کانال کیوبیس در تلگرام را دنبال کنید
آهنگسازی
آهنگسازی
صفر تا صد آموزش فارسی کیوبیس پک 1
صفر تا صد آموزش فارسی کیوبیس پک 2
آموزش فارسی صفر تا صد مسترینگ با پلاگینهای wavesدانلود کیوبیس 8 cubase با لینک مستقیم رایگان و آموزش نصب فارسی

دانلود رایگان وی اس تی استرینگ شرقی Fayez Saidawi Oriental Strings با لینک مستقیم تک پارت از سرور سایتآموزش آهنگسازی فارسی

+ پاسخ به موضوع
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: گفتگو با علی لهراسبی چند ماه پس از انتشار آلبوم جنجالی.اش: «تصمیم» آمادگی مواجهه با این همه جار و جنجال را هم نداشتم

 1. Ramin95 آواتار ها
  Ramin95
  شماره کاربری
  4941
  Contributor
  شهریور /۱۳۹۰
  4,009
  مثبت های دریافتی
  + های دریافتی575
  0
  سپاس از شما 815 بار در 687 پست
  Follows
  0
  Following
  0

  پیش فرض گفتگو با علی لهراسبی چند ماه پس از انتشار آلبوم جنجالی.اش: «تصمیم» آمادگی مواجهه با این همه جار و جنجال را هم نداشتم

  گفتگو با علی لهراسبی چند ماه پس از انتشار آلبوم جنجالی.اش: «تصمیم»
  آمادگی مواجهه با این همه جار و جنجال را هم نداشتم

  موسیقی ما - بهمن بابازاده: همه حاشیه.های آلبوم «تصمیم» از انتشار عکس دو نفره لهراسبی و «ش. عقیلی» در صفحه شخصی لهراسبی شروع شد. عکسی که این دو هنرمند را در لیموزینی مجلل در کنار هم نشان می.داد. از.. همان روز به بعد علی لهراسبی سردمدار جنجال.ها و حاشیه.های بازار موسیقی کشور بود. نزدیک بودن انتشار آلبوم جدید لهراسبی هم باعث شد که شایعات جدی.تر شوند و همکاری او با «ش. عقیلی» در رسانه.های مختلف منتشر شود. خبرگزاری.های رسمی هم وارد این بازی شدند و هرکدام با شیوه و خط مشی خودشان به این خبر واکنش نشان دادند. در این بین اما سکوت لهراسبی التهاب این خبر را بیشتر کرد تا حساسیت.ها چند برابر شوند. زمان گذشت و یک روز قبل از انتشار آلبوم پوستر.های آلبوم لهراسبی از سطح شهر جمع آوری شدند و بیلبوردهای آلبوم «تصمیم» هم به دستور حراست مسئولین دفتر موسیقی از پشت شیشه.های فروشگاه.ها پایین آمد تا این آلبوم بیشترین حاشیه را قبل و بعد از انتشار ش به خود ببیند. دو سه ماهی از این اتفاقات گذشته و نتیجه همه اینجار و جنجال.ها، ممنوع الکار شدن لهراسبی بوده است. او نه می.تواند کنسرت بدهد و نه برای آلبوم جدیدش اقدام کند. حتی حق حضور در تیترا.ژهای تلویزیونی را هم ندارد. همه این جنجال.ها باعث شدند کمتر کسی در مورد محتوای این آلبوم صحبت کند. آلبومی که قطعا بهترین آلبوم لهراسبی در همه این سال.ها بوده و او توانسته بهترین محصول را در اختیار دوستدارانش قرار دهد. اما لهراسبی بالاخره سکوتش را شکست و حاضر به گفتگو شد. این اولین گفتگوی لهراسبی بعد از آلبوم جدیدش است و به همه ابهامات و حرف و حدیث.ها در این گفتگو پاسخ گفته است.
  • جنجال.های آلبوم.ات قبل از انتشار به قدری زیاد بود که حتی خود آلبوم را هم تحت تاثیر قرار داد و باعث شد توجه.ها نسبت به آلبوم «تصمیم» چند برابر شود. خودت واقعا در شروع و نشر این همه جنجال نقشی نداشتی و واقعا همه این اتفاقات ناخواسته بوجود آمد؟
  قطعا من هیچ نقشی نداشتم. منتها موجی بود که به یک باره اتفاق افتاد. واقعا آمادگی مواجهه با این همه جار و جنجال را هم نداشتم و همین اتفاقات باعث شدند من دقیقا پس از انتشار آلبوم یک مسافرت خارج از کشور بروم. تلفن من مثل ۱۱۸ مدام زنگ می.خورد. من تلفن.هایی را که نمی.شناختم، جواب نمی.دادم. ولی همان.هایی را هم که می.شناختم، وقتی جواب می.دادم، مرکزیت همه صحبت.ها آلبوم بود و جار و جنجال.های آن. البته این از نگاه یک کار.شناس تبلیغاتی اتفاقی بسیار خوب و قابل توجه است. اینکه آلبومی منتشر شود و همه جا در موردش صحبت شود. ولی اینکه چقدر حرف خوب و بد در موردش زده شد، بماند. اما خود من اصلا هیچ نقشی در این اتفاقات نداشتم.
  • تو شغل اصلی.ات کار.شناس تبلیغات است و همین باعث می.شود که ماجرا کمی بودار شود و این جنجال.ها را بتوان به خودت هم نسبت داد.
  بله؛ من کار.شناس تبلیغات هستم. ولی نه در مورد موسیقی و کارهای خودم. چون در ایران هیچ ابزار یا رسانه تبلیغاتی.ای برای موسیقی وجود ندارد. پس قطعا نمی.شود در این باره وارد پروسه.های تبلیغاتی شد. تو نمی.توانی کمپین تبلیغاتی برای موسیقی تعریف کنی. چون با واژه.هایی مثل مجاز و غیرمجاز طرفی. و این تعریف.ها گستره.های تبلیغاتی.ات را می.تواند تحت تاثیر قرار دهد. رسانه.ها محدودیت.های فراوانی را برای موسیقی دارند و این باعث می.شود که تو هرگز نتوانی وارد بحث.های تبلیغاتی شوی. آن هم برای یک آلبوم موسیقی پاپ.
  • تو هم با من موافقی که تبلیغات منفی و بوجود امدن جار و جنجال همیشه تاثیر مثبت روی محصولات فرهنگی دارد؟
  نه من اصلا موافق نیستم! شاید این حرف تو را باید این طور تصحیح کرد که شایعه یکی از بهترین ابزار.های تبلیغات است. ولی مثلا تبلیغ منفی در مورد مواد خوراکی که هیچوقت نتیجه نمی.دهد و برعکس تاثیر منفی هم دارد. ولی چون در ایران بحث.های تبلیغاتی به معنای واقعی وجود ندارند، حاشیه و شایعه در دیده شدن یک محصول خیلی می.توانند موثر باشند.
  • بحران بیلبوردهای تبلیغاتی تو برای آلبومت ماجرایی شد که حتی به رسانه.های خارجی هم کشیده و خیلی پرسر و صدا شد. بیلبوردهایی که بالا رفتند، مورد توجه قرار گرفتند و پائین کشیده شدند! ماجرا چه بود؟
  .برای همه این بیلبورد.ها مجوز تبلیغات محیطی را آقای گلیان گرفته بودند و بر اساس.. همان مجوز.ها هم اقدام به تبلیغات کردند. به هیچ وجه هم من در جریان ریز این اتفاقات نبودم. فقط می.دانستم که این اتفاق افتاده و مجوز اخذ شده.
  • ولی گفته می.شود در دفتر موسیقی و حراست آن به همه خواننده.ها قبل از انتشار البومشان اعلام می.شود که هرگونه تبلیغات محیطی ممنوع است.
  واقعا من اطلاعی در این باره ندارم. فقط یک روز اقای بصیرت نیا (تهیه کننده آلبوم تصمیم) با من تماس گرفتند و گفتند قوانین عوض شده.اند و می.توانیم از تبلیغات استفاده کنیم و مجوزش هم اخذ شده.
  • پوستر.هایت هم توسط یک دستگاه وانت از مناطق مختلف تهران جمع آوری شد! دقیقا یک روز قبل از انتشار البوم.ات.
  این ماجرا را خودم هم شنیدم. ولی به نظرم نظر شخصی یکی دو نفر بوده و زیاد چیز مهمی نبود. اتفاق خاصی نیفتاد.
  • ولی تو الان ممنوع الکاری. دلیلش هم همین تبلیغات محیطی.ات است.
  فکر نمی.کنم تبلیغات محیطی دلیل این تصمیم بوده باشد. سوال بعدی!
  • فقط دوست دارم بدانم این حکم ممنوع الکاری تو به خاطر این موضوع است یا همکاری.ات با شادمهر در آلبوم تصمیم؟
  قرار است در جلسه.ای در این مورد صحبت کنیم. من فعلا در شرایط.ای هستم که باید منتظر بمانم تا در جلسه.ای که قرار است با مسئولین داشته باشم، در این باره صحبت کنیم. ولی قطعا دلایل این حکم حاشیه.های آلبومم است.
  • واقعیت دارد که بیلبوردهای تو به دستور شخص آقای می.رزمانی پائین آورده شده.اند؟
  به هر حال ایشان مسئول مربوطه هستند وقتی تصمیمی گرفته شده به هر حال ایشان هم قطعا در جریان بوده.اند.
  • .به نظر تو تبلیغات موسیقی در فضاهای شهری چه مضرراتی را می.تواند داشته باشد که مسئولین در پی اخذ ممنوعیت.هایی به این شدت برای آن هستند؟
  نمی.دانم شاید از دید کار.شناسان بخشی از این موسیقی.ها می.توانند لطمه فرهنگی به جامعه بزنند. من اعتقادم این است که ممیزی.هایمان را سفت و سخت.تر کنیم و کارهایی منطبق بر اصول اعتقادی و فرهنگیمان را تولید کنیم. ولی از آن طرف راههای تبلیغات و گسترش را برای خواننده.های مجاز محدود نکنیم. خواننده.ای که مجاز است دیگر همه جوره مجاز است و می.تواند آزادانه فعالیت.هایش را پی گیری کند.
  • و مجبور نباشد هر بار برای کنسرت.اش مجوز بگیرد!
  به هر حال این روشی است که از گذشته باب شده.
  • و همین باعث شده این آش شله قلمکار در بخش قوانین حاکم بر دنیای موسیقی هم وجود داشته باشد.
  این.ها همه حل می.شود تنها در صورتی که موسیقی.ای که تائید می.شود، در ادامه راهش مورد حمایت هم قرار بگیرد. این بهترین اتفاق ممکن می.تواند باشد و علاج برزگی برای همه مشکلات و دردهای این حوزه است.
  • عادل فردوسی.پور دیالوگ زیبایی را پس از افشاگری.ها و تخلف.های بزرگ فوتبال به کار برد و گفت: خدا را شکر همه چیز فوتبالمان به هم می.آیند. به نظر من در موسیقی هم همین طور است. هر .. با هر سلیقه.ای می.آید و هر قانونی را اجرایی می.کند بدون اینکه نظارتی بر آن باشد و از آن طرف اهالی موسیقی هم هرگز وارد چالش با این قوانین عجیب و غریب نمی.شوند و همیشه تو سری خور بوده.اند.
  این حرف من و خیلی.های دیگر هم هست. در جواب صحبت.ات فقط چند جمله می.گویم و آن هم اینکه اگر از موسیقی داخل کشور و با محتوا حمایت شود قطعا این گارانتی قابل تضمین است که فرهنگ شنیداری مردم را می.توانیم تغییر بدهیم و آنرا به بهترین شکل ممکن پرورش دهیم.
  • در آلبوم تصمیم فضای کارهای قبلی شکسته شده. نظرت چیست؟
  آلبوم تصمیم آلبومی ست که در سال ۹۰ تولید شده و این آلبوم برای موسیقی در سال ۹۰ است. شاید این آلبوم در سال ۹۱ و ۹۲ آلبومی کاملا متفاوتی باشد. باید به روز باشد. من موسیقی روز جهان را پی گیری و تحقیق می.کنم و قطعا باید کاری تولید کنم که مخاطب عام داشته باشد و من قطعا مخاطب عام برایم اهمیت دارد. اگر می.بینی که ترانه.هایم ساده.تر شده و در ۵۰ درصد آلبوم وارد فضاهای جدید تری شده دلیلش این است که خاصیت آن موسیقی.ها اینطور بوده. من جزو کسانی هستم که موسیقی و ملودی را خودم نمی.سازم و در بسیاری اوقات به صورت آماده آنرا تحویل می.گیرم و انتخاب می.کنم و می.خوانم. تا یک جایی می.شود روی آن.ها تغییر داد. فلان آهنگساز قطعه.ای را آماده در اختیار من می.گذارد و من وقتی حس می.کنم که این کار کار قوی و قابل توجهی است آنرا انتخاب می.کنم.
  • شناسنامه آلبومت نشان داد که حرف و حدیث.های حضور شادمهر در آلبومت زیاد هم شایعه نبوده. من نمی.خواهم در مورد این حضور صحبت کنی. فقط دوست دارم در مورد ورود سلیقه.های جدید به آلبومت بگویی.
  من برای بهتر شدن کارم از هیچ تلاشی اجتناب نمی.کنم. همیشه برای حرکت رو به جلو علاقمندم. در آلبوم جدید هم همین طور خواهد بود. در این آلبوم هم حضور استعداد.های جدیدو هنرمندان با سابقه خیلی مشهود به قوی.تر شدن.اش کمک کرده. شاید برایتان جالب باشد که در البوم بعدی هم من در حال مذاکره با تنظیم کننده.هایی خارجی هستم. افراد شناخته شده.ای با کارنامه.ای جهانی. همیشه از پیشرفت لذت برده.ام. شاید این جمله خوبی نباشد شناگر خوبی هستم ولی آب نیست! اما در چهارچوب.ها و ایدئولوژی.های خودم. هرگز از استاندارد.ها خارج نمی.شوم.
  .
  • اولین کسی که آلبوم را به تو تبریک گفت چه کسی بود؟
  روزبه بمانی بود. بعد بهروز صفاریان و خیلی.های دیگر...
  • واکنش.ها در این مدت قطعا زیاد بوده. کمی در مورد واکنش.ها می.گویی؟
  به نظر خودم قطعا این البوم بهترین آلبوم من بود. ولی منتظرم واکنش مردم را در کنسرت.هایم ببینم. به نظزم برای همه سلیقه.ها یکی دو اثر هست. خود من هم برای این آلبوم باید بگویم که هیچ قطعه.ای در آن نیست که دوستش نداشته باشم. زمان بگذرد اتفاق.های خوب زیادی هم قطعا برایش خواهد افتاد.

  ادامه در منبع : تنها کاربران عضو قادر به مشاهده لینکها هستند ، برای مشاهده و دانلود لینکها از اینجا ثبت نام کنید


  #1 ارسال شده در تاريخ ۱۳۹۱/۰۲/۰۱ در ساعت 14:10

 2. # ADS
  مجری تبلیغات
  تاریخ عضویت
  -
  نوشته ها
  -
  فروشگاه آنلاین کیوبیس با سیستم پرداخت آنلاین و ارسال به سراسر نقاط ایران ، شهرستانها و روستاها در کمترین زمان ممکن ، فروش vst وی اس تی ارزان و با کیفیت ، فروش سمپل و پلاگین های جدید آهنگسازی

  بی نظیرترین آموزش فارسی نرم افزار کیوبیس ( سطح مقدماتی )
  آموزش فارسی کار با نرم افزار کیوبیس (سطح پیشرفته)
  آموزش فارسی CUBASE 5 & NUENDO4
  آموزش فارسی تکمیلی NUENDO5.5, CUBASE 6.5
  آموزش فارسی Ableton Live 9
  آموزش فارسی سونار Sonar X2,X3
  آموزش فارسی Cubase Elements 7

  آموزش فارسی protools 10
  آموزش فارسی Logic Pro X2 لاجیک
  آموزش فارسی Studio one استودیو وان
  آموزش فارسی BAND IN A BOX 2015
  آموزش فارسی Guitar Pro 6
  آموزش فارسی ضبط افکت میکس و مستر صدا ADOBE AUDITION CS5.5
  آموزش فارسی یک پروژه تنظیم آهنگ از ابتدا تا انتها

  آموزش فارسی اف ال استودیو FL Studio 12
  آموزش فارسی سمپلر کانتکت Native instrument Kontakt 5
  آموزش فارسی تصویری امنیسفر OMNISPHERE
  آموزش فارسی تخصصی تنظیم حرفه ای موسیقی
  آموزش فارسی موسیقی الکترونیک Steinberg Sequel
  آموزش فارسی تکنیکهای حرفه ای وکال همراه با آموزش Melodyne
  آموزش فارسی تکنیکهای رکورد صدا در استودیو موسیقی
  آموزش فارسی 101 ترفند حرفه ای میکس + مستر آهنگ با ایزوتوپ اوزون 7 izotope ozone
  آموزش فارسی جامع مسترینگ آهنگ Izotop Ozone 6 + tracks
  آموزش فارسی Fab Filter+Waves +Slate Digital

  آموزش کامل مراحل ساخت آهنگ از ابتدا تا انتها
  آموزش فارسی آهنگسازی در یک هفته
  آموزش فارسی تنظیم حرفه ای موسیقی
  آموزش فارسی مولتی مدیا تصویری مبانی موسیقی
  آموزش فارسی تنظیم و ارکستراسیون آهنگ
  آموزش فارسی فالش گیری و فاصله سازی صدای خواننده
  آموزش خوانندگی پاپ به زبان فارسی
  آموزش آهنگسازی در سبکهای پاپ، هیپ هاپ رپ،ترنس،هاوس،بلوز،جاز،راک

  آموزش فارسی میکس حرفه ای آهنگ
  آموزش فارسی میکس و مسترینگ حرفه ای
  آموزش فارسی یک پروژه میکس و مستر آهنگ از ابتدا تا انتها
  آموزش فارسی ریتم سازی در موسیقی
  آموزش فارسی ساخت بیت در موسیقی
  آموزش فارسی صداسازی با سینتی سایزرها
  آموزش فارسی فالش گیری و فاصله سازی صدای خواننده
  آموزش فارسی ساخت استودیوی موسیقی خانگی

  خرید وی اس تی پیانو spitfire audio hans zimmer piano
   

موضوعات مشابه

 1. پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: ۱۳۹۱/۰۱/۲۶, 04:22
 2. پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: ۱۳۹۰/۱۲/۱۲, 01:20
 3. پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: ۱۳۹۰/۱۰/۲۰, 21:30
 4. پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: ۱۳۹۰/۱۰/۲۰, 13:03
 5. پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: ۱۳۹۰/۱۰/۱۷, 13:41

جستجو شده ها

جنجال البوم تصمیم علی لهراسبی

تا این لحظه 1 کاربر از این تاپیک دیدن کرده اند

فقط اعضا گروه ویژه vip و مدیران قادر به دیدن اسامی بازدیدکنندگان تاپیک هستند

کلمات کلیدی این موضوع

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید

کپی از مطالب سایت مجاز نمیباشد و پیگرد قانونی دارد

cubase.ir

BACK TO TOP
وی اس تی
آرتیست