کانال کیوبیس در تلگرام را دنبال کنید
آهنگسازی
آهنگسازی
صفر تا صد آموزش فارسی کیوبیس پک 1
صفر تا صد آموزش فارسی کیوبیس پک 2
آموزش فارسی صفر تا صد مسترینگ با پلاگینهای wavesدانلود کیوبیس 8 cubase با لینک مستقیم رایگان و آموزش نصب فارسی

دانلود رایگان وی اس تی استرینگ شرقی Fayez Saidawi Oriental Strings با لینک مستقیم تک پارت از سرور سایتآموزش آهنگسازی فارسی

+ پاسخ به موضوع
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: زندگی نامه ولفگانگ آمادئوس موتزارت + دانلود تمامی آثارش(15 گیگ)

 1. korush-naji آواتار ها
  korush-naji
  شماره کاربری
  4542
  کاربر فعال
  شهریور /۱۳۹۰
  158
  مثبت های دریافتی
  + های دریافتی1
  215
  سپاس از شما 115 بار در 66 پست
  Follows
  0
  Following
  0

  پیش فرض زندگی نامه ولفگانگ آمادئوس موتزارت + دانلود تمامی آثارش(15 گیگ)  موسیقی موتزارت تاثیر شگرفی بر روح انسان می گذارد. اصولا فعالیت های نوابغ و هنرمندان بیشتر از آن که عامه پسند باشند مورد توجه افراد اهل فن قرار می گیرد، اما در ارتباط با موتزارت باید گفت : این موضوع صادق نیست. زیرا روح موسیقی موتزارت در همه جا محسوس است. وآثار او برای همه مردم قابل درک و هضم می باشد. موسیقی موتزارت حتی در پیچیده ترین قسمت ها برای عوام قابل شنیدن است. و به هیچ وجه باعث آزار نمیپ شود، اما واقعا چرااینگونه است؟ در جواب باید متذکر شد که درموسیقی موتزارت علاوه بر رمز و راز، سادگی درعین پیچیدگی احساس می شود و این سادگی و زیبایی برای همه قابل درک است. در مجموع باعث می شود که موتزارت غنی و دلچسب به نظرمیرسد اما نه دلچسب مانند بسیاری از ترانه های پاپ و مدرن امروزی که عمری کمتر از دو یا سه ماه دارند.
  امروزه با گذشت 250 سال از زمان موتزارت هنوز موسیقی های او زنده و تازه می باشد. پس بیاییم زندگی پررمز و راز و افسانه ای موتزارت را باهم مطالعه کنیم.


  «ولفگانگ آمادئوس موتزارت» Wolfgang Amadeus Mozart موسیقی دان نابغه اتریشی در ۲۷ ژانویه ۱۷۵۶ در «سالزبورگ» (۱) اتریش به دنیا آمد و در پنجم سپتامبر ۱۷۹۱در «وین» درگذشت. پدرش «لئوپولد موتزارت، آهنگساز و ویولونیست بود و فرزندان خود «نانرل» (۲)، «ماریا آنا» (۳) خواهر موتزارت و «ولفگانگ» را از کودکی با موسیقی آشنا کرد. وقتی «لئوپولد» (۴) درس پیانو را با دختر ۷ ساله خود آغاز کرد «ولفگانگ» سه ساله بود و با علاقه زیادی به دست های خواهر خود و تعلیمات پدرش گوش می داد و بعد از کار آنها، خود به زحمت از صندلی بالا میی رفت و پشت پیانو می نشست و غالباً با دو انگشت کوچک خود درجه سوم را روی پیانو می گرفت و از شنیدن این دو صدای مطبوع که ساده ترین آکورد موسیقی است لذت می برد. در چهار سالگی پدرش سعی کرد به او منوئت و قطعات ساده ای بیاموزد. ولفگانگ یک منوئت را در نیم ساعت و یک قعطه بزرگتر را در یک ساعت می آموخت و بالاخره در پنج سالگی شروع به تصنیف آهنگ کرد. اولین منوئت «ولفگانگ» چنان ماهرانه ساخته شده بود که توجه پدرش را جلب کرد و امروز این قطعه در موزه «موتزارت» در «سالزبورگ» ضبط است. استعداد خارق العاده «ولفگانگ» باعث شد که پدرش وی را برای معرفی به «مونیخ» ، «وین» ، «وروتنبرگ» ، «فرانکفورت»، «آخن» و «بروکسل» برد و در آن کنسرت ها که ترتیب داده بود «موتزارت» کوچک ویولن می زد و خواهرش پیانو می نواخت.
  نخستین اثر معروف «موتزارت» چهارسونات برای کلاوسن بود که «موتزارت» در سفر پاریس نوشت و آن را به مادام «ویکتوار دوفرانس» تقدیم کرد. در سفر پاریس «نانرل» نیز همراه بود و در کنسرت این دو کودک لوئی ۱۵ و «مارکیز دوپمپادور» نیز حضور داشتند. در سفر انگلستان که یک سال و نیم طول کشید «ولفگانگ» با «یوهان کریستیان باخ»، کوچکترین فرزند باخ بزرگ آشنا شد و تحت تأثیر آثار ارکستری او نخستین سمفونی خود را نوشت و در مدت اقامت در انگلستان شماره سمفونی های او به شش رسید. پس از انگلستان «لئوپولد» مسافرت های دیگری به شهرهای فرانسه و سویس کرد اما ولفگانگ به واسطه کار فوق العاده و تغییر محیط چند بار به سختی مریض شد، به همین علت غالباً لئوپولد را متهم می کردند که برای شهرت خود فرزندش را به کارهایی که فوق طاقت او بود می گمارد و استعداد او را وسیله تجارت قرار می دهد. اما لئوپولد شخصاً مردی جدی و پر کار بود و عقیده داشت نباید استعداد فرزندان خود را عاطل بگذارد. هنگام مراجعه به «وین» به سال ۱۷۶۸ موتزارت نخستین اپرا بوفای ایتالیائی «دختر ساده» و همچنین یک مس مذهبی تصنیف کرد، در این زمان فقط ۱۲ سال از عمر او می گذشت. در ۱۴ سالگی موتزارت همراه پدرش به ایتالیا رفت و در میلان اپرای معروف او به نام «مهرداد پادشاه پونتو» چنان موفقیت یافت که در نمایش اول تماشاگران مکرر فریاد می کشیدند : زنده باد استاد کوچک . در همان سال اپرای او بیست دفعه در «اسکالا» (۵) به مورد اجرا گذاشته شده. در سفر رم وقتی موتزارت در کلیسای « سیکستین» (۶) آواز «میزرر» (۷) اثر آلگری( Allegri» (۱۵۸۲ ۱۶۵۲ » را شنید، با یکبار شنیدن توانست از حفظ آن را بنویسد. «پاپ کلمان چهارده» که به «گلوک» لقب شوالیه اعطا کرده بود، این بار همان لقب را به «موتزارت» داد و او را «شوالیه دوموزار» نامید. در مراجعت به وین موتزارت با «هایدن» آشنا شد و بعدها او را «پاپاهایدن» می خواند. در سال ۱۷۸۷ موتزارت به قصد مسافرت به پاریس به «مانهایم» (۸) رسید و در آنجا آشنایی او با دختر آوازخوانی به نام «آلویزیا وبر»(۹) تأثیر عمیقی در او کرد. «آلویزیا» دختر سبک سری بود و نمی توانست روح عالی او را دریابد ولی موتزارت که جوان و حساس بود طبعاً به این دختر ظریف علاقه پیدا کرد. به طوری که وقتی مجبور شد به دستور پدرش «مانهایم» را ترک کرده به پاریس سفر کند هیچگاه خاطره چند روزی که در «مانهایم» گذشت از نظرش فراموش نشد.
  «موتزارت» در پاریس برخلاف سفر اول موفقیتی پیدا نکرد. یک سمفونی که امروز به نام سمفونی پاریس مشهور است و یک بالت کوچک به نام «Les Petits Riens» برای اهل این شهر تصنیف کرد، همچنین آشنایی او با دوک «دوگین» و دخترش که فلوت و هارپ می نواختند باعث شد که کنسرتوی فلوت و هارپ را برای آنها بسازد. ولی از حیث مادی در مضیقه بود. مادرش نیز در این هنگام درگذشت و او بعد از ناکامیهای بسیار تنها با یک امید به «مانهایم» برگشت و خیال می کرد «آلویزیا» همچنان منتظر مراجعه او است. اما دخترک که در این مدت شهرتی یافته بود با وجود قول و قرارهایی که گذاشته بود پیشنهاد ازدواج او را رد کرد. این نخستین ضربه روحی موتزارت بود ولی او در برابر آن پایداری کرد و در جواب «آلویزیا» آهنگی ساخت که مطلعش اینست: «من دختری که مرا نمی خواهد را ترک می کنم» اما این حادثه او را در زندگی و هنرش پیش برد. در مراجعت به «سالزبورگ» موتزارت انقلابی در آثار خود به وجود آورد.
  آغاز سال ۱۷۷۹ مقارن با شاهکارهای وی است. در پایان همین سال نخستین اپرای بزرگ او «ایدومنئو»(۱۰) در اپرا سریا تصنیف شد و او آن را به درخواست اپرای مونیخ در آن شهر به مورد اجرا گذاشت. در وین پارتینای خود را برای سیزده ساز بادی نوشت و این آهنگ نماینده هارمونی عالی موتزارت است.
  در سال ۱۷۸۲ موتزارت که «آلویزیا» و خانواده «وبر» را فراموش نکرده بود با «کنستانس» خواهر کوچک «آلویزیا» ازدواج کرد و همین وصلت او را به ایجاد نخستین زینگ شپیل آلمانی «دستبرد در سرا» رهبری کرد. از تاریخ نگارش «عروسی فیگارو» اثر «بومارشه» (۱۱) نویسنده فرانسوی فقط دو سال گذشته بود که موتزارت به فکر افتاد آن را به آهنگ اپرا در آورد. در آن زمان این نمایشنامه انتقادی و سیاسی مورد بحث محافل واقع شده بود. موتزارت طی یک سال به تصنیف آن موفق شد و توانست اثری بدیع و کاملاً جدید به اهل هنر تقدیم نماید و در سال ۱۷۸۶ آن را به مورد اجرا گذارد. موفقیت این اپرا بخصوص در «پراک» باعث شد که وی سمفونی شماره ۳۸ خود را به نام «پراک» بنویسد و همانجا بود که نخستین بار اپرا «دون ژوان» (۱۲) را به سال ۱۷۸۷ نمایش داد.
  شاهکار موسیقی ارکستر موتزارت در سال ۱۷۸۸ پیدا شد. کنسرتوی پیانو در رماژور معروف به «تاجگذاری» از یادگاریهای این دوره است. ولی مهمترین کار موتزارت سه سمفونی است که امروز به نام «سه سمفونی بزرگ موتزارت» مشهور است و در تابستان این سال تصنیف شده، این سمفونی ها آخرین سمفونی هایی است که وی نوشته است. «همه این طور رفتار می کنند» یکی از اپراهای ایتالیایی موتزارت در ۱۷۸۹ به معرض نمایش گذاشته شد و «کوئینت رماژور» برای کلارینت و سازهای زهی نیز مربوط به همین دوره است.
  در اواخر سال ۱۷۹۰ موتزارت سفری به «فرانکفورت» کرد ولی او ابداً به فکر آسایش نبود و چنان به کارهای طاقت فرسا مشغول بود که رفته رفته سلامت خود را از دست داد، با این حال در ده ماه اول ۱۷۹۱ توانست آثار بزرگی به وجود آورد، از میان آنها دو اپرای بزرگ «نی سحرآمیز» و «کلمانس دو تیتوس» (۱۳)، «آوه وروم» (۱۴) فانتزی در رمینور و کوئینت زهی در می بمل بسیار معروفند.
  در اواخر عمر موتزارت ، مرد ناشناسی او را به نوشتن یک رکویم «Rquiem » (آواز مذهبی برای مردگان) تشویق کرد. موتزارت بعد از اتمام « نی سحر آمیز» به تصنیف رکویم پرداخت ولی مشغله زیاد او را چنان فرسوده کرده بود که پیش از اتمام رکویم مریض و بستری شد. یک روز پیش از مرگ خوانندگان را به بالین خود خواست تا رکویم او را اجرا کنند ولی فقط تا قطعه «لاکریموزا» (۱۵) توانست آنها را هدایت کند و پس از آن توانایی خود را از دست داد.
  فردای آن روز موتزارت در عین جوانی، زمانی که فقط سی و پنج سال داشت مرد. آن روز هوا به شدت طوفانی بود و باران به سختی می بارید و زن موتزارت مریض و بستری بود و نتوانست در تشییع جنازه او شرکت کند , تشییع کنندگان جنازه نیز به واسطه شدت باران از وسط راه برگشتند و تأسف جبران ناپذیری به جهت حق ناشناسی خود برای بازماندگان موتزارت و همه دوستداران باقی گذاشتند، زیرا موتزارت را در محلی دفن کردند که روز بعد هیچکس مکان آن را پیدا نکرد و آرامگاه موتزارت یکی از بزرگترین نوابع موسیقی برای همیشه مجهول ماند.
  آثار پیانوی موتزارت ۱۹ سونات برای دو دست ، پنج سونات برای چهار دست ، یک سونات برای دو پیانو ، چهار فانتزی و تعداد کثیری «واریاسیون»(۱۶) و فوگ است. موتزارت سرنادهایی نیز به یادگار گذاشته است که از سرنادهای او یک آهنگ کوچک شب و سرناد «هافنر» (۱۷) معروف است. از موتزارت ۴۱ سمفونی به یادگار مانده است. سمفونی پاریس، سمفونی هافنر (شماره ۳۵)، سمفونی «لینس» (شماره ۳۶)، سمفونی پراک (شماره ۳۸) و سه سمفونی آخر ( شماره ۳۹ و ۴۰ و ۴۱) ، «ژوپیتر» از بهترین آثار موسیقی سمفونیک در قرن هیجدهم است. موتزارت ۴۲ سونات ویولن و پیانو از خود باقی گذاشته است.
  موتزارت به دو سبک آلمانی و ایتالیایی اپرا ساخت و در این رشته نیز شاهکارهایی به وجود آورد. وی دو اپرای آلمانی «دستبرد در سرا» و «نی سحر آمیز» را به وجود آورده و در اپرای آلمانی مقام شایسته ای احراز کرده است. «نی سحر آمیز» در حقیقت یک اپرای رمانتیک و به منزله مقدمه تأسیس اپرای ملی آلمان است. در اپرای ایتالیایی موتزارت اپرا سریا و اپرا بوفا را تصنیف کرده است.
  «اپرا سریا opera Seria» (اپرای جدی) ها عبارتند از: «مهرداد پادشاه پونتو» در ۱۷۷۰ ، «رؤیای سیپیون» (۱۸) که در سال ۱۷۷۲ از روی نمایشنامه «سیسرون» خطیب معروف رومی به مناسبت روز تولد ملکه الیزابت اتریش تصنیف شد، «لوچیوسیلا» (۱۹) در سال ۱۷۷۳ ، «آسکانیو در آلب» (۲۰) در ۱۷۷۱ ، «پادشاه چوپان» در ۱۷۷۵ ، «ایدومنئو پادشاه کرت» (۲۱) در ۱۷۸۱ که مهمترین اثر موتزارت در اپرا سریا است و «بخشایش تیتو» در ۱۷۹۱ .
  «اپرا بوفا Opera Buffa » (اپرای کمیک) های موتزارت به ترتیب عبارتند از: «دختر ساده» در ۱۷۸۶، «دختر باغبان» در ۱۷۷۵ ، «عروسی فیگارو» در۱۷۸۶ که معروفترین اپرای بوفای اوست ، «دون ژوان» (۲۲) در ۱۷۸۷ ، «همه این طور رفتار می کنند» در ۱۷۹۰ و «زینگ شپیل» (۲۳). (نمایش آوازی)های وی عبارتند از: «سعیده» در ۱۷۷۹ ، «باستین و باستینه» (۲۴) در ۱۷۶۸، « دستبرد در سرا» در ۱۷۸۲ و «مدیر تماشاخانه» کمدی موزیکال در ۱۷۸۶ و «نی سحرآمیز» در ۱۷۹۱ که معروفترین اپرای آلمانی موتزارت است.
  دانلود از لینک زیر


  http://vatandownload.com/2011/09/-mozart-discography-download-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%A7%D9%84%D8%A8%D9%88%D9%85-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%A7%D8%B1%D8%AA-frr.php#more


  #1 ارسال شده در تاريخ ۱۳۹۱/۰۱/۳۱ در ساعت 22:40

 2. کاربران زیر از شما korush-naji عزیز جهت این پست سپاسگزاری کرده اند


 3. # ADS
  مجری تبلیغات
  تاریخ عضویت
  -
  نوشته ها
  -
  فروشگاه آنلاین کیوبیس با سیستم پرداخت آنلاین و ارسال به سراسر نقاط ایران ، شهرستانها و روستاها در کمترین زمان ممکن ، فروش vst وی اس تی ارزان و با کیفیت ، فروش سمپل و پلاگین های جدید آهنگسازی

  بی نظیرترین آموزش فارسی نرم افزار کیوبیس ( سطح مقدماتی )
  آموزش فارسی کار با نرم افزار کیوبیس (سطح پیشرفته)
  آموزش فارسی CUBASE 5 & NUENDO4
  آموزش فارسی تکمیلی NUENDO5.5, CUBASE 6.5
  آموزش فارسی Ableton Live 9
  آموزش فارسی سونار Sonar X2,X3
  آموزش فارسی Cubase Elements 7

  آموزش فارسی protools 10
  آموزش فارسی Logic Pro X2 لاجیک
  آموزش فارسی Studio one استودیو وان
  آموزش فارسی BAND IN A BOX 2015
  آموزش فارسی Guitar Pro 6
  آموزش فارسی ضبط افکت میکس و مستر صدا ADOBE AUDITION CS5.5
  آموزش فارسی یک پروژه تنظیم آهنگ از ابتدا تا انتها

  آموزش فارسی اف ال استودیو FL Studio 12
  آموزش فارسی سمپلر کانتکت Native instrument Kontakt 5
  آموزش فارسی تصویری امنیسفر OMNISPHERE
  آموزش فارسی تخصصی تنظیم حرفه ای موسیقی
  آموزش فارسی موسیقی الکترونیک Steinberg Sequel
  آموزش فارسی تکنیکهای حرفه ای وکال همراه با آموزش Melodyne
  آموزش فارسی تکنیکهای رکورد صدا در استودیو موسیقی
  آموزش فارسی 101 ترفند حرفه ای میکس + مستر آهنگ با ایزوتوپ اوزون 7 izotope ozone
  آموزش فارسی جامع مسترینگ آهنگ Izotop Ozone 6 + tracks
  آموزش فارسی Fab Filter+Waves +Slate Digital

  آموزش کامل مراحل ساخت آهنگ از ابتدا تا انتها
  آموزش فارسی آهنگسازی در یک هفته
  آموزش فارسی تنظیم حرفه ای موسیقی
  آموزش فارسی مولتی مدیا تصویری مبانی موسیقی
  آموزش فارسی تنظیم و ارکستراسیون آهنگ
  آموزش فارسی فالش گیری و فاصله سازی صدای خواننده
  آموزش خوانندگی پاپ به زبان فارسی
  آموزش آهنگسازی در سبکهای پاپ، هیپ هاپ رپ،ترنس،هاوس،بلوز،جاز،راک

  آموزش فارسی میکس حرفه ای آهنگ
  آموزش فارسی میکس و مسترینگ حرفه ای
  آموزش فارسی یک پروژه میکس و مستر آهنگ از ابتدا تا انتها
  آموزش فارسی ریتم سازی در موسیقی
  آموزش فارسی ساخت بیت در موسیقی
  آموزش فارسی صداسازی با سینتی سایزرها
  آموزش فارسی فالش گیری و فاصله سازی صدای خواننده
  آموزش فارسی ساخت استودیوی موسیقی خانگی

  خرید وی اس تی پیانو spitfire audio hans zimmer piano
   

 4. ahangsaz-123 آواتار ها
  ahangsaz-123
  شماره کاربری
  2515
  کاربر اخراجی
  تیر /۱۳۹۰
  469
  مثبت های دریافتی
  + های دریافتی17
  148
  سپاس از شما 214 بار در 144 پست
  Follows
  0
  Following
  0

  پیش فرض

  دادا منبع را هم بگو فقط کپی پیست نکن


  #2 ارسال شده در تاريخ ۱۳۹۱/۰۲/۰۱ در ساعت 00:04

 5. کاربران زیر از شما ahangsaz-123 عزیز جهت این پست سپاسگزاری کرده اند


 6. korush-naji آواتار ها
  korush-naji
  شماره کاربری
  4542
  کاربر فعال
  شهریور /۱۳۹۰
  158
  مثبت های دریافتی
  + های دریافتی1
  215
  سپاس از شما 115 بار در 66 پست
  Follows
  0
  Following
  0

  پیش فرض

  منبع
  تنها کاربران عضو قادر به مشاهده لینکها هستند ، برای مشاهده و دانلود لینکها از اینجا ثبت نام کنید


  #3 ارسال شده در تاريخ ۱۳۹۱/۰۲/۰۱ در ساعت 00:24

موضوعات مشابه

 1. پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: ۱۳۹۰/۰۸/۲۰, 13:42
 2. پاسخ ها: 5
  آخرين نوشته: ۱۳۹۰/۰۷/۱۸, 02:17
 3. نت نقاشی شده ای از «موتزارت» کشف شد
  توسط Ramin95 در انجمن اخبار روز موسیقی
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: ۱۳۹۰/۰۷/۱۳, 12:24
 4. پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: ۱۳۹۰/۰۷/۰۵, 01:20
 5. نظر دو پزشک این است؛ ; علت مرگ موتزارت تاریکی بوده است!
  توسط Ramin95 در انجمن اخبار موسیقی جهان
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: ۱۳۹۰/۰۶/۱۷, 04:01

جستجو شده ها

دانلود فلوت سحرآمیز موتزارت

دانلود آهنگ فیگارو

دانلود آهنگ عروسی فیگارو

دانلود کنسرت موتزارت

دانلود اپرای فلوت سحر آمیز

دانلود اپرای دون ژوان

دانلود اپرای فلوت سحرآمیز موتزارت

دانلود سمفونی فلوت سحرآمیز

دانلود موتزارت برای نوزاد

دانلود آهنگ فلوت سحرآمیز موتزارت

دانلود اپرای موتزارت

دانلود اپرای فلوت سحرآمیز

دانلود رایگان سمفونی های موتزارتدانلود موسیقی عروسی فیگاروموتزارت دانلوددانلود اهنگ فیگاروhttp:cubase.irthread8684زندگی-نامه-ولفگانگ-آمادئوس-موتزارت-دانلود-تمامی-آثارش-15-گیگ.htmlدانلود اپرای فیگارودانلود رایگان آهنگ های موتزارتدانلود رایگان آهنگ های موتزارت برای کودکاندانلود آهنگ موتزارتدانلود آهنگ اپرای عروسی فیگارونویسنده عروسی فیگارودانلود فلوت سحرآمیزدانلود رایگان آهنگهای موتزارت برای کودکاندانلود رایگان موسیقی موتزارت برای کودکاندانلود رایگان عروسی فیگاروی موتزارتدانلود رایگان اپرای عروسی فیگارودانلود عروسی فیگارو موتزارتدانلود اپراهای موتزارتدانلود آهنگ اپرای فیگارودانلود رایگان سمفونی موتزارتآهنگ موتزارت دانلوددانلود آهنگهای موتزارت برای کودکاندانلود قطعات موتزارتدانلود سمفونی های موتزارتعروسی فیگارو موتزارت دانلوددانلود رایگان موسیقی موزارتدانلود اپراي عروسي فيگارودانلود رایگان قطعه ازدواج فیگارو موتزارتدانلود آهنگ موتزارت برای کودکاندانلود موسیقی موتزارت برای کودکانفلوت سحرآمیز موتزارت دانلوددانلود البوم عروسی فیگارودانلود آلبوم کامل موتزارتدانلود اهنگ موتزارتدانلود اهنگ عروسی فیگارودانلود فلوت سحرآمیز موزارتدانلود رایگان موسیقی موتزارتدانلود آهنگهای موتزارت برای بچه هادانلودررایگان موسیقی موزارددانلود رایگان سمفونی موزارتدانلودرایگان آهنگهای موتزارت برای بچه هادانلود آهنگ نی سحر امیز موتزارتدانلود آهنگهای موتزارت برای نوزادانداونلود رایگان فلوت سحرآمیز موتزارتدانلود اپرای موتزارت فلوت سحرآمیزدانلود اپرا های باخدانلود موسیقی مشهور اپرا عروسی فیگاروسمفونی فلوت سحرآمیزدانلود اپرای موزارتدانلود ویولن موتزارتدانلود بهترین های اپرا موتزارتدانلود رایگا ن آهنگ های موتزارت برای کودکاندانلود آهنگ اپرای معروف فرانسویدانلود رايگان سمفوني هاي موتزارتدانلود اپرا فیگارو موتزارتدانلود اپرای عروسی فیگارودانلود رايگان سمفونی های موزارت با لینک مستقیمآهنگهای اپرا فرانسوی معروف برای دانلوددانلود عروسی فیگارودانلودآهنگ فلوت سحرآمیزآهنگ فیگارودانلود اهنگ اپرا فیگارودون ژوان نموزارتدانلود دونژوان موتزارتزندگی نامه کامل موتزارتدانلود دون ژوان موزارتدانلودنرم افزار فلوت سحرآمیز موتزارتدانلود رایگان آهنگهای موتزارتدانلود قطعه های ویولن موتزارتدانلود تمامی آثار موتزارتدانلود رایگان آهنگ موتزارت برای کودکاندانلود رایگان آهنگ موتزارتدانلود ولفگانگ موتزارتدانلود اهنگ ویلون موتسارتسوناتهای ویلن موتزارتدانلود البوم موتزارتدانلود رایگان آهنگ موزارتدانلود آثار پیانو موتزارتدانلود رایگان عروسی فیگارو موتزارتدانلود رایگان عروسی فیگارو دانلود اهنگ اپرا موتزارتدانلود سمفونی فلوت سحر آمیز موتزارتدانلود رایگان سمفونی فلوت سحر آمیز موتزارتدانلود كل سمفونيهاي انلوداهنگ های موزارتدانلود سمفوني هاي موتزارتدانلود كنسرتهاي پيانو موتسارتدانلود آهنگهاي موتزارت براي بچه هااهنگ موتزارت برای نوزاداندانلود آلبوم موتزارتدانلود ترانه ازدواج فیگاروسمفونی موتزارت دانلوددانلودموسیقی موتزارت برای کودکاندانلود موزیک عروسی فیگارودانلود موزیک اپرا موتزارتدانلود کامل سمفونی های موتزارتدانلود آلبوم کامل موتزارت برای هوش کودکاندانلود فلوت سحر آمیز موزارتاپرا موتزارت دانلوددانلود کنسرت ویولون موزارتدانلود سمفونی فلوت سحرآمیز باخدانلود آلبوم های موتزارتدانلود قطعه عروسی فیگارو موتزارتدانلود تمامی آهنگ فانتزی موتزارتاپرا موتزارت اسامیدانلود رایگان اهنگ موتزارتدانلود اهنگ دون خوان اثر موتسارتدانلود اپرای فرانسویدانلود موزیک های موزارتدانلود موزارت ویالوندانلود موزیک کودکانه موتزارتسمفونی فلوت سحر امیز دانلوددانلود موسیقی موتزارتدانلود موتزارتدانلود كامل موتزارتموسيقي موتزارت دانلودآهنگهاي موتزارت براي بچه هادانلود اپرای سمفونی چهل موتزارتدانلود بهترین آهنگهای موتزارتدانلودکنسرت موتزارتدانلود اهنگ اپرای دن ژوان از موتسارتدانلوداپرافیگارودانلود آهنگ عروسی فیگارو از موتزارتولفگانگ آمادئوس موتسارت (Wolfgang Amadeus Mozartدانلود آهنگ-mp3-موسیقی دانلوداهنگ عروسی فیگارودانلود اهنگ عروسی فیگارو از موتزارتدانلود موزيك موتزارتدانلود 15 آهنگهای موزارت برای بچه ها دانلود آهنگ موتزارت و هوش نوزاددانلود تمام آثار موزارتدانلوداهنگ هاي موتزارت براي كودكانموسیقی موتزارت دانلوددانلود اپرا فیگارودانلود موزیک افزایش هوش نوزادان و کودکان از موتزارتدانلوداپرای عروسی فیگارودانلود آهنگ سمفونی سحرآمیز موزارتدانلود معروفترین اپرا موزارتدانلود مجانی اپرا دون ژواندانلود آلبوم دنياي سحراميز موتزارتفلوت سحرآمیز موزارتدانلود تمامی سمفونی های باخدانلود موزارت کودکدانلودرایگان موسیقی موتزارتدانلود اهنگ کنسرت موتزارتآلبوم كامل موتزارت دانلود تمام آثار موتزارتموتزارت دانلود violinدانلود موزیک اپرا دون ژوان دانلود اپرای فلوت سحرآمیز موزارت دانلود رایگان سمفونیک های موزارتدانلود آهنگ های اپرایی فرانسویدانلود آلبوم ازدواج فیگارودانلود سونات ویلون موتسارتدانلود تمامی آهنگهای ولفگانگ موزارتدانلود آهنگ فيگارودانلود آهنگ های اپرای و مشهور فرانسویدانلود أھنگ فیگارو اوپرادانلود اهنگهاى کنسرت مورتزاردانلود رایگان آهنگهای موتزارت برای بچه هاموتزارت فلوت سحر آمیزدانلود اهنگ فيگارودانلود اهنگ عروسي فيگارودانلود سمفونيهاي باخ mp3دانلود اهنگ اپرای موتزارتدانلود فلوت سحر آمیز موتزارتدانلود آهنگ های موتزارت عروسی فیگارودانلودسونات ویالون موتسارتدانلود اپرا موزارتدانلود نی سحر امیز موتسارتدانلود موسیقی اپرای فلوت سحر آمیزدانلودموسيقي فلوت سحراميز موتزارتآلبوم کامل موزارتدانلود ویولن موتسارتدانلود موتزارت اپراهای عروسی فیگارودانلود آهنگ فیگارو موتزارتدانلود اهنگ اپرا فلوت سحراميزانلود موزیک هوش موتزارتدانلود سونات موتزارت ویولندانلود فيگارو موتزارتدانلودرایگان موسیقی موتزارت نوزاددانلود کنسرت موزارتدانلود آهنگ کنسرت پيانو موتزارتدانلود اهنگ موتزارت: عروسی فیگارودانلود فلوت سحر امیز موتزارت رایگاندانلود رایگان آهنگ فلوت سحرآمیز موتزارتدانلود آهنگ فیگارو فیگارودانلود موسیقی ازدواج فیگارودانلود آهنگ فیگارو اثر موتزارتدانلود سونات ويلن موتزارتدانلود اهنگ موزارت برای تقویت هوش کودکاندانلود ویدیو اپرای فلوت سحرآمیز موتزارتموتزارت دانلود رایگاندانلود اهنگ مورتزارت دون خوانموسیقی موتزارت effect دانلود رایگاندانلود آهنگ نی سحر آمیز موزارتدانلود البوم فلوت سحرآمیز موتزارتدانلود نی سحرامیز موتسارتدانلود قطعه فلوت سحرآمیز موتزارتدانلودسمفونی موتزارت مدانلود رایگان مهم ترین سمفونی موتزارت دانلود موسیقی دون ژوان موتسارتاپراي فلوت سحراميز اثر موسيقى موتسارتعروسی فیگارو موتزارتاپرای فلوت سحرآمیز دانلود رایگان دانلود اپرای فلوت سحرآمیز موتزارت لینک مستقیمآلبوم اپرای فلوت سحرآمیز موتزارت دانلود مجانی دانلود آهنگ فیگارودانلود اپرای فلوت سحرآميز موتزارتنمایش اپرای فلوت سحرآمیزدانلود ازدواج فیگارودانلود فلوت سحرآمیز موتزارت mp3دانلود رایگان سمفونی های موزارتفلوت سحرآمیز mozart mp3 دانلوددانلود اپرا سمفونی ایتالیاییدانلود آهنگ لاکریموزادانلود رایگان آثار Mozart mp3دانلود رایگان ویولن موتزارتدانلود ارکستر سمفونیک 40 موزارت mp3 downloadدانلود قطعه فوق‌العاده موزاردفلوت سحرآمیز دانلود موتزارتدانلود سمفونی عروسی دانلود رایگان سمفونی مورتزارتدانلود موسیقیموتزارت و باخدانلود آهنگ موتزارت برای نوزاد mp3موسیقی موتزارت برای کودکانموتزارت برای بچهدانلود کنسرت پيانو موتزارتدانلودرایگان اپرا سمفونی بتهووندانلود سمفونی ۲ موتزارتازدواج فیگارو دانلودسمفونی فلوت سحر امیز موتزارتدانلود اهنگ منوئت موزیکالدانلود ويالن موزارتدانلود البوم فلوت سحر امیز دانلود موتزارت ویولندانلود آهنگدون ژوان موتزارتدانلود رایگان فایل موسیقی عروسی فیگارودانلود فلوت سحر امیز موتسارتدانلود رایگان فلوت سحرآمیز موتزارتدانلود اپراهای معروف فرانسهدانلود کنسرت ویلون موتسارتدانلود اپرای فلوت سحر امیزدانلود ترانه اوپرا فیگارودانلود معروفترین موتسارتسمفونی شما ۴۲ موزارتدانلود اهنگهای اپرا خوان زندانلود اپرای ازدواج فیگارودانلود عروسی فیگارو موتزارت. Mp3دانلود آهنگ سمفونی فلوتدانلود رایگان سمفونی 40 موتزارتدانلود رايگان اپراي عروسي فيگارو موتزارتعروسي فيكارودانلود سمفونی موتزارت برای کودکاندانلود رایگان سمفونی های باخسمفونی فلوت سحر آمیزازدواج فیگارو موزارتدانلود اپرای دون ژوان موتزارتدانلود اهنگهایولفگانگ آمادئوس موتزارتدانلود مقدمه اپرای دون ژوان موتسارتدانلود فلوت سحرامیز موتسارتدانلود سمفونی عروسی فیگارو موزارتآثارپيانو موزارتدانلود سمفونی فیگارو موتزارتاهنگ معروف موتزارت سونات ۱۵دانلود موسیقی فلوت سحر امیزدانلود موسیقی اپرای فلوت سحرآمیز از ولفگانگ آمادئوس موتسارتدانلودکنسرت ویولون موتسارتدانلود فلوت سحر آمیزدانلود اپرای دون خواندانلود اپراى عروسى فيگارودانلود آهنگ دون ژوان موتسارتدانلود اپرای دون ژوان موتسارتدانلود اهنگ فلوت سحر امیز موتزارتدانلود عروسی فیگارو از موتزارت دانلودنرم‌افزارفلوت‌دانلود نمایش اپرا در فرانسه دانلود ابراى فلوت سحراميزدانلود نی سحر امیز موتزارتدانلود موسيقي موتزارت براي هوش جنیندانلود اواز اپرای فیگارودانلودویدئو عروسی فیگارودانلود كنسرت ويولن موتزارتدانلود آهنگ عروس جوان از موتزارتدانلود آهنگ ازدواج فیگاروموسيقى موزارتﺩاﻧﻠﻮﺩ دانلود اپراى فيگارودانلود عروسی فیگارو با لینک مستقیمخالق اپرای عروسی فیگارودانلود اپرای باخآهنگ اپرافیگارواهنگ فیگاروموسیقی های موزارت دانلودفلوت سحر امیزدانلود‏ ‏اثار‏‏ ‏موتزارت‏ ‏ندانلودفلوت سحرآمیز موتزارتدانلود اپرا از موزارتدانلود فلوت سحرآميز موتزارتدانلود اهنگ مهرداد پادشاه پنت اثر موتزارتاپرا ازدواج فیگارو دانلوددانلود آهنگ اپرای فلوت سحرآمیز موتزارتاهنگ.فیگاروسمفونی 40 موتزارت راز موسیقیدانلود آهنگ موزارت به اسم نی سحرآمیز دانلود آهنگ موتزارت اپرای دون خوانیفلوت سحراميز موتسارتدانلود ازدواج اپرای فیگارو mp3دانلود موسیقی موتسارت دون ژواناپرای دامنه،و دون ژوان.... اپرای فلوت سحر امیز از مورتزارت....نی سحر امیز سنفونیاپرا فلوت سحرآمیز دانلوداپرای موتسارتدانلود اپرا عروسی فیگارودانلود رایگان زندگینامه موتزارتدانلود کنسرتو هارپ موتزارت

تا این لحظه 26 کاربر از این تاپیک دیدن کرده اند

فقط اعضا گروه ویژه vip و مدیران قادر به دیدن اسامی بازدیدکنندگان تاپیک هستند

کلمات کلیدی این موضوع

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید

کپی از مطالب سایت مجاز نمیباشد و پیگرد قانونی دارد

cubase.ir

BACK TO TOP
وی اس تی
آرتیست