کانال کیوبیس در تلگرام را دنبال کنید
آهنگسازی
آهنگسازی
صفر تا صد آموزش فارسی کیوبیس پک 1
صفر تا صد آموزش فارسی کیوبیس پک 2
آموزش فارسی صفر تا صد مسترینگ با پلاگینهای wavesدانلود کیوبیس 8 cubase با لینک مستقیم رایگان و آموزش نصب فارسی

دانلود رایگان وی اس تی استرینگ شرقی Fayez Saidawi Oriental Strings با لینک مستقیم تک پارت از سرور سایتآموزش آهنگسازی فارسی

+ پاسخ به موضوع
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: مراسم رونمایی آلبوم «شلیک» برگزار شد + عکس های محسن هردان از این نشست؛ فرزاد فرزین: مردم کار خوب را می.بینند

 1. Ramin95 آواتار ها
  Ramin95
  شماره کاربری
  4941
  Contributor
  شهریور /۱۳۹۰
  4,009
  مثبت های دریافتی
  + های دریافتی575
  0
  سپاس از شما 815 بار در 687 پست
  Follows
  0
  Following
  0

  پیش فرض مراسم رونمایی آلبوم «شلیک» برگزار شد + عکس های محسن هردان از این نشست؛ فرزاد فرزین: مردم کار خوب را می.بینند

  مراسم رونمایی آلبوم «شلیک» برگزار شد + عکس های محسن هردان از این نشست؛
  فرزاد فرزین: مردم کار خوب را می.بینند

  موسیقی ما – بهمن بابازاده: نشست خبری و رونمایی آلبوم «شلیک» ظهر دیروز برگزار شد. در این نشست که با استقبال اهالی رسانه توام شده بود، فرزاد فرزین به سوالات اهالی رسانه در مورد آلبوم جدید و اتفاقات و حاشیه.هایی که در این چند ماه درگیرشان بوده پاسخ گفت. این خواننده که به همراه «کیوان ملک مطیعی» (کارگردان کلیپ.ها و کنسرت.هایش) مقابل خبرنگاران قرار گرفته بود در ابتدای صحبت.هایش گفت: پیش از این به نوعی آلبوم.های من فقط مخاطب تین ایجر داشت و با توجه به شرایط سنی.ام برای یک قشر سنی خاص کار می.کردم. اما در آلبوم «شانس» تصمیم گرفتیم علاوه بر کارهایی این چنینی مخاطبان بالای ۳۰ سال را هم در نظر بگیریم. در واقع.. همان طور که سن من و گروهم بالا.تر می.رود، به نوعی طرز تفکرمان نیز متفاوت می.شود و در نتیجه آثار نیز متفاوت هستند.

  وی با اشاره به فاصله دو سال میان انتشار آلبوم پیشین خود و «شانس» اشاره کرد و افزود: به اعتقاد من این زمان، فاصله مناسبی است چراکه به هر حال ما نیز قصد نداشتیم بدون تامین رضایت خودمان کار را بیرون بفرستیم. در هر حال به نظر شخص خودم، این آلبوم پخته.تر از کارهای پیشین است. من معتقدم اگر حتی یک قدم به جلو برداشته باشم، هم اتفاق خوبی است. از ابتدای فعالیت.ام قصد با برنامه.ریزی جلو آمده.ام و نمی.گویم ضعف ندارم اما به هر حال روند مثبتی را طی کرده.ام. وی با تاکید بر اینکه هنرمندانی که کار خوب ارائه کنند، راه خود را میان مردم پیدا خواهند کرد، تصریح کرد: گاهی می.شنوم که می.گویند گوش مردم به شنیدن ترانه.های سخیف عادت کرده است اما مردم کار خوب را می.بینند.

  وی سپس درباره تمام قطعات آلبوم «شلیک» توضیحی کوتاه ارائه کرد. فرزین همچنین توضیح داد: تنظیم دو قطعه اول و دوم دو باره تغییر کرد. ابتدا قرار بود قطعه «دوریت» را در آلبوم «خاص» منتشر کنیم اما با مشورت به این نتیجه رسیدیم که بهتر است در آلبوم شخصی.ام بگذارم. این خواننده پاپ در ادامه ابراز کرد: زمانی که آلبوم «شراره» را به بازار دادم، تفکر هم متناسب با سنم تند.تر بود. هر چه سن من بالا.تر رفت طرز فکرم تغییر کرد. اما این بدان معنی نیست که از موسیقی تین ایجری فاصله گرفته.ام و این گروه از مخاطبان را نادیده خواهم گرفت. البته این نکته را هم نباید فراموش کرد که ما اساسا موسیقی تین ایجری زیاد نداریم و می.توان به نوعی ریتم شاد و سنگین را تقسیم.بندی کرد. بنده طبق همین توضیحات سعی.ام بر این بود که کارهای «شلیک» به نوعی سنگین.تر باشد؛ ترانه.هایی که تامل بیشتری نیاز دارند.

  وی در این باره افزود: فکر می.کنم مخاطبی که هوادار من از ابتدا بوده است، به همین شکل با من رشد سنی و فکری داشته و سطح تفکرش نیز تغییر کرده است. در واقع رفته رفته سعی کردم ضعف.هایم کمتر شود و یک مجموعه خوب ارائه کنم اما باز هم تاکید می.کنم که هیچ ادعایی ندارم و در ..نهایت مردم درباره این آلبوم تصمیم خواهند گرفت.

  در بخشی از این نشست یکی از خبرنگاران درباره طراحی گرافیک پوس.تر و جلد آلبوم از فرزین سوال کرد که وی در پاسخ گفت: اکثر طراحی.های پاپ ساده است اما اگر این طرح ضعفی دارد به گردن من خواهد بود چراکه درگیری و مشغله زیاد داشتیم و چندان روی طرح تمرکز نمی.کردم. به هر حال این طرح می.توانست بهتر باشد.

  در ادامه فرزاد فرزین به یکی از کارهای جالب خود در انتخاب نام آلبوم اشاره و ابراز کرد: ابتدا که آلبوم «شراره» و «شوک» روانه بازار شد بازتاب.هایی در مطبوعات دیدم که تصور کرده بودند شروع نام آلبوم.ها با «ش» عمدی بوده است. من هم دیدم نظر جالبی است و برای انتخاب نام «شلیک» عمد داشتم حتما با «ش» شروع شود. این نام را هم از روی کلیپ «بیا بیا» انتخاب کردم که در صحنه.ای تیری شلیک می.شود و زمان متوقف. البته قول نمی.دهم این تصمیم را ادامه دهم (با خنده) چون به هر حال انتخاب نام با حرف «ش» آن هم برای آلبوم کار راحتی نیست.

  این هنرمند همچین درباره کلیپ «شلیک» توضیح داد: این کلیپ در قسمت چهارم «شام ایرانی» پخش خواهد شد و همچنین قرار است تا پایان سال جاری از سوی موسسه هنر اول تا پایان سال جاری تهیه و پخش شود.

  در بخش دیگری از نشست رونمایی آلبوم جدید فرزاد فرزین، خبرنگاران از او درباره فضای حاکم بر موسیقی پاپ و نگاه مسئولان پرسیدند. او در پاسخ به مساله گفت: هنرمندان موسیقی گاهی نبض بازار را در دست می.گیرند و گاهی خسته می.شوند. اما نگاه تنگ نظرانه به موسیقی پاپ غلط است. مثلا در فجر سینمایی همه هنرمندان می.آیند و رقابت می.کنند اما کسی که لیاقت دارد جایزه می.گیرد ولی در موسیقی چنین چیزی نیست. موسیقی پاپ کنار گذاشته شده است در حالی که هنرمندان پاپ به صورت مجاز فعالیت می.کنند و بازار را به دست گرفته.اند.

  او در ادامه تصریح کرد: به هر حال هر موسیقی را مردم می.خرند و به آن علاقه دارند به نوعی موسیقی پاپ محسوب می.شود. وی همچنین درباره تجربه.های سینمایی خود نیز گفت: من به کار تصویری علاقه دارم و از پدرم یاد گرفته.ام که کاری را که به آن اعتقاد دارم انجام دهم. در هر حال من در سینما در حال تجربه کردن هستم. این هنرمند پاپ در بخش دیگری از نشست درباره شکل برگزاری کنسرت.های خود و نوآوری در آن اظهار کرد: به اعتقاد من مردم باید چیزی را ببینند که به آن کنسرت گفته می.شود. ما تا حدی که امکانات اجازه دهد سعی می.کنیم برنامه.های نمایشی هم داشته باشیم. مردم لیاقت دارند وقتی کنسرت می.بینندبا لذت تمام و خوشحال از سالن بیرون بیایند.

  فرزین در پاسخ به این سوال که چه جوابی در برابر ادعاهای محسن یگانه در مورد قطعه «دوریت» گفت: من تمایل چندانی برای صحبت در مورد این قبیل موارد ندارم و همیشه در زندگی.ام سعی کرده.ام که دوستی.هایم را همیشه حفظ کنم. باز هم با وجود تمام این صحبت.هایی که شده سعی.ام این است که دوستی.ام با محسن یگانه را حفظ کنم. کسانی هم که کوچک.ترین شناخت و درکی از موسیقی دارند به خوبی می.توانند تشخیص دهند که این قطعه هیچ شباهتی به هیچ قطعه.ای ندارد. مردم بهترین قاضی.اند که در مورد همه چیز می.توانند نظر بدهند.
  در پایان این نشست فرزاد فرزین به درخواست حاضران بخشی از قطعه «عذاب» را به صورت زنده اجرا کرد که پس از اتمام آن به شدت از سوی حاضرین مورد تشویق قرار گرفت. همچنین در پایان کیک ارسال شده از سوی هواداران فرزاد فرزین بریده شد و پس از اهدای آلبوم شلیک به خبرنگاران و عکاسان حاضر در جمع، حسن ختام جلسه اعلام شد.  ادامه در منبع : تنها کاربران عضو قادر به مشاهده لینکها هستند ، برای مشاهده و دانلود لینکها از اینجا ثبت نام کنید


  #1 ارسال شده در تاريخ ۱۳۹۰/۱۲/۱۰ در ساعت 09:19

 2. # ADS
  مجری تبلیغات
  تاریخ عضویت
  -
  نوشته ها
  -
  فروشگاه آنلاین کیوبیس با سیستم پرداخت آنلاین و ارسال به سراسر نقاط ایران ، شهرستانها و روستاها در کمترین زمان ممکن ، فروش vst وی اس تی ارزان و با کیفیت ، فروش سمپل و پلاگین های جدید آهنگسازی

  بی نظیرترین آموزش فارسی نرم افزار کیوبیس ( سطح مقدماتی )
  آموزش فارسی کار با نرم افزار کیوبیس (سطح پیشرفته)
  آموزش فارسی CUBASE 5 & NUENDO4
  آموزش فارسی تکمیلی NUENDO5.5, CUBASE 6.5
  آموزش فارسی Ableton Live 9
  آموزش فارسی سونار Sonar X2,X3
  آموزش فارسی Cubase Elements 7

  آموزش فارسی protools 10
  آموزش فارسی Logic Pro X2 لاجیک
  آموزش فارسی Studio one استودیو وان
  آموزش فارسی BAND IN A BOX 2015
  آموزش فارسی Guitar Pro 6
  آموزش فارسی ضبط افکت میکس و مستر صدا ADOBE AUDITION CS5.5
  آموزش فارسی یک پروژه تنظیم آهنگ از ابتدا تا انتها

  آموزش فارسی اف ال استودیو FL Studio 12
  آموزش فارسی سمپلر کانتکت Native instrument Kontakt 5
  آموزش فارسی تصویری امنیسفر OMNISPHERE
  آموزش فارسی تخصصی تنظیم حرفه ای موسیقی
  آموزش فارسی موسیقی الکترونیک Steinberg Sequel
  آموزش فارسی تکنیکهای حرفه ای وکال همراه با آموزش Melodyne
  آموزش فارسی تکنیکهای رکورد صدا در استودیو موسیقی
  آموزش فارسی 101 ترفند حرفه ای میکس + مستر آهنگ با ایزوتوپ اوزون 7 izotope ozone
  آموزش فارسی جامع مسترینگ آهنگ Izotop Ozone 6 + tracks
  آموزش فارسی Fab Filter+Waves +Slate Digital

  آموزش کامل مراحل ساخت آهنگ از ابتدا تا انتها
  آموزش فارسی آهنگسازی در یک هفته
  آموزش فارسی تنظیم حرفه ای موسیقی
  آموزش فارسی مولتی مدیا تصویری مبانی موسیقی
  آموزش فارسی تنظیم و ارکستراسیون آهنگ
  آموزش فارسی فالش گیری و فاصله سازی صدای خواننده
  آموزش خوانندگی پاپ به زبان فارسی
  آموزش آهنگسازی در سبکهای پاپ، هیپ هاپ رپ،ترنس،هاوس،بلوز،جاز،راک

  آموزش فارسی میکس حرفه ای آهنگ
  آموزش فارسی میکس و مسترینگ حرفه ای
  آموزش فارسی یک پروژه میکس و مستر آهنگ از ابتدا تا انتها
  آموزش فارسی ریتم سازی در موسیقی
  آموزش فارسی ساخت بیت در موسیقی
  آموزش فارسی صداسازی با سینتی سایزرها
  آموزش فارسی فالش گیری و فاصله سازی صدای خواننده
  آموزش فارسی ساخت استودیوی موسیقی خانگی

  خرید وی اس تی پیانو spitfire audio hans zimmer piano
   

موضوعات مشابه

 1. پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: ۱۳۹۰/۱۱/۱۸, 14:40
 2. سرانجام علی ترابی جایگزین بابک رضایی شد
  توسط Ramin95 در انجمن اخبار روز موسیقی
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: ۱۳۹۰/۰۹/۱۹, 01:40
 3. پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: ۱۳۹۰/۰۹/۱۸, 15:11
 4. پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: ۱۳۹۰/۰۸/۰۴, 19:22
 5. پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: ۱۳۹۰/۰۶/۳۰, 02:11

جستجو شده ها

Nobody landed on this page from a search engine, yet!

تا این لحظه 0 کاربر از این تاپیک دیدن کرده اند

فقط اعضا گروه ویژه vip و مدیران قادر به دیدن اسامی بازدیدکنندگان تاپیک هستند

کلمات کلیدی این موضوع

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید

کپی از مطالب سایت مجاز نمیباشد و پیگرد قانونی دارد

cubase.ir

BACK TO TOP
وی اس تی
آرتیست