آموزش فارسی تکنیکهای رکورد صدا در استودیو موسیقی
  آموزش فارسی 101 ترفند حرفه ای میکس + مستر آهنگ با ایزوتوپ اوزون 7 izotope ozone
  آموزش فارسی جامع مسترینگ آهنگ Izotop Ozone 6 + tracks
  آموزش فارسی Fab Filter+Waves +Slate Digital

  آموزش کامل مراحل ساخت آهنگ از ابتدا تا انتها
  آموزش فارسی آهنگسازی در یک هفته
  آموزش فارسی تنظیم حرفه ای موسیقی
  آموزش فارسی مولتی مدیا تصویری مبانی موسیقی
  آموزش فارسی تنظیم و ارکستراسیون آهنگ
  آموزش فارسی فالش گیری و فاصله سازی صدای خواننده
  آموزش خوانندگی پاپ به زبان فارسی
  آموزش آهنگسازی در سبکهای پاپ، هیپ هاپ رپ،ترنس،هاوس،بلوز،جاز،راک

  آموزش فارسی میکس حرفه ای آهنگ
  آموزش فارسی میکس و مسترینگ حرفه ای
  آموزش فارسی یک پروژه میکس و مستر آهنگ از ابتدا تا انتها
  آموزش فارسی ریتم سازی در موسیقی
  آموزش فارسی ساخت بیت در موسیقی
  آموزش فارسی صداسازی با سینتی سایزرها
  آموزش فارسی فالش گیری و فاصله سازی صدای خواننده
  آموزش فارسی ساخت استودیوی موسیقی خانگی

  خرید وی اس تی پیانو spitfire audio hans zimmer piano
   

موضوعات مشابه

 1. پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: ۱۳۹۴/۰۹/۰۵, 13:20
 2. دانلود وی اس تی Church Organ که صدای کلیسایی زیبایی داره
  توسط yatos در انجمن سازها و سینتی سایزرهای مجازی (VST - Instruments)
  پاسخ ها: 2
  آخرين نوشته: ۱۳۹۳/۰۶/۱۲, 12:59
 3. پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: ۱۳۹۱/۱۱/۲۳, 10:51
 4. پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: ۱۳۹۱/۱۱/۰۹, 13:30
 5. پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: ۱۳۹۰/۰۹/۰۱, 16:03

جستجو شده ها

Nobody landed on this page from a search engine, yet!

تا این لحظه 0 کاربر از این تاپیک دیدن کرده اند

فقط اعضا گروه ویژه vip و مدیران قادر به دیدن اسامی بازدیدکنندگان تاپیک هستند

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید

کپی از مطالب سایت مجاز نمیباشد و پیگرد قانونی دارد

cubase.ir

BACK TO TOP
وی اس تی
آرتیست