کانال کیوبیس در تلگرام را دنبال کنید
آهنگسازی
آهنگسازی
صفر تا صد آموزش فارسی کیوبیس پک 1
صفر تا صد آموزش فارسی کیوبیس پک 2
آموزش فارسی صفر تا صد مسترینگ با پلاگینهای wavesدانلود کیوبیس 8 cubase با لینک مستقیم رایگان و آموزش نصب فارسی

دانلود رایگان وی اس تی استرینگ شرقی Fayez Saidawi Oriental Strings با لینک مستقیم تک پارت از سرور سایتآموزش آهنگسازی فارسی

+ پاسخ به موضوع
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: برترین.های نظرسنجی بزرگ موسیقی ما درباره انتخاب.شان می.گویند - 8 مسعود همایونی :ماکت موسیقی در ایران، ماکت با شعوری نی

 1. Ramin95 آواتار ها
  Ramin95
  شماره کاربری
  4941
  Contributor
  شهریور /۱۳۹۰
  4,009
  مثبت های دریافتی
  + های دریافتی575
  0
  سپاس از شما 815 بار در 687 پست
  Follows
  0
  Following
  0

  پیش فرض برترین.های نظرسنجی بزرگ موسیقی ما درباره انتخاب.شان می.گویند - 8 مسعود همایونی :ماکت موسیقی در ایران، ماکت با شعوری نی

  برترین.های نظرسنجی بزرگ موسیقی ما درباره انتخاب.شان می.گویند - 8
  مسعود همایونی :ماکت موسیقی در ایران، ماکت با شعوری نیست

  موسیقی ما- لی لا رضایی: مسعود همایونی نوازنده چیره.دست گیتار الکتریک عنوان یکی از برترین.های عرصه نوازندگی را در سال گذشته به خود اختصاص داد. وی سال.هاست که می.نوازد بی.انکه منتظر دستمزدی ماورایی باشد و به نقد.ها، تمجید.ها و تعریف.ها دل بسپارد. هر چه دارد، زاییده تلاش و پیگیری.ها و دقت بیش از حدی است که در امر نوازندگی داشته است.

  همایونی با وجودی که سالهاست فعالیت می.کند، هنوز نتوانسته به اندازه یک خواننده برای خودش جایگاهی دست و پا کند. این.ها را خودش می.گوید. ادامه صحبت.هایش را می.خوانید:

  • فکر می.کنید نظر.سنجی پایان سال که از طریق سایت موسیقی ما صورت گرفت، چقدر به انتشار واقعیت.ها پرداخت؟ چه کم.ها و چه کاستی.هایی داشت؟
  حرکتی که سایت موسیقی ما انجام داد، حرکت و اتفاق خوبی بود. افرادی که انتخاب شده بودند چیزی حدود ۶۰-۷۰ درصد افراد قابل قبولی بودند. بقیه هم که شرکت داشتند را شاید من خیلی نمی.شناسم. کل متن حرکت خوبی بود. بزرگ.ترین حسن چنین حرکتی این است که به نوازنده جماعت که هیچ وقت اهمیت داده نمی.شده، اهمیت داده.اید. واقعیت این است که تمامی زحمات به دوش نوازنده.های یک گروه است ولی تنها کسی که دیده می.شود، خواننده است و این یعنی نادیده گرفتن حق و حقوق نوازنده! متاسفانه در ایران هیچ وقت به یک نوازنده ارزش داده نشده و حق و حقوق او نادیده گرفته شده است. در حالی این بلا بر سر نوازنده می.آید که یک خواننده تمامی افتخارش به این است که فلان نوازنده در گروه او و همراه با ارکسترش می.نوازد.

  خواننده به قدری که در خلوت و در خانه خودش از یک نوازنده که برایش ساز می.زند تعریف می.کند، روی استیج چنین کاری نمی.کند و فقط به معرفی در حد یک نام بسنده می.کند.

  • بیشتر توضیح می.دهید؟
  ببینید بهایی که یک خواننده در خلوت خودشان به یک نوازنده می.دهد، بسیار بیش از آن چیزی است که در جمع اتفاق می.افتد.

  • فکر می.کنید چرا چنین اتفاقی می.افتد؟
  خوب کاملا مشخص است. وقتی در میان دو هزار نفر، تو را به عنوان یک نوازنده معرفی می.کند و می.بیند که خیلی مورد استقبال واقع می.شوی، خوب دیگر این کار را نمی.کند که خودش دیده نشود. وقتی یک نوازنده که مورد علاقه مردم است مورد تمجید و تعریف مردم قرار می.گیرد و با معرفی وی کل سالن به یکباره جیغ می.کشد، مشخص است که ناراحت می.شود.

  • پس از وضعیت نوازنده.ها راضی نیستید؟
  چرا باید راضی باشم وقتی که در میان همه نوازندگان همین مسایل و مشکلات وجود دارد. نوازنده یک سال و نیم زحمت می.کشد، عرق می.ریزد و برای کارش زحمت می.کشد تا خواننده یک سر سوزن روی سن دیده شود، کاری می.کند که خواننده و صدایش شنیده شود. فکرش را بکنید یک تیم فوتبال زحمت می.کشند و کسی که گل را به دروازه می.فرستد، خواننده است برای همین هم هست که دیده می.شود. چون تمام کننده است. این در حالی است که همه با هم زحمت کشدیه.اند و خواننده فقط توپ را گل کرده است.

  • پس در کل این نظر سنجی.ها جواب نمی.دهد در چنین زمینه.هایی؟
  چرا اتفاقا می.خواهم این را بگویم که ایده کارتان را دوست دارم. در حالی شما چنین کاری انجام می.دهید که این روز.ها بیشتر خبرنگاران به نوچه شبیه ترند تا خبرنگار! فکرش را بکیند برای کنسرت و گزارش و عکس می.آیند و از ۸ هزار تا عکسی که گرفته.اند فقط ۱۰-۱۵ تا عکسی که از خواننده گرفته.اند را گزارش تصویری می.کنند و به خورد مردم می.دهند. من وقتی شروع به ساز زدن کردم ۹۰ در صد این به ظاهر خبرنگار.ها و عکاس.ها نبودند. همیشه خودم تاسف می.خورم از اینکه چرا به خواننده جماعت بها داده نمی.شود.

  • راضی نیستید از اینکه به عنوان یکی از بهترین.های این عرصه انتخاب شدید؟
  خوشحالم ولی همین من را غمگین.تر می.کند. چرا که هر چه فکر می.کنم می.بینم فایده.ای برای من نداشته و نخواهد داشت. الان ۵ ماه است که من به استودیو نرفته.ام. ۶ ماه هم هست که رضا صادقی کنسرت ندارد. با این حساب عملا من هیچ کاری نمی.کنم. می.خواهم بپرسم پس چرا آن.هایی که در سطح پایین تری از نوازندگی هستند، بیشتر کار می.کنند. مگر یک خواننده می.تواند در سال بیشتر از چند کنسرت که تعداد، ان.ها به ۵-۶ می.رسد برگزار کند؟ من کلا موافق با چنین نظر سنجی.های بازی هستم که همه حق انتخاب و اظهار نظر دارند.

  • *پس گله شما از چه و از کجاست؟
  دو شب گذشته یک قطعه بی.کلام از من منتشر شد که در سایت موسیقی ما هم معرفی شد. می.خواهم بگویم چرا در کشور خودمان این قدر به ما بها داده نمی.شود؟ چرا به موزیسین جماعت بها داده نمی.شود؟ می.خواهم بگویم چرا وقتی که یک نوازنده این همه زحمت می.کشد همه چیز به نام خواننده.اش تمام می.شود. تو کاری که ۵ نوازنده گردن کلفت می.نوازند، بعد عکس.. همان نوازنده.ها را با سایز ۵در ۵ منتشر می.کنند، چه توقعی می.توان داشت جز اینکه خواننده را برجسته می.کنند و به نام نوازنده و به کام او می.شود

  • مشکل از کجا آب می.خورد؟
  ما خودمان خواننده.ها را بزرگ می.کنیم و بعد خودمان زیر چتر او می.رویم. حتی خبرنگار.ها هم با این مشکل روبرو می.شوند. متاسفم برای جامعه خبرنگاری که برخی از آن.ها اصلا کارشان را بلد نیستند و تنها کارشان این است که بروند پشت سن و با خواننده عکس بگیرند. من معتقدم که هر .. باید به خوبی از عهده وظایف خودش برآید. تو وقتی قبول می.کنی که یک خبرنگار هستی باید مسولیت یک خبرنگار را به خوبی ب.شناسی و آن را انجام دهی! باید بدانی که در موسیقی یک نفر نیست که برند می.کنید بلکه ۵۰ نفر دیگر اعم از شاعر و نوازنده و آهنگساز و تنظیم کننده و... نیز حضور دارند که حتی سعی نمی.کنید آن.ها را ببینید.

  • چه پیشنهادی دارید؟
  اینکه همین دوستان به ظاهر خبرنگار بروند کمی موسیقی دنبال کنند و ببینند که در موسیقی چه اتفاقاتی می.فاتد. بدانند که موسیقی فقط عکس گرفتن با خواننده و عکاسی از سر و دست و پاهای او نیست. اصلا عکاسان این حوزه بروند و این شکل از عکاسی را یاد بگیرند و بعد وارد این حیطه شوند. متاسفانه کار موسیقی بی.در و پیکر.ترین عرصه در هنر است. توصیه می.کنم به بچه.های موسیقی بیش از پیش اهمیت داده شود. زحمت را نوازنده می.کشد آن وقت خواننده.ای که از حمام خانه.اش خواننده شده، یکباره سر از سن در می.آورد و پولش را به جیب می.زند.
  طرف به لحاظ سنی شاید چندین سال از من کوچک.تر باشد مثلا ۶ سال، ولی به لحاظ هنری ۱۵ -۱۶ سال از من کوچک.تر است. اما احترام گذاشتن بلد نیست. می.خواهم بگویم بلانسبت اگر برای اسب هم یونجه بریزید و سیر شود می.زند زیر آواز! توهین نمی.کنم ولی اینکه ما پیش گرفته.ایم خوانندگی نیست.

  چرا هنرمند را کوچک و حقیر می.کنند؟ چرا قدرش را نمی.دانند؟ چون خوشان کوچک هستند و از بزرگ شدن دیگران می.هراسند. ان.ها با کوچک کردن نوازنده می.خواهند خودشان را بزرگ کنند که این امر شدنی نیست. متاسفانه هیچ خواننده.ای هم از این قاعده مستثنی نیست. متاسفانه ماکت موسیقی ایران، ماکتی است که شعور را هضم نکرده است، بی.فرهنگ وبی علم است و هیچ ریشه درستی ندارد. درد من، شبیه.. همان دردی است که همایون نصیری دارد، پویا نیک.پور دارد، و خیلی دیگر از نوازنده.ها با آن دست و پنجه نرم می.کنند. در یک جمله بگویم درد ما دردی بی.درمان است که خود در آن پیله بسته.ایم  ادامه در منبع : تنها کاربران عضو قادر به مشاهده لینکها هستند ، برای مشاهده و دانلود لینکها از اینجا ثبت نام کنید


  #1 ارسال شده در تاريخ ۱۳۹۱/۰۲/۰۵ در ساعت 18:50

 2. # ADS
  مجری تبلیغات
  تاریخ عضویت
  -
  نوشته ها
  -
  فروشگاه آنلاین کیوبیس با سیستم پرداخت آنلاین و ارسال به سراسر نقاط ایران ، شهرستانها و روستاها در کمترین زمان ممکن ، فروش vst وی اس تی ارزان و با کیفیت ، فروش سمپل و پلاگین های جدید آهنگسازی

  بی نظیرترین آموزش فارسی نرم افزار کیوبیس ( سطح مقدماتی )
  آموزش فارسی کار با نرم افزار کیوبیس (سطح پیشرفته)
  آموزش فارسی CUBASE 5 & NUENDO4
  آموزش فارسی تکمیلی NUENDO5.5, CUBASE 6.5
  آموزش فارسی Ableton Live 9
  آموزش فارسی سونار Sonar X2,X3
  آموزش فارسی Cubase Elements 7

  آموزش فارسی protools 10
  آموزش فارسی Logic Pro X2 لاجیک
  آموزش فارسی Studio one استودیو وان
  آموزش فارسی BAND IN A BOX 2015
  آموزش فارسی Guitar Pro 6
  آموزش فارسی ضبط افکت میکس و مستر صدا ADOBE AUDITION CS5.5
  آموزش فارسی یک پروژه تنظیم آهنگ از ابتدا تا انتها

  آموزش فارسی اف ال استودیو FL Studio 12
  آموزش فارسی سمپلر کانتکت Native instrument Kontakt 5
  آموزش فارسی تصویری امنیسفر OMNISPHERE
  آموزش فارسی تخصصی تنظیم حرفه ای موسیقی
  آموزش فارسی موسیقی الکترونیک Steinberg Sequel
  آموزش فارسی تکنیکهای حرفه ای وکال همراه با آموزش Melodyne
  آموزش فارسی تکنیکهای رکورد صدا در استودیو موسیقی
  آموزش فارسی 101 ترفند حرفه ای میکس + مستر آهنگ با ایزوتوپ اوزون 7 izotope ozone
  آموزش فارسی جامع مسترینگ آهنگ Izotop Ozone 6 + tracks
  آموزش فارسی Fab Filter+Waves +Slate Digital

  آموزش کامل مراحل ساخت آهنگ از ابتدا تا انتها
  آموزش فارسی آهنگسازی در یک هفته
  آموزش فارسی تنظیم حرفه ای موسیقی
  آموزش فارسی مولتی مدیا تصویری مبانی موسیقی
  آموزش فارسی تنظیم و ارکستراسیون آهنگ
  آموزش فارسی فالش گیری و فاصله سازی صدای خواننده
  آموزش خوانندگی پاپ به زبان فارسی
  آموزش آهنگسازی در سبکهای پاپ، هیپ هاپ رپ،ترنس،هاوس،بلوز،جاز،راک

  آموزش فارسی میکس حرفه ای آهنگ
  آموزش فارسی میکس و مسترینگ حرفه ای
  آموزش فارسی یک پروژه میکس و مستر آهنگ از ابتدا تا انتها
  آموزش فارسی ریتم سازی در موسیقی
  آموزش فارسی ساخت بیت در موسیقی
  آموزش فارسی صداسازی با سینتی سایزرها
  آموزش فارسی فالش گیری و فاصله سازی صدای خواننده
  آموزش فارسی ساخت استودیوی موسیقی خانگی

  خرید وی اس تی پیانو spitfire audio hans zimmer piano
   

موضوعات مشابه

 1. پاسخ ها: 1
  آخرين نوشته: ۱۳۹۱/۱۰/۰۲, 14:50
 2. پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: ۱۳۹۰/۱۲/۱۴, 09:50
 3. مسعود شعاری در جشنواره موسیقی فجر نواخت
  توسط Ramin95 در انجمن اخبار روز موسیقی
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: ۱۳۹۰/۱۲/۰۳, 11:17
 4. کتاب «ردیف موسیقی ایرانی برای عود» رونمایی می شود
  توسط Ramin95 در انجمن اخبار روز موسیقی
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: ۱۳۹۰/۰۸/۲۸, 20:00
 5. پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: ۱۳۹۰/۰۸/۱۰, 14:40

جستجو شده ها

Nobody landed on this page from a search engine, yet!

تا این لحظه 1 کاربر از این تاپیک دیدن کرده اند

فقط اعضا گروه ویژه vip و مدیران قادر به دیدن اسامی بازدیدکنندگان تاپیک هستند

کلمات کلیدی این موضوع

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید

کپی از مطالب سایت مجاز نمیباشد و پیگرد قانونی دارد

cubase.ir

BACK TO TOP
وی اس تی
آرتیست